Nocsa.net

Wola Gołkowska

Opinie o Nocsa.net

Poszkodowany 2015-01-14 23:56
Witam. Jeśli to czytasz to prawdopodobnie masz cos,miałes, lub bedziesz miał wspólnego z ta firmą. Szczerze odradzam!!!!!!! Oszukuja wszystki pracowników, nie wypłacają im pieniędzy.Wynajmują podwykonawców i nie wypłacaja naleznj im kwoty!!!! Imajac sie tym ze NIBY ZOSTALO COS USZKODZONE. I przez to nie otzymja wynagrodzenia. Szczrez odradzam jakich kolwiek kontaktów z ta firma!!!!
użytkownik1 2015-05-13 12:56
Witam. Nie zgadzam się z przedmówcą. Współpracuję z tą firmą i nie miałem nigdy żadnych problemów - Żeby od kogoś czegoś oczekiwać trzeba samemu być w porządku.
gość 2015-05-13 13:06
Żadna firma nie jest idealna ale żeby aż takie głupoty wymyślać, że firma nie wypłaca należnych pieniędzy!!

Do osób które zamierzają mieć jakikolwiek kontakt z firmą: JEŚLI JESTEŚ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENTNY/A TO NIE BĘDZIESZ WIERZYŁ/A W BEZPODSTAWNE KOMENTARZE ZAMIESZCZONE W INTERNECIE TYLKO SAM/A SIĘ PRZEKONASZ JAK JEST NAPRAWDĘ.

Nicka 2015-07-08 15:17
Byłam, Byłem Bylismy na rozmowie. Taki zbieg okolicznosci że się znam z osobami ktore rownież były zaproszone na rozmowe. Praca ... bez umowy lecz z 20% zysku od sprzedaży. Cięzko bedzie udowodnic że się pracowało w tej firmie a co za tym idzie upomnienie o pieniążki ze sprzedaży. Mam nadzieje że przyjmą "jelenia" na czarno i w końcu urząd pracy się zajmie pracodawcą.
U "łysego" było widać "słome" z butów, cham i prostak.
gośc 2015-07-17 14:02
faktycznie Nicka ma racje szkoda zachodu
wieloryb 2016-09-19 13:39
przepraszam a jaki jest dokladny adres tej firmy? ulica?
arkham 2016-12-23 19:27
Witam, niestety ale odradzam współpracę z tą firmą w charakterze pracownika. Oferują skandaliczne warunki a obietnice otrzymane podczas rozmowy kwalifikacyjnej można włożyć między bajki. Główny przełożony posiada wyłącznie wiedzę w zakresie IT. Na pozostały kwestiach zwyczajnie się nie zna. Wszelkie pomysły i inicjatywy są odgórnie złe, bezsensowne i za drogie. Często zdarzają się problemy z wynagrodzeniem a opóźnienia w wypłacaniu to dla nich standard. Wymyślają wyimaginowane kary dla pracowników aby tylko obciąć im wynagrodzenie. Podejście do pracownika na poziomie zerowym. Podsumowując - radzę nie podejmować współpracy.
Zostaw swoją opinię o Nocsa.net - Wola Gołkowska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nocsa.net