DlaSpania Sp. z o.o.

Opinie o DlaSpania Sp. z o.o.

Ramka

Hej, może ktoś napisać, jak wyglada praca kierownika? Widziałam ogłoszenie na cały obwód w Poznaniu i jestem ciekawa, jak to wyglada w praktyce? Kierownik to tak naprawdę sprzedawca + dodatkowe obowiązki? Chętnie usłyszę opinie kierowników oraz sprzedawców.

Remek
@Ramka

Praca na stanowisku kierownika, niczym się nie różni od sprzedawcy i magazyniera. Musisz wszystko sam robić, nawet montowanie łóżek należy do ciebie, jedynie co to pieniądze niewiele większe. Polecam w prace w tej firmie

@Remek

Co ty gadasz - montażem łóżek i pracami w salonie zajmują się magazyny.

Niebagatelny

Kiepskie prowizje ale fajne produkty. Kadra zarządzająca to jakaś porażka, jedynie ludzie na salonach fajni i normalni a sam(usunięte przez administratora) totalne i toksyczność na do tej pory nieznanym mi poziomie. Odradzam tego pracodawcę normalnym ludziom a wszystkim najgorszym ludziom szczerze polecam - odnajdziecie się wśród swoich :)

@Niebagatelny

Twoje stwierdzenie o kiepskich prowizjach oddaje jak bardzo nie masz pojęcia o naszej branży :)

Sprawa z kadrową i nagonka jaka się tutaj zrobiła, że pracownicy skaczą sobie do gardeł jest naprawdę przygnębiająca, ale jeśli firma podjęła taką decyzje a nie inną to dajmy już spokój i nie wylewajmy na siebie wiadra pomyj. Odważni są tylko ludzie na forum a dla przykładu kiedy sama miałam problem z osobą na stanowisku i poprosiłam moją kierowniczkę regionalną o pomoc, moje problemy się skończyły ????i mogłam zająć się swoją pracą czyli sprzedażą, może warto następnym razem iść taką drogą.

Isia

Jak widać w tym przypadku też pracownicy poszli ta drogą. Szkoda,że aż roku potrzebowano żeby pozbyć się kogoś tak nieodpowiedzialnego i niekompetentnego.

Baranek

I tacy ludzie widzą sens w pracy w DlaSpania :D Jest problem? Należy szukać rozwiązania a nie siedzieć na forach i użalać się nad swoim losem.

Baranek

Pracuję tutaj już bardzo długo, widzę zmiany które zachodzą i naprawdę firma stale się rozwija. DlaSpania to lider na rynku i nie wiem skąd u Was koncepcja że firma będzie się rozwijać nie wprowadzając żadnych zmian. To gdzie wy wcześniej pracowaliście? W warzywniaku? Jeśli chodzi o podwyżki, najgłośniej szczekają o nie ludzie którzy dają z siebie tyle co otworzyć sklep i zamknąć sklep. Czasem łaskawie uda im się coś sprzedać, aczkolwiek już z procesowaniem zamówienia będą mieli problem. Ludzie, to czego wy szukacie? Weź się za siebie jeden z drugim, zastanów się co robisz i jak robisz. Jak masz wątpliwości czy robisz coś dobrze zgłoś się do swojego kierownika, powiedz mu, przecież Ci ludzie są tutaj dla Ciebie i z przyjemnością Ci pomogą. W niejednej firmie nikt by się nie zastanawiał tylko odesłał Was do pośredniaka. DlaSpania to pierwsza firma na mojej drodze która tak bardzo jest skupiona na pracowniku. Czy to źle że ktoś chce Ci pomóc lepiej sprzedawać? Przecież od tego zależy twoja wypłata. Przedstawiacie pracę tutaj jak najgorsze zło a otrzymujecie masę szkoleń, fajną atmosferę i dobre zarobki. Co jest nie tak? Mnie byłoby głupio tak bardzo jechać po pracodawcy u którego dalej pracuje. Przecież skoro jest tak strasznie, to szukam innej pracy, nikt nikogo do biurka jeszcze nie przykuł łańcuchem (przynajmniej nie we Wrocławiu :D) Ta praca jest naprawdę dobra - jest stabilna, korzystna finansowo, da Wam takie umiejętności, że będziecie mogli sprzedawać wszystko i wszędzie. A że w zamian oczekują realizacji planów sprzedażowych? NIESAMOWITE, TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. Życie tak działa, że co się odda to się odbierze, nie bądźcie roszczeniowi i zacznijcie zmianę od siebie. Albo od zmiany pracy :)

Czy kandydat na stanowisko Doradca ds. zdrowego snu – Handlowiec w TOP Shopping Szczecin w firmie DlaSpania Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Kadry to ważny dział w każdej firmie. Plotkowanie o pracownikach to (usunięte przez administratora). Ujawnianie zarobków pracowników to przestępstwo.

Isia

W punkt!!! Kto wogole taką osobe trzymał tyle czasu na tym stanowisku? Wystarczy poczytać co napisała poniżej jak widać beton zamiast mózgu.

Euforia

Wreszcie ktoś otworzył oczy i się pozbył kogoś kto się zupełnie nie nadawał. Miejmy nadzieje, że teraz stanowisko zajmie ktoś kompetentny.

Jaki jest wkład kierownictwa DlaSpania Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odpowiedź

Wkład jest żaden, co najwyżej miłe rozmowy i tyle. Atmosfera w salonach przynajmniej kilku jest napięta i ciagle gdzieś kogoś nowego szukają . Nie wiadomo do kogo z czym zadzwonić bo ciagle zakazy jakieś. Z magazynem nie ma kontaktu bo jak szef magazynu straszy konsekwencjami to bez sensu. W biurze też raczej nienajlepiej się dzieje bo widać rotacje jaka tam jest. K(usunięte przez administratora)każdy szef powinien wiedzieć ze zadowolony i doceniony pracownik to dobry pracownik. W Czechach się chwalą jak zerzneli od innych firm strategie sprzedaży to może wysłaliby tym razem delegacje po firmach jak tam się dba o pracowników.

@Odpowiedź

(usunięte przez administratora). Bardzo chaotyczna, często się myli. Ogólnie brak kompetencji wśród szczebla wyższego jest nagminny, system nie działa tak jak działać powinien, pomóc nie ma kto, bo albo telefonu nikt nie odbiera albo się po prostu na tym nie znają. Wymagania stawiane są głównie nam, doradcom. Szacunek, o którym mówią podczas rekrutacji, w rzeczywistości nie istnieje. Brak jakiekolwiek funduszu socjalnego.

Pracuś

Tak z (usunięte przez administratora)zero kontaktu, zero pomocy. Jak już jest jakakolwiek interakcja to kończy się ona źle. Szacunek? Firma jest dobra w pozbywaniu się dobrych pracowników, wystarczy spojrzeć na frekwencje ilu jest starych pracowników, a ilu nowych- żeby domyśleć się że system działa nieprawidłowo.

@Pracuś

można dla jasności prosić o szczegóły w liczbach? staży stale odchodzą?

Mamikur
@Barbara

Chyba krótko pracujesz? Wystarczy wejść na ogłoszenia o pracę. Wiadomo cześć ludzi jest potrzebna do nowych salonów ale cześć jest wymieniana. W biurze tez za moich czasów zniknęły cztery osoby które były od kiedy ja jestem. W międzyczasie zmieniali się opiekunowie potem albo przepadli bez wieści albo zajęli stanowiska zwalnianych. Jak ktoś liczy ze dopracuje tu emerytury to jest w błędzie.

kumpela
@Pracuś

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat kadrowej. Nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem jakichkolwiek informacji, zawsze otwarta i pomocna. Zawsze odbiera telefon, jak nie może to oddzwania. Ja nie mam nic złego do powiedzenia na jej temat, mam pozytywne doświadczenie jeśli chodzi o współpracę z nią.

Barbara

Trud wyjaśnienia spowodowany był tym, że faktycznie ktoś się mylił i się wszystko potem mieszało czy z premedytacją nie chcieli tego zrobić?

@Barbara

Barbara Ty coś brałaś ? Piłaś ? Ta twoja opinia jest tak bezsensowna że aż nie wiadomo o co chodzi.

Dolny Śląsk
@kumpela

Potwierdzam ! Kadrowa odpowiednia osoba na tym miejscu. Komunikacja z nią bez zastrzeżeñ. Osoba ze specyficznym poczuciem humoru, który inteligentna osoba wyłapie w mig. Błędy w naliczaniu wynagrodzenia co prawda się zdarzały, ale absolutnie nie byla to wina ksiegowej (po wyjaśnieniu wyrównywane). Komentarze negatywne uwazam za kompletne nieporozumienie, z którym de facto nie dali rady i to na pewno nie z winy kadrowej. Polecam pracę w Firmie , kadrowa mega ????

Dolny Śląsk

To oczywiście Twoja opinia. Ja kompletnie się z nią nie zgadzam. Nie myli sie ten, kto nic nie robi. Błędy się zdarzają wszędzie. Trochę wyrozumiałości. A może sam/sama niewłaściwą prowizję uwzględniłaś i potem pretensje do kadrowej, ze premia nie taka….

kumpela

Zdarzyło mi się mieć źle podliczoną prowizję, i co? Wystarczyło spokojnie zadzwonić, powiedzieć w czym leży problem i wszystko zostało wyrównane ;) Jak sie dzwoni z pretensjami i przysłowiowym "ryjem" to sie nie ma co dziwić, że cięzko się dogadać. Wszyscy jesteśmy tylko ludżmi. O ile łatwiej by się żyło, jakby każdy o tym pamiętał - że każdy z nas ma prawo do pomyłki czy do gorszego dnia. I zamiast się przyczepiać to wykazać się wyrozumiałością. Podkreślę to po raz kolejny - kadrowa na medal :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DlaSpania Sp. z o.o.?

Damian

Czyli cały czas na zleceniówce? A podwyżki chociaż jakieś wpadają od czasu do czasu?

Wojtek

Zwalnia się z reguły słabych handlowców. Zwykle masz umowę o pracę na czas próbny (3 miesiące) i później kontynuację.

@Damian

Tylko umowa o pracę. Początkowo jak wszędzie okres próbny. Później kontynuacja… i wówczas możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony. Wszystko zależy od Ciebie .

Jak masz słabe wyniki to zapewne tak się stanie. Zapewne komentarz od osoby, która została „pokrzywdzona” nie przedłużeniem umowy z powyższego powodu. Lubisz kontakt z ludźmi, masz satysfakcję ze sprzedaży śmiało startuj !

Barbara

I jeśli chodzi o kasę to się martwić w sumie nie trzeba?

Pracownica

Chyba pracujesz od niedawna a jak nie to widać dopadła cię pomroczność jasna. Każdy kto dużej pracuje może wyliczyć ile dobrych pracowników zostało bez umowy. Ale gratuluje zapału !

@Pracownica

A można spytać tak z ciekawości ilu?

@Pracownica

To że uważałaś kogoś za dobrą koleżankę i przyjemnie Wam się plotkowało na temat innych nie oznacza iż był to dobry handlowiec. Dobry handlowiec to ten który zajmuje się pracą i osiąga w niej wyniki, a nie jedynie przychodzi aby otworzyć i wieczorem zamyka sklep w międzyczasie zajmując się swoimi sprawami prywatnymi :)

Barbara

No i tak w przeciętnym przybliżeniu ile na tym ludzie wychodzą?

@Barbara

To serio zależy od ilości i tego co się sprzeda, nikt ci nie poda konkretnych sum. Kasę trzeba sobie pilnować bo różnie to bywa z tą prowizją a osoba która liczy to „ciężki kaliber” i trudno się z nią porozumieć.

Bożena

Czemu trudno się z nią porozumieć? Co na to kierownictwo? Może warto o tym porozmawiać żeby polepszyć komunikację?

Pomorska
@Bożena

To jest dobry pomysł trzeba ruszyć temat. Kierownictwo albo udaje że nie wie albo wie i nie wie co zrobić. Niedlugo jest spotkanie to poruszę temat

Zadowoleni z pracy
@Pomorska

Bez przesady. To nie jest forum do oczerniania współpracowników. A nasze spotkanie firmowe nie ma na celu wyjaśniania takich kwestii. Na te spotkania jeździmy bez stresu i wracamy zmotywowani i podbudowani. Mając obiekcje do zachowania danej osoby wyjaśnia się to bezpośrednio.

Pomorska
@Zadowoleni z pracy

Akademia to jest szansa żeby porozmawiać z szefostwem w cztery oczy nie ma okazji zrobić tego bo nie bywają w małych czy odległych salonach zbyt często. Nie jest to oczernianie współpracowników a obiektywna ocena firmy. Jak ktoś pyta o pracodawcę to chyba warto żeby poznał także minusy? A może jestem w błędzie ? Może mi tylko się wydaje że to pracownicy są wizytówka każdej firmy? Od sprzedawców się wymaga a od reszty już nie?

pracownik03

Pracuję w tej firmie już wiele lat i nigdy nie miałam sytuacji, że premia została źle naliczona. Z księgową jest dobry kontakt. Grunt by zadzwonić konkretem i dostać szybką odpowiedź bo ona też ma swoje obowiązki.

Zadowoleni z pracy
@Pomorska

Jesteś w błędzie.

KADROWA

Osoby które się sprawdziły dostają umowę na czas nieokreślony i na chwilę obecna jest to około 25% załogi :)

Kandydatka

Proszę o opinie dot pracy na stanowisku Kadrowa.

Plusy Praca przyjemna, w dużej części biurowa. Osoby z całej sieci (sprzedawcy, kierownicy regionu) większość to sympatyczni ludzie u których można się zawsze doradzić lub porozmawiać. Prowizja od każdego sprzedanego produktu bez względu na cały plan sklepu. Bony sodexu i pieniądze na dresscode Minusy Praca jak w korporacji ( może to nie minus jeśli ktoś lubi tego typu prace) ale pensja powinna być coraz większa tak samo jak wymagania wobec Nas. Balans by się tutaj przydał. Presja sprzedażowa. Ogólnie jeśli ktoś ma mocny charakter polecam tą prace bo mądrze sprzedając można więcej zarobić ;)

Teresa

Na czym polega ta presja sprzedażowa o której mówisz? Ciekawa jestem jak motywują pracowników żeby dobre wyniki robili. No i piszesz też o pieniądzach na dresscode - a jaki tu panuje?

@Teresa

presja jest po prostu aby zrobić wynik i nie odstawać od reszty ale sama w sobie mam presje żeby więcej zarobić ;) , motywują rozmowami, treningami sprzedażowymi, (można liczyć na wsparcie kierownika regionalnego). dresscode- biała koszula lub bluzka, czarne, granatowe spodnie lub spódnica. Galowy strój bez innych kolorów.

@pracownik

Ciekawa bym była tych treningów sprzedażowych, to jakaś większa inicjatywa? Jak to wygląda i kiedy je robią, po godzinach?

@Barbara

Treningi są w czasie godzin pracy. Kierownik na podstawie Twoich „słabszych” punktów, problemów które mu zgłaszasz itp. stara się przy pomocy treningów podnieść umiejętności sprzedażowe. Treningi są zapowiedziane więc tez można się do nich dodatkowo przygotować na podstawie dostępnych materiałów.

Pracownik08

Jak każda praca ma swoje plusy i minusy. Przede wszystkim tu liczy się sprzedaż co za czym idzie są tu również wymagania. Jak jest sprzedaż jest w miarę spokojnie. Nie jest to na pewno praca dla osób , które myślą że przez 8-11 h będą siedziały i piły tu kawę, a wynik sam się zrobi. Jest to praca dla osób ambitny, chcących rozwijać swoje możliwości sprzedażowe i rozwijać się, dawać z siebie 100%. Są organizowane konkursy sprzedażowe mające na celu zmotywowanie pracowników, prowizja od każdej sprzedanej rzeczy jednak pensje się różnią ponieważ każdy salon ma inne plany do wyrobienia , inne obroty, możliwości. Dodatki do dresscodu , bony sodexo (za sprzedaż). Minusy- na pewno presja sprzedażowa. W momencie kiedy nie ma sprzedaży, zmożone kontrole pracowników itd szukanie powodów zaistniałej sytuacji, czasem szukanie winy w pracowniku-jednak nie zawsze jest to wina handlowca, czasem po prostu nie ma klientów. Wtedy trzeba być kreatywnym i samemu organizować sobie ruch-kontakt z klientem itd. Motywować się wzajemnie do działania. W ogólnym rozrachunku - POLECAM tą pracę!

Fajna firma. Zarobki na normalny poziomie. Dużo szkoleń. Praca z klientem daje dużo satysfakcji. Poznałam tu dużo wartościowych ludzi. Bardzo pomocni i wyrozumiali. Sympatyczna i profesjonalna kadra zarządzająca. Oczywiście zdarzają się jednostki bardziej kreatywne od innych. Jesteśmy różni. Zazwyczaj wszystko działa poprawnie. Wszystkie konflikty rozwiązujemy na bieżąco. Nie myli się tylko ten który nic nie robi. Wszystko można wyjaśnić. Nie palmy za sobą mostów. Życie jest zbyt krótkie na bicie piany na forum.

Gosia

Jestem w Dlaspania ponad 2 lata. Praca stabilna. Wynagrodzenie na czas. Kwota podstawowego wynagrodzenia widoczna w ogłoszeniu o pracę. Prowizja płatna od każdego artykułu.???? Jeszcze jestem w Dlaspania czyli jest fajnie.????

Bożena
@Gosia

A ile procent tej prowizji macie?

Ala
@Bożena

to zależy od artykułów, każdy ma inną : jedne wyższą inne niższą :)

@Bożena

Przyjdź i się przekonaj ;)

Pracowniczek

W firmie DlaSpania bardzo dużo inwestuje się w pracownika. Ilość szkoleń jest duża a tym samym można się mocno rozwinąć. Grafiki są elastyczne, podstawa wyższa niż u konkurencji i są prowizje, które tylko zależą od handlowca. Dużo konkursów i nagród. Jak to w sprzedaży jak jesteś zaangażowany to możesz mieć dużo. Jasne, że są budżety i presja żeby je zrealizować ale to praca i za to właśnie nam płacą. Osobiście ja bardzo lubię te prace i ludzi!

Sylwia
@Pracowniczek

I jest serio opcja jakiegoś awansu czy te szkolenia to taka sztuka dla sztuki? ze tak to ujmę i z czego one w ogóle są

@Sylwia

Szkolenia są od początku jak przychodzisz do pracy. Przez cały czas masz treningi ze sprzedaży z menagerami, którzy rzeczywiście dają fajne rady jak lepiej i więcej sprzedawać a z tego Ty masz później dużą prowizje. Zawsze ze sprzedawcy można awansować na kierownika sklepu.

@Sylwia

Szkoleń jest bardzo dużo i są bardzo konkretne, nawet w jednym zespole mamy różne w zaleznosci od tego kto co potrzebuje. Jest to bardzo przemyślane a firma od pierwszego dnia ma ścieżkę szkolenia dla nowych osób.

Beata
@Pracowniczek

To jak grafiki są elastyczne to pracownik może sobie je sam ustalić czy jak to wygląda. ?

Mela
@Beata

Tak, sami w zespole układamy je zgodnie ze swoją dyspozycyjnością ale tez zgodnie z zasadami. Czuwają nad tym kierownicy regionalni i osoba z kadr. Zawsze dogadujemy się między soba Oczywiście każdy musi wypracować swój etat :)

Ala

super praca, podstawy pensji są wyższe i konkurencyjne plus premie od sprzedaży. Pasuje mi, że sama decyduje o swoim grafiku i moje prośby są uwzględniane. Nie ma ciężkich dostaw, żadnej dodatkowej roboty, zajmujesz się tylko sprzedażą i w tym temacie jest bardzo dużo szkoleń.

Mateusz

Hej, jakie zarobki w Obsłudze Klienta obecnie czerwiec 2022? Ma ktoś info? podstawa jaka netto? brutto?

Pracuje w firmie zaraz dwa lata, także chciałabym się podzielić swoją opinią. Jest to praca dla osób ambitnych, lubiących nutkę rywalizacji i pracy na wynikach co w handlu jest rzeczą normalną. Bardzo podoba mi się to, że nie ma tutaj progów czyli jeśli Twój sklepowy kolega/koleżanka nie zrobi planu sprzedażowego to nie waży to na tym czy dostaniesz premie. Tyle i co sprzedaż tyle zarobisz co jest bardzo motywujące, ponieważ w tej branży w innych firmach tak nie jest. Dodatkowo co miesiąc za sprzedaż określonych produktów dostajesz bony sodexu. Pracowałam w handlu w innych miejscach więc mogę porównać, że tutaj wkładają bardzo dużo w szkolenie pracownika co wiąże się z nauką i jest jej sporo. Sprawdzenie wiedzy jest bardzo indywidualne. Praca też nie jest męcząca fizycznie ( nie stoisz i nie chodzisz po sklepie przez 8-11 h). Podsumowując, jeśli macie smykałkę do sprzedaży to wypłata przysłoni Wam minusy, które są w każdej pracy :).

Migotka

Kiedyś było ok potem coraz gorzej. Firma nie szanuje pracowników z dłuższym stażem, 3 lata, rok czy miesiąc stawka ta sama. Drugi rok marne prowizje bo firma zasłania się pandemią jednocześnie otwierając nowe salony. Ciągła presja na wyniki, ciągłe porównywanie( zawsze jesteś od kogoś gorszy 170%? mogło być 200%!) Nie polecam

@Migotka

Jako pracownik z długim stażem muszę przyznać, że wprzeciągu ostatnich 4 lat nie zdażył się taki wynik jak 170%. Proszę nie szkaluj wymyśleniami :)

Kola
@pracownik

Nie potrzebnie się czepiasz, przecież to miała być przenośnia. Skoro jesteś wieloletnim pracownikiem to wiesz, że ciagle mało i mało bo zawsze mogłobyc lepiej.

@Kola

Marne prowizje są dla marnych pracowników ;) Miałaś wieczne problemy z realizacją planu więc wcale się nie dziwie temu co działo się dookoła Ciebie.

Sylwia
@pracownik

A ty masz duże, ile? Jeśli to nie problem odpowiedzieć i żadna tajemnica rozumiesz

pracownik2

Każdy plan do zrealizowania jest przystosowany do wielkości salonu jak i jego możliwości. To ile salon wyrobi zależy od pracowników i ich zapału do pracy. Jeśli ktoś załóżmy siedzi i pije kawkę cały dzień czy leży na materacu, a później narzeka na plan to jest tylko i wyłącznie jego wina. Jeśli natomiast ma pełną mobilizację, chce sprzedawać i wie jak to dobrze zrobić, nie ma problemu z osiągnięciem założonego planu.

Rozśmieszona
@pracownik

(usunięte przez administratora) że nie było takich wyników bo tabele regionalne były widoczne dla wszystkich

X
@pracownik

Prowizje są takie same dla wszystkich. Czy sprzedaż 5 czy 25 łóżek to prowizja za sztukę jest identyczna

Lara

Właśnie czekam na (usunięte przez administratora)łóżko. Zamówienie złożone przed wybuchem wojny. Dostałam informacje, ze mimo wszystko zamówienie przyjedzie. Zaczynam tracić nadzieje bo ciagle dostaje różne informacje a to, że nie ma tkaniny i mogę wybrać inne a to, że tkanina będzie tylko łóżko będzie później. Jak jest Pan tam kierowcą to proszę podpowiedzieć czy tak jest i te rosyjskie rzeczy na prawdę przyjeżdzają ? Wydaje mi się ze to gra na zwłokę

pracownik03

No i co z tego? Jaki zlot rasistów nagle się zrobił. Niesamowite. Sam mam od nich łóżko i jestem zadowolony z jakości. W końcu porządne łóżko, które nie skrzypi i się nie rozlatuje. Ruskie? No i co? Wcześniej każdy kupował wszystko rosyjskie i nie było z tym problemu.

Pomorzanka

Pracuję łącznie kilka lat w DlaSpania. Już na samym początku nie mogłam nie zauważyć, ze firma zatrudnia wspaniałych ludzi, co jest jej ogromnym plusem. Doceniam również system szkoleń- wszystko od podszewki. Dużym atutem jest to, że niezależnie od stażu cały czas pracujemy nad pogłębieniem umiejętności sprzedażowych- co przekłada się na większą sprzedaż i większe pensje. Fajną sprawą są konkursy i możliwości wyciągnięcia dla siebie dodatkowych benefitów. Podczas mojej kariery miałam incydent odejścia z firmy i próby pracy w innym miejscu (potrzeba odmiany), ale wróciłam. Wspominam o tym, bo wiem, że nie jestem jedyną osobą w firmie, która tak zrobiła- więc w DlaSpania nie może być tak źle, jak się wydaje ;)

W
@Pomorzanka

W końcu ktoś z konstruktywną opinią! Czy zarobki Ci odpowiadają?

@W

Zarobki uzależnione są od prowizji (jak to w handlu bywa). Podstawa spoko, a z prowizji można wyciągnąć sporo. Jak się robi swoje to zarobki dobre :)

Pomorzanina
@Pomorzanka

A ja nawet znam tą Pomorzanke ????

@Pomorzanina

Jeżeli pracujesz w firmie, to bardzo możliwe ????

Dawid
@Pomorzanka

Konkursy... no zaciekawiłaś mnie (usunięte przez administratora) jak one wyglądają? Co tam jest do wygrania xD?

@Dawid

Różnie… można wygrać nawet wyjazd :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w DlaSpania Sp. z o.o.?

Wwa

Nie w momencie pandemii. Wcześniej były i jestem pewien że wrócą

Gabriela
@Wwa

A jak często były one organizowane w DlaSpania? :D I jak wyglądały? Czy były to głównie wyjazdy, spotkania czy jakieś imprezy firmowe? Czy trzeba było za nie płacić czy ich koszt pokrywał pracodawca? Wiadomo kiedy wrócą? :)

Fragles
@Gabriela

Jesli chodzi o wyjazdy to dla jasności: to nigdy nie były spotkania integracyjne ani wycieczki dla pracowników, nic zwiazanego z przyjemnoscią czy wypoczynkiem. Wszystkie wyjazdy zawsze mialy charakter szkoleń badz podsumowań biznesowych- szumnie nazywanych Akademiami Dla Spania :P Pomijam już sam fakt sensu tych spędów bo wiekszośc tych "niezbednych" informacji mozna by bylo przekazac pracownikom za pomoca prezentacji, na mailu lub przez osobę kierownika regionalnego. A tymczasem zarząd wybierał miejsce w ktore musieli sie zjechać sprzedawcy z calej polski. I tu już róznie, albo Gdańsk, albo Wroclaw, albo jakiś wygwizdów pod Warszawa. Start o 10, kilka godzin prelekcji, potem o obiad sponsorowany przez firme w kartonie ze styropianu na wynos, znow kilka godzin prelekcji i powrot. Czyli np. pracujesz w Katowicach, wstajesz o 3 rano na pociag, jedziesz 7 godzin do Gdanska, 8 godzin prelekcji prezesow, wracasz pociagiem kolejne 7 godzin, w domu jestes o 2 w nocy... a rano wstajesz do pracy na 10 lub 12 h pracy. Tak to wygladalo w praktyce, czyli zupelny bezsens. Ale spoko, pociągali pracownika przez cala Polskę dla 8 h prelekcji i kotleta na wynos, wiec jest fajnie. Prezesi sie cieszą bo maja poczucie ze zrobili cos dla pracownikow i karuzela kręci sie dalej, wazne by nabic kabze czechom. Tyle w temacie.

Wwa
@Fragles

co?! Pracuję 8 lat, nigdy nie byłem w Gdańsku na spotkaniu xDDDD Akademie odbywają się w hotelu we Wrocławiu (raz była akademia w Łodzi, ale szefowie sami przyznali, ze jednak Wrocław lepszy komunikacyjnie), a to co przedmówca nazywa spędem to okazja do spotkania tych ludzi których głos znasz z telefonu "w realu" - dla mnie Super sprawa. I dlatego właśnie nie może zostać przekazane na telekonferencji czy innym mailu. To okazja żeby się spotkać, żeby każdy zgłaszał swoje wnioski, przemyślenia. Jest to poniekąd panel dyskusyjny i owszem, są tam przedstawiane statystyki w formie Power Point, ale to chyba dobrze wiedzieć na czym stoisz? Jeśli chodzi o nabijanie kabzy Czechom to całość wyjazdu opłaca DlaSpania, także nie wiem w którym monecie oddajesz im swoje pieniądze.

pracownik2
@Fragles

Nigdy od kiedy tu pracuję nie było sytuacji, że spotkanie było w Gdańsku to 1. 2 - jeżeli masz dobry kontakt z innymi pracownikami firmy, pomagacie sobie, a słyszycie się tylko w słuchawce to dobrze czasem zobaczyć tę osobę na żywo i z nią porozmawiać (przynajmniej ja tak mam). 3 - nie są to szkolenia, a przedstawienia wyników (warto wiedzieć na czym się stoi.. niektórych to motywuje by być jeszcze lepszym doradcą). 4 - zawsze mowa o Akademii jest z minimum miesięcznym wyprzedzeniem co umożliwia zrobienie odpowiedniego grafiku by nie kolidowało z niczym, a można poprosić o dzień wolny na drugi dzień żeby odetchnąć, wyspać się tudzież coś innego, nie jest to problem. 5 - obiad. Zawsze jest podawany w czystej restauracji, na talerzu, podane pod sam nosek. Jedzenie jest bardzo dobre, a jeśli masz jakieś specjalne wymagania (chodzi o uczulenie, nie jesz mięsa itp), można mailem wysłać info do przełożonych i masz zmieniony posiłek pod siebie. 6 - zawsze obiad jak i dojazd sponsoruje Firma.

Zostaw merytoryczną opinię o DlaSpania Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DlaSpania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DlaSpania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DlaSpania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 10 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DlaSpania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DlaSpania Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DlaSpania Sp. z o.o.