Opinie o Nocsa.net w Wola Gołkowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nocsa.net. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nocsa.net o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nocsa.net w Wola Gołkowska

Czy w Nocsa.net pracuje się na open space?

Były pracownik. Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata. Pracownicy którzy wykonywali swoje obowiązki przy komputerze pracowali w przydzielonych pokojach. Mam nadzieję że pomogłam.

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie prawie 3 lata. Na rozmowie zaproponowali mi od razu pracę. Współpracownicy są w porządku, szefostwo też. Nie ma problemów aby wyjść wcześniej z pracy w razie potrzeby na przykład wizyta u lekarza, złe samopoczucie, sprawy urzędowe. Z urlopami też nigdy nie było problemów. Na miejscu jest stołówka pracownicza, więc nie musimy przynosić obiadu do pracy. Są one bezpłatne. Na miejscu zatrudniona kucharka które gotuje. Obecnie jest lepszy dojazd niż wcześniej. Kursują tam 4 autobusy, jeden z Ursynowa, 2 z Piaseczna oraz jeden metra Wilanowska. z Na miejscu jest również parking dla pracowników, którzy dojeżdżają do pracy własnym samochodem. Najważniejsze jest aby wykonywać swoje obowiązku sumienie, a nie powinno być żadnych problemów. Pensja również była na czas. Regularnie są zatrudniani nowi pracownicy do różnych działów na przykład na produkcję, dział administracji, do prac remontowo-budowlanych. W razie problemów można liczyć na pomoc współpracowników. Jedynym minusem jest brak szkoleń zawodowych związanych z zajmowanym stanowiskiem pracy.

pols Nowy wpis

pols to super nazwa

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Nocsa.net? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu?

Nocsa.net

Zależy, jakie Pana/ Panią interesuje stanowisko. Proszę o więcej informacji.

Nocsa.net

Ja również pracuję w Woli od jakiegoś czasu i nie mam żadnych problemów. Staram się wykonywać swoje zadania tak, jak należy a pracodawca to docenia.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Nocsa.net spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
AG

Komentarze umieszczone poniżej są niezgodne z prawdą. Współpracuję z tą firmą wiele już lat i nie zdarzyły się żadne sytuacje, które są opisywane przez Państwa. Oczywiście zawsze znajdzie się ktoś, kto wybierając się do pracy myśli, że będzie jak na wakacjach przez co nie realizuje swoich obowiązków i narzeka na wszystko co dzieje się wokół.

Blebleble

Firma ze zmarnowanym potencjałem. Pojawienie się policji lub jakikolwiek urzędników pod bramą firmy powoduje, że osoba robiąca tam za managera ucieka w popłochu. Opóźnienia w płatnościach to norma. Jeśli nie wpadłeś-aś w oko managerowi to płatności ci opóźni lub nie zapłaci wcale. Jeśli jesteś ambitny, kreatywny i masz jakąś fachową wiedzę, to ta firma nie jest dla ciebie (manager nie lubi konkurencji i nowych pupili Big Bossa).

arkham

Witam, niestety ale odradzam współpracę z tą firmą w charakterze pracownika. Oferują skandaliczne warunki a obietnice otrzymane podczas rozmowy kwalifikacyjnej można włożyć między bajki. Główny przełożony posiada wyłącznie wiedzę w zakresie IT. Na pozostały kwestiach zwyczajnie się nie zna. Wszelkie pomysły i inicjatywy są odgórnie złe, bezsensowne i za drogie. Często zdarzają się problemy z wynagrodzeniem a opóźnienia w wypłacaniu to dla nich standard. Wymyślają wyimaginowane kary dla pracowników aby tylko obciąć im wynagrodzenie. Podejście do pracownika na poziomie zerowym. Podsumowując - radzę nie podejmować współpracy.

Nicka

Byłam, Byłem Bylismy na rozmowie. Taki zbieg okolicznosci że się znam z osobami ktore rownież były zaproszone na rozmowe. Praca ... bez umowy lecz z 20% zysku od sprzedaży. Cięzko bedzie udowodnic że się pracowało w tej firmie a co za tym idzie upomnienie o pieniążki ze sprzedaży. Mam nadzieje że przyjmą "jelenia" na czarno i w końcu urząd pracy się zajmie pracodawcą. U "łysego" było widać "słome" z butów, cham i prostak.

gośc
@Nicka

faktycznie Nicka ma racje szkoda zachodu

Aaaaa
@Nicka

Prawda. Lepiej unikać.

gość

Żadna firma nie jest idealna ale żeby aż takie głupoty wymyślać, że firma nie wypłaca należnych pieniędzy!! Do osób które zamierzają mieć jakikolwiek kontakt z firmą: JEŚLI JESTEŚ CHOĆ TROCHĘ INTELIGENTNY/A TO NIE BĘDZIESZ WIERZYŁ/A W BEZPODSTAWNE KOMENTARZE ZAMIESZCZONE W INTERNECIE TYLKO SAM/A SIĘ PRZEKONASZ JAK JEST NAPRAWDĘ.

użytkownik1

Witam. Nie zgadzam się z przedmówcą. Współpracuję z tą firmą i nie miałem nigdy żadnych problemów - Żeby od kogoś czegoś oczekiwać trzeba samemu być w porządku.

Poszkodowany

Witam. Jeśli to czytasz to prawdopodobnie masz cos,miałes, lub bedziesz miał wspólnego z ta firmą. Szczerze odradzam!!!!!!! Oszukuja wszystki pracowników, nie wypłacają im pieniędzy.Wynajmują podwykonawców i nie wypłacaja naleznj im kwoty!!!! Imajac sie tym ze NIBY ZOSTALO COS USZKODZONE. I przez to nie otzymja wynagrodzenia. Szczrez odradzam jakich kolwiek kontaktów z ta firma!!!!

wieloryb
@Poszkodowany

przepraszam a jaki jest dokladny adres tej firmy? ulica?

Zostaw merytoryczną opinię o Nocsa.net - Wola Gołkowska

• Jak się pracuje w Nocsa.net?

Zobacz opinie na temat firmy Nocsa.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.