PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

Bożepole

Niestety jest coraz gorzej. W czasie upałów nie zapewniają dostępu do wody. Z zapytaniem o wodę pracownicy dostają odpowiedź "zabierajcie baniak od dystrybutora" Praca w terenie i biegaj z 20litrowym baniakiem...

@Bożepole

Dzień dobry, poprosimy o szczególy dotyczące kwestii braku zapewnienia wody na komunikacja@porr.pl. Dziękujemy i życzymy miłego dnia!

Magdalena
@Bożepole

Cześć, napisałeś, że jest coraz gorzej? Czy chodzi o wspomniany dostęp do wody? Czy zmieniają się jakoś warunki zatrudnienia?

Karol

Witam Mam pytanie jako przyszły kandydat czy są oferty pracy przy tunelu niedaleko Wałbrzycha?

Nie polecam

Co to za firma, gdzie się nie płaci w całości delegacji dobremu pracownikowi, który faktycznie jest w tej delegacji, a pozwala się na firmę słup, w procederze której bierze udział kilka nieuczciwych osób. Bzdura, nie firma.

@Nie polecam

W kwestii rozliczania delegacji prosimy o kontakt z p. Elżbietą Rowicką, email elzbieta.rowicka@porr.pl, tel.: 22 266 93 60

@PORR S.A.

Dziękuję, ale zajmuje się tym już Państwowa Inspekcja Pracy, a nie jakaś biurwa dmuchająca w tę samą trąbę :) :)

@PORR S.A.

A w kwestii słupów na budowie, to do kogo? Macie jakiegoś odważnego, czy od razu do prokuratury trzeba iść?

Dzień dobry. Jestem pracownikiem firmy Porr SA od 5 lata. I z tego miejsca pragnę powiedzieć iż. Jak w Każdej firmie jest źle I dobrze " najlepiej jest w tej w której nas nie ma " ???? . Przez 5 lat pracy w oddelegowaniu do Niemiec stwierdzam że bardzo dobrze się pracuję i wynagrodzenie jest naprawdę w miarę w Kraju i tak tyle się nie zarobi. Naprawdę polecam. Chciałbym też Podziękować i pogratulować Pani Zuzannie Stachowicza podejścia do Pracownika zawsze pomocna i konkretną w swoich poczynniach. Miło się pracuję i załatwia potrzebne sprawy z tak kompetentną Przełożona. Pozostała część załogi zajmująca się delegowanymi pracownikami powinna brać przykład z Pani Zuzanny. POWER BY PORR

Artek

Jak morze być ok w damstad jak władze ma sołtys z Polski teraz jeszcze go wspiera Polski Niemiec teraz to chyba woda się leje tylko który stawia

Ktoś

Mam pytanie jak praca w brygadzie bitumicznej chodzi mi dokładnie o kontrakt Boków_ Kamienną Góra

@Ktoś

Dzień dobry, obecnie grupy bitumiczne jeszcze nie pracują w ramach tego kontraktu, planowany czas rozpoczęcia ich prac to przyszły rok. W przypadku zainteresowania współpraca prosimy o kontakt z p. Leszkiem Świsłowskim: leszek.wislowski@porr.pl.

Norwegia

Dlaczego ludzie pracujący w polskim oddziale nie mają szans na pracę w Norwegii?

Przeniesiony Władek

Czołem chciałbym zapytać jak tam sytuacja na budowie FAIR w Darmstadt. Niedługo mam tam jechać z budowy z Berlina. Więc pytam jak z majstrami tam? Zjazdami do domu i czy wożą na budowę z mieszkania czy samemu trzeba? No i jakie mieszkania tam dla pracowników

Banda poniżających się (usunięte przez administratora)

Robert

Witam , szukacie państwo może operatora spycharki na DK 16 doswiadczenie na systemie trimble oraz na innych maszynach budowlanych, proszę o kontakt , pozdrawiam. acerbis640@wp.pl

@Robert

Panie Robercie, dziękuje za Pana adres email, odpowiem z poczty porr.pl.

Nie polecam

Pięknie wpisy kasują

@Nie polecam

Dzień dobry, wpisy są archiwizowane w oparciu o regulamin, zgodnie z którym m.in. ujawnianie danych osobowych umożliwia takie działanie. Generalnie zachęcamy wszytskich, a szczególnie osoby, które chcą wyrazić krytyczną opinię o innych osobach podając ich nzwiska do ujawniania również swojego. Tak jest po prostu przyzwoicie, uczciwie i zgodnie z prawem. Równocześnie chcemy podrkeślić, że jedynym skutecznym sposobem rozwiązywania problemów dotyczących relacji międzyludzkich i bieżącego funcjonowania firmy jest zgłaszanie ich do właściwych pracowników PORR. Fora dyskusyjne w internecie z pewnością pozwalają emocjonalnnie odreagowac, ale nie dają możliwości zmiany sytuacji. Zachęcamy do współpracy i kontaktu.

zainteresowany

Dzień dobry, czy poszukujecie operatorów koparki? Okolice Krakowa.

Ppl

Dlaczego zniknęły wpisy o Konkretbud, firmie słup???

@Ppl

Szanowny Panie, gowork to serwis z ofertami pracy i opiniami o pracodawcach. Na wszystkie pytania dotyczące warunków pracy w PORR albo oferty współpracy chętnie odpowiadamy. Archiwizujemy wpisy, które nie dotyczą tych kwestii.

M.
@PORR S.A.

Więc właśnie wydaję wam opinię i pytam o słupa z budowy.

Nigdy więcej

Uwaga na porr stawki głodowe rygor tempo wymagania.kadra brak doświadczenia wszystko wiedzący mistrzowie.smiech na sali!!!!!nigdy więcej nie chcę mieć nic wspólnego z tą psełdo pożal się Boże firmą

Mariusz

Zadufany w sobie majsterek który twierdzi że wszystko wie.Nie szanuje nikogo .Jedynie myśli o sobie że jest bezbłędny traktuje ludzi przedmiotowo .Firma nie zrobi z tym nic dopóki nie stanie się coś podobnego jak z ADASIEM

@Mariusz

Panie Mariuszu, ponawiamy zaproszenie do bezpośredniego kontaktu - będzie to dużo bardziej efektywne działanie. Podobnie jak Panu, zależy nam na dobrej atmosferze pracy, przestrzeganiu standardów oraz właściwych relacjach międzyludzkich.

Mariusz

Prawda !! Zadufany w sobie myślący że jest najmądrzejszy,nie potrafi normalnie zachować się wobec pracowników.Jest arogancki.Traktuje ludzi bardzo zle.Firma powinna dać mu jakiekolwiek ostrzeżenie!!Nie potrafi przyjąć opinii innych rozszalał się identycznie jak i pan Adam.

@Mariusz

Dzień dobry, Pana również prosimy o bezpośredni kontakt z p. Zuzanna Stachowicz (509781544), która chce poznać szczegóły zgłaszanej sytuacji aby ja rozwiązać. Zapewniamy anonimowośc i deklarujemy chęć skutecznego wyjaśnienia problemu.

Ksiadz

A czemu w Norwegi pracują na budowach ludzie ze swoimi szwagrami, kuzynami, braćmi , zięciami, chlopakami swoich sióstr itp? Tez maja wszyscy takie kwalifikacje??? :))) Porr/PNC to ściema ...p.s O kadrze to już nawet nie wspomnę bo szkoda czasu.

K.
@Ksiadz

W Niemcach się na budowach robi to samo. Ludzi nie potrzeba bo mało roboty ale przyszłego zięcia majstra czy brygadzisty to zatrudniają a ludziom co po 4 lata tam pracowali to umowy nie przedłużają. Wstyd @PORR.S.A

@Ksiadz

Dzień dobry, W odpowiedzi na Pana wpis uprzejmie informujemy, że fakt zatrudniania osób spokrewnionych w prywatnej firmie nie musi stanowić negatywnego zjawiska. W ramach realizowanego kilka lat temu programu WIKING poszukiwaliśmy osób młodych chcących nauczyć się zawodu oraz wyjechać za granicę. Często wówczas zgłaszały się do nas osoby, których członkowie rodziny już byli zatrudnieni w PORR, motywując to dobrymi opiniami dotyczącymi naszej firmy jako pracodawcy. Równocześnie zyskiwaliśmy w ten sposób możliwość uzyskania rekomendacji dla kandydatów od osób już pracujących w u nas, która wiązała się z odpowiedzialnością za polecanych przyszłych pracowników. Nie bez znaczenia jest też to w przywołanym przypadku Norwegii, że miejsce pracy jest za granicą i nie wiąże się z możliwością częstych podróży do domu. Możliwość kontaktu z rodziną na miejscu stanowi znaczące wsparcie emocjonalne, które ułatwia wypełnianie obowiązków. Reasumując, zatrudnianie osób spokrewnionych, szczególnie w przypadku budów za granicą jest elementem świadomej polityki firmy mając na celu tworzenie optymalnych warunków pobytu i pracy z dala od domu.

@K.

Szanowny Panie, zasady zatrudniania na budowach w Niemczech prezentowaliśmy juz w poprzednich odpowiedziach, ale chętnie jeszcze raz wyjaśnimy ten mechanizm. Organizacja pracowników do pracy na budowach PORR zagranicą wygląda w sposób następujący: budowa zgłasza zapotrzebowanie na pracowników z konkretnymi kwalifikacjami, doświadczeniem i uprawnieniami. Następnie również budowa decyduje o tym, czy i do kiedy dany pracownik jest potrzebny. W trakcie pracy budowa/majster ocenia pracownika pod kątem swoich potrzeb, ale także jego zaangażowanie i stosunek do innych pracowników oraz do przełożonego. Każdorazowo po zakończeniu pracy na danej budowie analizujemy zapotrzebowanie innych budów i możliwość przeniesienia pracownika w celu kontynuacji zatrudnienia. W przypadku sprawdzonych, zaangażowanych pracowników, dla których w danej chwili nie ma pracy na budowie w Niemczech, proponujemy pracę na budowie w Polsce, zawsze adekwatnie do konkretnych kwalifikacji. Każdy przypadek analizujemy indywidualnie.

Ksiadz
@PORR S.A.

W moim mniemaniu ten potok korporacyjnych bzdur wylanych z ust Pani/Pana przechodzi ludzkie pojęcie!!! Szczury korporacyjne z was , które dziś pracują w tej firmie jutro w innej... I proszę nie odpowiadać, bo na codzień słuchałem tego ścieku słów, gdy pracowałem dla tej firmy...Od was niestety można się z każdym zapytaniem odbić jak od ściany , jesteście niewyedukowani , kompletnie pozbawieni kompetencji i co najgorsza rozumu .p.s Bardzo proszę nie odpowiadać !

Praca w niemczech

Szukasz pracy jako cieśla murarz. Dzwoń 508 494 133

Dzień dobry. Pierwszy raz zajrzałem na tą stronę...i co czytam to niestety prawda.Zarobki nieadekwatne do wykonanej pracy,niepewność o ciągłość pracy, rygor i ciągły stres..Wymagań mnóstwo, tylko szkoda, że nie działa to w dwie strony..Tylko żal, że zmarnowałem tyle czasu.Stanowczo nie polecam!!!

dann_leo

Dzień dobry. Czy poszukują Państwo może osoby na stanowisko inżynier budowy w branży kolejowej / kierownik robót drogowych / inżynier działu technicznego na kontrakt: Przebudowa linii kolejowej nr 131 na odcinku Chorzów Batory - Bytom - Nakło Śląskie?

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.