Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

cookiemonster

Hej, czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy jako pakowacz w Woerden?

baracuda

Co taka cisza piszcie trzeba sobie pomagać potrzebuje tych informacji

baracuda

Czy ktoś ostatnio wyjechał do pracy z tej agencji work force z Bydgoszczy bo mampropozycje pracy z tej agencji do pracy w Holandi jak tam teraz jest idzie zarobić są godziny pracy piszcie pilne

Pakowacz

Rekrutacja dokladna, wszystko zostalo nam omowione tak jak powinno byc. work Force jest dobra i solidna firma.

ja sie was pytam

tyle pytań a praktycznie w ogóle nie ma odpowiedzi ? wyjechaliście przez ta firmę w końcu? dlaczego nie ma żadnych odp,,,,

Graffik

Jedzie ktoś 05.07.2015 do Holandii?

larisa

Hej Jedzie ktos 05.07.2015 z wielkopolski okolice Kalisza?

larisa

Hej Jedzie ktos 05.07.2015?

eRBe

jedzie ktoś do beilen 7.06.2015 z wawy albo lodzi i ma jakiegoś taniego przewoźnika. pozdro

kolt

a jak wyglada zakwaterowanie przez ta firme

polinezja

Witam Ja zgłosiłam swój wyjazd wraz z partnerem z Work Force z Bydgoszczy. Czytałam najróżniejsze komentarze. Większość to ta negatywne, ale stwierdzam, że nie będę przejmowała się takimi rzeczami ze względu na to, że większość jedzie tam się bawić a nie zapie**a**. Sprawa wiadoma, że w każdej robocie trzeba robić, a nie odpoczywać. Ja jadę i sama się przekonam jak to jest, mi zależy głównie na pracy wieloletniej i mam nadzieję, że ta firma to strzał w 10. ;) Pozdrawiam.

kate
@polinezja

i jak wyjechałaś przez ta firme??? możesz powiedzieć jak tam jest??

ktoś

Witam wszystkich jak i zatrudnionych tak i nowicjuszy mam pytanie czy ta firma z Bydgoszczy to nie ta sama co się zwie IRC CZupryńscy

JumboBeilen

Ktoś jedzie Do Beilen 22.02 ? Albo czy ktoś już tam pracował ?

nocześć

mam zamiar wyjechac 25 stycznia za posrednictwem wf bydgoszcz do warzyw i owocow,był ktos ?jak oceniacie kontakt agencja-pracownik bercia812@gmail.com

bdg

Mam planowany wyjazd na 25stycznia. Aktualne i prawdziwe opinie. na temat tego jak tam jest.

Gosia93

Hej. Ja także jadę do Beilen. Mam pytanko czy jest wśród Was jadących tam ktoś kto mieszka niedaleko Leszna/Poznania ?? :)

Mam podpisaną umowe, mam bilet i wyjazd bedzie 30.11. Mam 20 lat i mieszkam koło Lublina

Beilen

A masz już podpisaną umowę, dzwonili do Ciebie? A mogę zapytać ile masz lat? Jesteś może z Bydgoszczy?

Hej... Ja jadę do Beilen ale też nic nie wiem na temat tego biura i moim zdaniem jak się nie zobaczy to się nie dowie. Warto spróbować a co bedzie to bedzie. Raczej i tak nic sie nie straci wkoncu to tylko 3 tygodnie

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.