Opinie o widoczni.pl - widoczni sp. z o.o. w Poznań

Opinie o Widoczni

Aktualność
Cześć!

Chcesz się dowiedzieć, jak wygląda praca w agencji widoczni? Zapraszamy na stronę widoczni.com/kariera, na której znajdziesz:

- informacje o aktualnych rekrutacjach
- opis naszej kultury organizacji
- historie osób, które z nami pracują
- prezentację zespołu po godzinach
- warunki pracy – benefity, tryb pracy, informacje o naszych biurach

Kultura organizacji

Ciekawi Cię, jak pracujemy, jakie wartości są dla nas szczególnie istotne oraz czym się kierujemy przy doborze nowych osób do zespołu? Opracowaliśmy solidny zestaw zasad, które najlepiej charakteryzują nas jako zespół i miejsce pracy w formie kultury organizacji.

Sprawdź, czy filozofia i styl agencji są bliskie także Tobie

Poznaj lepiej naszą agencję

1. Poznaj firmę – jej cele, historię i zobacz, w czym się specjalizujemy
2. Kim jesteśmy, jak pracujemy i jak integrujemy się po godzinach – zobacz galerię zdjęć zespołu
3. Zobacz nasz film i dowiedz się, jak wygląda praca w agencji widoczni

Poznaj lepiej nasz zespół

1. Zespół specjalistów
2. Poznaj historie kariery naszych Widocznych
3. Chcesz wiedzieć, kim są Widoczni prywatnie? Zobacz, jakie mamy pasje
4. Dlaczego współpracownicy do nas wracają? Poznaj historię Wojtka, który wrócił po 2 latach pracy w innej organizacji

Jak wygląda rekrutacja?

Zanim do nas dołączysz, przeprowadzimy Cię przez kilka kroków rekrutacji. Co nas wyróżnia? Odpowiadamy wszystkim, niezależnie od wyniku rekrutacji. Już na wstępie poznajesz warunki współpracy na wybranym stanowisku, więc świadomie bierzesz udział w procesie rekrutacji. A przede wszystkim dbamy o miłą atmosferę, bo wiemy, że rekrutacja bywa stresującą sytuacją dla wielu osób. Możesz jednak liczyć na nasze wsparcie i życzliwość.

Kroki rekrutacji mogą nieco różnić się w zależności od stanowiska i działu, ale wpisują się w następujące etapy.

1. Zapraszamy najlepszych kandydatów i kandydatki do kolejnego etapu na podstawie nadesłanego CV i wypełnionej ankiety. Każda osoba, niezależnie od decyzji, otrzymuje od nas informację zwrotną.
2. Wybranych kandydatów i kandydatki zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną z osobą z zespołu HR. Jest to spotkanie, które pozwala obu stronom lepiej się poznać.
3. Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa z menadżerem bądź menadżerką działu lub zadanie rekrutacyjne w przypadku wybranych działów. Jeśli otrzymasz do realizacji zadanie rekrutacyjne i ocenimy je pozytywnie, zaprosimy Cię do trzeciego etapu rekrutacji, którym będzie spotkanie z menadżerką lub menadżerem działu.
4. Po wstępnych rozmowach i analizie nadesłanych zadań, jeśli były wymagane, wyłaniamy osobę, która najlepiej odpowiada oczekiwaniom na dane stanowisko i składamy ofertę współpracy. Jeśli osoba zaakceptuje ofertę, podpisuje umowę na okres próbny i dołącza do zespołu Widocznych.
5. Okres próbny trwa 3 miesiące, ale może być krótszy, jeśli wdrożenie przebiega sprawnie. To czas, aby się szkolić, wdrożyć w zadania oraz nauczyć się pracy zgodnie z naszą kulturą organizacji.

Agencję widoczni tworzy ponad 160 osób, które pracują w różnych działach. Każdy dział to nieco inny system pracy, wynagrodzenia i ścieżki rozwoju. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z osobami, które prowadzą rekrutacje lub menadżerami działów, aby uzyskać informacje o warunkach współpracy na konkretnym stanowisku.

Atmosfera w Widocznych  co warto wiedzieć?

W budowaniu zespołów stawiamy na przejrzystą komunikację, szczerość i szacunek. Aby mieć pewność, że to nie tylko piękne słowa, zbudowaliśmy silną kadrę menadżerów i liderów, którzy zawsze są blisko swoich zespołów i na bieżąco zbierają informację o satysfakcji z pracy. Dodatkowo każdy ma możliwość anonimowego wyrażenia swojej opinii, potrzeby lub sugestii za pomocą wewnętrznej skrzynki Widocznych.

Czytamy również opinie na Goworku. Każda rzetelna opinia na Goworku jest dla nas sygnałem, który analizujemy – sprawdzamy, co można zrobić lepiej, jakie obszary wymagają pracy i jakie zmiany warto zaplanować w pierwszej kolejności.

Masz pytania lub uwagi, którymi chcesz się podzielić?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi dotyczące pracy w agencji, lub procesu rekrutacji możesz pisać bezpośrednio do Artura na LinkedIn, lub wysłać maila na adres hr@widoczni.pl.

Pozdrawiamy!
Daniel Chruściński

Moją współpracę z firmą Widoczni rozpocząłem w listopadzie 2020 roku. Współpraca od samego początku przebiega w dobrej atmosferze, w bardzo dynamicznym i rozwojowym trybie. Jako osoba z dużym doświadczeniem w branży oczekiwałem stanowiska, które zagwarantuje mój dalszy rozwój zawodowy. Oczekiwałem świeżości patrząc z punktu widzenia wykonywanych obowiązków. Dodatkowo oczekiwałem godnego wynagrodzenia, które byłoby odpowiedzią na zdobytą wiedzę oraz doświadczenie na przestrzeni lat. Wszystkie poruszane powyżej aspekty zostały spełnione i z powodzeniem dalej realizuję się zawodowo, rozwojowo, finansowo w Widocznych. Polecam pracodawcę i z czystym sumieniem mogę zaprosić kolejnych członków do naszego zgranego zespołu.

Daniel Chruściński
@Bartas

Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w firmie Widoczni. Aktualnie jestem również osobą rekrutującą do trzech działów w firmie. Mogę zapewnić, że na etapie rekrutacji kandydat jest informowany o warunkach zatrudnienia pod kątem płac oraz możliwościach zawodowego rozwoju. Zapewnienia i warunki składane na samym początku kandydatom mają swoje przełożenie na rzeczywistość.

Karolina N

Z widocznymi pracuję od maja 2022r, proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie, wszystko zgodnie z planem. Stres w pierwszym dniu pracy był ogromny, natomiast zostałam przyjęta do zespołu bardzo dobrze. Zespół cały czas się powiększa a atmosfera jest cały czas tak samo dobra- zespołowo pracujemy na sukces działu. Od pierwszych dni miałam jasno ustaloną ścieżkę rozwoju. Na początku trochę się obawiałam pracy na b2b, zawsze miałam umowę o pracę, nie będę ukrywać że jest to model idealny, natomiast myślę, że nie zarobiłabym tyle będąc na umowie o pracę. To praca w której codziennie się coś dzieje, zmienia, codziennie są inne wyzwania czasem faktycznie może się wydawać, że jest tego sporo, ale zawsze mogę liczyć na pomoc koleżanek czy kolegów. Nie ukrywam, że bardzo dużą rolę w moim rozwoju bierze doświadczony zespół, który bardzo doceniam i nie wyobrażam sobie już teraz pracy bez nich.

Ryszard Nowy wpis

Przeglądałem oferty na stronie firmy i natknąłem się na stanowisko młodszego opiekuna klienta Google Ads. Zachęca to, że nie wymagane jest duże doświadczenie (jestem studentem), zastanawia jednak, że jedyna możliwa firma współpracy to B2B. Wszyscy w firmie są na kontraktach?

Dzień dobry. Na Waszej stronie jest aktualna (mam nadzieję) oferta dla Młodszego specjalistę ds. pozycjonowania. Liczycie na zatrudnienie osoby chętnej do pracy w trybie projektowym i do współpracy w oparciu o kontakt B2B. Jednocześnie czytam o tym, że startujecie z pracą między 7:00 a 9:00. To godziny pracy od których nie ma odstępstwa? Zarówno co do godziny rozpoczynania, jak i kończenia pracy w danym dniu? Szukam pełnej elastyczności w tym względzie, stąd moje zainteresowanie kontraktem B2B.

zespół HR Nowy wpis

Oferta jak najbardziej nadal jest aktualna. :) Są zespoły, w których elastyczność jest większa, natomiast w zespole SEO zarówno procesy wewnętrzne, jak i konieczność współpracy z innymi zespołami operacyjnymi rzeczywiście wiążą się z dostępnością w godzinach 9-15. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawnie realizować zadania dla naszych klientów i współpracować ze sobą wewnętrznie. Serdeczności, zespół HR

ola

O co chodzi z ciągłymi rekrutacjami na copywritera/kogoś do działu contentu? Wygląda to bardzo podejrzanie. Od ok. roku ciągle to widzę.

@ola

Cześć Ola, dziękujemy, że podniosłaś tę kwestię. Regularna rekrutacja na stanowisko copywriterskie czy do działu marketingu wynika przede wszystkim z dynamicznego wzrostu naszego zespołu oraz rosnącego zapotrzebowania na treści. Jednocześnie w branży kreatywnej, do której należy content marketing, naturalną sytuacją są zmiany w zespole. Obecnie szukamy osoby do zespołu contentowego w naszym wewnętrznym dziale marketingu oraz osoby do współpracy freelancerskiej, która wspomoże nas w samej publikacji artykułów blogowych na stronie agencji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do nas na maila hr@widoczni.pl. Serdeczności, zespół HR

@zespół HR

A są jakieś osoby w zespole, które w ten sposób pracują długofalowo? Mógłbym prosić więcej szczegółów tutaj odnośnie tych wolnych stanowisk? Jakie przede wszystkim obowiązują stawki?

zespół HR

Cześć! Obecnie mamy otwartą rekrutację dla osób, które chciałyby się rozwijać jako Junior Marketing Content Specialist. Jedna z osób w tym zespole współpracuje z nami już ponad 5 lat. :) Pod tym linkiem https://smrtr.io/j9YHc znajdziesz wszystkie kluczowe informacje na temat samej rekrutacji. Jeśli interesowałoby Cię więcej szczegółów, to odezwij się do nas bezpośrednio na maila hr@widoczni.pl. Serdeczności, zespół HR

@zespół HR

Wow no super, to idealna praca dla mnie. A jak to jest praca juniorska, to trzeba wysłać jakieś portfolio, czy raczej firma stawia na sprawdzenie umiejętności kandydata poprzez zadanie rekrutacyjne np. napisanie tekstu?

zespół HR Nowy wpis

Cześć! Obecnie rekrutacja na to stanowisko jest już zamknięta, ale standardowo rekrutacja do tego zespołu ma 3. etapy. Pierwszym jest rozmowa z osobą z zespołu HR, żeby trochę lepiej się poznać. Drugim jest zadanie rekrutacyjne, czyli krótki tekst do napisania na temat powiązany z naszym obszarem działań, a trzecim rozmowa z content managerką. Jednocześnie jest to ostatni etap rekrutacji, po którym można się spodziewać przedstawienia oferty z naszej strony lub feedbacku po udziale w rekrutacji. Zachęcamy, zapoznaj się z pozostałymi rekrutacjami, które są obecnie otwarte (https://widoczni.com/o-nas/kariera/). Serdeczności, zespół HR

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Widoczni?

zespół HR

Cześć! Zdecydowanie zgadzamy się z tym spostrzeżeniem i cieszymy się, że coraz więcej firm dostrzega znaczenie dobrej atmosfery. W naszej agencji przykładamy dużą wagę do budowania pozytywnej kultury organizacyjnej, która wspiera zarówno indywidualny rozwój każdej osoby, jak i współpracę zespołową. Podczas zeszłorocznego badania satysfakcji okazało się, że 90,91% osób czuje, że może liczyć na resztę zespołu, a niemal 85% z nas dobrze ocenia atmosferę w swoim dziale. Jednocześnie dwie z sześciu naszych wartości to skuteczne i efektywne działanie oraz pozytywne relacje. Tym bardziej dziękujemy za poruszenie tego tematu!

@zespół HR

A co robicie w praktyce, by pracować nad relacjami w zespołach i całej firmie? Spotykacie się na jakiś firmowych wyjazdach?

@Marcin

Cześć Marcin! Regularnie badamy atmosferę w zespole, organizujemy regularne spotkania integracyjne w zespołach, żeby budować relacje również po godzinach, a minimum raz w roku organizujemy również spotkanie ogólnoagencyjne. O pozytywne relacje dbamy też między innymi w ramach Akademii Widocznych i kontynuację działań rozwojowych. Serdeczności, zespół HR

Aplikowałeś do firmy Widoczni? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Podobno szukają teraz specjalisty ds. fakturowania i rozliczeń, takie info mam z ich strony i chciałabym aplikować. Zastanowiły mnie widełki wynagrodzenia, które tam opisali - od 3800 do 5200 zł. Dość spora różnica pomiędzy dolną, a górną granicą. Od czego to w zasadzie zależy? Głównie doświadczenie biorą pod uwagę, a może w tej stawce już zawarte są np. premie miesięczne, na które dopiero trzeba zapracować? Dostanę może rady odnośnie rekrutacji? :) Spodziewać się testu z Excela?

zespół HR

Cześć! Chętnie opowiemy Ci więcej o rekrutacji na specjalistę/kę ds. fakturowania i rozliczeń – napisz do nas maila na adres hr@widoczni.pl. Serdeczności, zespół HR

Maja

Czy ktoś orientuje się, na jakim etapie są obecnie prowadzone rekrutacje? Ponad 2 tygodnie temu wysłałam CV i nadal nie ma żadnej odpowiedzi, aplikacja nie została nawet otwarta..

Jak już się dowiecie to proszę napiszcie tutaj. Czy firma daje zawsze odpowiedź, nawet gdy jest ona negatywna? Wiecie może czy na pewno rekrutacje zostały zakończone?

@Maja

A o jaką posadę chodzi? Bo ja widziałam, że niedawno była oferta dla copywritera. I ciekawa jestem, czy na wszystkie stanowiska tak samo wygląda rekrutacja, np. czas trwania, liczbę etapów, czy jakoś inaczej? Rekrutacje trwają tu 100% zdalnie, czy część jest stacjonarna?

Maja

Czy ktoś wie, na jakim etapie są obecnie prowadzone rekrutacje? Wysłałam ponad 2 tygodnie temu CV i nadal nie ma żadnej odpowiedzi. Aplikacja nie została nawet otwarta...

Jaka atmosfera jest między działami w Widoczni?

Pozytywna i zwykle pełna życzliwości. Regularnie badamy zresztą atmosferę w zespole i jest ona jednym z najwyżej ocenianych obszarów pracy w agencji. Organizujemy też spotkania zespołowe, integracyjne, żeby budować relacje również po godzinach.

@Widoczni

Czyli pracownicy muszą się po prostu między sobą dogadywać? A jak to w praktyce jest badane, przeprowadzacie rozmowy z ludźmi? Co w przypadku, jeśli ta atmosfera nie jest pozytywna? Jakie podejmujecie działania?

Jakie wartości są cenione w Widoczni?

Myślę nad podesłaniem swojego CV na stanowisko opiekunki klienta, jest ogłoszenie na stronie firmy. Wynagrodzenie przedstawione jest w widełkach 4-7,5 tyś. Zastanawia mnie troszkę ta rozbieżność. Jako nowy pracownik tak konkretnie ile można zarobić? Nie ukrywam, że 3,5 tyś to spora różnica. Umowa z tego co widzę B2B, jest możliwość żeby dostać umowę o pracę?

Axel

Czy w przyszłości będzie otwarta rekrutacja na junior frontend developera?

Hubert

Pracuję w firmie Widoczni od prawie 3 lat, z czego od około roku jestem zatrudniony w dziale SEO. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony na kolejną zmianę działu, w którym miałem pracować. Zmiana działu była podyktowana przede wszystkim dalszym rozwojem w firmie. Przedstawiona została mi dalsza ścieżka zawodowa, która przekonała mnie do tej decyzji. Finalnie jestem zadowolony z tego, że firma "popchnęła" mój rozwój w tę stronę, ponieważ sam pewnie odwlekałbym to, tyle ile się da, ponieważ jestem osobą, która nie przepada za częstymi zmianami. Program szkoleń w Widocznych skierowany jest raczej dla nowych pracowników i opiera się na rozwoju podstawowych umiejętności, realizacji najważniejszych zadań i opisie zasad panujących w firmie. Sporadycznie organizowane są też szkolenia/spotkania dla wszystkich, dotyczące najczęściej aktualnie ważnych tematów, istotnych zmian w procesach i nowinek branżowych. Rozwój w firmie polega bardziej na samodoskonaleniu oraz dyskusji i omawianiu niestandardowych przypadków z bardziej doświadczonymi osobami z pracy. Nie spotkałem się przy tym nigdy z sytuacją, abym nie otrzymał porady na problem, z którym się borykałem. Szczególnie doceniam pomoc Team liderów w sytuacjach kryzysowych. Jest wtedy zawsze możliwość, aby się zatrzymać i na spokojnie wspólnie ułożyć nowy plan działań. Każdy popełnia błędy, z których wyciągane są przede wszystkim wnioski, a nie konsekwencje. Nie jestem jednak zbyt przekonany do częstych zmian, których w Widocznych zdarza się bardzo dużo. Choć większość zmian przynosi pozytywne efekty i usprawnia pracę, czasem jednak czuję się przytłoczony ich liczbą i mam do nich mieszane przeczucia. Na plus muszę dodać, fakt możliwości czynnego uczestnictwa w dyskusji nad zmianami oraz samego ich inicjowania. Firma jest bardzo otwarta na pomysły, sugestie i opinie pracowników. Sam z tego korzystam bardzo często, kiedy zauważę coś, co warto zmienić lub poprawić. Chce też wspomnieć o możliwość pracy zdalnej w Widocznych, która jest dla mnie jednym z największych benefitów. Co tu dużo pisać, jest to po prostu wygodne i opłacane, gdy mieszka się kilkadziesiąt kilometrów od siedziby firmy. Pozwala to na swobodną pracę, co jest ogólnie przyjęte w Widocznych nie tylko pracując zdalnie. Oczywiście obecne są różnego rodzaju wytyczne, procesy i inne ustalenia, których trzeba się trzymać, jednak to ja decyduję nad wieloma rzeczami i mogę realizować własne pomysły. Słowem podsumowania, jestem zadowolony z pracy i z tego, jak przebiega mój aktualny rozwój w firmie Widoczni, choć nie pogardzę odrobiną stabilizacji w najbliższym czasie :)

chętny

Witam, widzę że widnieje ogłoszenie na stanowisko Specjalistka/a ds. administracji i finansów, czy tutaj również jest możliwość pracy zdalnej? ;)

Teresa
@chętny

Widziałam ogłoszenie na stanowisko opiekuna klienta. Da ktoś znać czy jest możliwa inna umowa niż b2b? W ogłoszeniu są widełki płacowe tylko dla takiej a ja nie chciałabym zakładać działalności. Będę wdzięczna za odpowiedź

Julia

Czy ktoś jeszcze kojarzy takie dawne ogłoszenie na copywritera? Bo bym teraz była zainteresowana, ale nie mam podjęcia, czy w ogóle trzymają takie stanowisko. I jaka tam jest umowa, płacą prowizyjnie? Czy normalnie podstawa jest itp.?

vitek

w dziale SEO pełno możliwości i rozwoju. Zdecydowanie polecam!

Zofia
@vitek

Właśnie czytałam o tym niżej, że są szkolenia i możliwości awansu. Ciekawi mnie tylko czy każdy pracownik ma szansę na aż taki rozwój czy raczej tylko wybrani. Jak są szkolenia to caly dział je ma? Jak często te szkolenia się odbywają?

Aleksandra S.

W Widocznych pracuję od ponad roku i bardzo cenię sobie to, że cały czas mogę się rozwijać. Nie mam poczucia, że stoję w miejscu. Czuję się doceniona - regularnie przeprowadzane rozmowy podsumowujące motywują. Widoczne postępy wiążą się też z możliwością podwyżki, o którą nigdy nie musiałam prosić sama. Zdecydowanym plusem jest też atmosfera, jaka panuje w firmie oraz dziale CM. Mimo że nie pracujemy stacjonarnie regularnie widujemy się na videospotkaniach, na których mowa nie tylko o pracy.

Weronika
@Aleksandra S.

W jaki sposób się tutaj rozwijasz ?? Jakie szkolenia, awanse czy jak ?

Ola
@Weronika

opcji rozwoju w agencji jest szereg: mnóstwo szkoleń w bazie wiedzy, biblioteczka z literaturą branżową, szkolenia wew. z bardziej doświadczonymi osobami itd.

@Ola

a jest szansa na jakies szkolenia zewnetrzne? jest teraz tyle mozliwosci dofinansowania do takich szkolenn np. z KFS by firma nie wykladala na to kasy, jak sie na to zapatruja, maja sile wypelniac dokumenty do tego, spotkaliscie sie w tej firmie z taka propozycja szkolen ?

Sebastian Soczka
@Weronika

W dziale SEO jest wiele możliwości rozwoju: - dla tych mniej ambitnych, czekających na szkolenia jest zaplanowany cały harmonogram mający ułatwić awanse, dużo z tych szkoleń to materiały do przerobienia w różnej formie, książek, pdf, kursów online, szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez przełożonych, - zewnętrznych szkoleń jest mniej zwyczajnie, gdyż wszystko to co potrzeba, by się rozwijać, w branży SEO jest oferowane w firmie lub podczas realizacji własnych projektów, - cyklicznie prowadzone są rozmowy ws. awansów, więc dokładnie wiesz, co potrzebujesz, by awansować i wiesz również mniej więcej, w jakim czasie można się go spodziewać, - dla tych bardziej ambitnych jest dużo więcej, tj. np. po uzgodnieniu z przełożonym możemy samodzielnie wdrażać własne pomysły i projekty, tutaj przeważnie trzeba się doszkalać samemu, ale jest taka możliwość i sam z niej korzystam, wdrażając realnie zmiany w firmie, - trzeba jeszcze wspomnieć, że wiele osób regularnie jeździ na różne festiwale i spotkania branżowe, sam pracuje niecałe dwa lata, a poleciałem z ramienia firmy na Brighton SEO, Aby, być szczerym muszę też zaznaczyć, że co tydzień praktycznie jest prowadzone szkolenie mniejsze lub większe przez któregoś ze specjalistów, przeważnie jakieś case study, pokazanie testowanych rozwiązań czy standaryzacja działań tak, by możliwie szybko wypracować efekt dla klienta. Ale też trzeba dodać, że po za tymi zaplanowanymi szkoleniami jednak trudno znaleźć czas w pracy na realizację dodatkowego kursu czy czytanie książki, więc po przerobieniu potrzebnych materiałów do pracy dalszy rozwój przeważnie realizowany jest w ramach doszkalania się podczas pracy nad projektem (samodzielnego lub pod okiem przełożonego) lub w czasie wolnym. * Kursami dofinansowanymi z KFS szczerze się nie interesowałem, ale wątpię by "nie chciało" się przełożonym wypełnić papierków. Zwyczajnie można podejść jak do człowieka i pogadać czy to z przełożonym, czy z kadrami, administracją czy kto to tam ten papierek wypełnić. Z mojego odczucia mogę powiedzieć, że firma stara się raczej działać na korzyć pracowników i dba o samopoczucie w pracy.

@Sebastian Soczka

dzieki wielkie za tak wyczerpujaca odpowiedz :) pewnie jak pojawi sie ogloszenie to wysle cv bo wydaje mi sie ze firma jest w porzadku z tego co piszesz :) a te festiwale czy eventy branzowe to firma placi za bilet? tak z ciekawosci pytam ? bo to czasem niemałe kwoty sa niestety :(

Magda
@Marta

tak, firma opłaca w pełni takie wyjazdy :)

Piotrek
@Sebastian Soczka

w 100% potwierdzam

vitek
@Piotrek

ja również!

Karol

Porażka, obiecali podsyłać zadania na etapie rekrutacji, po odbytej rozmowie, a oczywiście olali. Tydzień później jedynie mail, że jestem niewystarczający.... to ciekawe, bo podobno przyjmują bez doświadczenia. Na szczęścia konkurencyjne firmy są dużo bardziej profesjonalne i zostałem szczęśliwie przyjęty. Nie polecam nawet próbować w widocznych, strata czasu. Przyjmują pewnie tylko po znajomości, a brak doświadczenia to taki wytrych.

in progress
@Karol

Ja zostalam przyjęta a nie mam zadnych znajomosci tam, firma jest mi obca, dostalam pozytywna odpowiedz po zadaniu wiec oznacza to ze po prostu musialy byc jakies rzeczy ktore inni kandydaci zrobili lepiej. Tez nie mam zadnego doswiadczenia w seo a jednak dostalam sie ???? zgodze sie co do warunkow na start ze nie sa zadowalajace i dojazdy do firmy na pewno zabiora mi 2h z zycia minimum biorac pod uwage korki w godzinach szczytu Co do zadania mysle ze warto napisac maila z prosba o dokladniejszy feedback - czego zabraklo w zadaniu i na co zwrocic uwage na przyszlosc zebys mogl wyciagnac wnioski, sama tak robie przy wielu rekrutacjach nawet otrzymujac odmowe aplikacji i nie kazdy wiadomo ale jakas czesc odpisze z fajnymi wskazowkami do zadan lub cv wiec warto ????

Teresa
@in progress

A możesz napisać coś o tej rekrutacji? Ile było etapów? Tylko to jedno zadanie trzeba było rozwiązać? Ogólnie jak atmosfera tych rozmów?

@Karol

może zamiast wylewać żale warto się zastanowić gdzie był problem a nie wylewać żale na widocznych?

Dorota

Super rekrutacja i jej przebieg! Polecam

Na jakie benefity można liczyć w Widoczni.Pl?

Katarzyna Sawicka-Wójcik

Ja z benefitów najbardziej cenię sobie możliwość pracy zdalnej (w moim przypadków w 100%). Dla mnie to było decydujące przy szukaniu pracy. W dodatku godziny pracy mogę w znacznym stopniu ustalać sobie sama. Oprócz tego mamy tu wolny dzień w urodziny, niby mała rzecz a cieszy :) Korzystam też z dofinansowania karty MultiLife, z dostępem do wielu szkoleń z rozwoju osobistego czy językowych. Jest w niej nawet możliwość skorzystania z konsultacji dietetyka i skomponowania własnej diety! Niekoniecznie odchudzającej, po prostu zdrowej. Dla zapalonych sportowców i nie tylko jest też dofinansowanie karty MultiSport:)

RZECZOWY

Aby rozwiać puste, pozamerytoryczne argumenty, jako jeden z pracowników powiem bardziej rzeczowo: proszę zajrzeć na LinkedIn i przewertować listę pracowników oraz jaki jest ich staż w Widocznych plus jak otwarte są możliwości rozwoju - na seniora czy lidera zespołu etc. Jeżeli jest to firma, której pracownicy w większości zostają na dłużej, w tym także ja - odpowiada mi naprawdę dobra atmosfera, hierarchia nie jest spiętrzona jak w innych typowo korporacyjnych agencjach, ma się realny wpływ na metody działania agencji (w tym na dedykowany CMS używany na codzień) - to dodawane opinie jak powyższa są niewiele warte. Mam porównanie z dotychczasowymi agencjami marketingu, w których pracowałem i nie jest to "winny się tłumaczy", tylko wypracowana sympatia do firmy, w której moja praca ma faktycznie przełożenie na zarobki i jest doceniana, podobnie jak podstawowe cnoty jak terminowość czy komunikatywność. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Widoczni - Poznań

• Jak się pracuje w Widoczni?

Zobacz opinie na temat firmy Widoczni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widoczni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Widoczni