Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o „Piekarnia Pellowski”

Pracowałeś w firmie „Piekarnia Pellowski” i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
max - 2014-06-03 16:29:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Byłem na rozmowie w tej pseudo firmie. Miało być stanowisko kierowca i umowa o pracę, a się okazało że na pomocnika szukają frajera bo bez umowy. Czyste buractwo i patola to juz po samych wypowiedziach pseudo szefowej można rozpoznać. Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona na dworzu na stojąco, to o czymś świadczy jak oni traktują ludzi :/ Nie polecam tam iść, strata czasu i również nie kupujcie ciastek bo drogie.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-06-01
Żródło: infopraca.pl
Wejherowo
(pomorskie)
Nadzór i zarządzanie grupą osób i siecią sezonowych punktów handlowych,rekrutacja pracowników. Praca sezonowa, nienormowany czas pracy, praca na terenie zachodniopomorskiego z zakwaterowaniem. wynagrodzenie od 4tys .do 6tys zł Tel. 502 102 454 lub...
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2014-06-18 13:06:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To chyba Cię nie przyjeli z braku umiejętności, skoro stanowisko pomocnika zaproponowali, zresztą z uwagi na słownictwo to chyba z Twoją kulturą osobistą coś nie tak. Sam sobie wystawiłeś ocenę a potem sie dziwisz?!
zdjecie uzytkownika
anonim - 2014-06-18 16:56:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Większość osób przychodzących na rozmowę o pracę ma postawę roszczeniową, że wszystko im się od razu należy. TOMEK zgodzę się z Twoimi stwierdzeniami w 100 procentach. ale pytanie do samej pracy i opinii maxa. Może po prostu kogoś wcześniej już przyjęli i nie chcieli Ciebie odsyłać z kwitkiem i została Tobie zaproponowana inna praca?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Piekarnia Pellowski”

Twoj email:
Wiadomość: