Marvel Personal Consulting

Gryfino

Opinie o Marvel Personal Consulting

Mateo 2016-12-30 20:19
Z tego co wiem biuro Marvel z Gryfina w grudniu zakończyło już (na szczęście) współpracę z firmą Axidus i nie wysyła już tam żadnych pracowników (ostatnią grupę wysłali w listopadzie). Za to wysyła do innych sprawdzonych biur z grupy AB, czyli np. AB Vakwerk (gdzie sam pracuję od roku na magazynie, moja najlepsza miejscówka jak do tej pory w Holandii) czy ABflexkracht, gdzie mam kumpli, którzy tam pracują i są zadowoleni. Pozdrawiam
Pawel 2017-01-05 13:25
Zastanawiam sie czy z tym biurem wszystko w potzadku bo jesli sledze ich oferty pracy to nawet dwa razy dziennie sie oglaszaja z tymi samymi ofertami.
Wniosek bardzo czesto wymieniaja ludzi czy moze jest inny powod?
Zonk 2017-01-06 10:46
Cześć. Przyczyna bardzo prosta... Brakuje ludzi i muszą się często ogłaszać. 500 + działa... Zobacz inne firmy, jest tak samo ogłaszają się po 5 razy dziennie...
Katyy 2017-01-08 19:21
Byłam 2 miesiące i jest spoko ;)
Myślę że to może wynikać również z częstej rotacji. Niektórzy jadą na pół roku, niektórzy na rok, a niektórzy na 2 miesiące, więc myślę że z tego to wynika. luzik :)
Monk 2017-02-07 17:51
Potwierdzam, Marvel NIE MA JUŻ NIC WSPÓLNEGO Z AXIDUS. Dzwoniłem do nich i rzeczywiście, już tam nie wysyłają! Zaproponowali mi pracę jako dojarz w firmie AB, auto służbowe, stałe godziny, szkolenie, praca cały rok. Zastanawiam się... Kumpel z Gryfina tam pracuje ma około 45-50 godzin tygodniowo, jest zadowolony...
sebi 2017-03-06 19:31
Witam wszystkich serdecznie mam pytanie odnosnie pracy przez Marvel jak to wyglada ogolnie tak od poczatku do wyjazdu czy umowe sie tu podpisuje jak wyglada zakwaterowanie tam na miejscu ile na miesiac sie zarobi dzieki pozdrawiam
Adi 2017-03-10 23:52
Mam pytanie miałem w czwartek rozmowę na Skype, czy teraz długo będę czekał za ofertą czy często je proponują? Nie wypadłem źle tak uważam, ale też jestem ciekaw czy będą dzwonić czy jednak dłużej trzeba poczekać? Jak było u was z ilością i czasem proponowanych ofert?
Kamilo 2017-03-11 11:46
Hej. Umowę z Marvel podpisujesz po polsku przed wyjazdem i to jest dobre, bo zawsze masz to na piśmie i takie są przepisy. Zakwaterowanie jest ok, zależy też od tego do jakiej firmy jedziesz. No i w każdej firmie zdarzają się lepsze i gorsze domki, mieszkania. Stawka jest na start zazwyczaj 9,43 brutto/godz. Więc tu też zależy ile masz godzin tygodniowo, przy 40 godz. to około 1500 euro brutto/mc minus mieszkanie około 320 euro miesięcznie... pzdr
Noniewiem 2017-03-28 16:15
Hej ;) mam parę pytań. Chcialam się zapytać o płatność za zakwaterowanie jeżeli chodzi o wiek 18-19 lat oraz o zarobki. Czy nie było żadnych problemów? Z wypłacaniem itp?
Kamilo 2017-03-31 12:38
Marvel od grudnia już nie współpracuje z Axipack. Dzwoniemniej do nich i o to pytałem. Wysyłaj do firmy AB vakwerk i Abflexkracht.
zookio 2017-03-31 21:45
hej, stawki są różne, zależy od oferty, ale 18-19 lat to w granicach 6,54 brutto, na stronie Marvela piszą tak:
Dla osób w wieku 18 do 20 lat: od € 6,00/ godz. brutto do € 8,49 /godz. brutto
więc lepiej pytać w biurze, mają infolinię pon-pt 8-16... zakwaterowanie jest tańsze niż normalnie na wiekówce, z tego co wiem, to 50-60 euro tygodniowo. Z wypłatami nie ma problemów. pzdr
Koziołek matołek 2017-04-08 13:06
Siemka
Mam takie pytanie bo dostałem oferte pracy w firmie Hessing Logistiek B.V. Nieuwmarkt 8, 1681 NP Zwaagdijk, Holandia.
Mam wypełnić formularz i niestety pisze że nie może być Pan/Pani osobą karaną. Czy firma Marvel chce KRK tutaj na miejscu czy w Holandii , Holendrzy sprawdzają tylko czy ktoś nie jest przypadkiem poszukiwany?. Byłem karany ale tylko grzywną i dostałem prace społeczne. Zdarzyło się w sumie ile kogoś można karać?.
Ktoś wie coś na ten temat. Proszę o odpowiedź
Zomo 2017-04-08 14:52
Hej. Trzeba mieć KRK z polskiego sądu, tzn zaśw o niekaralności. Sprawdź czy na pewno tego nie dostaniesz w Polsce, bo może wcale nie jesteś w rejestrze karnym. To koszt 30 zeta. No i nie będziesz karany całe życie, jeśli jesteś, po 2 latach za mniejsze przewinienie jesteś skreślany z rejestru. Pozdro
Natala 2017-04-21 17:49
Witam mam pytanko, czy wam też ciężko było się dodzwonić do biura? U mnie to dramat, dzwonię i dzwonię i zero odezwu
Ciekawy_wyjazdu 2017-05-12 17:32
Witam mam pytanie jak wygląda ich rekrutacja, czy trzeba jechać do ich biura w Gryfinie ? czy można załatwić wszystko drogą mailową , czy przeprowadzają , jakąś rozmowę po angielsku , nawet jak ma się doświadczenie w pracy za granicą .I jaki czas dają na wyjazd od zaakceptowania twojej aplikacji do pracy , z góry dziękuje za odpowiedź.
zookio 2017-05-13 12:06
można się spokojnie dodzwonić pon-pt od 8-16, telefon 91 88 08 100
Zorro 2017-05-13 12:08
hej, można załatwić to drogą mailową, do niektórych ofert wymagana jest znajomość języka i to jest sprawdzane telefonicznie, ja wyjechałem w ciągu kilku dni, zgłosiłem się w poniedziałek, wyjechałem w niedzielę, jestem w Action Zwaagdijk, jest ok, powodzenia!
Zorro 2017-05-13 12:15
Hej, tutaj jest ta oferta do ACTIONA dla pickera:

ORDER PICKER €9,96/h - ACTION
Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
Dla naszego klienta w Zwaagdijk poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik magazynu w Action Zwaagdijk
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Opis stanowisk pracy:
ORDER PICKING
kompletowanie zamowien za pomocą wózka z dołączonym kontenerem i przy pomocy zestawu sluchawkowego w języku polskim
ulozenie I pakowanie towarow na kontenerach
foliowanie kontenerow i odstawianie ich do dokow zaladunkowych
ROZŁADUNEK/ZAŁADUNEK KONTENERÓW
Rozładunek/załadunek kontenerów za pomocą wózka pompwagen
PRZEWOŻENIE TOWARÓW
przewozenie wozkami towarow na paletach na wyznaczone miejsce
ukladanie, pakowanie, sortowanie
BUDOWANIE WÓZKÓW KONTENEROWYCH
Budowa kontenerów przeznaczonych do kompletowania zamówień
Kontener składa się z drewnianej podstawy 80x80cm i metalowych ścianek bocznych wys.180cm
RETOUR - ZWROTY
przyjecie zwrotu towarow ze sklepow i ich rejestracja
ukladanie towarow na paletach lub na kontenerach
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO REACHTRUCK – wymagany certyfikat i doświadczenie
przewozenie wozkami bocznymi wysokiego zaladunku towarow na paletach na wyznaczone miejsce
Wymagania:
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
KONIECZNA! dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
kontrakty na 9, następnie kolejne 9 i 5 miesięcy
Zaświadczenie o niekaralności
Gotowość do pracy zmianowej
Gotowość do wyjazdu od zaraz
Oferujemy:
Praca na dłuższy okres czasu - 23 miesiące
Stawki:
Rozładunek/załadunek kontenerów/przewożenie towarów/budowa wózków: € 9,43 / h brutto
Orderpick/zwroty/towary niehandlowe - € 9,96 / h brutto
Operator rechtruck – € 10,54 / h brutto
Pełen etat: 35-40 h tygodniowo
Dobre zakwaterowanie (koszt € 79,50 tygodniowo)
Ubezpieczenie zdrowotne € 19,75 tygodniowo
Zapewniamy transport do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia wymaganego w ofercie
z dopiskiem PRACOWNIK MAGAZYNU na adres e-mail:
rekrutacja@marvelpc.eu
Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:
Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!
Dziękujemy!
Marvel Personal Consulting
www.marvelpc.eu
ul. Łużycka 87, 74-100 Gryfino
ul. Zduny 8, 77-400 Złotów
nr. Certyfikatu KRAZ 401
nr. KvK: 57872198
INFOLINIA: +48 91 88 08 100
czynna pon-pt 8:00-16:00
Jerry 2017-05-13 12:16
Mam prośbę.
Mógłbyś cos wiecej napisać na temat pracy w Action Zwaagdijk?
Zastanawiam się nad pracą tam.
Ile kilometrów dojazdu, jak wygląda praca i ile godzin tygodniowo pracujesz.
Dzięki z góry za wszelkie informacje
Zorro 2017-05-13 12:17
A tutaj ich stronka, gdzie są ich wszystkie aktualne oferty:
www.marvelpc.pl
Zorro 2017-05-13 12:22
Jerry, ja pracuję jako picker, z zestawem słuchawkowym, zbieram towar na wózek do zamówienia, można w kilka dni ogarnąć, mamy od 45 do 50 godzin tygodniowo teraz i 7 km do roboty. Robota jest na cały rok, planuje tu dłużej zostać... pozdro
Ciekawy_wyjazdu 2017-05-13 17:07
Zorro a jak dojeżdzasz dali ci rower, czy dojeżdzasz samochodem z innymi ludźmi ?
Zorro 2017-05-14 21:07
Ja autem z kolegą
nick 2017-05-30 15:38
a jeśli ktoś przyjeżdża sam, bez żadnego dojazdu, to zapewniają jakiś samochód z grupą albo rower?
razik 2017-05-30 17:18
Action Zwaagdijk - Jak wygląda zakwaterowanie? Czy jest to hotel, domy? Ile osób w pokoju? Dzięki/
Zen 2017-05-31 10:03
Hej najczęściej pokoje 2 osobowe. Domy mieszkalne lub dobre bungalowy. Do 10 km rower, powyzej auto firmowe pzdr
pok 2017-05-31 12:46
słyszałem, że do podania wymagają skan dowodu osobistego, a to przecież nie jest zbyt bezpieczne wysyłać taki dokument obcym ludziom. Da się to jakoś obejść?
Joseph 2017-05-31 23:09
W Action praca czesto po 12 godzin 6 dni w tygodniu, lokacje mieszkaniowe ok
Zen 2017-06-01 07:21
Hej oczywiście byle komu sie nie wysyła ale to jest licencjonoqqna agencja pracy legalnie dzialajaca i jakoś musza sprawdzic czy np dowód jest aktualny wiec spokojnie mozna im wysłać skan ha qyslalwm i pracuję jest ok pozdrawiam Zen
Jonaas 2017-06-09 20:24
Moge się z Tobą jakoś skontaktować.? jesteś tu wogóle.? ;>
Pinkman 2017-06-25 14:55
ZORRO, mozesz dac jakis kontakt do siebie?
stan borys 2017-07-04 14:10
Moja ulubiona agencja pracy. Jest to tylko pośrednik ale b.dobry. Podoba mi się wasz sposób rekrutacji, odpisujecie na mejle (u innych jest z tym problem).
Hej 2017-07-05 11:05
A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?
MARVELPC.EU 2017-07-06 22:23
Dziękujemy za tę opinię! Pozdrawiamy! MARVELPC.EU
Lidia 2017-07-22 09:12
Właśnie @Hej w większości ogłoszeń jest podana stawka godzinowa, ale nie ma informacji na temat ilości godzin do wypracowania. @MARVELPC.EU mógłbyś odnieść się do zadanego pytania bo na pewno na dokładne informacje?
ja 2017-07-22 17:12
Średnio 35 - 40h tygodniowo.
Doris74 2017-08-01 18:05
Tak... zaświadczenie o nie karalność jest wymagane
Lidia 2017-08-13 11:47
@ja dzięki za odpowiedź! W takim razie w Marvel Personal Consulting można liczyć na standardową ilość godzin. To bardzo ważne informacje z punktu widzenia pracownika, ze względu na to, że w innych agencjach, często zdarza się mniej godzin tygodniowo.
Zainteresowana 2017-08-23 14:16
Czy jest możliwość wyjazdu z psem? I zakwaterowanie dla pary? Nie dzieląc z nikim mieszkania?
Tommy 2017-08-23 14:39 [pracodawca]
zależy od oferty, czasami nie jest wymagane, warto zapytać w biurze
Marta 2017-08-23 14:41 [pracodawca]
Hej, raczej z psem to może być problem, najlepiej szukać mieszkania na własną rękę, wtedy można raczej mieć psa, zależy od wynajmującego of kors... parki mogą jechać, mają swój pokój
Marvel Personal Consulting 2017-08-23 14:47 [pracodawca]
Witam. Wymagamy przesłania dokumentów, ponieważ musimy zweryfikować dane, oraz czy np. dowód jest aktualny, nieuszkodzony, jeśli ktoś ma wątpliwości musi przyjechać do naszego biura osobiście, dane są bezpieczne, i można w każdej chwili poprosić o ich modyfikowanie bądź usunięcie z naszego systemu, jesteśmy legalnie działającą agencją, więc nie ma obaw, nie wykorzystamy dokumentów do "innych" celów niż tylko rekrutacja... pozdrawiam, MARVELPC.EU
Zainteresowana 2017-08-23 14:58
A jeżeli chodzi o szukanie mieszkania w jaki sposób mogę to zrobić bedąc na terenie Polski? Pies nie ma z kim zostać, a nigdzie go nie oddam :). Może agencja w tym pomaga? W zatrudnieniu i organizacja mieszkania z psem
Kucikuci 2017-08-28 14:42
Polecam Marvela, pracowałem 2 razy, dobre zakwaterowanie w NL w domku szeregowym w mieście.
Jeśli chodzi o pracę to są godziny. Jeśli ktoś ma okazję do Action to polecam ale tylko na orderpickera, fajna atmosfera i lekka praca, ładne dziewczyny :D
Nie polecam AH Online w Rotterdamie na żadne stanowisko bo tam jest balagan i przegięte normy ale to wina holenderskiej agencji i tumanow z Albert Hein.
Ja sam bym chętnie wrócił do Actiona ale nie da rady :(
Milka 2017-09-01 10:07
Witam :) czy może mi ktoś podjąć decyzję wyjazdu..na kwiaty w rejonie Aalsmeer? Jakie warunki pracy i zakwaterowania? Za każdą opinię będę wdzięczna :) pozdrawiam :)
Lidia 2017-09-10 14:33
@Milka i jak? Zdecydowałaś się na wysłanie swojego zgłoszenia? Bardzo ważne są informacje praktyczne - o tym, jak przebiega cały proces rekrutacji, jak szybko można taki wyjazd zorganizować?
zainteresowany 2017-09-12 13:48
Jedzie ktoś może do drachten na magazyny Aldi? A może już ktoś tam pracuje? Jak wygląda zakwatterowanie i dojazdy do pracy
Andrzej 2017-09-20 21:26
Witam, czy pracuje ktoś aktualnie w Albert Heijn w miejscowości De Meern? Jak warunki w pracy i mieszkaniowe?
Pozdrawiam
Madzia 2017-09-20 21:32
Czy jedzie ktoś do Albert Heijna w De Meern? Jak wygląda praca oraz warunki mieszkaniowe? Czy są godziny?
Pozdrawiam
Zumi 2017-09-21 09:32
Witam około 40 godzin warunki mieszkaniowe dobre ale najważniejsze dobra atmosfera w pracy pzdr
Zostaw swoją opinię o Marvel Personal Consulting - Gryfino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marvel Personal Consulting