Virtu Production Sp. z o.o.

Opinie o Virtu Production Sp. z o.o.

Zuzanna

widziałam, że ktoś interesował sie eksportem, mnie zaciekawiło stanowisko kierownicze czy trudno jest sie na takie tu dostać? widziałam, że kiedyś szukali kiero na produkcję, a gdybym chciała awansować ze środka firmy to też bym mogła? jakie warunki na dzień dzisiejszy musiałabym spełnić, żeby się kwalifikować?

Eksportowa

Hej. Czy jest faktem, że poszukuje się do eksportu kandydata co pewien czas i tak w kółko? A czemu ? A kogo szukają? Ślicznotka szybki awansuje ?

yamato248

Witam. Dojeżdża ktoś z Łaz lub Ciągowic?

@yamato248

Hej, nie ma tu transportu pracowniczego zapewnionego, że pytasz? Jeśli faktycznie tak a ktoś ma daleko to czy istnieje szansa na jakieś dofinansowanie do paliwa?

Marek Woszczyna, Warszawa

wasze pierogi z serem nabywałem wielokrotnie. Z uwagi, iż w Lidlu czasami ich brakowało , brałem na zapas. Niestety dwie ostatnie dostawy pomimo iż termin spożycia był aktualny do spożycia się nie nadawały. Zamknięte opakowanie spuchło jak ciasto drożdźowe podwajając swoją objętość.

@Marek Woszczyna, Warszawa

Pragniemy serdecznie podziękować za przesłanie informacji na temat naszego wyrobu. Sygnały od klientów są dla nas bardzo cenne i pozwalają nam na ciągłe podnoszenie jakości wyrobów. Uprzejmie prosimy o przesłanie na adres: DzialKontroli.Jakosci@virtu.com.pl danych potrzebnych do identyfikacji produktu, tj. numeru partii oraz TPS (terminu przydatności do spożycia), nadrukowanych na etykiecie opakowania. Na podstawie tych danych będziemy mogli dokonać szczegółowej analizy zgłoszenia oraz oceny kontrprób. Niezwłocznie po przeanalizowaniu zgłoszonego problemu będziemy się z Panem kontaktować w celu dalszego wyjaśniania sprawy.

Czy w Virtu Production Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rozczarowanie

Witam. Nie ma żadnych bonusow/profitów świątecznych.(usunięte przez administratora) Ogromna rotacja pracowników, chaos w kluczowych działach, nerwowa atmosfera.(usunięte przez administratora) Wymagania z kosmosu, a wsparcie czy szkolenia żadne! Zdecydowanie nie polecam!

@Rozczarowanie

wymagania z kosmosu? co konkretnie można mieć poprzez to na myśli? o jakie obowiązki w tym momencie tak naprawdę chodzi? co do szkoleń to pracownicy wyrażali wprost taką chęć lub potrzebę?

Klient

Kto dostarcza bułkę tartą do firmy ?

@Klient

Może zadzwoń i zapytaj? Nie ma numeru na stronie?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Virtu Production Sp. z o.o.?

Mała Mi

Po 3 miesiącach jest na 33 miesiące później na stałe

@Mała Mi

No i super. A ogólnie zarobki jakoś się zmieniają jak się przechodzi z umowy 3 miesiące na te 33 miesiące?

Marco Polo

Kupiłem pierogi jagodowe w UK.Po otwarciu paczki okazało się ze pierogi są porozcinane wzdłuż z obu stron ,więc nie nadaja się do przygrzania w wodzie.Nadają się tylko do smażenia na tłuszczu (zalecane 7 min.) co nie jest zdrową opcją. Co robi kontrola jakości w tym zakładzie? Jak można dopuścić do sytuacji w której maszyna rozcina produkt z nadzieniem?

@Marco Polo

Ok faktycznie to błąd maszyny zgodzę się z tym. Ale mam też poradę w razie czego - jeśli następnym razem się tak zdarzy zrób je po prostu "na parze". ;) Jeśli nie masz odpowiedniego sprzętu wystarczy, że nalejesz troszkę wody do garnka, wrzucisz pierogi na sitko jakieś zamkniesz z tym garnek pokrywką i jak się "poparuje" będzie ok. Nawet będą smaczniejsze, bo smak do wody nie wyleci. A wracając do tej maszyny to może warto to do nich zgłosić, żeby bardziej zadbali o kontrolę jakości u siebie?

Były...
@Zuzanna

Puknij się w głowę Zuzanna. Z takimi radami idź do mam talent. Brak nadzoru jakości i nieporadność utrzymania ruchu. Totalny chaos zarządzającej produkcją. Rękoma macha pięknie ale to stanowczo za mało.

Były
@Zuzanna

brawo za spryt i inteligencję. Dramat umysłowy tej firmy przyczyną obecnego stanu. Przyczyniasz się do tego takimi bzdurnymi wpisami. Klient czytający taki wpis po reklamacji jakościowej już nie wróci ponownie.

@Były...

Ale przecież można napisać to w milszy sposób. Po co takie słowa? Jak jest chaos, to może warto porozmawiać z szefostwem aby coś zmienić?

Nowa

Jak godzinowo wygląda praca w virtu? Ile godzin tygodniowo na produkcji?

Czy w Virtu Production Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Xyz

Raczej nie,to takie małe korpo

Alicja

Ile wynosi stawka netto?

T c

Polecam praca jak każda jak ktoś chce pracować ludzie pomocni kadra również pomaga wynagrodzenie na czas.

Teresa
@T c

A jak wygląda kwestia awansu w Virtu? Czy jest on możliwy? Jest utworzona jakaś ścieżka kariery dla pracowników? Jak to wygląda na stanowisku, które Ty obejmujesz w firmie? :)

przyszła

ile zarabiają w kontroli jakości ? widnieje ogłoszenie i nie wiem czy opłaca się tam składać cv bo słyszałam że płacą marnie ?

Zbigniew
@przyszła

A skąd takie rzeczy słyszałeś? Czasem najlepiej samemu się przekonać, tym bardziej jeśli nie słyszałeś o konkretnych kwotach. Jeśli wybierzesz się na rozmowę do Virtu Production to koniecznie napisz tu później jak ona przebiegała. :)

Joo

Siema, ktoś coś wie na temat Katarzyny z kontroli jakości?? Czemu odeszła z firmy?

Stachu

Czy jest robota ma produkcji? Ile wycionga zwykły pracownik po szkole podstawowej?

Mechanik

Jest wakat na mechanika. Ile się zarabia w utrzymaniu ruchu w Virtu?

nick

min krajowa czyli 2600 brutto

Czesław
@Mechanik

Jak znasz się na tej robocie to (usunięte przez administratora)netto plus premia i nadgodziny.. w sumie (usunięte przez administratora) można zarobić. .na rękę.

Mech
@Czesław

Czesław to Cię fantazja poniosła. Jakby można było tyle zarobić to, wakat nie wisiałby prawie rok. Napisz prawdę o co biega na tym stanowisku, że nie ma chętnych?

Kłoda
@Mechanik

Gości co tam pracuje opowiada że kilka tyś wyrwie ale on trzepie nadgodziny szczególnie te co sam sobie zorganizuje i najlepiej gdy kierownika nie ma

znajomy
@Czesław

mechanik zarabia średnio 4200 + premia, ja idę na rozmowę i mam nadzieję że tyle dostanę. Podobno znajomość elektroniki to plus?. ktoś coś powie?.

Teresa
@znajomy

Skoro znajomość elektroniki to plus to czy dzięki temu można dostać w Virtu wyższe wynagrodzenie na start? Wiesz może coś więcej na temat wspomnianej premii? Za co jest przyznawana i ile wynosi?

Aaaaa

Staż w księgowości ktoś coś??

praca

pracownik administracji magazynu skąd duża rotacja? jakie zarobki? coś więcej???

Stanowisko pracownika administracji magazynu. Czy ktoś coś więcej może powiedzieć? Ogłoszenia widuje regularnie i nie wiem.czy składać cv czy jest sens??

Ciekawy

Kolejny raz wisi ogłoszenie na pracownika do administracji magazynu. Czy ktoś może powiedzieć coś o zarobkach??? Czy jest duża rotacja na tym stanowisku?? Weekendy wolne i święta?? To jest praca biurowa?

Grażyna

Witam. Mam pytanie: dlaczego tak często pojawia się rekrutacja na stanowisko SPECJALISTY DS ZAKUPOW? Jestem zainteresowana i nie wiem czy warto aplikować? Jaka jest atmosfera w pracy? Zarobki? Ktoś podpowie? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Virtu Production Sp. z o.o. - Zawiercie

• Jak się pracuje w Virtu Production Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Virtu Production Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Virtu Production Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Virtu Production Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Virtu Production Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Virtu Production Sp. z o.o.