Opinie o Favoris Sp. z o.o. w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Favoris Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Favoris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Favoris Sp. z o.o. w

elzbietka

Jeśli sie zastanawiasz czy jechac z favorisem to chyba nie musisz ;) ja moge powiedziec, ze to w porzadku firma. Tez sie balam tak jak Ty przed pierwszym wyjazdem, to norma, ale to dobrze, bo bedziesz bardziej ostrozna wybierajac oferte. Ja bylam z favorisem na 4 stellach juz, za kazdym razem zarobilam fajne pieniadze i wracalam do de z nimi. Mi zaproponowali takie skladki (od 3700) bo jestem juz z nimi dlugo i są ze mnie zadowoleni. Powodzenia Aniu!

Ostatnio sie zastanawiam nad ta firma, ma fajne opinie w internecie i skladki od 3700 zl odprowadzaja. To ma byc mój pierwszy wyjazd dlatego boje sie i sprawdzam wszystko po kilkanascie razy. Ktoś jeszcze moze cos o tej firmie powiedziec? Kazda opinia sie dla mnie liczy!

Gabrysia

Mam sredni język i zaproponowali mi 1000 E. Jade na 3 miesiace tak zeby koszty podrozy mi zwrocili.

Suzi

Gabrysia – na długo jedziesz? Ile ci zaproponowali kasy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Favoris Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Gabrysia

Ale sie ciesze! Tak dlugo szukalam pracy tutaj w polsce, ze sie prawie poddalam .Nie chcialam wyjezdzac do Niemiec bo sie balam, ale kolezanka jezdzi i mnie namowila. Jade... z favorisem. Jestem podekscytowana bo to pierwsza praca od dluzszego czasu i to nie za najnizsza krajowa jak w Polsce. Dam znac za jakis czas jak bylo :)

gypy

Ja się ostatnio osobiście do favorisa wybralam, bo wole mimo wszystko takie sprawy zalatwiac twarza w trwarz niz przez telefon. Wrażenie? Ogolnie bardzo dobre, panie w biurze grzecznie i cierpliwie wszystko mi tlumaczyly. Warunki pracy wygladaja ciekawie, maja fajne premie... jeszcze to przemysle i sie rozejrze ale mysle, ze pojade wlasnie z nimi .Pozdrawiam

Jaona

Ja też jestem bardzo zadowlona ze wspolpracy z favorisem. Wszystko bylo w porzadku i z umowa, i zarbkiem. W niczym mnie nie oszukali ani nic. Także smialo moge polecic innym :)

kumka

najlepiej jak zadzwonisz do firmy i z nimi pogadasz. Oni sprawdz ci język i najlepiej ocenią. Nie ma sie co stresowac, chociaz sama po sobie wiem ,ze to trudne ale tylko na poczatku :)

opa

kumka - a jak znam duzo slowek, ale mam problem z ukladaniem ich w zdanie? tzn sama potrafie ukladac, ale jak mam wdac sie w normalna rozmowe to stres mnie zjada i platam sie strasznie!

kumka

Nie no biuro rózne ma oferty. Jak zadzwonisz to ci powiedza jak z prawkiem, ale nie zawsze jest potrzebne. Ja nie mam prawa jazdy i nigdy miec nie bede bo za strachliwa jestem... moj maz cos o tym wie... a co do języka to trzeba umiec sie dogadac po prostu, przede wszystkim na temat codziennych czynnosci, gotowania, sprzatania, opieki itd.Jak masz słabszy języ kto mniej proponuja kasy – tak bylo chyba w kazdej agencji, do ktorej dzwonilam, ale to sprawiedliwe w gruncie rzeczy jest.

Chcę jeszcze dodać ,ze trzeba 3 miesiące przepracować aby zapłacili za drogę ,w tym układzie od rodziny trzeba samemu żadać ,porąbane!

Acha płacą tylko za Święta Bożego narodzeni ,za Wielkanoc zero nic nie płacą i oczywiście najniższa stawka.

W życiu nie polecem tej firmy nikomu ,kłamią i kręcą jeździłąm z nimi jeden rok to wiem i zero zainteresowania ,chyba ze sami dzwonią to miód w ustach ,ale jak potrzeba do nich to nie odbierają tel.mają takie jak my pracownicw w nosie ,liczą się dla nich tylko zyski,jednym słowem obiecują co innego ,a co innego jest na miejscu jak sie przyjedzie.

waldsteuer

nie placa tyle ile w umowie

Lidka

Byłam w pracy z tej firmy i z czystym sumieniem polecam!!! Warunki takie jak przedstawili, kasa tak samo. POLECAM!!!!

kika

Mam zamiar jechać z Favoris w najbliższym czasie ale trochę mam stracha bo nic o firmie nie wiem czy sa wiarygodni itd.

favoris OK

Zdecydowanie polecam te panie!!!!!

znowu ja

Acha napisz jeszcze jaka masz premie na swieta

favoris favoris

Haha no nie wierze!!! :D chyab wiem o ktorej mówisz, uwielbiam koordynatorke :D potwierdzam lidka333

lidka333

pracowalam juz z nimi wczesniej, teraz jade do Niemiec, babki ktore to kręca sa niesamowite, na pierwsze wrazenie troche odlotowe, ale jesli chodzi o prace i warunki zapewnione to wszystko na tip top, bardzo sie ciesze i dzieki za bonus

Zostaw merytoryczną opinię o Favoris Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Favoris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Favoris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Favoris Sp. z o.o.