Opinie o Płatek Studio w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Płatek Studio. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Płatek Studio o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Płatek Studio w Myślenice

Karolina Nowy wpis

W Studio Płatek,pracuje już 3 lata i trwa nadal z czego jestem bardzo zadowolona.Polecam każdemu zacząć taką piękną przygodę w miejscu pełnego spokoju i harmonii.Zawsze można liczyć na pomoc,wsparcie Pana Wojtka i Panią Madzie oraz każdego kto pracuje w tym zespole,pełnym szacunku,wyrozumiałości i chęci pomocy. Studio Płatek dba oczywiście o rozwój swoich pracowników przez różne szkolenia aby jeszcze bardziej podnosić swoje kwalifikacje. Pracując w Studio Platek czuję się doceniana i usatysfakcjonowana pełna pozytywnej energii do osiągania swoich celów zawodowych i osobistych.

Anna Malina Nowy wpis

Chciałabym podzielić się swoją pozytywną opinią na temat Płatek Studio. Od momentu dołączenia do zespołu, doświadczyłam nie tylko profesjonalizmu, ale także autentycznej troski o dobro pracowników. Jednym z najbardziej imponujących aspektów pracy w Płatek Studio jest atmosfera otwartości i współpracy. Pan Wojtek oraz Pani Magda zawsze wykazują się gotowością do wysłuchania naszych opinii i pomysłów, co prowadzi do dynamicznych dyskusji i innowacyjnych rozwiązań. Dodatkowo, pracodawca stale inwestuje w rozwój zawodowy swoich pracowników poprzez szkolenia. Ta dbałość o rozwój osobisty pozwala nam nie tylko poszerzać nasze umiejętności, ale także czuć się docenionym i wsparci przez firmę. Płatek Studio oferuje elastyczne godziny pracy, co umożliwia pracownikom dostosowanie harmonogramu pracy do swoich indywidualnych potrzeb. Ta elastyczność nie tylko sprzyja lepszemu wykorzystaniu czasu, ale także pomaga w zachowaniu równowagi między pracą a życiem prywatnym. Podsumowując, pracując dla Płatek Studio, czuję się doceniana i motywowana do osiągania coraz większych sukcesów. To miejsce, gdzie każdy pracownik ma możliwość rozwoju i spełnienia zawodowego oraz osobistego.

Becia Nowy wpis

Warunki umowy mają wiele do życzenia, zalecam omijać to miejsce.

Przyczajona Sarna 007

Pozornie atrakcyjny salon przy ulicy Sienkiewicza 10B, z nienagannymi opiniami nie jest tak atrakcyjny jak wydaje się przeciętnemu odbiorcy z uwagi na jakość wykonywanych usług i w cale nie miłą atmosferę. Personel traktuje instrumentalnie. Nie zapewnia szkoleń pracownikom. Jedyne czego można się nauczyć w tak renomowanym salonie to zamiatanie włosów i mycie głowy, całkiem nieźle jak na nauczyciela z dwudziestoletnim stażem, takie umiejętności również mogą mi przekazać koleżanki zaczynające przygodę z fryzjerstwem po pierwszym tygodniu praktyk. Wymaga aby używać swojego prywatnego sprzętu do pracy na klientach. wynagrodzenie nie jest wypłacane w terminie, wykorzystuje pracowników, wymaga aby w dzień wolny być na każde zawołanie, organizując spotkania w salonie. Osoby pracujące tam są narażone na duży stres. Dla pracownika kawa z ekspresu jest przyzwolona w liczbie jedna dziennie. Obiad najlepiej zapakować do pudełka utrzymującego temperaturę, mikrofala nadal jest na liście życzeń, a najlepiej żeby przystosować swój organizm do całodniowej głodówki. Zaplecze połączone jest z gabinetem kosmetycznym, więc spokojna przerwa dla pracowników zostaje marzeniem, również jest ograniczona czasowo. Paragony nie są wydawane każdemu klientowi. Nie dba o higienę salonu - pozostawione, niezjedzone ciastko na talerzu klienta ląduję na kolejny talerz następnego klienta (byle się nie zmarnowało). SMACZNEGO Nie można się po nich spodziewać że potrafią godnie odprawić pracownika. Osoby tam pracujące są zwalniane bez wcześniejszego i od górnie ustalonego terminu powiadomienia o zaistniałej sytuacji, oraz bez konkretnego powodu zwolnienia. Grunt to zrobić dobre wrażenie na nowym pracowniku, obiecane warunki oraz zarobki mają dużo do życzenia. Reasumując to jest właśnie najlepszych salon na świecie z nienagannymi opiniami, od klientów.

Xxxxxx Nowy wpis
@Przyczajona Sarna 007

Praca w tym salonie to koszmar dla młodej osoby, zdecydowanie za dużo stresu, reżim taki jak w wojsku. A praca wykonywana przez Pana właściciela ma wiele do życzenia, szczególnie przez brak podstaw fryzjerstwa. W tym salonie nic się nie nauczysz, a osoba po szkole zawodowej ma większą wiedzę niż sam Pan W. Dobre pierwsze wrażenie jest bardzo mylne. Nigdy tam nie wrócę. Nikomu nie życzę takiego miejsca pracy. Obiecane warunki są tylko obietnicami.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Myślenice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Operator wózka widłowego z UDT
Myślenice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Myślenice
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Płatek Studio - Myślenice

• Jak się pracuje w Płatek Studio?

Zobacz opinie na temat firmy Płatek Studio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Płatek Studio?

Płatek Studio