HOGO Time Solution

Opinie o HOGO Time Solution

obserwator Nowy wpis

Rozglądam się za pracą i z tego co widzę ta agencja ma bardzo zaniżone stawki, jedne z najniższych, brak informacji o diecie więc pewnie jej nie ma. Dodatkowo bardzo zniesmaczyły mnie odpowiedzi P. Agnieszki, jako pracownik firmy uważam, że nie powinna Pani w ten sposób odpowiadać na komentarze, ale to już tylko świadczy o Pani osobie i pokazuje jakim jest Pani człowiekiem.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HOGO Time Solution?

Agnieszka

Szanowny Panie W odniesieniu do Pana kometarza . 1)Wyplaty pracownikow naliczane sa na podstawie przepracowanych godzin.Karty godzinowe wypisuje Pracownik sam osobiscie ,daje Majstrowi do podpisu i odsyla do nas . 2) Urlop w budowlance nalicza i wyplaca Buak nie Hogo ! Idac na Urlop wypisuje pan Karte urlopowa i wysla do nas . My zglaszam to do Buaku. Naturalnie jezeli nie ma Pan wypracowanego Urlopu , to poprostu nie dostanie wyplacone. 3)Przyznam szczeze jak dlamnie naj zabawniesze kwestia oszustwa na Podatkach :) Przyznam ma Pan wyobraznie ! Podatek jest naliczany od przepracowanych godzin. Uslalone jest to odgornie przez Finasowke .Firmy nie moga sobie narzucic wlasnej Stopy podatkowej. Nie wiem z kat posiada Pan takie infomacje , sa poprostu az smieszne .Kazdy inteligentny czlowiek czytajac pana komentarz wie z kim ma doczynienia . Sam sie Pan poprostu osmieszyl .

BylyPracownik Nowy wpis
@Agnieszka

Jakie ty piepszysz bzdury jaki ty masz zakłamana mordę . Jak ty możesz tak ludzi okradać i mówić że wszystko jest ok . Jak cię spotkam na ulicy normalnie napluje na ciebie ty rakowacico . Wystawiasz ludzi na pośmiewisko i jeszcze śmiesz pisać że wszystko jest wpoZadku . Wiesz co ci powiem jesteś typowya odmiany fekalia które kłamie i (usunięte przez administratora) swoich ludzi mało tego jak ludzia nie pasuje to ich trujecie i zakazanie . Jednym słowem masz dałna ,nie wiem jak to się pisze ale zrozumiałaś to co ci napisałem . Lude rałs

Agnieszka Nowy wpis
@BylyPracownik

Zapraszam serdeczne , straszyć to można dzieci Mikołajem ze jak nie będą grzeczne to prezentu pod choinę nie dostają. Ja nie kogo nie okradam bo nie mam nic wspólnego z pieniędzmi . Człowieku gdybys był facetem a nie jego namiastki tego gatunku to miał byś odwagę podpisać się pod tym co piszesz. Wszystko co napisała można jak najbardziej sprawdzić w AK . A jeżeli ktoś ciężko przyswaja wiedzie to niech się doszkoli. Każdy kto czytał to co napisałeś wie z kim ma do czynia . Jeżeli twierdzisz ze masz racje to udowodnij to przed AK ( maja polskich tłumaczy , Adwokatów za darmo . Zapraszam a nie opowiadasz głupoty i myslisz ze wszystkie rozumy pozjadałeś .

Nie polecam. Po przyjechaniu na miejsce okazało się że nie ma pracy. Warunki mieszkaniowe na najniższym poziomie, tak jak stawki. Jest wiele innych lepszych agencji pracy, które dbają o pracownika.

Zuzanna
@Andrzej

Cześć, ale jak to, wzięli was i nie mieli dla was pracy? Jakim cudem, jakieś nieporozumienie?

BylyPracownik
@Zuzanna

Nieporozumienie to miales się nazywac

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HOGO Time Solution spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Michal / Aga

Czesc , Chcielismy od siebie dodac , a pracujemy w Firmie Hogo juz kilka miesiecy . Szczerze polecamy . Jezeli sa jakiekolwiek problemy zawsze mozna otrzymac wsparcie i pomoc w rozwiazaniu . Warunki mieszkalne byly okay . Po dwoch miesiacach wynajelismy wlasne mieszkanie , gdzie firma nam do niego doplaca . Jestesmy zadowoleni i z niedowierzaniem czytamy negatywne opinie . Pozdrawiamy Pania Poliksene, Agnieszke i Kinge

Czy w HOGO Time Solution jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lukasz

Uważam że tak

raisa

Witam, czy ktoś może napisać o warunkach mieszkaniowych jakie oferuje agencja? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

@raisa

Warunki? Haha np takie że dwóch facetów śpi w jednym łóżku.

ha ha chyba ze z wlasnego wyboru :)

raisa
@HOGO Time Solution

Jest tu ktoś kto współpracuje z agencją i potrafi napisać rzetelna odpowiedź na w/w pytanie? Dziękuję i pozdrawiam.

@raisa

Witam .Czy ktos moze napisac cos konkretnie i szczerze o pracy przez firme Hogo?.Jakie warunki mieszkaniowe ,ile sie zarabia w fabryce otd?

Lukasz

Jak sobie na to pozwalają to tak mają mu jeździmy drugi rok we 4 mamy jedno mieszkanie 2 łazienki i każdy swój pokój kuchnia zawsze Full wypas kasa 15 zgadza się co do centa diety schlechets wetter wszystko płacone nie wiem jak z urlopem bo w tym roku pierwszy raz byłem i jak narazie tylko odsyłam papiery do buaku cały czas. Ogólnie polecam firmę i pozdro dla Agnieszki K. Dużo potrafi pomóc i załatwić i ma pozytywne podejście...

Jak szefostwo w HOGO Time Solution? Spoko traktują ludzi?

Agnieszka

Witam . Nie mam zastrzezen do szefow , normalni ludzie jak kazdy z nas . Nie zawsze maja czas dla wszystkich ale to chyba normalne przy prowadzeniu firmy.

Robert
@Agnieszka

Relacje między szefostwem i pracownikami przeważnie wpływają na jakość atmosfery, która obowiązuje w danym miejscu. Skoro masz na ten temat wiedzę to chcę zapytać Cię, czy Twoim zdaniem pod względem warunków wynagrodzenia pracodawca ten jest godny polecenia? Wypowiedz się proszę w tym zakresie.

@Robert

Pracuje w Firmie Hogo 5 lat i jestem zadowolona , W innym przypadku juz dawno zmienila bym miejsce pracy . Kazdego pracownika traktuje sie indywidualnie . Zarobki sa adekfatne do zangazowania i wydajnosci pracownika ( mowa o pracownikach biurowych ). Jedno moge powiedziec z kazdym problemem moge sie zwrocic do Szefa (Stefana , Rolanda ) obojetnie czy sa to problemy slozbowe czy tez prywatne . i uzyskac pomoc i wsparcie . Nie jestesmy traktowani jak numerki . Do szefow mowi sie normalnie po imieniu ( bo tak sobie zycza ) . Polecam

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w HOGO Time Solution?

Agnieszka

Witam serdecznie Firma Hogo jest pośrednikiem pracy , nie mamy większego wpływu na atmosferę w miejscach pracy do których od delegowani są nasi pracownicy niestety???? Jak najbardziej zgadzam się ze stwierdzenie Pani / Pana . Pozytywna atmosferę posiadamy w naszej wewnętrznej siedzibie ????Pozdrawiam

max

Uwaga na tą firmę pośrednicy nawet nie wiedzą z jaką firmą pracują nikogo nie będę wyzywał ani nic tylko powiem na maxa maskara i czarymary

Niezadowolony
@max

Powiem szczerze jak jest . Firma w ktorej sie pracuje jest oddalona o 30 km od miejsca izamieszkania.Druga firma w Inna strone o 25 km.Brak transportu jak Jedzie sie w parze.Na paliwo trzeba miec 50 Euro tygodniowo . Wyplata 20 .kazdego miesosca.Jak to ogarnac.? Trzeba miec walizke pieniedzy Zeby Zyc dwa miesisce bez wyplaty...Austria jest droga o wiele drozsza Niz Niemcy do zycia.Za brak winiety mozna trafic do wiezienia.Za wszystko trzeba placic.Ludzie nie mili w Urzedach .Lekarze przyjmuja do 12 w poludnie.Nie MA prawa byc chorym nawet.Do biura trzeba dzwonic 10 razy dziennie po wyplate sie upominac.Zeby jechac do Austrii trzeba wygrac w lotka I miec walizke pueniedxy zeby dozyc do wyplaty.Miec super sprawny samochod.I o WSZYSTKO sie upominac I WSZYSTKO samemu zalatwiac I dzwonic po 1000 razy do Urzedow I biur...Bo oni we wszystkim laske robia...

zaradna
@Niezadowolony

dobre !! a ile Pan ma lat, zeby ktos mial za Pana WSZYSTKO zalatwiec ?? bardziej interesujaca bylaby opinia na temat firmy produkcyjnej w ktorej Panstwo pracowaliscie, a nie na temat godzin, w ktorych przyjmuje lekarz. a kolejna sprawa, ja jako kobieta nie wyobrazam soebie wyjazdu za granice do pracy nie majac przy sobie przynajmniej 200€, przeciez to jest oczywiste ze trzeba auto zatankowac i przezyc przez jakis czas... Austria moze i jest droga, ale zarabia sie duzo lepiej :)

rafał
@Niezadowolony

kto powiedziałz e za brak winiety idzie sie do wiezienia haha jak to przeczytałem hahahahaha za pisanie takich bzdur powinies isc do wiezienia mieszkam 3 lata w austrii i wcale nie jest tak drogo d asie normalnie zyc

On 35
@max

Prawda napisana

Wiktor

Czy rozmowa jest także w języku angielskim?

Kündigung

Chcecie ludzi do pracy ale nikt nigdy i nigdzie nie pisze o stawkach a to podstawa . Powinno być jasne za ile będę pracował za każdą przepracowana godzinę i jeszcze raz za każdą przepracowana godzinę ze stawką netto i brutto a to podstawa dobrej współpracy

mateo
@Kündigung

żadna austriacka firma nie poda Panu/Pani wstawki netto. ja tam pracuje i jestem zadowolony, stawki znałem od samego początku.

On35
@Kündigung

10.35 brutto 26 diety tyle moze liczyć fachowiec budowlany z językiem i narzędziami plus auto.Stawka bardzo wysoka.Cala prawda

Wysokość zarobków to bardzo indywidualny temat i zależy od wielu składników. Dobrze, że firma dba o pracowników i cieszę się z pracy.

Maciek

Hogo jest Oki dla mnie dla innych nie wiem? Pozdro dla dziewczyn

Wściekły pies

Tragedia! Czlowiek jedzie do pracy ponosi koszty a pracy nie ma i siedzi i czeka. Co to ma być pytam sie? Czy to jest normalne? Szczerze odradzam

elpolako

Witam. Może ktoś wyrazić opinię o Hogo CC? I jak to jest z samochodem na pl tablicach, można jeździć bez problemu pracując w Hogo?

Witam.Czy ktos moze napisac o warunkach pracy w Austrii w fabryce?.Chodzi mi o warunki mieszkaniowe ,jakie wyplaty itd.Bo dostalem oferte i sie przestraszylem.

Zapracowany

Proponuję zarządzającym firmą sprawdzać pracowników na elewacjach. Duża ich większość pracuje na tzw. kacu, albo pod wpływem alkoholu. A to w dużej mierze świadczy o wykonywanej przez nich pracy, biorąc pod uwagę fakt, że pracują na wysokościach. Na niekorzyść firmy tym bardziej to wpływa. Zatrudniać ludzi po to by szybko zakończyć dany etap pracy, a oni robią sobie co chcą. Moje sugestie dla HOGO Time Solution: Zacząć sprawdzać alkomatem pracowników przed rozpoczęciem pracy.

@Zapracowany

Witam, niestety jezeli taka sytuacja nie zostanie nam zgloszona przez innych pracownikow lub przezj poliera, nie mamy wiedzy o takich sytaucjach. My jako posrednik wysylamy pracownikow na budowy, nas na miejscu nie ma. Za sprawdzenie trzezwosci pracownikow odpowiada polier. Jezeli jest Pan swiadkiem takiej sytuacji prosimy o kontakt z jedna z naszych rekruterek!

Ciapek

Witam, moja opinia, mogę ja w końcu wyrazić, po pierwsze, faktycznie, trzeba mieć trochę kasy na wyjazd. Niestety Austria jest droższa niż Niemcy, Ale na szczęście daleko jej do np. Francji. Po drugie, idzie się dogadać, nie ma z tym problemu. Po trzecie, coś trzeba umieć po niemiecku. Coś się odezwać. Ułatwia to codzienne czynności, a także te w pracy. A o nie przede wszystkim chodzi. Po czwarte, uczyć się! Fachu, języka. Doskonalić się. Nic nie kosztuje a przyda się w pracy, czy też w życiu. Emigracja taka jest. Nie jesteś u siebie, tęsknisz za bliskimi, ale idzie zarobić. Powodzenia wszystkim!

Aktualność

Zostaw merytoryczną opinię o HOGO Time Solution - Wels

• Jak się pracuje w HOGO Time Solution?

Zobacz opinie na temat firmy HOGO Time Solution tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOGO Time Solution?

HOGO Time Solution