Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Beilen

Mamo pytanie, kto jedzie do Beilen do pakowania mięsa albo kto był i może powiedzieć coś na temat pracy? Czy agencja płaci, czy są zapewnione godziny pracy oraz nadgodziny o których wspominają. Jakie warunki mieszkaniowe. Agencja proponuje wyjazd od 31.11. 2014- 21.12.2014.

Witam serdecznie

Nie do końca wiem co zrobić, bo potrzebuje zastępczej rpacy zamiast mojej beznadziejnej pracy w Polsce. chciałem wyjechać do Oss, bo widziałem ogłoszenie z hr work force na stanowisku pracownika produkcji. Chciałem sobie sprawdzić o co chodzi z tą pracą, bo na prawdę siedziećw tym kraju już nie zamierzam. smutno mi aż. radzicie?

j

czy ktoś pracował przez work force w Beilen(Holandia) przy pakowaniu mięsa?proszę o wyczerpujące wypowiedzi na temat pracy,zakwaterowania itp.mam okazje tam jechać,ale mam obawy co do zakwaterowania.nie raz musiałam rezygnować z powodu deb..i na mieszkaniach.z góry dzięki

lele
@j

Czy mozesz napisac czy byleś/bylas w tym miejscu ?

lele
@j

Czy mozesz napisac czy byleś/bylas w tym miejscu ?

niewiem

właśnie dziś do mnie zadzwonili i teraz mam mętlik w głowie jak sobie poczytałem powiem wam tak ja potrzebuje mocno pracy będę chwytał się każdej wolnej tam godziny wyjdę na tym ?

Pakowacz

Rekrutacja dokladna, wszystko zostalo nam omowione tak jak powinno byc. work Force jest dobra i solidna firma.

alabelka

Ogolnie Agencja robi wszystko aby zapewnic godziny pracy. Grafik moze sie zmieniac, trzeba byc elastycznym, wszystko jest tez w umowie. Ja pracowalam w dwoch roznych miejscach - wlasnie po to aby miec jak najwiecej godzin przepracowanych. Spotkalam tam wiele osob, ktore pracowaly juz ktorys sezon z kolei, zadowolonych ze wspolpracy. Ja uwazam,ze warto sprobowac.

alabelka

Do koordynatorow faktycznie lepiej nie dzwonic po godzinach, bo jednak maja tez swoje rodziny i czas wolny. Ja bylam, pracowalam, godzin mialam zazwyczaj miedzy 32-35 plus czasem nadgodziny, wiec zadowolona jestem, co najwazniejsze wyplaty byly zawsze na czas! Jak tu nie ma pracy, jest to dobra alternatywa aby cos zarobic i podszkolic jezyk. Polecam.

aarek

skontaktuj sie ze mna. (usunięte przez administratora)

Pocahontaas

Witam Dziś przebyłam rozmowę z panią z biura w Bydgoszczy, umówiłyśmy się,że w poniedziałek zadzwoni i w razie co w sobotę 20kwietnia wyjazd. Ktoś ma coś co powiedzenia na temat pracy w Work Force? Jak to wygląda? Proszę o odpowiedzi!! Jadę pierwszy raz i naprawdę się obawiam:(

maestro_black

ja tez sie naczytalem przed wyjazdem takich roznych opinii i w sumie balem sie wyjechac,ale ciezko o prace w polsce wiec lepsza jakakolwiek praca niz zadna,trzeba bylo sprobowac i wcale nie wyszedlem na tym najgorzej,pewnie o wiele lepiej niz gdybym tutaj pracowal.Prawa w tym,ze nie zawsze jest 40 godzin pracy w tygodniu,czasem jest ich 35-36 ale czasem moglem spokojnie pojsc na druga zmiane przy wiekszym zamowieniu i w sumie lapalem sie kazdej takiej dodatkowej pracy dlatego moze dobrze na tym wyszedlem,ja mieszkalem na hotelu i byly warunki dostateczne,nie mam pojecia jak to wyglada na domkach.Z kazda firma to wydaje mi sie ze samemu trzeba sie przekonac,a jak sie chce pracowac to trzeba wyjechac

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.