PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

M.

jakim prymitywem i krótkowzrocznym człowiekiem, żeby brać na słupa firmę z innej branży, sprzedawać na lewo kruszywo i jezdzić na blablacar służbówką :) :) Richert go zlał, zostały mu potem transporty wiejskie. gość łamie wszystkie możliwe zasady.

Pawlak wieczny specjalista heh

Pawlak, wieczny specjalista, poniżające ludzi hówno z centrali, buhaha. Na blabalcar pewnie mniej było kursów, niż do Gdańska, co? Panie Konkretbudowy zdegradowany flecie za sprzedaż kruszywa?

M

Zglaszasz urlop, masz wykupione wakacje, po czym zostajesz ignorowany przez 23 dni, a na dzień przed wylotem mowi, że trzeba wykonać to i tamto, i że urlop niewskazany. Trzeba było dzwonićdwie godziny przed lotniskiem do dyrektora oddziału, żeby tego chvja przytemperował, bo widocznie jedna degradacja to za słaba nauka.

Buhahaha
@M

Po powrocie za to zyzol dał mi do zrobienia rzeczy, na których się nie znałem, żeby upokorzyć i mieć się czego czepiać. Skyrwysynku z Anina, przyjemności w oglądaniu mojego Linkedin i Instagrama życzę, zawistna kombinatorska łamago.

Roman
@Buhahaha

A może ten zyzol chciał żebyś się nauczył czegoś nowego? Bo w cv i na Linkedin to wszyscy deklarują jak to chcą się rozwijać i poszerzać kompetencje, a jak dostają coś nowego do zrobienia to najlepiej wejść na gowork i napisac że to upokorzenie. Żenada.

JA
@Roman

To słabą formę wybrał.

Wielka korporacja do zabierania pieniędzy pracownikom polskim inne firmy gwarantują lepsze warunki auta firmowe większe stawki i paliwo na dojazd i oczywiście diety a tu zabierają wszystko dają 113 euro brutto dojazdowki ale nie liczą się z kosztami eksploatacji i kosztów poniesionych za auto polecam pożegnać ta firme

Tyr
@Piotr

W Polsce to samo. Najlepiej, żeby do centrali jeździć na własny koszt, bo zamówienie biletu na koszt firmy kosztuje straszliwe 20zl więcej. Wydzwanianie i pisanie maili na adres prywatny podczas wakacji.

@Tyr

A skąd ktoś posiadał Twój prywatny adres email? Gdybyś go nie udostępnił nie pisano by emaili na urlopie....W moim zespole jest uzgodnienie, że po 17 i przed 8 nie wysyłamy emaili, a telefony mogą dotyczyć tylko spraw naprawdę pilnych. A urlop to rzecz święta.

Władek
@Piotr

A gdzie konkretnie jest lepiej i jakie są tam warunki? Widzę, że masz status były pracownik, więc rozumiem, że znalazłeś fajne miejsce. Chętnie bym się dowiedział gdzie to, może tez spróbuję, choć w PORR jest dobra atmosfera, smaczna kawa i można sporo się nauczyć. No ale oczywiście to moja opinia.

Hahaha

Wstyd jakich mało, być wykształconym człowiekiem, przynajmniej na papierze i obcinac ludziom delegacje SAPa kazać uczyć się z kserówek...

Praca

Niemcy dostali podwyżki a Polaczki róbcie w temperaturze 55 stopni za takie same pieniądze inflacja żywność w górę a firma pisze że podwyżki Bedą w następnym roku porażka wielką korporacja biorą pieniądze dla siebie a pracownikami się nie przejmują

NKO

Dziadom nie udało się z Richertem, wstrzymali firmie płatności, żeby zgodził się odpalać daninę za możliwość bycia na kontrakcie. Richert olał i teraz jeździ mercedesami, a zyzol z blabacara większość budowy biegał za dyszami do skrapiarki, żeby jego firma słup konketbud mogła robić sianko dla wewnętrznych. hehe gónwo zawsze wypłynie. (usunięte przez administratora)

Za rzeczy, za które w normalnych firmach wylatuje się dyscyplinarnie, w PORR dostaje się premie o awanse.

Darek

Z tym gwizdaniem na polskich majstrów to super efekt!!! Idzie sobie majster H a Niemiec gwizda jak na pieska.A ten do nogi.

Czy firma PORR sprawdziła kwestię współpracy z firmą KonkretBud z Warszawy, która jakimś cudem dokonywala skropień mieszanki bitumicznej na budowie S7, gdzie za dyszami do skrapiarki biegał kierownik robót, a na skrapiarce jeździł brat majstra?

MP

Na której budowie S7?

Ładne filmy z drona robicie. Nagranie tego, co jeździ blablacarem i kruszywo wywozi :)

Dzień dobry, ponownie prosimy o kontakt z właściwymi jednostkami organizacyjnymi i oficjalne zgłoszenie wszelkich nieprawidłowości. z góry dziękujemy

@PORR S.A.

Już bardziej oficjalnie, niż tu, na cały świat, to chyba się nie da.

Sebastian

Wypłaty porażka

Krzysiek
@Sebastian

Serio? Dziwne, bo właśnie w lipcu były podwyżki i to naprawdę sensowne. Do tego zawsze kasa jest na czas. Delegacje mogliby szybciej rozliczać i zwracać, ale generalnie reszta naprawdę spoko.

Weronika
@Krzysiek

To ile otrzymaliście podwyżki? Na każdym stanowisku?

Marian

W końcu firma, w której nie oszczędza się na bezpieczeństwie. Gdzie indziej to buty czy kask to jest problem, tutaj to nawet prosić nie musiałem. Ful wypas plus okulary, rękawice. Konkrety a nie gadulstwo, że życie pracownika najważniejsze.

Rychu
@Marian

Potwierdzam. I w końcu ktoś zrozumiał, że kary są bez sensu, lepiej ludzi nagradzać. Robią teraz na budowach fajne konkursy behapowe z fajnymi nagrodami. Można? można.

Weronika
@Rychu

Na czym polegają te konkursy?

Patrycja

W ubiegłym tygodniu miałam rozmowę o pracę w PORR. To jedna z kilku, które w ostatnim czasie miałam. Wszystkie w branży budowlanej. Pani od rekrutacji bardzo miła i rzeczowa. Chyba z wszystkich rozmów ta zrobiła na mnie najlepsze wrażenie. Jeśli wszyscy w PORR są tacy to fajnie byłoby dostać się ta do pracy.

Janusz
@Patrycja

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

Zdzisław podwykonawca
@Janusz

...ale jeden bocian już tak ;-) A tak na poważnie to jak w każdej firmie jedni ludzie są ok, inni nie. Ja akurat mam dobre doświadczenia z kilku budów. Płacą w terminie, a dziś płynność to kluczowa sprawa. Tak więc ja polecam.

Pasażer blabla car

Zyzol w grupie mądry, zaszczuwal i poniżał. Co innego, jak był sam. Ale dyktafon chwycił was wszystkich :)

@Pasażer blabla car

Prosimy o zgłaszanie sytuacji związanych z traktowaniem pracowników niezgodnie z obowiązującymi w PORR SA standardami do działu compliance. W przeciwnym razie nie możemy podjąć niezbędnych kroków w celu ich eliminacji.

@PORR S.A.

To pójdzie do Austrii, a nie do waszych poustawianych kolegów.

Nie robię ze złodziejami

Dobre było, jak wchodził roverpol i robili razem w biurze. "To jest elita, elita wszystkich pracowników, która została wybrana do realizacji kontraktu spośród tysięcy innych". O hurwa hahaha, byście musieli widzieć, jak ta elita się odzywa do ludzi i jak się zachowuje :)

@Nie robię ze złodziejami

Terrorist

Chciałbym zapytać o zdeklarowane podwyżki dla pracowników firmy wasti którzy zostali na tunelu s3 na schallwagen? Miało być od maja

@Terrorist

Poprosimy o więcej szczegółów na komunikacja@porr.pl, wówczas będziemy mogli odpowiedzieć na przesłane pytania. pozdrawiamy

Huhu

http://konkretbud.pl/kontakt.html I jeszcze dokonujemy skropień mieszanki bitumicznej w ciągniku kierowanym przez brata majstra budowy hahaha Ten wasz kierownik to oszołom numer 1.

@Huhu

Dziękujemy za informację. Zgłoszone nieprawidłowości będą przedmiotem weryfikacji

Pasażer

Kruszywowy potentat z budowy, wprowadzający konkretbud jako firmę słup, postanowił dać upust swojemu biznesowemu geniuszowi i jeździł służbowym samochodem na blabla car hahaha CALA BRANŻA BUDOWLANA JEST POD WRAŻENIEM WASZEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI :)

@Pasażer

Dziękujemy za informację. Sprawdzimy zgłoszone nieprawidłowości.

I W I

(usunięte przez administratora) Konkretbudowiec kazał mi nawet rozliczać swoje służbowe mieszkanie. Gamoniarz zezowaty, myśleli, że komuś robią łaskę. Historia na osobny rozdział książki.

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.