Opinie o Arzum Uitzendburo w Oosterhout

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arzum Uitzendburo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Arzum Uitzendburo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arzum Uitzendburo w Oosterhout

...................... Nowy wpis

Dodatkowo żaden pracownik nic złego nie zrobil poza drobnymi incydentami to wtakim razie skąd dyskryminowanie całej ludności? Tyle wszyscy musieli pracowac.

............ Nowy wpis

https://zapodaj.net/ddcdaeef35909.jpg.html to zdjęcie domu te osoby probuja oczerniac wszystkie osoby tam pracujące i zarządzające ul. Chłodna 20 33-330 sytuacja nie jest ciekawa. Biuro było jakie było ale nie można nikogo dyskryminowac latami i do grobu wpedzac. Żaden były ani teraz zatrudniony pracownik tam nie mieszka. Ale sytuacja nie jest kolorowa ponieważ został użyty podsłuch i manipulacja która może doprowadzić do tragedii.

Michał Nowy wpis

Jak jest z językiem? trzeba znać?

Co jaki okres czasu w Arzum Uitzendburo można ubiegać się o podwyżkę?

Wcale

Marzena
@Marek

@Marek A ile czasu tam pracujesz? Próbowałeś ubiegać się o podwyżkę? Jaka odpowiedź otrzymałeś?

Marek Nowy wpis
@Marzena

Tam nie mozna ubiegac sie o podwyżke, bo tam stale jeszcze masz obniżke, albo prosisz sie o swoje pieniadze.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arzum Uitzendburo odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Orderpicker
Oosterhout
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Tokarz CNC z językiem angielskim.
Oosterhout
Jobwise Łukasz Frankowski

Witam, nie podjęłam pracy w tym biurze ponieważ jak dojechałam na miejsce okazał się dramat, tyle km przejechanych z polski aby przyjechać na taką melinę. Wszyscy pijani, nacpani. Mogłam wcześniej zobaczyć komentarze ale uważałam ze nie ma co patrzeć jeśli sama się nie przekonam. Tragedia. Naszczescie jest sezon i odrazu znalazłam inna agencje z godnymi warunkami i stawkami. Jeśli bym przyjechała jak nie ma pracy to pewnie bym do polski musiała znów jechać.

@Anna

To nie agencja ma wine ze ktoś pije lub pali, trzeba niestety się przyzwyczaić i do takich ludzi a jesli przyjechalas do pracy to praca jest tylko trzeba chciec pracować a niestety są gorsze agencje gdzie wcale nie placą jesli znasz troche jezyk dasz rade wszędzie.

@Ewa

To jest agencji winna ze mają taki (usunięte przez administratora) można palić papierosy wszędzie, to jest normalne ? Nigdy się z takim czymś nie spotkałam żeby ktoś siedział w salonie jadł obiad i palił papierosy. „Bo kordynator pozwolił, sobie do niego zadzwoń”. A o brudzie to nie wspomnę do jakiego pokoju mnie wpuścili.

@Anna

Z tego co wiem to agencja nie pozwala palic w pokoju i raczej ludzie powinni sie tego trzymać lecz ludzie są różni i tego nikt nie zmieni,,,,,

Marzena
@Anna

To bardzo niepokojące, co piszesz o sytuacji w Arzum Uitzendburo w Oosterhout. Czy mogłabyś podzielić się informacjami, jakie stawki wchodziły w grę w Twoim przypadku i jakie warunki pracy? Rozumiem, że jej nie podjęłaś, ale co oferowano Ci, gdy byłaś na etapie załatwiania wyjazdu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Marzena

Witam Pani Marzeno, ta agencja pracy teraz nazywa się tact uitzenbureau w Oosterhout, prosze wpisać w google wyskoczą Pani warunki mieszkalne tragiczne. stawki akurat mają najniższe 9,20 brutto jakoś teraz może więcej bo zmieniły się stawki w Holandii, warunki pracy oferowali podobno dobre ale nie skorzystałam przez mieszkanie jaki mi oferowali. Pozdrawiam serdecznie

Roberto

Nie wypłacają wynagrodzeń, czekam już 4 tydzien za wypłatą, kłamią z dnia na dzień, że jutro, jutro... Ileż można czekać

Wojtek

Byłem tam kilka dni... (usunięte przez administratora) Mają dwie lokacje(usunięte przez administratora)Pokoje tragedia. Przyjąłem się do pracy przy fotelach za 10€ a pierwszego dnia wysłali mnie do pracy na kontenery za 9,30€ "bo nie ma ludzi". Jak odmówisz to masz 2h żeby się wyprowadzić. Odradzam(usunięte przez administratora)

Roman
@Wojtek

Po co psujesz opinie agencjii i wymyslasz bzdury jak ci sie pracować nie chciało i sam rzuciłeś prace

Były pracownik tego syfu
@Roman

A dlaczego Ty kłamiesz @Roman !?

Damian

Witam zmieniło się coś w Tact ? Czy dalej jest tak samo jak piszą opinie ?

@Damian

Tak zmenilo jest inna koordynatorka mysle ze bedzie ład i skład.

Zniesmaczony

Straszna patologia. Turasy nie szanujące i nie liczące się z nikim. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Nie wypłacalni. Mieszkania patologia jeszcze większa. Byłem już w wielu biurach ale to stanowczo jest najgorsze. Gorąco nie polecam jeśli szanujesz swój święty spokój i jeśli chcesz zarobić.

Nie wypłacalni, praca za 9,20, max 10 brutto ale to musisz być kierowca ze swoim autem wozić innych ludzi, fatalne warunki zakwaterowania nigdy takich nie widziałem, sama patologia jak i na mieszkaniu tak samo w pracy

Gosia

(usunięte przez administratora), kasa słaba, zakwaterowanie straszne odradzam Polacy, od tych tarasów !!!! (usunięte przez administratora)

Dorota

(usunięte przez administratora) stawki mają 9.20 śmiech na sali. Wyzysk straszny.

@Dorota

Klamiesz albo wcale tam nie pracowałaś albo specjalnie psujesz opinie, jaki wyzysk, trzeba pracować tak jak i wszędzie a jak przyjechałaś by sie zabawić to wracaj spowrotem!

Olo
@Paweł

Weź ty lepiej odstaw prochy...i poskładaj sobie rodzinę w pl zamiast ćpać, źle się prowadzić w nl. Co z tego że coś zarobisz w euro. Jak nic z tego nie masz oprócz zrytej bani

@Olo

Przeciez wcale mnie nie znasz a juz obrażasz, (usunięte przez administratora)

Pyrka

Patologia. Byłam z chłopakiem kilka dni i ucieklismy. Koordynator Tomasz WIECZNIE NACPANY, ma starsza kobiete która miesza sie w sprawy firmy i próbuje ustawiać ludzi. Zero szacunku. Kobieta startuje z lapaminim. Biuro? Totalny brak profesjonalizmu. Za mieszkanie biorą do łapy. Zostaje ok200 jak masz godziny. Mieszkania? Dramat... biuro kocha patologie

Olo
@Pyrka

Zasadniczo to i tak ujęliście Cię to litościwie. (usunięte przez administratora)i. Niech nasz żaden rodak nie podejmę się w tym (usunięte przez administratora) pracy. Jeśli ma tyle oliwy w głowie żeby spojrzeć w opinię patrz tu. Biuro zmieniało już trzy razy nazwę. Takie mówię o obecnym Tact

Daniel

(usunięte przez administratora) brud i (usunięte przez administratora) Dalej nie dostałem korekty !!!

KINGA

Prace w Tact Uitzendbureau B.V zaczęłam 12.10.2016 na dowód czego posiadam sms-y do koordynatora , na kontrakcie który posiadam jest data 16.10.2016 .na początku wszystko zapowadalo się dobrze, przez telefon mówili ze sa dobre zarobki, warunki mieszkalne ... Gdy dojechalam na miejsce i zobaczyłam swój pokój usiadłam na podłodze i zaczęłam płakać. W pokoju nie było nic prócz dwóch lozek polowych ( posiadam zdjęcia) samet ciągle zapenial że kupi meble i łóżka abyśmy mogli normalnie funkcjonować , niestety skończyło się tylko na obietnicach .. Po czasie przenioslam się na drugi domek firmowy , tam z kolei nie bylo co chwilę cieplej wody i ogrzewania . Zaczęły się nie zgadzać wypłaty .. raz wzięłam zaliczkę która odciagnieto mi 3 razy bo Samet nie usunął sobie z telefonu i nie pomagały nawet tłumaczenia koordynatora. Pewnego dnia doszło do sytuacji Gdzie przyjechał samet z koordynatorem aby nam tłumaczył o godz 17 że mamy się z Gosia ubierać i na 18 jechać do pracy . Gdy zaczelysmy się sprzeciwiać kazał nam się spakować i iść do hotelu. nie miałyśmy wyboru bo nie było nas na to stać . Dojechalysmy do pracy gdzie okazało się że miały jechać 2 kobiety i jeden mezczyna . Pojechalyśmy 3 kobiety ... cała noc ukaladalam skrzynki na paletę , gdzie każda z nich wazyla ok 12 kg na wysokosc ok 180 cm . Na drugi dzień tak bolał mnie kręgosłup ze z płaczem wstawalam z łóżka i musialm znów jechać do pracy Bo mnie zastraszal że mnie wyrzuci . I znów cała noc musiałam robić to samo . Potem konflikty na jakiś czas ucichly , aż do momentu gdy zaczęli pytać czy wyjeżdżamy do domu na swięta .. chcieliśmy pójść im na rękę i zostać ... a wtedy w domu znów zepsuł się piec .. woda zaczęła dostawać się do lamp .. przez 3 dni siedzieliśmy bez ogrzewNia , cieplej wody i 2 dni bez prądu .. obiecał ze nie odciagnie nam za cały tydzień za mieszkanie i wypłaci wakacyjne na święta abyśmy mogli je godnie spędzić . Oczywiście znów wszystko zakończyło się niepowodzeniem .. zdenerwowalo to już wtedy nawet koordynatora i zaczął się za nami wstawiać jak tylko mógł , niestety to też nie przynosiło skutków , a samet z ojcem celalem zaczęli myśleć ze to koordynator zaczyna nas buntować , a wcale tak nie było .między sametem a Piotrem zaczął narastac co raz większy konflikt .. Piotr nie raz mówił, że ma dość że ta firma niszczy go psychicznie , że chce odejść , ale nie chciał nas zostawiać samych . W końcu w piątek 16.12.16 nie wytrzymał I się zwolnił. Wróciłam wtedy do domu z pracy ok 18.30 . Piotr był u nas rozmawialiśmy , wypił z moim chłopakiem po 1 piwie i wszyscy polozylismy się spać . Aż nagle między 1-2 w nocy obudził mnie huk trzaskajacego szkła i przerazliwy krzyk Piotra " Ibo nie, Ibo zostaw, Ibo ala " ten krzyk był tak przerażający ze do tej pory jak zamykam oczy go słysze ... w tej panice zbiegłam na dół zobaczyć co się dzieje ... ujrzałam tam 4 młodych tureckich mężczyzn , którzy tak strasznie go bili , gdy jeden z nich zobaczył, że wszystko widzę podszedł do mnie i ze złością kazał mi wrócić do pokoju . Tak strasznie się balismy , nie wiedzieliśmy co robić ... chwycilismy telefon i zadzwonilismy do znajomego który biegle mówi po holendersku żeby dzwonił po policję ... policja krążyła w okol domu tłumacząc ze nie mogą wejść na teren domu ... dopiero gdy w jakiś sposób Piotrowi udało się uciec z domu do góry wszedł ibo i zaczla nas przepraszać ze było głośno. Kiedy oprawcy Piotra opuścili dom nagle na ulicy zobaczyliśmy Piotra, natychmiast do niego zbielismy do niego, był cały zakrwawiony, krew leciała mu nawet z piszczela i ledwo chodził . Mój chłopak zauważył radiowóz stojący na parkingu koło sklepu i pobiegł po nich .. podjechali weszli do domu , nagle podjechały 2 następne radiowozy , spisali nasze dane , zeznania, zrobili zdjęcia, wezwali pogotowie i dojechali .... w strachu o swoje życie spakowalismy rzeczy do samochodu i w 4 ucieklismy do Polski. Ciągle byliśmy w kontakcie z Gosia i jej synem , ponieważ nasz kierowaca miał po nich wrócić . W między czasie ciągle pisała do nas Kinga z patrykiem że w domu do którego ich przenieśli ciągle pilnują ich tureccy ludzie , żeby nie uciekli .. w momencie gdy Gosia napisała ze WYSTAWILI ich z Torbami na ulice , nie wytrzymałam nerwowo, znajomy załatwił im nocleg a ja wrzuciłam post na Facebooka odnośnie tego co tam się dzieje . Ze chwilę był odzew od kobiety, która zdecydowała się nam pomóc . Wraz ze znajomymi zorganizowali akcję odbicia Kingi i Patryka .. nie spałam 3 noce tak sie o nich bałam i ciągle miałam w głowie ten przerażający krzyk Piotra blagajacy o litość . Poruszyli konsul , który się na nas wypial, policja ? Policja tak samo .

Dagmara
@KINGA

Masakra, Straszne jest to co przeżyliście, powinni dostać nauczkę ten tact , teraz „koordynatorem” jest jakis tomasz cpun który niszczy ludzi wiec nadaje się na tą mafie turecka, aby Polak Polakowi takie rzeczy robil. Byłam tam tylko chwile jak zobaczyłam ten (usunięte przez administratora) to odrazu uciekłam, mam jeszcze zdjęcia trzeba to do inspekcji pracy wysłać koniecznie. Bo byłam tam pół roku temu pewnie się nie zmieniło nic a pewnie jest jeszcze gorzej

Anty patol

Tatct... Nie zdązylem podjąc pracy po wejsciu na mieszkanie zwymiotowalem.... Wszedzie smrod cpunka na poddaszu zero balustrady i ludzie mowiacy o tym ze jest problem z płatnościami ,,jeszcze w takim chleqie nie bylem ... Łóżka tzn czarne materace brud smrod .... Melina jak mozna za cos takiego zadac 320 e miesiecznie ... Prcownik pracuje na was to i godnie chce zyc... W dniu mojego przyjazdu 6 osob ucieklo ....

Krzysiek

Pracowalwm w Tact i nic zlego nie moge na ta agencje napisac. co do wyplacalnosci to zawsze mialem kase na czas - czasami poslizg gora 2 dni , ale ogolnie to wszystko ok . Slyszalem i onnych agencjach i wrocilem do Tact"u bo nie moge narzekac. Jedynie warunki mieszkanoiwe zostawiaja wiele do zyczenia ale reszta ok .

Darek

Witam napiszcie vos o tej agencji ,czy cos się zmieniło na lepsze ? Proszę o pilna odpowiedz ?

Tonik

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Dobry duszek dla rodakow

Witam. Firma ta obecnie nazywa się tact. Mieści się w oosterhout . Obecnie majamtragiczne warunki mieszkaniowe. Nadal nie wypłacają pieniędzy zastraszają że znajdą ojcami matkę i zabija. Jak najdalej od tej sgencji

Zostaw merytoryczną opinię o Arzum Uitzendburo - Oosterhout

• Jak się pracuje w Arzum Uitzendburo?

Zobacz opinie na temat firmy Arzum Uitzendburo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Arzum Uitzendburo