Marvel Personal Consulting

Opinie o Marvel Personal Consulting

Tamara Nowy wpis

Fizjoterapeutów jeszcze zatrudniają? Jak w 2015, było ogłoszenie o pracę nawet bo nadal tu jest informacja. Jeżeli tak to byłabym chętna, jednak chciałabym wiedzieć, na jaki etat to jest praca i czy mamy jakiś wpływ na grafik?

Animek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Witam . Czy ktoś pracował na Lidlu jako orderpicker ? Przez pośrednika MARVEL ? Jeżeli jest taka osoba to proszę mi szczerze napisać jak tam zarobki wyglądały i lokacja

Interesuje mnie oferta na spawacz MAG 135 w Belgii. Napisane jest że pokój jednoosobowy gratis. To znaczy że za kwaterę się nie płaci? Angielski komunikatywny wystarczający tak żeby się dogadać?

Czy w Marvel Personal Consulting pracuje się na open space?

www.marvelpc.pl Nowy wpis

Nie

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marvel Personal Consulting? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
\zainter/

przez jaką agencje jest praca w ACTION w Zwaagdijk ? Czy ktoś posiada jakieś opinie na temat tej pracy?

@\zainter/

Witam. Pracodawcą jest agencja AB Vakwerk. Polecam tę ofertę. Dobra atmosfera, przyjemna praca

@\zainter/

Agencja średnio ogarnięta. Mieszkałam na ich lokacji to okropny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Raz przyszedł pracownik agencji i pytał kto tu mieszka XD no ale sama praca to NORMA, NORMA. No wszystko zależy od zamówienia, ale czasem trzeba się nadźwigac. Mozesz miec np farby, napoje i inne ciężkie pudła, a możesz trafic na zamowienie z samym papierem toaletowym. Osoba, która mnie szkoliła powiedziała, ze przez pierwszy miesiąc nie trzeba zwracać uwagi na normę, a to 2 tygodniach przyszedł team leader i pyta się dlaczego mam troche mniejsza normę niż tydzień wcześniej i teraz musze mu pokazać, ze mi zależy na tej pracy XDD a pracowałam norlamnie, nie (usunięte przez administratora)się.

Witam. Jeśli chodzi o mieszkania agencyjne, w tej chwili AB z nich rezygnuje i poszukujemy osób z własnym lokum. Pozdrawiam

Adadi1234

Witam. Czy obecnie są jakieś oferty pracy w okolicach miejscowości Oss? Praca przy zbieraniu zamówień lub inna? Posiadam własne zakwaterowanie oraz transport. Pozdrawiam

@Adadi1234

Dzień dobry. Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, pod nr tel +48 66 88 15 181

Pawel

Widzę ze posty są usuwane Do Marvel, proszę pamiętać ze miesiąc tylko w lutym ma 28 dni tj. cztery tygodnie. I proszę pamiętać ze stawka jest za miejsce w pokoju nie za pokój. Na poloniusz wyraźnie stoi 115 za tydzień za zakwaterowanie, Wszystko powyżej 90 euro przy stawce 10,50 to drożyzna

Marvelpc.pl
@Pawel

Proszę o screen takiej stawki na maila rekrutacja@marvelpc.eu Witam. Jesteśmy polskim pośrednikiem. Ceny kosztów mieszkań to kwoty proponowane przez holenderskie agencje, z którymi współpracujemy. Jednak żadna nie ma podanej powyżej stawki. Najwyższa to obecnie € 108,50 tygodniowo, czyli € 434,00, a nie € 500! miesięcznie. Większość naszych ofert to koszty mieszkania € 99,00 do € 103,00 tyg. czyli około € 400,00 miesięcznie. Pozdrawiamy!

matematyk
@Marvelpc.pl

103 tygodniowo to 446 miesiecznie 103 * 52 tygodnie / 12 miesiecy pozdrawiam

Beata
@matematyk

Czekaj, bo już się pogubiłam, co to są za stawki? Chodzi o zakwaterowanie w miejscu pracy?

marvelpc.pl

ORDER PICKER ACTION. WYMAGANE WŁASNE LOKUM REJON ZWAAGDIJK! PRACA TYLKO DLA OSÓB PRZEBYWAJĄCYCH OBECNIE & OD 2-3 TYGODNI NA TERENIE HOLANDII! WYMAGANE WŁASNE LOKUM + TRANSPORT DO PRACY Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik magazynu w Action Zwaagdijk 1681 Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska pracy: ORDER PICKING (ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ) kompletowanie zamowień za pomocą wózka z dołączonym kontenerem i przy pomocy zestawu słuchawkowego w języku polskim układanie i pakowanie towarów na kontenerach foliowanie kontenerów i odstawianie ich do doków załadunkowych Wymagania: WYMAGANE: KONIECZNE własne zakwaterowanie w okolicy do 30 km od Zwaagdijk i transport do pracy/ płatna kilometrówka/ do € 9,00 dziennie Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu Referencje od ostatniego pracodawcy Kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, 6-15/ 15-23 oraz soboty pracujace. Mile widziane doświadczenie i ale nie wymagane Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym Oferujemy: Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące Stawki od 22 roku życia : PICKER € 11,80/GODZ. BRUTTO Od 20.00-23.00 stawka € 12,05/godz. brutto Pełen etat: 35-40 h tygodniowo PŁATNE NADGODZINY: Poniedziałek-piątek 20.00 -0.00 125 % Poniedziałek-piatek 00.00 -6.00 150 % Soboty 18.00 – 06.00 150% Ubezpieczenie zdrowotne € 28,11 tygodniowo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem OP ACTION na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TEL. +48 604 40 66 33, pon-pt 10:00-18:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Cezary
@marvelpc.pl

Kiedyś pracowałem w Actionie jako picker, niezłe tygodniówki. Szkoda, że teraz przyjmują tylko osoby z własnym mieszkaniem

Dolar

Polecam pracę przy produkcji boczku przez Marvel w Haarlemie. Stałe godziny pracy, praca na dłużej, dobra atmosfera w pracy

marvelpc.pl

OPERATOR REACHTRUCK W ACTION ZWAAGDIJK. € 12,50/GODZ. DLA OPERATORA RT OFERUJEMY W TEJ CHWILI MIESZKANIE AGENCYJNE+ MOŻLIWOŚĆ PRZYJAZDU Z POLSKI (KWARANTANNA 5 DNI+ TEST) Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR REACHTRUCK w Action Zwaagdijk 1681 Rozpoczęcie pracy: od zaraz Opis stanowiska pracy: ORDER PICKING (ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ) ZA POMOCĄ REACHTRUCKA Wymagania: WYMAGANE doświadczenie jako operator RT minimum 6 mcy WYMAGANY AKTUALNY CERTYFIKAT REACHTRUCK MILE WIDZANE/ ALE NIE WYMAGANE własne zakwaterowanie w okolicy do 30 km od Zwaagdijk i transport do pracy/ płatna kilometrówka/ do € 9,00 dziennie OFERUJEMY RÓWNIEŻ LOKUM AGENCYJNE € 93,50 tygodniowo Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu Referencje od ostatniego pracodawcy Kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy Gotowość do pracy w systemie 1 ZMIANA/dzienna Oferujemy: Stawkę od 22 roku życia : PICKER € 12,50/GODZ. BRUTTO Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące Pełen etat: 35-40 h tygodniowo PŁATNE NADGODZINY: Poniedziałek-piątek 20.00 -0.00 125 % Poniedziałek-piatek 00.00 -6.00 150 % Soboty 18.00 – 06.00 150% Ubezpieczenie zdrowotne € 28,11 tygodniowo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem REACHTRUCK ACTION na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TEL. +48 604 40 66 33, pon-pt 10:00-18:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Weronika

Od nowego roku jeszcze nikt się nie wypowiedział o pracy w Marvel Personal Consulting a leci już drugi miesiąc. Napiszcie proszę jak obecnie Wam się tam pracuje i czy coś uległo zmianie na przestrzeni miesięcy. Z góry dziękuję.

Miki
@Weronika

Marvel to pośrednik. Rekrutują dla kilku agencji, między innymi AB Midden Nederland, Abeos i Hobij. Polecam wszystkie trzy. Ja pracowałem w Hobij przy sałatkach w Helmond i przy produkcji boczku. Można zarobić, praca na dłużej, 5 dni w tygodniu mimo, że pandemia.

Pawel

Zakwaterowanie w Holandi jest stanowczo za drogie ale ta agencja calkiem odlecila 115 za tydzien to 500 miesiecznie +100 za ubezpieczennie Holandia skonczyla sie w 2020 Szanuje ze chociaz podaja za co i ile biora

@Pawel

Sparrow

Czy agencja pomaga w zorganizowaniu transportu do kraju docelowego?

@Sparrow

Tak, oczywiście, współpracujemy z GTV Bus. Pozdrawiamy, marvelpc.pl

Damiano

Witam praca w Oss na RT ktoś może się wypowiedzieć na ten temat firma to chyba Vice Versa

Maastricht Sligro RT

Cześć. Pracuję w magazynie Sligro na reach trucku. Stawka € 12,30, a Tygodniówka netto to około 490 euro. Mieszkanie ok super warunki, Marvel był pośrednikiem, a pracuję dla agencji Hobij. Polecam kontakt z Marvel, poszukuja nadal tutaj pracowników

Witam. Mieszkam niedaleko Helmond i pracuję przez pośrednika Marvel przy sałatkach. Powiem szczerze, że byłam zaskoczona do jakiej fajnej roboty trafiłam... Kontakt z agencją Marvel bardzo dobry. Polecam!

marvelpc.pl

ORDER PICKER INGRAM. DLA PAR! J.ANGIELSKI € 10,20 Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w rejonie Waalwijk (5145) poszukujemy osób do pracy przy zbieraniu zamówień. Start: OD ZARAZ Oferta na dłuższy okres czasu Praca na 3 zmiany: 06.00-21.00 ( nocki do godz. 3.00) Opis oferty: Skanowanie, pakowanie i zbieranie zamówień. Asortyment: książki, zabawki, elektronika. Wymagania: - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - motywacja do pracy - mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie jako order picker - dyspozycyjność do pracy zmianowej Oferujemy: - podpisujemy umowę przed wyjazdem - stawki zgodne z odpowiednim holenderskim CAO - 10,20 €/h brutto od 21 r.ż. Dodatki: + 10 % po godz. 19.00 , + 25 % po godz. 24.00, sobota, niedziela + 50 % + 0,05 € dodatku za każdą przepracowaną godzinę Pozostałe stawki wg wieku: 19 lat: 8,40 €/h brutto 20 lat: 9,00 €/h brutto od 21 lat: 10,20 €/h brutto Po przepracowaniu 1 roku stawka po 23 r.ż. – 10,35 €/h brutto - Zakwaterowanie (koszt € 101,50 tygodniowo) od 22 lat - koszt mieszkania 18-21 lat to: € 90,00 tygodniowo - Ubezpieczenie zdrowotne € 24,81 tygodniowo Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem INGRAM MICRO ,na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 604 40 66 33, +48 66 88 16 181 pon-pt 10:00-18:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

marvelpc.pl

RÓWNIEŻ DLA PAR! PRACOWNIK PRODUKCJI SAŁATEK Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401 Dla naszego klienta w Helmond (5704) poszukujemy osób do pracy przy produkcji sałatek oraz mieszanek warzywnych. Start: OD ZARAZ Opis oferty: Praca przy taśmie, poprzez krojenie warzyw, pakowanie, myjka, ekspedycja, zbieranie zamowień Praca w chłodni (około 3 stopni powyżej zera) Wymagania: - mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - dyspozycyjność do pracy 3 zmianowej (dniówki i nocki) oraz do pracy w weekendy - początek kontraktu to zmiana dzienna/ start 6.00 - prawo jazdy mile widziane ale nie wymagane - przeprowadzka (lub swoje lokum) w rejon/nie Helmond Oferujemy: - pracę na minimum 6 miesięcy w systemie 3 zmianowym- również nocki - podpisujemy umowę przed wyjazdem - dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10,92 % dochodów brutto Oferujemy: - Stawkę 10,50 euro brutto / godz. + dodatki zmianowe (od 22. roku życia) Stawki obliczone dla wieku od 22 lat: -Poniedziałek- piątek 0:00 – 6:00: 40% 14,26 euro brutto/h 19:00-23:00: 25% 12,73 euro brutto/h 23:00-0:00: 40% 14,26 euro brutto/h -Sobota 0:00 – 6:00: 40% 14,26 euro brutto/h 19:00-23:00: 25% 12,73 euro brutto/h 23:00-0:00: 100% 20,38 euro brutto/h -Niedziela 0:00- 23:00: 100% 20,38 euro brutto/h 23:00- 0:00: 40% 14,26 euro brutto/h Pozostałe stawki wg wieku + dodatki: 18 lat: 6,83/h brutto 19 lat: 6,83/h brutto 20 lat 7,95/h brutto 21 lat 9,94€/h brutto Pełen etat: 38h tygodniowo, 6 dni w tygodniu (od pon-nd), możliwość nadgodzin! Powyżej 152h/4 tygodnie, dodatek 35% - Zakwaterowanie (koszt € 101,50 tygodniowo) od 22 lat - koszt mieszkania 18-21 lat to: € 90,00 tygodniowo - Ubezpieczenie zdrowotne € 24,81 tygodniowo 0 do 10 km – powyżej 10 - max 16 km x €0,19/km Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie z dopiskiem HESSING Helmond lub HESSING Zwaagdijk,na adres e-mail: rekrutacja@marvelpc.eu Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marvel Personal Consulting Adam Goślinowski z siedzibą w Gryfinie (74-100), ul. Łużycka 87. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) dla potrzeb rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego." Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami! Dziękujemy! Marvel Personal Consulting ROK ZAŁOŻENIA 2001 www.marvelpc.pl ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino nr. Certyfikatu KRAZ 401 nr. KvK: 57872198 TELEFON: +48 604 40 66 33, +48 66 88 16 181 pon-pt 10:00-18:00 Znajdź nas na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/marvelpc.eu/

Pani X

Czy ktoś mi powie coś o tej agencje jak się pracuje i jakie są warunki Proszę o odpisanie to bardzo wazę dla mie :)

@Pani X

Witam. Agencja Marvel to polski pośrednik. Warunki pracy, wynagrodzenie i zakwaterowanie zależą od pracodawcy czyli agencji holenderskiej przez którą będzie Pani zatrudniona.

Pani X
@Marvel Personal Consulting

Z iloma agencji państwo pracuje

nie_powiem

żałosne podejscie agencji rekrutującej , jaki i axell w ktorej lądujesz , jedziesz niby do pracy 40h , praca na wózki ,a tu jedyna praca to ukladanie kartonow z tasmy na magazynie , pierwsze 2 tygodnie po 20 godzin , smiech na sali , zakwaterowanie ? mieszkasz w getcie pośrodku lasu Zwartven Recreatiecentrum , warunki tragiczne zagrzybione domki letniskowe , pełno w nich myszy , mrówek i innych robali

Tom
@nie_powiem

Ja mam tylko dobre relacje z agencją Marvel. Profesjonalne podejście do pracowników, zawsze pomocni i pod telefonem. Polecam! Pracuję przez Axell i mieszkam na tym samym ośrodku. W moim domku wszyscy pilnują porządku, nie mamy żadnych problemów z insektami. Praca też ok, bywają tygodnie z mniejszą ilością godzin, jak wszędzie...

Pan P
@nie_powiem

Zgadza się Dokładnie tak samo było w Moim PRZYPADKU!!. REKRUTACJA NA WÓZKI I LECISZ NA KARTONY+(wywózka do lasu)

Zostaw merytoryczną opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino

• Jak się pracuje w Marvel Personal Consulting?

Zobacz opinie na temat firmy Marvel Personal Consulting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marvel Personal Consulting?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marvel Personal Consulting