Opinie o Tree Sp. z o.o. w Wola Gołkowska ul. Gościniec 5 A

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tree Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tree Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tree Sp. z o.o. w Wola Gołkowska ul. Gościniec 5 A

kruszarka

to ja wam opiszę trochę prawdy a więc: Mechanik który tak słodko opisuje firmę to syn prezesa więc nie może pisać inaczej tylko jak jest tak fajnie to dlaczego jego brat nie pracuje w tree. Opinia pana Pracownika który też tak słodko opisuje firmę tree to dyrektor firmy, opisuje że firma daje firmowe buty CAT kurtki spodnie tylko nie napisał że będzie okradał każdego pracownika a więc tzw tatusiowe które przysługuje świeżym tatusiom i płaci za to ZUS z najniższej krajowej w roku 2020 wynosi ok 1000 zł a firma płaci 650 zł, urlop z najniższej krajowej w zeszłym roku wynosi 2369.12 zł a firma dała tylko 1300 w kopercie za 26 dni czyli okradają każdego pracownika na 1069.12 zł. Dojazdy tak płacą tylko 25 km od Warszawy a więc ja mieszkam za Warszawą to muszę przejechać stolicę i wychodzi mi do Wrocławia 320 km oczywiście jak jeżdżę po Wrocławiu lub poza to nie płacą nic a nawet nie chcą się dołożyć do naprawy samochodu. Wygląda to we Wrocławiu jak w stajni dosłownie bo jest krowa, cielak, barany i jeden pastuch. Jeśli jesteś lojalny wobec firmy i " kapujesz" to możesz popracować trochę dłużej. Panowie jeśli chodzi o założenie firmy to tak oczywiście np ja mam firmę ale nie chcą abym im wystawiał fakturę bo to ty masz im dać wszystkie dokumenty do założenia firmy i musisz podpisać pełnomocnictwo a oni za ciebie otworzą będą prowadzić księgowość czyli robią wałek i nie masz nic do gadania.

@kruszarka

Pytanie mam jak wygląda kwestia operatorów w tree przyjmować się czy ominąć szerokim łukiem jak maszyny umowa stawki po ile godzin trzeba pracować na co brać poprawkę w tej firmie

Driver

Panie prezesie, jak to jest? chwali się pan, żę Tree to prestiż z ugruntowaną pozycją na rynku firm wyburzeniowych, a swoich pracowników traktuje pan gorzej niż bydło. Bydło poi się kilka razy dziennie, a w pańskiej firmie nie można doprosić się o butelkę wody. Przy takich wysokich upałach nie zapewnić swoim pracownikom wody do picia? To jest komplety brak szacunku do ludzi, którzy ciężko pracują na ten pański sukces finansowy. Tree dostało kilkanaście milionów z "Tarczy antykryzysowe" więc może znalazło by się kilka złotych na wodę?

Dawid

Chodzi o wodę dla pracowników?A nie jest tak że obowiązek zapewnienia wody jest wtedy jak są na dworze wysokie temperatury? Prócz wody co jeszcze dają czy na tym się kończy?

###

Witam Firma tree serwis to wielkie nie porozumienie ci co przychodzą na rozmowę o pracę są bajerowani przez dyrektora pokazem nowego busa który jest dobrze wyposażony i opowiada jak to pracownicy mają super urlopy płacone normalnie od tego co zarobisz a w rzeczywistości tak nie jest tylko mają tak że urlop nie planowany 65 a planowany 130 za dzień jeszcze trzeba czekać miesiąc albo 2 żeby za urlop zapłacili i to z łaską a na chorobowym to poniżej 50zl za dzień firmie tej jest duża faworyzacja kierownictwo i dyrektor ma swoich pupili a o innych pracownikach zapominają tylko ci pupile dużo błędów popełniają np jak pozostawienie belki na resorze po wymianie sprzęgła nie dokręcenie korka oleju w misce olejowej lub nie prawidłowe zamontowanie filtra odśrodkowego doprowadzenie do niskiego ciśnienia oleju Tylko pogłaskać po główce za obgadywanie innych mechaników i nagradzac robić szkolenia na klimatyzację i koparki. Jest kilku spoko mechaników którzy wykonują dobrze robotę A dział części idziesz po części to głupie odzywki i na co po co nie naprawisz tylko wymieniacie i czekasz na części a później czego nie zrobione że długo a tu ani części ani narzędzi tylko podstawowe narzędzia i szukanie narzędzi po hali żeby wykonać pracę i jak ktoś powiedział mi w tej firmie że trzeba się liczyć że to nie jest stabilna firma tylko trzeba myśleć każdego dnia że to twój ostatni dzień jak byś się nie starał to i tak cie zwolnią bo nie potraktują cie jak człowieka tylko jak rzecz dla tego nie polecam tej firmy

###

Kolego jest tak że jak cie zatrudniają to mówią ci ze zatrudnią cie na rok ale jak potrzebujesz umowę na czas nieokreślony też ci dadzą tylko licz się z tym że to nie jest tak słodko bo tyle ile oni cie zatrudniają czyli jak rok pracujesz to miesiąc wypowiedzenia czy byś miał umowę na rok czy na stałe oni płacą najnosza krajowa a resztę pod stołem lepiej ci zapłacić najnisza krajowa jak cie trzymać miesiąc i zapłacić to co zarobiłeś z godzin i najnszą krajowa i kopnąć w (usunięte przez administratora) i się człowieku mecz to co piszą o tej firmie że jest rodzinna to chłam jakich mało dużo przez nich ludzi straciło pracę i zdrowie nie polecam tej firmy szkoda czasu nerwów i zdrowia

Słusznie##

Witam. Ostrzegam wszystkich operatorów przed tą firmą , pracowałem tam jakiś czas skakanie z maszyny na maszynę… dziennie nawet po 7 razy pracujesz uczciwie i wykonujesz swoją pracę słuszne to przyjdzie taki osobnik „ OPERATOR” jak np Zbyszek T i bd robił Ci tylko i wyłącznie pod górkę po to by ściągnąć na budowę swoich pseudo koleżków. Dzwoni do kierowników oraz dyrektora i mówi oszczerstwa co do twojej osoby.. wiem ze wiele jest tam takich operatorów którzy za strzelanie z ucha myślą że bd lepiej traktowani przez wyżej postawionych w tej firmie. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY!! Ps. Można by godzinami się tutaj rozpisywać o negatywach tej firmy. Pozdrawiam ciepło !

Zofia
@Słusznie##

A w sumie co jest złego w tej zmianie maszyn? Rozumiem ze do każdej maszyny zostałeś wcześniej przygotowany i przeszkolony ?

Ja Nowy wpis
@Zofia

Na początku są to plusy bo poznasz każdą maszynę oraz jakieś urozmaicenie ale po czasie staje się to męczące.. wyobrażasz sobie robić po 1 godzinie dziennie na 6 maszynach ? Zostawiasz idziesz do następnej. Porażka. Hahaha przeszkolony ? No nwm przez kogo uczysz się na błędach ???? weź pod uwagę to że nie każdy ma na wszystko uprawnienia..

No ale chyba według przepisów powinien mieć uprawnienia? Nikt tego nie sprawdza? W razie kontroli albo wypadku to przecież wyjdzie. Nie mogą wysłać na szkolenie? Czy na tym oszczędzają?

Kasandra
@###

Ale rzeczywiście były sytuacje, że kogos z dnia na dzień zwolnili, że ktoś Ci tak powiedział? Czy czemu należy się pilnować i bać, że wywalą? Jakie umowy macie, że nie jest stabilnie? Bo na umowę o pracę to przeciez jest jeszcze zawsze okres wypowiedzenia

@Kasandra

Kasandra oni dają ci umowę na czas określony np rok ale za okres wypowiedzenia wola ci zapłacić najnisza krajowa bo tak to do tego jeszcze musieli by ci dołożyć stawkę godzinową a lepiej ci dać najnisza krajowa papiery i Idź do domu

@Kasandra

Było bardzo dużo takich sytuacji w tej firmie osoby które długo pracowały tracili pracę z dnia na dzień

Aneczka
@###

Tak bez żadnych przesłanek, tylko do widzenia i do domu? Z jakich powód tak zwalniają, bo szczerze, to nie umiem zrozumieć, co może kierować firmą. Szkoda, bo mój chłopak chce się tu przyjąć, ale dla niego stabilne zatrudnienie to wymóg na równi z dobrymi zarobkami.

@Aneczka

Powiem tak to nie jest Firma z którą nie można liczyć się na lata tak jak pisałem trzeba brać pod uwagę to że każdy dzień pracy w tej firmie może być twoim ostatnim dniem bez żadnej informacji czy cię zwolnią i wtedy zostajesz na lodzie bez pracy

@###

A czy w tej firmie dają umowę o pracę na czas nieokreślony? Czyli okres wypowiedzenia trwa miesiąc, że wypłacona jest za niego najniższa krajowa? Rozjaśnij.

### Nowy wpis

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tree Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

###

Kolego przeczytaj komentarze co inni użytkownicy piszą a dowiesz się jakie są powody bo tak pisać i tłumaczyć to szkoda czasu a tu jest dobrze opisane w każdym komentarzu jak traktuje ta firma pracowników i są podane powody

Elo

Nie polecam tam pracować lepiej iść do mniejszej firmy sobie pracować na spokojnie w tree to pełno podp i erdalaczy i fotografów. Zwalniają normalnych pracowników a przyjmują gamoni co wywracaj maszyny

@Elo

Cześć, a czym się zajmowałeś w firmie? Jest spora, więc to chyba zależy w sumie, na jaki dział się trafi, tzn. na współpracowników i kierownictwo? Jaki powód zwolnienia podają w takim razie? Respektują, chociaż czas wypowiedzenia? Ciężko tak z dnia na dzień znaleźć nową pracę jednak. Ja bym się chciał przyjąć na operatora, ale muszę jeszcze wszystkie za i przeciw przemyśleć. A o wynagrodzeniu co myślisz? Płacili dobrze, terminowo?

###

W tej firmie czym bys się nie zajmował to oni i tak cie nie potraktują jak człowieka tylko jak rzecz tu ludzi zwalniają bo im się tak podoba i to tak z dnia na dzień nie będziesz znał dnia ani godziny tak jak Elo napisał lepiej znaleźć pracę w małej firmie niż tutaj przyjść bo to szkoda czasu nerwów i zdrowia

nie polecam

wszystko wyzej sie zgadza lepiej szukac gdzieś indziej

nie polecam

mam identycznie zdanie.

Agnieszka
@###

Nie rozumiem tego, jak mogą zwolnić kogoś z dnia na dzień? Ktoś tam wyżej podpytywał, co z wypowiedzeniem? U mnie w poprzedniej firmie też zdarzały się zwolnienia czy redukcje etatów, no ale pracownik miał 3 miesiące na znalezienie nowej pracy czy tam jakąś odprawę. Tu jak to wygląda? Dowiadujesz się o zwolnieniu i nie masz już po co wracać do firmy? I to jedyny minus? Czy jeszcze jakieś sytuacje gdzie traktują niezbyt dobrze pracownika są?

@Agnieszka

Nie w tej firmie oni stawiają cie pod faktem dokonanym czy byś pracował rok czy 15 lat to i tak cie zwolnią bo dla nich nie jesteś człowiekiem tylko rzeczą i nie przyjdą i powiedzą że szukaj sobie pracy tylko przychodzi dzień godzina i do widzenia

Firma Tree Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Były

Jak urlopy? Są normalne ? 2 tygodnie się należy, Darek łaski nie robi. Choć to gość który wykorzystywać lubi i nie tylko tych pracowników w terenie, ale i w biurze. Te kontrole z inspekcji pracy wiele nie dają. Dalej pod stołem płaci a na konto najniższa krajowa?

Hanka
@Były

I ile pod tym stołem do najniższej krajowej było? Opłacało się w ogóle? :) O co chodzi z tym wykorzystywaniem, masz na myśli tylko to wynagrodzenie, czy coś jeszcze w firmie ci się nie spodobało? Bo jakim czasie zrezygnowałeś z pracy? Chłopak waha się, czy rekrutować, czy nie, kasa niby potrzebna, może chociaż to spoko firma na przeczekanie, czy też szkoda czasu?

****
@Były

Dalej pod stołem na urlopy najlpeiej nie chodzić tylkk tyrać jak (usunięte przez administratora) I być 24 h dla Dariusza nawet jeżeli się uda pójść na ten urlop. Nie polecam. Omijac wszyscy zaczynają uciakac brawa dla tych.

@****

Czyli co, nadgodziny w firmie to standard? Podbijam pytanie wyżej, ile tych pieniędzy pod stołem? Chociaż w miarę dobrze płacą?

Czy w Tree Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Sialala

Oddział tree ukraina jest we Wrocławiu. Wywalili wszystkich Polaków, ciekawe kiedy polecą białe kaski za wałki na transporcie chyba że Darek jeszcze nie wie o tym. Czas go powiadomić ;))))))

Julka
@Sialala

A z jakiego powodu zwolniono Polaków? Ukraińcy mają takie same pensje jak rodacy? Czy ludzie wiedzieli trochę wcześniej o zwolnieniach żeby ogarnąć nową robotę?

Czarnuch

Killer 65zł za dzień urlopu? (usunięte przez administratora)

@Czarnuch

Nieeeeeee Killer tylko matematyka: 400 osób i z każdego jednego Darek ma ok 2000 tyś więc 400×2000 = 800000 i tak Darek się dorabia kosztem pracownika.

@..........

400 osób tu jest? O co chodzi z tym 2 tys?Mało to nie jest więc pytam. To ostateczne zarobki przy tym pewnie kilka razy większe? Obecnie ile potencjalnie wychodzą?

@Magdalena

Jeśli piszesz że "TU JEST " to znaczy że pracujesz w tej firmie więc nie rób z nikogo wariata A jeśli nie wiesz o co chodzi z tymi 2 tyś to znaczy że pracujesz w biurze i masz wypłacane tak jak powinno być

Grzesio

A ty napiszesz co z tą kasą od pracowników która idzie do pracodawcy? Jest jakieś dofinansowanie które zabiera? Bo nie do końca zrozumiałem a chciałem się przyjąć.

Operator

Dzień dobry chciałbym zatrudnić się w tree Warszawa jako operator polecacie tą firmę czy raczej ominąć ją szerokim łukiem ?

@Operator

Praca spoko, niema problemu z pensjami, atmosfera fajna itd. Wiadomo, że na grupie jest wielu frustratów, jak to się mówi kozak w necie, ... w świecie. Generalnie jak chcesz spróbować to uważam że warto.

Reeeeee
@Elo

Na początku zawsze jest miło, dostaniesz pęk kluczy do maszyn, zestaw do mini napraw, pracujesz w jednym miejscu ale po jakimś czasie masz robić na wszystkim, zdarza się że Cię rzucają w kilka miejsc dziennie oczywiście nikt Ci nie zwraca za jazdę własnym autem, mierzom Ci czas załadunku samochodu A na koniec ktoś na Ciebie nagada ,ochrona podkładał kamery, podsłuchy w koparce, baraku jeśli jest i wtedy dostajesz kopa i Ty piszesz że jest SPOKO? Omijać szerokim ale to szerokim łukiem

@Reeeeee

Jak to jest z tymi kamerami i podsłuchami poważnie przeprowadzają taką inwigilację pracownika ? Jak pracowałeś po jakim czasie dostałeś jakąkolwiek umowę?

@Elo

Hej, a jak sprawy sie mają z wynagrodzeniem w firmie? :) Pensje są rynkowe? Macie regularne podwyżki w firmie, czy premie za wyniki? Szukają właśnie Asystentki do działu sprzedaży i zaciekawiła mnie oferta pracy, chciałabym spróbować

@Irena

Nie wiem jak zarabiają inni, ale wynagrodzenia są troszeczkę wyższe niż średnia rynkowa. W biurze oczywiście są stawki wejściowe, a później jeżeli się starasz, dobrze pracujesz w teamie itd. to dość szybko uzyskujesz bardzo dobre wynagrodzenie i możesz liczyć na docenienie. Premie uznaniowe też są.

@Elo

O to świetnie. Czyli szybko można złapać podwyżkę jak się jest zaangażowanym. A premie w jakiej wysokości? Uznaniowo i każdy dostaje inną kwotę?

Czarny człowiek
@Driver

Bądź spokojny Driver, Państwowa Inspekcja Pracy już się zajmuje tą sprawą.

@Driver

UWAGA HIT!!!!!!!!!!!!!!! Prezes Dariusz oświadczył panu inspektorowi z Państwowej Inspekcji Pracy, że kierowcy mają nieograniczony dostęp po wody pitnej na bazie firmy. Panie prezesie gdzie jest ta woda? Chyba, że może ta z gumowego węża do KARCHERA?

@Driver

Albo miał pan na myśli kranówkę w tym śmierdzącym kontenerze z, którego nawet szczury pouciekały?

@Driver

Okej, wody nie ma - a co z pozostalymi warunkami? :) Jak stawka? Można liczyć chociaż na umowe o prace?

Czarnuch.
@Driver

Świetny żart panie Darku! w kabarecie też pan karierę zrobi.

Zuzanna
@Czarnuch.

No to co z tą wodą wyszło w końcu opowiadaj?

@Zuzanna

Na razie pan Darek sprytnie (usunięte przez administratora) Państwową Inspekcję Pracy. 1-0 dla pana panie Prezesie. Ale będą następne kontrole aż do skutku!!!!!!!!!!!!

@Irena

Poczytałaś dokładnie wszystkie opinie o TREE? Poszukaj sobie pracy w innym miejscu.

Dawid

kruszarka

@kruszarka

Ten pracownik o którym piszesz to nie jest dyrektor Pawełku ???? firma okrada ludzi ale szkoda ze jak ludzie firme okradają ze złomu, paliwa, miedzie itp. to tego juz nie napiszesz ???? powodzenia w nowej pracy.

Doszły mnie informacje że ten wpis dotyczy mojej osoby więc odpisze: informacje które napisał kruszarka to częściowo prawda o czym mówił głośno wszystkim nawet do kierowników, jeśli chodzi o tatusiowe to nigdy nie korzystałem i nie pytałem ile płacą więc musicie zapytać kto pobierał. Mogę tylko napisać że oprócz trzech osób w oddziale Wrocław to kapusie A co niektórzy lubią też odrabiać (usunięte przez administratora) innym tw. (usunięte przez administratora) i przypomnę też że to Ci ludzie okradają firmę. Jak? To jeszcze długa droga przed wami. Z tego co wiem to ja mam świadectwo pracy za porozumieniem stron .Zawsze miałem szacunek do kierowników mimo to że wszyscy są młodsi.

DUDUŚ
@kruszarka

Wszystko co napisane powyżej to czysta prawda!!!!!!

Franciszek
@DUDUŚ

A można w tej firmie spokojnie i normalnie robić swoje, nie kombinując i nie myśląc, czy firma oby na pewno opłaciła wszystkie należne składki? Jaką dają umowę pracownikom, jaką kwotę wynagrodzenia oferują? Podobno najniższa na umowie + koperta? A jak kogoś nie interesują koperty i inne tego typu kombinacje?

@kruszarka

Czy urlop w Tree Sp. z o.o. jest płatny 100%?

..........

Oczywiście że tak, dadzą Ci 1500 zł dla TREE to jest 100% A resztę Ci ukradnie prezes.

Jolanta
@..........

jesli ktos ma UoP to przeciez wiadomo ze urlop jest płatny i tyle, czemu twierdzisz inaczej ? Co przez to rozumieć?

@Jolanta

Jeśli pracujesz pełny rok i zapłacą Ci za 10 dni urlopu to też trzeba siedzieć i nic się nie odzywać?

Marschall

Zdecydowanie nie polecam Tree a to że względu na relację na linii pracownik-pracownik , pracownik-biuro Ktoś już porownal wcześniej Tree do "współczesnego (usunięte przez administratora) " całkowicie się z tym zgadzam . NIE POLECAM ! szukaj gdzie indziej

Szpieg Czejs

Dzień w którym Jaroszego poinformowalem o tym , że odchodzę będę jeszcze długo wspominał z uśmiechem na twarzy :) Z całą stanowczością stwierdzam iz nie spotkalem sie jeszcze w zadnym zakładzie pracy z takim terrorem psychicznym i fizycznym jaki panuje w firmie Tree ... Mam dobrą radę dla planujących zmienić pracodawcę z Tree na innego : Nie wachajcie sie! , szkoda życia , na pewno nie będziecie żałować zmiany , są inne cenniejsze wartości w zyciu (zdrowie , czas spedzony z rodzina ) niż dudki zarobione w tree:) i należy pamiętać że dalej mamy rynek pracownika w Polsce a nie pracodawcy

Firma Tree zajmuje się wyburzeniami czyli praca na budowie. Z tego co mi wiadomo to na budowie się pracuje w okresie jesien-zima od 7 do 17 a wiosna-lato od 6 do 18 bądź jak wymaga tego specyfika pracy (bo niektóre roboty mogą być wykonywane w określony sposob i o określonych godzinach) dłużej nawet badz w nocy, Ale są to poszczególne ptojekty. Pracownicy ogolnobudowlani mają stawki 17 - 18 zl/netto wzwyż w zależności od zaangażowania i umiejętności. Operatorzy mają stawki 25zl/netto wzwyż wszystko zależy od umiejętności. Nie każdy pracował na wyburzeniach a operator, operatorowi nierowny. Pracownicy dostają wszystkie potrzebne środki ochrony indywidualnej kask, buty (Cat, betta), kurtkę, spodnie, polar, kamizelke. Kurde faktycznie trochę słabo się o nich dba. Wszystkie prace, które można wykonać maszynowo są wykonywane maszynowo żeby pracowników ogólnobudowlanych odciążyć. Mają dwie przerwy po 30min każda. Dostęp do wody butelkowanej (tak jak się pisze że nawet butelki wody nie uraczysz) jest cały czas. Operatorzy pracują na nowych koparkach, które mają po kilka lat, w dużej części jeszcze są na gwarancji. Co roku organizowany jest piknik dla wszystkich pracowników i ich rodzin gdzie można wygrać spore nagrody finansowe w róznych konkurencjach dla operatorów i kierowców. Pracownicy dostają dodatkowe premie za pracę w święta, niedzielę, czy w godzinach nocnych. Również dostają dodatek tzw. brygadzistowski. Umowy sa rozne, bo kazdy pracownik ma indywidualne zobowiazania. Pracownicy dostaja dojazdowki czyli zwrot kosztow za paliwo oraz diete. Maja wynajete hotele badz mieszkania zalezy od lokalizacji. Kurcze tak zle jest w tej firmie, taki wyzysk i (usunięte przez administratora) i przychodza do pracy mlodzi ludzie. Polak jak to Polak narzekać i marudzić uwielbia, zawsze źle, zawsze mało. Da się palec będzie chciał całą rękę. Oczywiście każdy chciałby zarabiać po 10tys. za leżenie. Oczywiście nikt nikogo na sile nie trzyma.

Drajwer

Może operatorzy tam mają takie luksusy, bo kierowcy już na pewno nie!!! -Wody nie dostaniesz nawet w największe upały. (prezes uważa ,że jesteśmy wielbłądami i nie musimy tak często pić) -Nie ma zwrotów za dojazd do pracy. -Niepłatne nadgodziny. -Brak szkoleń BHP.(podpisujesz tylko papier, że byłeś na szkoleniu a tak na prawdę nikt nigdy na nim nie był) -Brak badań okresowych. -Szkolenie okresowe do prawa jazdy trzeba sobie samemu finansować.( osoby, które domagały się zwrotu kosztów za kurs i badań już nie pracują w Tree). -Praca średnio po 13 godzin + co druga sobota, miesięcznie to nawet ponad 300 godzin.(Tak wygląda współczesne niewolnictwo). -Chcesz mieć czysty samochód to musisz sobie sam go umyć brodząc po kostki w błocie. - Umowa o prace na stanowisku kierowcy + umowa zlecenie w innej spółce na stanowisku Ochroniarza, a najlepiej to własna działalność. -Na święta nie dają już nawet czekoladek. -Za dzień urlopu dostaniesz 60zł co dzisiaj nie starczy nawet na pieluchy dla dziecka. -Składki najniższa krajowa. ( jak przydarzy ci się wypadek w pracy i posiedzisz trochę na zwolnieniu to na suchy chleb ci może tylko wystarczy a o emeryturze na przyszłość nie ma co liczyć) Pracując w Tree masz wrażenie, że jesteś tylko maszynką do zarabiania pieniędzy i tak naprawdę nic ci się nie należy, a jak jesteś nie wygodny albo upominasz się o swoje prawa to jesteś usuwany ze skutkiem natychmiastowym. Większość kierowców każdego dnia przychodzi do pracy z założeniem jakby to byłby ich ostatni dzień w pracy. Nikt tu nie przywiązuje się do pracy w Tree, bo jak już życie pokazało "Nie znasz dnia ani godziny" -

B@T3K

głupi koleś jesteś i to fest tak ci napiszę, życia nie znasz lub jesteś jakimś małolatem nie mającym pojęcia jeszcze o życiu, tak dla ścisłości i przypomnienia : Apetyt rośnie w miarę jedzenia.Kumasz? jak nie kumasz to jesteś zwykła p!z3fka

Drajwer
@B@T3K

Głupi to może ty jesteś i masz wszy. Pewnie nigdy nie pracowałem w normalnym zakładzie pracy, gdzie pracownicy pracują po osiem godzin i nie są wyzyskiwani jak to ma miejsce w TREE a kodeks pracy stawia się na pierwszym miejscu i pracownicy mają dostęp do wszystkich narzędzi i świadczeń, które im się ustawowo należą, bo TREE coś takiego jak kodeks pracy nie istnieje!!! Może kiedyś inspekcja pracy się za to weźmie i nie będzie już więcej takich wyzyskiwaczy!!!

Szpieg Czejs

(usunięte przez administratora) Z całą stanowczością stwierdzam iz nie spotkalem sie jeszcze w zadnym zakładzie pracy z takim terrorem (usunięte przez administratora) jaki panuje w firmie Tree ... Mam dobrą radę dla planujących zmienić pracodawcę z Tree na innego : Nie wachajcie sie! , szkoda życia , na pewno nie będziecie żałować zmiany , są inne cenniejsze wartości w zyciu (zdrowie , czas spedzony z rodzina ) niż dudki zarobione w tree:) i należy pamiętać że dalej mamy rynek pracownika w Polsce a nie pracodawcy

R.Groch

Firma nieuczciwa. Prezes pozwolił zaufanym pracownikom brać faktury za paliwo lub inne rzeczy do domu. Faktura oczywiście na firmę. Pracownik ma zwracany VAT , firma też ma korzyści. Tego typu pralnia pieniędzy jest dużo. Pani dyrektor Iwona w tym bierze udział i wiele , wiele innych osób. PRALNIA PIENIĘDZY Oczywiście pracownik to robol ,, który ma płacone grosze na konto , a reszta w kopercie.

wróbel
@R.Groch

i zakopywanie śmieci na zwałkach plastiki,gumy itp.

Greenpeace
@wróbel

Taki incydenty jak zakopywanie odpadow przez firme tree na terenie robót ziemnych wykonywanych przez ta firmę proponuję zgłaszać bezposrednio do Wojewódzkiego inspektoratu ochrony środowiska w warszawie https://www.wios.warszawa.pl/

Operatorzy

JUNIOR mamy nadzieję że rodzina będzie Cię traktowała w ten sam sposób jak ty traktujesz operatorów, dla firmy piąteczka

@Operatorzy

Chłopak właśnie myśli nad pracą na tym stanowisku, tzn. operatora. Zdradzisz o co chodzi z tym traktowaniem?

Kopaczka
@Irena

Chlop jest strasznie ordynarny wobec swoich kolegów na cb radiu

@Kopaczka

To (usunięte przez administratora) nie chłop

@Kopaczka

Czemu tak się zachowuje? Nikt nie rozmawiał o tym by zmienił podejście, żeby ta atmosfera była nieco lepsza?

Czy jest możliwość pracy w Tree Sp. z o.o. na część etatu?

Tom

No pewnie że jest możliwość oni takich potrzebują A najlepiej jeśli by to było na 1/ 40 om etatu ale pamiętaj że jeśli będziesz orał jak (usunięte przez administratora) po 12 godzin z sobotami, będziesz miał uprawnienia nawet na helikopter A upomnisz się o swoje to i tak Cię (usunięte przez administratora) oskarżom Cię o wszystko i to dosłownie o wszystko nawet jeśli kierownik (usunięte przez administratora) Jarka A zapewniam Cię że tak jest tylko Jarek jeszcze o tym nie wie. Po prostu będziesz jako (usunięte przez administratora).

D.P.

Jak ktoś lubi problemy , to niech idzie do pracy do tej firmy. Prezes Darek to jedna wielka znieczulica. Nie waha się zwalniać ludzi bez powodu. Reszta kierownictwa - nie stanie w obronie pracownika , kopią dołki pod każdym kto podpodanie z byle powodu.

Natalia
@D.P.

tak z dnia na dzień zwalnia? Czy informuje wcześniej o tym? Jakiś okres wypowiedzenia jest ? i co szybko znajduje późnej kogoś na to puste miejsce ?

D.P
@Natalia

Tak Zwalnia. Jednego dnia jedną osobę, na drugi dzień drugą osobę np z tekstem likwidacja stanowiska.

X
@D.P.

Prawda. Lepiej się nie wychylać. Dla firmy nie wygodna osoba , która za dużo wie. Brak empatii

Stefan
@Natalia

Tak potraficie wywalić człowieka z dnia na dzień. Interesuje was tylko kasa, ona ma się zgadzać Natalia , ale ty to nie Natalia tylko pani dyrektor An...

Stefan

Prezesie są upały. Woda dla wielbłądów będzie ? Rok w rok ten sam problem. Kasa się liczy tylko , pracownik jakoś sobie poradzi

@Stefan

Żartujesz, że wody nie macie zapewnionej. Ale swoją normalnie możecie w razie czego mieć?

@Magdalena

No swoją możemy na szczęście.

Wielbłąd
@Magdalena

Dziękuje panie prezesie, że chociaż swoją wodę możemy zabierać do pracy!!! Prezes jest spoko, co nie?

@Wielbłąd

nie wiem, jeszcze opinii nie mam wyrobionej o nim. Ale w takim razie czy jeszcze w jakiś innych tego typu aspektach macie tu jeszcze problemy?

Vvv
@Magdalena

Pani dyrektor niech Pani nie ściemnia.!!!!!! Wiadomość kto jest adminem i się podszywa pod różne nicki

@Vvv

Smutne, że w was tyle podejrzliwości jest, bo człowiek już normalnie pytania na forum publicznym zadać nie może. :( No chyba, że to żarty tylko?

Zostaw merytoryczną opinię o Tree Sp. z o.o. - Wola Gołkowska

• Jak się pracuje w Tree Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tree Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tree Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tree Sp. z o.o.