Opinie o Flex Films Europa w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Flex Films Europa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Flex Films Europa o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Films Europa w Września

Ciekawska Nowy wpis

Jak wyglada praca w jakości?

Czy Flex Films Europa zapewnia kartę multisportu?

Krzysztof Nowy wpis

Nieee tylko kartę sportową OKsystem ale musisz sobie za nią zapłacić haha poważnie;)

Niewydymka Nowy wpis

Useless People , firma na tobie traci ,szybciej itp takie słowa najczęściej się tam słyszy z ust kierownictwa i szefa banie ryja

Bzdura na resorach. Donosicielstwo to chleb powszedni, traktowanie białęgo z góry zakrawające na rasizm, no i błagam jadąc do UK muszę uczyć się j.angielskiego będąc w PL to ja mam się do nich językowo dostosowywać ? Żenada !

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Flex Films Europa? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Brukarz
Września
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Hindu

Praca w tej firmie to żadne zło! Nie wiem gdzie pracowali wcześniej wszyscy inni którzy na nią tak narzekają. Po pierwsze (produkcja) musisz znać j. angielski. Znac nie osnacza miec go w szkole ale umieć sie komunikować (proponuję w myślach mówić do siebie po angielsku...wtedy wiemy czy mamy zasób słów i umiemy klecić zdania, jeśli nie szukasz innej firmy). Znajomość ang dla utrzymania ruchu jest chyba inna (muszą znac go lepiej, komunikacja przez telefon itp) dla produkcji jest powiedzmy średnia (jak powiem podstawowa pomyslicie ze trzeba znać kolory i wystarczy), trzeba rozumieć zadania na dzień, przynieś to, utnij tyle folii a nie tyle, idż pomóż koledze itd. Płaca, jak na obecną rzeczywistosć na dobrym poziomie 2tys netto w zwyż. Praca - nie spocisz się, nie nadwyrężysz kręgosłupa, duzo automatycznych wózków, taśm, suwnic. Ktoś pytał o filtry - suwnica opuszczasz filtr, rozbierasz go (1 dzien roboty) myjesz wodą, chemikaliami (kąpiel wszystko w automacie) Ty tylko pilnujesz ile się kompie w nich. Na koniec do maszyny, włączasz grzanie na chyba 3 dni i tyle. W międzyczasie przygotowujesz sobie następny, lub roztwory...nuda! Stresu ZERO, ale brak organizacji potrafi wyprowadzić z równowagi. Biuro odradzam, wiele osób sie pozwalniało...Wszędzie umowa na stałe, urlop dostac ciężko ale w końcu zgodnie z prawem trzeba kiedyś bedzie go wykorzystać, wtedy oczka się im otworzą...20 dni zaległego i 23 tegorocznego! Wakacje muszą mi dac wolne (do końca września). Głowa do góry marudna społeczności polsko...

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Films Europa - Września

• Jak się pracuje w Flex Films Europa?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Films Europa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Flex Films Europa