Opinie o Pierre Fabien w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pierre Fabien. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pierre Fabien o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pierre Fabien w Grudziądz

Zuza Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle funkcjonuje bo trudno znaleźć dane firmy i tu jest taka cisza?

Anonim Nowy wpis

Idąc na rozmowę kwalifikacyjną do Pierre Fabien nie byłam pewna o jaką pracę się staram, przez telefon nie mogłam zdobyć konkretów, na rozmowie zresztą też, dopiero podczas dnia obserwacyjnego. Praca w terenie, na parkingach przy marketach bądź galerii handlowych. Zaczepianie ludzi i mówienie wyuczonej na pamięć regulki, że niby ankieta studencka, że niby badanie który zapach ładniejszy, lepszy itd jeżeli ktoś powiedział który sie bardziej podoba to dzisiaj jest specjalny dzień, perfumy wejdą do sprzedaży i dzisiaj można dostać je prawie za darmo... Prawda jest taka, że one nigdy nie weszły do sprzedaży i nie wejdą. Da się utrzymać na tym naciąganiu ludzi, ale tylko gdy ma się codzienna sprzedaż. Gdy się nic nie sprzeda nic się nie zarobi. Pracując tam 3 miesiące nie mialam podpisanej żadnej umowy, chociaż cały czas zapewniano mi, że taka dostanę. Praca na czarno, nielegalna zapewne bo żadnego zezwolenia na handel w miejscu publicznym nie posiadalismy.

Joanna Nowy wpis

@Flej wspominasz, że Tobie odpowiada praca w pierre fabien oraz że nie rozumiesz negatywnych komentarzy. Może w takim razie mógłbyś/mogłabyś się do nich odnieść i napisać jakim pracodawcą według Ciebie jest firma oraz jakie są plusy pracy w niej. @pan P :)wspominasz, że stawka jest zmienna od wyników. Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w tym dziale firmy. Jak długo pracowałeś w pierre fabien?

Flej Nowy wpis

Wiesz co, no wszystko jest tam dość sympatycznie, nie wiem skąd biorą się negatywne opinie, bo powiem Ci że czytam o tym o czym mówisz i wszystko jest tak doskonale jak mówisz i tego trzeba się trzymać

Ankieter

Patrzcie na umowę. Wmawia się wam przykładowo 4 tygodnie okres próbny, i minimum 800 zł na rękę. Następnie pracujecie ten czas. I kiedy jest wypłata dostajecie 500zł. Ale zaraz, co jest kurwa? Patrzysz na umowie a tam 300zł. Wolisz 300zł czy 500. Każdy wybierze 500. I jesteście wydymani, dziękuje dobranoc.

Zadawane pytania nie mają większego znaczenia. Prawdopodobnie i tak przyjmą każdego kto jest na tyle naiwny by tą prace przyjąć. Ja przyjąłem i szczerze żałuje, dobrze że znikłem stamtąd przed czasem.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter Izolacji Termicznej - Blacharz
Izoinstalbud Sp. z o.o.
pan P :)

Pracowałem w tej firmie, przełożeni sympatyczni, rzeczowi, uczciwi i wyluzowani. Firma jest 100% zarejestrowana, bo jeśli by nie była, to nie trafiłaby do tego serwisu :) bardzo dużo można się w niej nauczyć odnośnie sprzedaży, stawka co prawda jest zmienna od Twoich wyników, ale to motywuje najbardziej :) jeśli ktoś liczy na zarobek podczas gdy nic nie będzie robił to niech się bierze za 500+, a nie pisze farmazony w internecie :)

nie

Odradzam. Szczególnie dla osoby młodej. Ostatnio przyjęto mnie z otwartymi ramionami i pojechałam na jednodniową praktykę po której miałam podpisać umowę. W życiu nie czułam się tak upokorzona. To wciskanie ludziom, cała ta manipulacja (czy już wspomniałam, że strona internetowa przez którą podobno prowadzą sprzedaż internetową jest wirusem???). Można godzinami pisać o tym jak niewłaściwe jest to co oni robią. Współczuję każdemu kto dał się nabrać i kto uległ i pracuje tam. Stanowczo nie polecam szczególnie młodym osobom. To jest pranie mózgu. Nigdy więcej nie chcę patrzeć na ludzi tak jak oni próbowali mnie nauczyć pierwszego dnia.

2015

ciekawe rzeczy są pisane i niezgodne z prawdą, owszem dostajesz prowizje z produktu, ale przy dobrej i intensywnej pracy można zarobić 150-200zł dziennie. Co do pracowania w zimę to pracujesz 15min i 20min się ogrzewasz w samochodzie albo tak długo aż nie będzie Ci ciepło. Ludzie to jest sprzedasz bezpośrednia gdzie rozmawiasz z osobą w stroju reprezentacyjnym i nikt Ci nie zarzuci, że jesteś "Rumunem;Cyganem".Proszę nie sugerować się opiniami pisanymi na tym forum, bo to jest gówniane oczernianie tej firmy! Ja polecam prace i zapraszam wszystkich, którzy chcą fajnie zarobić! Pozdrawiam

Witam, chciałbym podzielić się ze wszytkimi swoimi informacjami z osobami które w tym sezonie będą chciały zacząć prace w tej "firmie" I obojętnie czy będzie to Grudziądz, Olsztyn czy inne miasto. Wszyscy "właściciele" danych oddziałów to koledzy, więc warunki wszędzie będą takie same. Umowa- nie macie na co liczyć. Firmy nie są zarejestrowane. To co podpisujecie to marny nic nie znaczący papier. To jest zwykła praca na czarno! Wiec uważajcie bo swoich pieniędzy możecie nie odzsykać jak większość "pracowników" .Sama praca odbywa się na parkingach, deptakach itd. Jest to praca polegająca na proszeniu ludzi aby kupili od ciebie perfume. wciskanie kitu.Kasa prowizyjna. Jeśli ktoś jest zainteresowany tą " firmą" chętnie powiem więcej.

On____

Nie polecam tej pracy chodzenie po parkingach i zaczepianie ludzi a co najlepsze jest tak ze co sprzedasz to zarobisz a jesli nic nie sprzedasz to nie zarobisz ..;//

mona

no jak nie daje się pracownikowi umowy no to można nie mieć działalności zarejestrowanej,no właśnie

werner

z tego co ja się orientuje, a mam chyba dość dobre i bieżące informacje to pierre fabien zajmuje się sprzedażą kosmetyków, perfum . Nie robią jednak tego tradycyjnie, czyli nie przebijają się z ofertą poprzez sklepy, a próbują zainteresować swoich klientów metodą bardziej bezpośrednią czyli przez przedstawicieli

kupa

(usunięte przez administratora) Wszytko ładnie wygląda dopóki nie zaczynasz pracować. Masz pozyskiwać klientów...... sratata. W skrócie ktoś juz to opisał. Moim zdaniem praca w takiej firmie, nie różni się zbytnio od tego co robią rumuny na ulicy, wciskające ci kradziony sprzęt, z jednym tylko wyjątkiem. Oni cie oszukują że sprzęt jest z legalnego źródła, a ty w pierre fabien oszukujesz że to oryginalne perfum, co jest totalną bzdurą. Nigdy te perfumy to galerii żadnej nie wejdą. Po prostu chodzisz i wciskasz ludziom ciemnote, z tym że tam gdzie my pracowaliśmy większość ludzi to znała, patrzyli na nas podobnie jak na żula który obok zbierał na wino, i do tego mogę tą "pracę" przyrównać. Jeśli masz sumienie, a swoją pracą chcesz się jakoś przysłużyć społeczeństwu, na przykład żeby ktoś nie chodził głodny, czy nagi, to zrezygnuj z pomysłu pracowania w tym gównie. To po prostu marne aktywizatorstwo.

Jazik95

Siemka, byłem na rozmowie zaraz w kwietniu po maturach i dwoch moich ziomkow. Mowili ,ze praca w terenie ,tez wlasnie ze z klientem indywidualnym itd wiec chyba niektorzy nie rozumieja co sie do nich mowi skoro piszesz "jakaś" ze Cie okłamali.Nikt tak samo nie wspominal o jezdzeniu po firmach. To nie praca dla mnie ,ale zrozumiałem bez problemu co mi powiedizano . narka

jakaś

Widocznie zaczęli mówić prawdę. Co byśmy mieli z tego gdybyśmy mówli nieprawdę? Mnie na rozmowie okłamali.

Daniellll

A Ja bylem na rozmowie w tej firmie i powiedziano mi ze jest to praca w terenie ,z klientem indywidualnym itd wiec skad bierzecie takie wnioski ze to mialo byc jezdzenie po akis firmach?? zaproponowano mi stala pensje,od niedawna pracuje i jestem zadowolony. Ja bede pracowal tylko na wakacje bo ide dalej na studia i mi sie podoba

jakaś

Niby przeprowadzają ankiete który zapach ladniejszy później się pytają czy koszt 39 euro(w przeliczeniu to 160zł) to duzo,przeciętnie czy nisko. Jeszcze później okazuje się że dostajesz te perfumy nie za 160 zł ani też za darmo. Tylko za jedyne 59.9:-D jezeli ktoś się wacha to robią specjalną okazje i drugi dostajesz gratis. Albo zrobią promocje tylko dla ciebie i sprzedadzą ci je za jedyne 30 zł. I wychodzi na to ze one są po prostu tyle warte

jakas

jakaś

Wypuścili nas w toruniu na deptaku i trzeba było zaczepiać ludzi do kuprna perfumu. Scenka ktorą przedstawiają to jeden kit. Ze niby za dwa tyg te perfumy wejdą do sklepów.

jakaś

Mnie trochę oszukano już na samym początku mówiąc, że to polega na jeżdżeniu po firmach, a nie łażeniu po ulicach i nagabywaniu ludzi. Pani na rozmowie ukryła ten fakt. I to porównywanie się do douglasa czy rossmanna.. Nie wiem co o tej firmie myśleć..

Zostaw merytoryczną opinię o Pierre Fabien - Grudziądz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pierre Fabien?

Kandydaci do pracy w Pierre Fabien napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pierre Fabien