Opinie o Radio Nysa FM w Nysa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Radio Nysa FM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Radio Nysa FM o rekrutacji.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radio Nysa FM w Nysa

Radio Nysa FM poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Dziennikarka

Niestety przez to całe zamieszanie z koncesja słuchacze nie mieli okazji posłuchać moich audycji. Byłam szkolona i wdrażana przez ostatnie tygodnie . Cieszę się że dano mi szanse na pracę w radiu które jest niesamowicie wyposażone, pracujący tam ludzie tworzą wspaniałą atmosferę ale co najważniejsze że szefostwo daje dużo merytorycznych uwag, motywują i są bardzo wyrozumiali .

Były Pracownik
@Dziennikarka

Rozumiem, że miały być audycje autorskie.

Dziennikarka
@Były Pracownik

Każdy dziennikarz w swoje pasmo wnosi siebie , swoje autorskie przesłanie, swój głos, charyzmę. 3mam kciuki żeby się mojemu szefostwu udało wygrać.

Sławomir
@Były Pracownik

Czemu już tu nie pracujesz? Co się stało?

Bartek Nowy wpis
@Dziennikarka

Jakie szefostwo ? Jak tam 3 osoby na krzyż robiły ?

Bartek Nowy wpis

Takie "piękne" radio było. I co Panie Krzysztofie, Januszku, nasz Polaczku. Ludziom nie płaciłeś, zalegałeś z rachunkami to i koncesja się ucięła. Mam nadzieje, że tak badziewne radio już nie wróci na eter.

Czy w Radio Nysa FM odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Fm Nowy wpis

Przecież Radio Nysa nie nadaje, nie przedłużono koncesji. Proszę poczytać opinie o RN.

Dziennikarz

Rekrutacja odbywała się w dwóch etapach, najpierw była rozmowa kwalifikacyjna ogólna można tak powiedzieć, musiałem pochwalić się moimi doświadczeniami, opowiedzieć co bym chciał robić w Radiu Nysa. Potem część praktyczna przed mikrofonem w studio.

Pytania były standardowe, nic mnie nie zaskoczyło.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Radio Nysa FM?

Były Pracownik

Radio Nysa nie nadaje, jaki rozwój?

Sylwia

Czemu przytaczasz czyjąś opinię? Swojej nie masz?

Jaka umowa obowiązuje w Radio Nysa FM podczas okresu próbnego?

Xxx

Jakie umowy? Jaki okres próbny? To radio zaraz kończy nadawanie.

Lidia
@Xxx

Dlaczego tak sądzisz? Mają jakieś problemy?

A.F

Każdy może pisać co chce bo takie tutaj niestety obowiązują zasady . Najwiecej maja zawsze do napisania (usunięte przez administratora) z tym ze zdarza się ze i inni tez napiszą . Radio jest Ok Zespół Ok Płaca Ok Więcej chyba pisać nie trzeba.

@A.F

A.F? Właściciel każe pisać takie bzdury o 5 rano;-)? Doskonale wiesz, że RADIO NYSA FM Sp.o.o zalega z wypłatami dla byłych pracowników. A ty otrzymujesz pieniądze z innej firmy! Radio...wystarczy posłuchać;)

Sztygar
@A.F

Wiem co nie co na temat tego co się tam wcześniej działo i wiem ze towarzystwo śmierdziało totalnym leniem. Pracowali jak chcieli i kiedy chcieli . Nie było żadnej organizacji ani porządku . Wszystkim to pasowało z tym ze jak przychodziło do wypłat to kasy nie było i wszyscy zdziwieni . Teraz sytuacja jest odwrotna . Radio antenowy daje rade i wszystko jesteś na swoim miejscu . Z Bogiem :)

Królik
@Sztygar

Byłem widziałem :)

@Królik

My też....

@Sztygar

Ktoś napisał o czwartym miejscu słuchalności w województwie, dopytałem u byłych ,,leni''( co niektóre jeszcze zostały)podobno badania do września robione były więc są pewnie nie prawdziwe! ,,Lenie'' nie mogły zrobić takiej słuchalności!

@Fun

Polecam udać się do swojego byłego pracodawcy i żądać zapłaty wynagrodzenia ale nie ..... lepiej bylo od właściciela radia wziąć kasę a teraz wylewać na niego pomyje . Wstyd !!!!

Fura

Dzień dobry , świetnie się pracuje , kasa na czas, nie ma żadnych problemów . Polecam z czystym sumieniem.

Qebo
@Fura

Potwierdzam!

Bogdan
@Qebo

Jak jesteś taki zadowolony to napisz co według ciebie jest na plus. Chcę się przyjąć i każda twoja uwaga mi pomoże. Szczególnie jaka jest wysokość pensji dla mniej doświadczonych pracowników. Ze 3 tysiące się wyciągnie?

Redaktor
@Bogdan

Doświadczenie nie jest wymagane. Pasma do wyboru, ogólnie fajna atmosfera;-) wystarczy posłuchać. Jak dużo godzin będziesz miał to 4tyś dostaniesz!

Gierek
@Fura

Śmiechu warte. Ludzie za mikrofonem zmieniają się co chwilę. Radio straciło koncesję. O czym wy tu bredzicie towarzyszu?

Sylwia
@Redaktor

Czyli staż pracy w żaden sposób nie wpływa na jakieś podwyżki tutaj, skoro na doświadczenie nie patrzą?

@Gierek

Prezes Radia pan Michał Lewandowski zrobił wszystko żeby nie złożyć wniosku o jej przedłużenie . Natomiast Radio gra i grać będzie :)

Wrocław

Stacja radiowa jest naprawdę mega. Zespół super.

Pracownik roku

Bardzo polecam, cieszę się że pracuje akurat w tym czasie ...... szefostwo dokłada wszelkich starań aby radio się rozwijało . Dziękuję moim koleżankom i kolegom za tworzenie fantastycznej atmosfery.

Fun

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krrit-nysa-fm-konkurs-czestotliwosci tyle w temacie,składać pozwy do sądów

Przyjaciółka

Bardzo fajnie radio , spędziłem tam ostatnie trzy tygodnie i jestem mega zadowolona . Świetna atmosfera , zgrany zespol, świetne pomysły antenowe . Pracowałam w innych stacjach radiowych ale ta wyróżnia się wyposażeniem , kreatywnością prowadzących , otwartością na nowe wyzwania . Radio robi świetna robotę lokalnie i jest dobrze oceniane. Byłam zaskoczona wynikami słuchalności gdzie to radio jest liderem i czwartym radiem województwie chapeau bas. Nie jest prawda to co piszą jak myśle jakieś osoby z dużym ładunkiem kompleksów i brakiem umiejętności rozwiązywania problemów. Opluć można wszystko i wszystkich ale tekst zawsze świadczy o autorze i jego małości . Jestem przekonana ze cześć wpisów Ronaldo konkurencja albo złośliwcy . Ze swojej strony żegnając się z redakcja chce życzyć wszystkiego najlepszego i samych sukcesów w eterze. Pozdrawiam Przyjaciółka

@Przyjaciółka

,,Pracowałam w innych stacjach radiowych...'' można wiedzieć w jakich?

Słuchacz

Wspaniałe gracie ! you’re great !!!!!

@Słuchacz

Doskonałe wejścia prowadzących

Fun

Uwaga!Radio Nysa FM po raz kolejny (usunięte przez administratora) ludzi, zaległości w pensjach sięgają kilka miesięcy! Właściciel zwala na Prezesa, Prezes na właściciela. Radio ma ogromne długi, wszędzie! W ogłoszeniach cuda..samochody służbowe itp.Jak ustaliliśmy od byłych pracowników jest nowy naczelny, który też obiecuje...Samorządy płacą za promocję a pieniądze zamiast na wypłatę idą nie wiadomo gdzie albo wiadomo. Na stronie KRRiT jest ogłoszenie, Radio ma koncesję na nadawanie do 01.08.2022, nie wystąpiło o przedłużenie. Przestrzegamy chętnych do pracy w radiu Nysa FM!

Czym Radio Nysa FM zachęcają? Jakie mają dodatki?

Fun

Proszę posłuchać radia, a następnie pytać o dodatki.

Mati

Ludzie ogarnijcie się. Mieliście okazję pracować w radiu i jeszcze narzekanie. Ja mam pasję do radia i niestety pracować nie mogę bo nie mam jak się wybić a wy mieliście swoją szansę i jeszcze pretensje, dla mnie praca w radiu to coś wspaniałego i nawet za darmo mógł bym to wykonywać a Wy marudzić potraficie. Panie Michale głowa do góry cieszyć się z miłej pracy i nie przejmować negatywnymi wpisami, pozdrawiam.

@Mati

A dla mnie praca to praca. Po to pracuje żeby zarabiać . Nie jestem ani tak głupia ani tak bogata żeby pracować charytatywnie. Nie po to tez się tyle lat uczyłam żeby robić dla kogoś za (usunięte przez administratora) . I choćbym pracowała w rmfie to nigdy na pewno nie za darmo . Nisko siebie cenisz kolego skoro piszesz ze w nyskim radyjku mógłbyś pracować za darmo , ale skoro już tak chcesz to tam idź przyjmą Cię z otwartymi rękoma bo tylko takich potrzebują :)

@Ela

Elu mam pracę dobrze płatną że spokojnie mógł bym taka pracę w radiu traktować jako hobby.

Krzysztof
@Ela

Mam przez to rozumieć, że wynagrodzenie za pracę w Radio Nysa FM nie jest zbyt wysokie? Z chęcią poznam wysokość pensji, aby wiedzieć, na co można liczyć. Może nie jest tak źle.

@Krzysztof

Krzysztofie jeśli 600 zł brutto miesięcznie to dla Ciebie dobra pensja , z pewnością Cię zatrudnia :) obiecają Ci oczywiście duuuuzo więcej i na czas , wyśmieją to co pisze, ale rzeczywistość i tak zweryfikuje moje słowa :) powodzenia

Bogdan
@Ela

Pracujesz na część etatu, bo kwota którą podałaś o tym świadczy. Czy do postawy wynagrodzenia pracodawca oferuje benefity, które mogłyby sprawić, ze pensja będzie atrakcyjniejsza?

@Bogdan

Haha benefity . Będziesz się cieszył jak wypłatę dostaniesz . Jeśli praca po 8-10 godzin dziennie to pół etatu to masz racje hahaha. To radio to kpina i tyle w temacie

@Ela

może radia Ci się pomyliły, osoby które pracują w Radiu Nysa teraz nie narzekają ani za brak wynagrodzeń ani za niskie stawki....

Czy można liczyć w Radio Nysa FM na prywatną opiekę medyczną?

Oops

Hahaha :) czy ja dobrze czytam ? Opiekę medyczna ? Jeszcze prywatna ? Przecież tam na wypłaty dla pracowników nie maja, na opłaty za prąd i inne , resztę proszę sobie dopowiedzieć na co można tam liczyć

fan
@Oops

Dokładnie! Pracownicy z domu przynoszą węgiel(tak jest zimno) strach pomyśleć jak będą palić książkami. Wracajcie!!! Prywatko wróć;-)

@Oops

Oops skąd masz takie informację. Zapytaj Pracowników z Radia to Ci powiedzą jaka atmosfera tam teraz panuje. Nie płacą??? Brednie!!! Rachunki oczywiście że płacą, wynagrodzenia tez na bieżąco. Znam kilka osób z tego zespołu i wierz mi nikt z nich nie pracuje tam charytatywnie...

@fan

Widzę, że co niektórym się nudzi i wypisują te farmazony, radio nie ogrzewa się na węgiel, :P już informacja nieprawdziwa, resztę niech każdy sam sobie dopowie, nuda czyni cuda...... pozdrawiam nudziarzy :)

Bb

Na litość - niech prowadzący dzisiejszą audycje ( niedziela 19.01. G. 11) nie tylko nie rysuje ale niech nic nie mowi. - jego LUBIAŁEM i COFNIJMY SIE DO TYŁU to juz szczyt polszczyzny. Czy wchodzacy na antene tzw. prowadzacy choc troche moga nuaczyc sie mowic w jezyku polskim. PROSZĘ!!!!!

Krzysztof

Osoby po studiach mają szansę na staż lub praktyki w Radiu Nysa? Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek współpracy? Dzięki za informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Radio Nysa FM - Nysa

• Jak się pracuje w Radio Nysa FM?

Zobacz opinie na temat firmy Radio Nysa FM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radio Nysa FM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radio Nysa FM?

Kandydaci do pracy w Radio Nysa FM napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radio Nysa FM
2.2/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Podolska 22
    48-303 Nysa