P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski

Opinie o P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski

Sergiusz Nowy wpis

Czy coś więcej możesz opisać chciałem tam złożyć CV.

Marek Nowy wpis

Czy jako konsument finalnie zdecydowałeś się na to, aby zgłosić skargę do UKOKiK? Jak rozwinęła się cała sytuacja? Nie ukrywam, że bardzo mnie to ciekawi a po swoim wpisie nie dodałeś już nic, dlatego czy będziesz tak uprzejmy i to wszystko sprecyzujesz? Fajnie by było się tego dowiedzieć. Dzięki.

Edyta

Wiecie czy firma P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski poszukuje aktualnie pracowników? Jak wygląda tam teraz sytuacja? Warto aplikować?

xxx
@Edyta

Zawsze warto

@xxx

To nie do końca pomocna odpowiedź - przydałoby się jednak trochę więcej szczegółów o pracy w P.H.U. Mebel-Sokół. Może na początek warto byłoby zacząć od kwestii zarobków. Na jakim - mniej więcej - poziomie się one tam kształtują?

Edyta

Znajdą się na portalu osoby, które pracują lub pracowały wcześniej w firmie Mebel-Sokół? Jakie macie zdanie na temat tego pracodawcy? Czy stwarza swoim pracownikom przyjazne warunki i miłą atmosferę? Można liczyć na rozwój w strukturach przedsiębiorstwa?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski na stanowisko Technik chłodnictwa? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Edyta

@Jasiu bardzo negatywnie oceniasz firmę jako pracodawcę. Dlaczego? Co konkretnie według Ciebie należałoby w niej zmienić? Takie szczegółowe, merytoryczne wpisy będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w P.H.U. Mebel-Sokół.

aro

a ja uważam, że jak masz dosiwadczenie jako stolarz i pracujes zjuż kilka lat to bedziesz zadowolony, wiadomo,ze kazdy ocenia roznie, ale spokojnie możesz isc na rozmowe i sie przekonac

olek

a ja słyszałem, ze kady u nich ma umowy normalne i to dostaje sie od razu nawet na okres próbny, jak to wytłumaczysz @ana... poza tym można u nich też dobrze zarobić i masz ubezpieczenie, pakiet socjalny cały i wszystko to dobze wgląda. Pewnie są nagodziny, ale nie jest to jednak codziennością z tego co wiem.

mario

Nie polecam pracy w tej firmie, lepiej juz isc na indesid. Bez porównania.

Bardzo sobie chwale prace w tej firmie. Inni pracownicy rowniez nie narzekaja. Meble sa wysokiej jakosci , co potwierdzaja sami klienci. Te negatywne wpisy wygladaja na celowe dzialanie konkurenji...Inaczej nie mozna tego odebrac.

Klient niezadowolony

Jestem ich klientem i niestetyco do jakosci mebl mam duze zastrzeżenia i nie przede wszystkim co do traktowania klienta z reklamacjami.podejsciejest takie ze jak juz zaplaciles to mamy cie gdzies delukatnie mowiac,maja jeszcse pretensje ze sie walczy o swoje z nim. Firma żenada. Nie polecam.

xxx

Chyba żart

nie prawda

Mam meble z tej firmy i sluza bezawaryjnie juz wiele lat. Czego nie moge napisac o produktach zamowionych u lokalnego stolarza.

kafar

Ha ha ha Ze jeszcze funkcjonują to sie dziwie.....masakra firma....

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski - Radomsko

P.H.U. Mebel-Sokół Henryk Sokołowski