Opinie o Favoris Sp. z o.o. w

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Favoris Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Favoris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Favoris Sp. z o.o. w

Lena Nowy wpis

Jak będziecie sprawdzać KRS tej firmy to tam pisze że jest w likwidacji!!!

zzz Nowy wpis

????

zzz Nowy wpis

szkoda

Joanna

@ANA czyli opinii o firmie Favoris Sp. z o.o. powinniśmy szukać na wątku firmy PRONOBEL?

ANA Nowy wpis
@Joanna

Tak. Opinie o Favo są na opiniach o Pronoblu.Bo to pronobel przejął Favo z Żor. Teraz Pronobel w żorach na Boryńskiej ma centralę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Favoris Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Joanna

To czy ktoś wie co aktualnie dzieje się z firmą Favoris? Pod jaką nazwą działa i czy zatrudnia nowych pracowników? I czy warto pracować z nimi? Ktoś może podzielić się tymi informacjami?

do Joanny
@Joanna

Firma FAVORIS już jest zamknięta. Nie ma tej firmy. Zniknęła z rynku pracy. Nie ma jej. Właścicielkami tej firmy podobnie jak Helper 24, Hilfeneo, Pronobel, Magis 24, Irsi są Irma Siudakowa i Magda Iskra. Te panie są ciepłe. Firma Favorisa miała swoją siedzibę w Żorach. Prowadziła rekrutację, miała oferty na wyjazd do czasu aż zarządzające uznały, że można ją zamknąć bo pieniądze które z Unii Europejskiej dostały na prowadzenie firmy (dofinansowanie) i okres jaki trzeba było żeby Favo działała już minął. Czyli nie byłoby już kary za zamknięcie firmy na który wielki wkład był z dofinansowania z Unii Europejskiej. Firma miała problem z ZUSem w Żorach. Ale to nie była wina firmy, tylko ZUS. Było to jednak denerwujące. Widać żorżanie w ZUSie zazdrośni, że "piękna żorżanka" się dorobiła. W firmie Favo praca w biurze była super. Wyjazdy zazwyczaj były przekierowane do partnerskiej firmy czyli do Pronobel. W jednym czasie zostały zamknięte Favo i Helper. Zresztą obie firmy były tylko słupami bo główną firmą zarządu (czyli wymienionych kobiet) był i jest Pronobel. Favo miała dobrą opinię. Pronobel też ma dobrą opinię. Firma Pronobel się ciągle rozwija i należy do wiodących w kraju. Favo już nie ma.

ANA
@Joanna

Favorisa już nie ma. Jest PRONOBEL.

MAGDA
@ANA

No właśnie. Wszystkie opiekunki i pracowników biurowych zapraszamy do Gliwic lub Żor do firmy Pronobel.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Favoris Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

MAGDA

Firmy Favoris nie ma. Wchłonęła ją firma PRONOBEL.

jaruś

nie wydaje mi się, by firma Favoris ogłosiła upadłość. Może byli na dnie, ale się odbili :)

opiekunka

Marek, firma nie ogłosiła upadłości, tylko dalej "niby" istnieje, a wszelkie rekrutacje i wyjazdy i tak są przekierowywane do Pronobel, wiem to z wlasnej autopsji bo sama sie z nimi kontaktowalam a tu nagle dostaje papiery calkiem innej firmy !!!! tylko to bylo dobtrych kilka miesiecy temu, ciekawe czy dalej opiekunki ktore dzwonia do favorisa wyjezdzaja z pronoblem albo jeszcze jakas inna XXXXX firma, bo maja chyba tego troche

kler

A jak ktoś jest nowicjuszem i okazuje się, ze psychicznie sobie nie poradzi, albo coś się wydarzy, że będzie musiał wracać do kraju to co wtedy? jakieś kary są za to albo podpisuje się jakieś zobowiązania na takie właśnie "przygody"? Pytam ponieważ zależy mi, zeby mieć pewność i komfort psychiczny, że w razie czego mogę spokojnie wrócić kiedy chcę. Ktoś coś wie w tym temacie?

Poinformowana
@kler

Firma już nie istnieje- miała problemy z Zusem!

mini

Ja powiem tak – kasa była fajna, a oferta nie za ciężka. Za te pieniadze oplacalo sie jechac ;)

hebe

Własnie wróciłam z Erfurtu, byłam z favorisem na ofercie i zostalam na swieta a teraz urlop. To byl moj drugi wyjazd z nimi, pokazali sie z dobrej strony, dzieki czemu wrocilma zadowolona. Kasa, ubezpieczenie, babki w biurze i cała organizacja wyjazdu – OK. Zobaczymy jak bedzie za trzecim razem bo mam takiego pecha, że zawsze po trzeciej ofercie zmieniam firme bo cos nawala... ale nie zapeszam, chce byc dobrej mysli.

Także polecam. Od zawsze pracuje tylko legalnie (koleżanka na początku mojej "przygody" z opieką mogla zalatwic mi(usunięte przez administratora) wyjazd z lepsza kasa, ale za bardzo sie bałam). Jeździłam z różnymi agencjami, m. in. z favorisem tez. Na jego temat mam dobre zdanie bo umowe miałam, ekuza, wypłata w terminie.

Andzelika

witam! Ja nie moge powiedziec zlego slowa o firmie. Wywiązali sie z umowy, kase dostalam, ubezpieczona byłam. Dwie najwazniejsze rzeczy spelnili, dla mnie styknie, żeby znowu z nimi pojechac.

e
@Andzelika

a jak sa wypłacane pieniadze za prace w trakcie na konto czy do reki tam czy w Polsce

Halalina

3) Ja dostałam zwrot kosztów podróży jak z nimi wyjeżdzalam. Byłam 3 miesiące w Ulm, u Pani Laury. Pierwszy raz w życiu niestety doświadczyłam tez śmierci pdp, było cięzko, ale cały pobyt wspominam miło, pani Laura był wspaniałą kobietą. Co do firmy, to panie z biura pomagały mi, warunki które tam miałam też mi odpowiadały. Wróciłam zadowolona, ale musze odpocząć zanim pojade na nastepną ofertę, nie tyle fizycznie co psychicznie. Powodzenia wszystkim Opiekunkom, Pozdrawiam.

NieDajSieOszukac

Również odradzam. Kombinują jak mogą i nie jestem pewna czy w ogóle legalnie. O EKUZ trzeba się prosić, rekrutujesz się w Favorisie a masz jechać z Pronoblem. Nie polecam! Są inne firmy, które oferują takie same pieniądze, ale wszystko jest legalnie. Szanujmy się!!

nicki

ODRADZAM. Płacą ok. 200 euro mniej niz konkurencja, nie pokrywaja kosztow podrozy, wiec jest sie kolejne 100 euro w plecy. Dla mnie, to firma,dla ktorej nie liczy sie czlowiek, lecz zysk, a wiemy ze nie jest to lekka praca. Umowa jest tak niejednoznaczna i pokrecona, ze nikt o zdrowych zmyslach, nie powinien "tego" podpisywac.ODRADZAM.Drogie Panie, nie wyjezdzajcie z byle kim i za byle jakie pieniadze.

ona

No to ładnie, bo szczerze to zazwyczaj jest gadka o podwyżce na poczatku, a potem... wiadomo. Fajnie jak firma daje podwyzki bo to chyba najbardziej motywuje. Ja wróciłam z 1szej oferty z Favorisem, było w porządku, przede wszystkim dlatego, że rodzinka była wymarzona, czulam sie jak u siebie :) po urlopie tam wracam, pierwszy raz chyba z przyjemnoscia.

Janina

Ja po drugim wyjezdzie z nimi dostalam podwyzke, wiadomo, jak czlowiek caly czas spedza z Niemcami i z nimi rozmawia to zawsze jezyk sie podnosi. Mozna powiedzieć, że "samo sie zrobilo" a kilkaset zlotych wiecej w wyplacie. To sa własnie plusy jezdzenia z jedna firma, lapie sie potem na jakies bonusy itd.

alutka

jak ja z nimi rozmawialam to było mówione, ze z czasem, jak sie np jezyk podszkoli to mozna dostac wyzsza stawke, wiec z tego wynika, ze mozna liczyc na podwyzke

Jakby mi ktos co chwile dzwonil to by mnie cos trafilo, nie lubie byc kontrolowana. Także dla mnie to byl kurat plus. Co jakis czas wiadomo, odzywaja sie, ale w zdrowych granicach. Ja wole miec spokoj, jestem dorosla dziewczynka i sobie poradze. Favoris jest ok, kasa fajna, wiec najwazniejszy warunek dla mnie spelniony.

Zostaw merytoryczną opinię o Favoris Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Favoris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Favoris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Favoris Sp. z o.o.