HOGO Time Solution

Opinie o HOGO Time Solution

Ona

Czy firma pomaga również znaleźć mieszkanie dla pracownika i jego rodziny? Oczywiście za dopłatą.

@Ona

Firma zapewnia zakwaterowanie jedynie dla Pracownikow . Nie szukamy mieszkan dla rodziny pracownika .

Niezadowolony

Powiem Tak . Praca miala byc dla par .Tresc ogloszenia . Wlasny samochod.Spelnilem warunki.Znsjomosc jezyka ? Znam.Dziewczyna nie znala.Dobrze ale pracowala.Mielismy pracowac w jednej firmie.Okazalo sie Ze Ja pracuje 30 km od miejsca zamieszkania w 1 strone ona 25 km inny zaklad.Oboje mielismy byc na 6 rano w pracy .Jak to zrobic to nie Wiem.!!!.*Za dojazd do pracy musialam placic Sam bez zaliczki.50 Euro benzyna tydzien...Do Austrii Tez sie przeciez na wode nie Jedzie.Dziewczyne zwolnili z pracy bo niby nie znala jezyka.Tylko Ze pol Austrii nie mowi po niemiecku a nastepne pol to sami Turcy...zwolniona przez Turka...Brak organizacji ... za WSZYSTKO trzeba placic I stasznie drogo w Austrii...Do biura trzeba dzwonic codxiennie .Wyplata MOZE 20 kazdego miediaca.Za co Zyc do 20 ? Przez Poltota miesiaca.Za co dojechac do pracy ? O wyplate trzeba sie upominac...W Austrii wszyscy laske robia ? W Urzedach idioci co nie potrafia przelurerowac nazwiska...Brak organizacji I zrozumienia...W Ojczyznie Hitlera taki (usunięte przez administratora) Lekarza do 12 w polodnie przyjmuja trzeba miec karte ubezpieczeniowa ktora trzeba zalatwic samemu...Drogo wszedzie ...MOZE to jest dla Donslda Trumpa Tylko...Ide do pizzeria prosze goscia o SOS czosnkowy przynosi Mi krojony czosnek...Pelno oszolomow idiotow w Austria...Kazdy we wszystkim robi łaske...Z biurem trudna wspolpraca ...bo nawet w Polsce ciezko przezyc 1.5 mies bez kasy...O WSZYSTKO sie trzeba upominac...Turasy rzadza w Austrii...Przyjechalem do Austrii WSZYSTKO bylo na mojej glowie...nawet transport do pracy mojej dziewczyny...Brak zrozumienia ...Empatii.Polaka MA sie za Nic...Biurokracja na maxa...drozej Niz w Niemczech...Tylko pasiaki Rampa I do Auschwitz ...W Urzedach oszolomy ...Pol Austria nie mowi po niemiecku a Turas zwalnia Mi dziewczyne ktora pracuje na produkvji ...od kuedy na produkcji trzeba pisac I mowic gramatycxnie jak ludzie w biurach robia bledy...Jestem w szoku Ze w ojczyznie Hitlera jest taki (usunięte przez administratora)

@Niezadowolony

Panie Piotrze, troche nie zrozumialy jest ten Pan komentarz. Co Maja ceny produktow spozywczych w sklepach lub godziny przyjmowania przez lekarza wspolnego z nasza wspolpraca ? "wyplaty moze do 20" ? a kto w Polsce da Panu wyplate zanim Pan przepracuje miesiac ? Zeby dostac zalicze, tez musi Pan miec przynajmniej pelny tydzien przepracowany. Panstwo byliscie w jednej firmie, ale na 2 magazynach (oddalonych od siebie niecale 6km). Dojazd do pracy jest ZAWSZE w zakresie, ale mimo wszystko Transport dla Pana partnerki byl zalatwiony i innymi naszmi pracownikami, wytsraczylo sie dogadac. Jakos wszyscy inny potrafili to zrobic :) O wyplate upominac Pan sie nie musi - zostanie wyplacona wg. umowy do 20 dnia nastepnego miesiaca. W tej pracy nikt nie wymaga od pracownikow, aby pisami i mowili gramatycznie, ale podstawowe wyrazenie, polecenia trzeba rozumiec, czego Pana partnerka najwyrazniej nie umiala. Wypisywanie tutaj o Auschwitz, Turkach i Hitlerze nie tylko nie ma nic do naszej firmy, ale przezde wszytskim jest BARDZO NIE NA MIEJSCU ! Mam nadzieje, ze kazda osoba czytajaca Pana wypowiedz bedzie potrafila sama ocenic poziom tego komentarza.

Marcus

Szukam pracy za granicą jako pomocnik budowlany bądź operator wózka widłowego maja państwo jakieś ofert pracy????

@Marcus

Prosze o Telefon +4366488944160 albo o Meila A.Kaczmarczyk@hogo.cc

Xxxx

Widzę że firma się nie interesuje pracownikami szkoda

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HOGO Time Solution spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Xxxx

Mogę liczyć na kurs j niemieckiego w Austrii??? przez Waszą firmę

Marzena

@Agnieszka, jak rozumiem, jesteś pracownikiem HOGO Time Solution ? Czy mogłabyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy firma organizuje dla pracowników szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje? Twoja opina jest bardzo ważna dla użytkowników forum jak i osób zainteresowanych aplikowaniem do HOGO Time Solution.

@Marzena

Witam tak jest mozliwosc darmowych kursow jezyka niemieckiego jak rowniez wszelkiego rodzaju inych kursow. Wszystkie kursy oplaca Firma, Pracownicy nie ponosza tu zadnych kosztow

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w HOGO Time Solution? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Agnieszka

Witam Hogo Time zajmuje sie glownie magazynami i produkcia zarobki wedlog KV + dodatki za zmiany +darmowe zakwaterowanie

Xxxx

Witam może mi ktoś coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie a dokładnie magazynier lub wózkowy wels tirol

Kaka1155

A czy bez jezyka albo z podstawa mozna tam pracowac ? Jak mniej wiecej wyglada rozmowa rekrutacyjna ? Pozdrawiam :)

@Kaka1155

Witam serdecznie . jezyk niemiecki jest obowiazkowy. Nie wymagamy plynej znajomosci lecz wazne jest zeby sie dogadac

Bartek

Witam .Firma Jak dla mnie ok. Kasa na czas Pani Agnieszka Kaczmarczyk rowna babka. Nie owija makaronu na uszy, szczera . Prosze nie zapominac ze dziewczyny sa tylko rekruterkami. Pracuje i jestem zadowolony .Mam wlasna Grupe i tylko ja mowie po Niemiecku. Ale dalo sie. Jezeli ktos chce to bedzie pracowal.

mazur

Ty gościu seweryn chyba jesteś z pomorza i na początku płaczesz że daleko.Ja pracuję w Hogo od dłuższego czasu i Pani Agnieszka i Karolina to babki które załatwiają wszystko na czas i bez kombinowania że coś nie wyszło jak już ktoś przyjechał.Telefony odbierają o każdej porze,wypłaty na czas zaliczki także,więc jeżeli ktoś jest nieudacznikem bez kwalifikacji i liczy na pierwszą zaliczkę to takie głupoty wypisuje.Psujesz opinię dobrej firmie która ,, przygarnia,, ludzi bez zawodu,daje mieszkanie i pracę.Gdybym wiedział że tacy ludzie jak ty jeszcze się rodzą,od początku byłbym za aborcją.Czego chcesz? W jednej firmie się nie wykazałeś w drugiej chyba też,godzin nie podpisałeś wiec kto ci ma zapłacić? Idż do Arbeitzamtu może ci wypłacą albo Caritas.Najlepiej narzekać i czekać na cud.Żyjesz w świecie iluzji i oby takich było coraz mniej albo wcale.Za to że podałeś nazwiska to te dziewczyny powinny podać cię do sądu za pomówienia,bo to ty nawaliłeś ale przemilczały to i za to powinieneś je przeprosić ale widać jesteś z innej bajki.Siedż chłopie tam gdzie siedzisz i nie psuj nerwów i opini innym.Dane twoje ma firma więc możesz wylądować na czarnej liście i zapomnieć o Austrii.Masz pretensje do firmy to nie wciągaj w to osoby które nic nie zawiniły!!!!!

Magda

Witam ja jestem zadowolona ze wspolpracy z firma Hogo, jezeli ktos chce pracowac to bedzie, a jezeli ktos przyjezdza posciemniac to juz inna sprawa. Wiadomo trzeba miec samochod i umiec sie dogadac po niemiecku. Polecam

yoyo

lepiej nie pakuj sie w ta firme !!!

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

@Remik

Witam Serdecznie Tak prowadzimy rekrutacje.Kontakt Agnieszka +4366488944160 albo A.Kaczmarczyk@hogo.cc

Agnieszka

Witam serdecznie . Larwa , karierowiczka:)Dziekuje uprzejmie milo z Pana strony.Niech mi Pan powie kto Pana okradl.?Gdyby naprawde tak bylo jak Pan tu wypisuje juz dawno byl by Pan W AK.

Robert

Gosciu ty to sie z choinki urwales. Jak bys znal Agniszke to bys tak nie mowil. Pracuje w Hogo od 2 lat. Po odejciu Kaski przejala mnie Aga.Kobieta Tornado wszystko zalatwi. Firma jak Najbardziej ok.Wyplaty na czas!Jezeli jest jakis Problem Aga wszystko w mig ogarnia. Ja Polecam

Peterson

Powiem szczerze pracuje tutaj 8 miesiecy jest ok , ubezpieczenie , kasa na czas jesli ktos chce pracowac to pracuje a jesli ktos szuka dziury w całym to znadzie ,Karolina i Agnieszka jak najbardziej OK !!!

Peterson

Powiem szczerze pracuje 8 miesiecy jest ok , ubezpieczenie , kasa co miesiac sie zgadza wiec nie narzekam . Jesli ktos chce to pracuje a nie szuka dziury w całym . Agnieszka i Karolina jak najbardziej OK !!!

Agnieszka

Witam .Pytanie podstawowe nie zostaly Panu wyplacone pieniadze.Powod moze byc tylko jeden nie dostarczyl Pan kart godzinowych(Podpisanych przez Maistra) Pieniadze zostana Panu wyplacone w momecie wyslania zaleglych kart, przez sms, mail ...Prosze czytac Umowe o Prace .

Agnieszka

Pracodawca (nasz klijent ma prawo wybrac pracownika z ktorym podejmie wspolprace. Na to nietety nie mam wplywu

tomek

uwazajcie!!! nie polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o HOGO Time Solution - Wels

• Jak się pracuje w HOGO Time Solution?

Zobacz opinie na temat firmy HOGO Time Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGO Time Solution?

HOGO Time Solution