PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

Przemek

Witam nie w temacie ale chciałem zapytać czy są jakieś przyjęcia na kierowcę? Wiem że zaczynają budowę na Knapowce

Pracownik2

Co z podwyżkami które miały być po nowym roku?

Bożena
@Pracownik2

A jakie miały być podwyżki? O jakich kwotach mowa? Były jakieś oficjalne informacje że będą takie podwyżki?

CIEKAWSKI

Jak wygląda zakres obowiązków na stanowisku związanym ze sporządzaniem umów na kontrakcie? Czy ktoś może był na takiej rozmowie?

JA

Chciał mi (usunięte przez administratora)co mam robić jakiś zdegradowany łeb z blablacara, który handlowal na lewo kruszywem, a później wprowadzał firmę słup, gdzie nawet grubasek miał swój udział.

Atek

Nawet nie odpisują na pytania koledzy mają wszystkich gdzieś nie interesują się ludźmi .Oni tylko liczą ile kasy mają z każdego pracownika .Majstry nic nie załatwią bo mają dobrze .

$

Panem Szeląg interesują się związki zawodowe w związku z jazdą służbowym samochodem na blabla car :):)

Wacekm

Przedłużają umowy?

DonPedro
@Wacekm

Tego to ani Fiona nie wie bo nową Skoda zafascynowana. Ciekawe co z podwyzkami i dodatkiem energetycznym.

@Wacekm

Aktualnie z tego co się między budowami informujemy to nie przedłużają

@Wacekm

Ciekawe, czy blablacarowcowi przedłużą umowę.

Wacekw

Jak sytuacja w Niemczech? Jest robota?

@Wacekw

Roboty jak na lekarstwo. Komu się kończy umowa to nie przedłużają bo nie ma roboty. Niemcy kiepsko z robotą stoją dla Polaków

Weronika

To aktualnie nie ma rekrutacji dla Polaków? Czy jak to wygląda? I czemu tak w ogóle.

Juhas

Majstry i kierownicy kradną tylko złom,każą pracownikom szykować i ładować a pieniążki na lewo do kieszeni. L.J jakoś tak się podpisuje majsterek (usunięte przez administratora) gorszy od Stalina.

##

Wszechobecna zawiść i poniżanie ludzi.

Adamisko

Gorzej jak źle stawki z przed 5 lat jeśli się trafi na budowę gdzie godziny tygodnie to 37 masakra w Polsce zarobi się więcej

Tadek
@Adamisko

To Ty piszesz o stawkach dla polskich pracowników , Ukraina ma wyższe stawki od nas, mają samochody służbowe , zapisywane soboty i niedziele nawet jak są zjazdowe . Dajemy się we własnym kraju

××

Wszyscy jadący z Warszawy zamawiają na poniedziałek rano blablacara u Pana kierownika. Zobaczymy ilu pomieści :)

JA

Marne zarobki. Trzeba dorabiać jeżdżąc na blabla car służbowym samochodem i wprowadzać firmy słup.

Mati
@JA

Święta prawda tłumaczą że większe podatki a wypłaty coraz mniejsze diety pozabierali stawek nie podnoszą poprostu firma kazał i nic więcej .Dobrze to oni potrafią ograbić z pieniędzy

Grzesiek

Jaka praca w Austrii.Przeciez zjechali wszyscy na postojowe i wysyłają ludzi do pracy w Polsce.Z porra trzeba Myjąc bo nie mają roboty.ZobqcYmy na koniec roku jak będą redukcję

@Grzesiek

Potwierdzam roboty mało bo wszystko sprzedają podwykonanwcą a ludzi dużo to się już zaczęło odsyłanie z zagranicy Niemcy Austria na budowy w Polsce bo w Polsce dużo nałapali a Niemcy też podupadły godzin mało się robi dodatek na paliwo śmiechu warte wypłaty coraz mniejsze się robią koszta żeby tam robić coraz większe dla zwykłych ludzi jak my

Wiesiuwies

Witam. Czy wie ktoś jak wyglada praca w Austri? Jak zjazdy i czy wgl jest po co tam jechać przez porr?

KAMIL Darmstd

Praca jak praca ale nikt się nie interesuje ludźmi jak ich przełożony ich traktuje. Skargi na Pana Krystiana który rządzi zasypką na budowie w Darmstad. Chłop tylko jeździ autem oczywiście nie przepisowo wszystkiego się czepia. Na ludzi gwizda i kultura to dno ale nie każdy ja ma oczywiście Pan K jej wogole nie posiada

Konrad
@KAMIL Darmstd

...a mało to tam takich zachowań? Tam większość majstrów to zadufane w sobie prostaki, razem z tą zakompleksioną "fioną" z biura na czele. To jest tam od zawsze, nigdy się nie zmieni i nikt z tym nic nie zrobi.

Zibi
@KAMIL Darmstd

Darmstadt to jeden wielki mobbing, poniżanie, zaszczuwanie i obrabianie tyłków.

@Zibi

Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa dotycząca traktowania pracowników zostanie przez nas sprawdzona. pozdrawiamy

@Konrad

@Zibi

Jak na s7, Maciuś, gdy mu odmowiles, to patrzył na Ciebie jak by chciał urwać głowę. Zdegradowany (usunięte przez administratora)

@KAMIL Darmstd

Przecież wiadomo że mu nic nie zrobicie. On nie pracuje w PORR Polska. Wydaje mi się że ma za duża władze i temu tak traktuje ludzi. Wystarczy się zastanowić dlaczego wszyscy operatorzy maszyn budowlanych za jego kadencji opuścili PORR i poszli do pracy do wcześniejszego który tam rządził. PORR to sobie przemyślcie

Piotr DarmstADT
@KAMIL Darmstd

Kolega z Darmstadt sobie chwali prace w FAIR i chciał mnie na tą budowe ściągnąć. Niestety nie zrozumiałem opinie Pana KAMILA "Darmstd": Jeżeli Pan Krystian TYLKO jeździ autem to kiedy on znajduje czas się wszystkiego czepiać? Jaką kulture Pan Kamil oczekuje na budowie? W jakim sensie mają się wszyscy Panem interesować? Czy Gwizdanie jest coś złym? Dla mnie to brzmi na wesołego faceta! :D Dlaczego się Pan tutaj skarży, jeżeli i tak Panu nikt nie pomoże? W czym jest sens? Pan robi na mnie wrażenie wielkiej Marudy która jeżeli nie jest zadowolona woli narzekać niż coś zmienić w swoim życiu. Takich jak Pana znam: stoją w pracy w kącie paląc papierosa przy komórce i patrząc się jak koledzy wykonują prace, a potem zwala niezadowolenie własnego życia na innych i na głos wydziera to w cały świat. A każdy ma go słuchać. i biednemu pomóc! Skargi to oczywiście tylko przez internet, bojąc się konfrontacji. Chce się założyć że imię "Kamil" to też nie właściwie imię jest. Myśle ze Pan nie wie co słowo "praca" oznacza i byłbym wdzięczny jak Pan zwolni miejsce dla mnie. Aż wstyd coś takiego czytać, mam nadzieje ze Pan jest jeszcze młodym niedojrzałym chłopakiem.. bez dzieci.. to nie jest przykład "mężczyzny" który powinno się dzieciom dać. Moja żona by mnie dawno za takie zachowanie opuściła. Jakby Pan pracował tyle lat na budowach całego świata jak ja, to Pan by sobie zdał sprawę jaka bajka to jest mieć prace w Europie a zwłaszcza w Niemczech. Nie wiem jaki okropny człowiek mógłby ten Pan Krystian jako kierownik być, nie mogłem krzywdy która się Panu Kamilu stała wyczytać ale podejrzewam że na tej budowie jest Panu Krystianowi ważna dyscyplina, którą Pan Kamil pewnie nie posiada i jest oburzony że ktoś przeciwko temu działa i się wszystkiego czepia (źle wykonana praca? lenistwem Pana Kamila które mi aż do tąd śmierdzi?). Kultura to nie jest wchodzić na internet jak nastolatek i pisać takie bzdury o drugim człowieku. A jeżeli ktoś się ma Panem interesować to proszę sobie poszukać porządną kobietę. Cieszę się na odpowiedzi i pozdrawiam: Piotrek. Kolega sobie także chwali ze Pan Krystian to niemieckim Kierownikiem który opanuje język polski wiec jeżeli ta wiadomość zostanie przez niego odczytana to cieszyłbym się o zatrudnienie i wspólną zdyscyplinowaną prace na zasypce w FAIR. Można też na mnie gwizdać, korone na głowie to tylko moja przecudowna żona nosi wiec z mojej głowy nie może spaść. P.W.

@Piotr DarmstADT

Ojjoj jaka wazelina...... chyba ktoś tu chce się pochwalić żoną. Tak masz cudowna żonę a ona parobka który każdemu by wlazł w (usunięte przez administratora) bez szacunku do siebie na którego można gwizdać i zrobi wszystko byle tylko pracować w Niemczech nawet jak go będą poniżać lub drzeć się po nim brawo dla żony że ma takie męża. Człowieku trochę szacunku dla siebie to tylko robisz dla nich nie oni na ciebie POZDRAWIAM

Dorota
@Piotr DarmstADT

Proponuję żeby Pan zgłosił się do kadr skoro chciałby Pan pracować w PORR. Cały czas szukają ludzi do pracy. W Niemczech tez. No i rekrutację prowadzi bardzo fajna dziewczyna ;-) Kontakt z Asią to czysta przyjemność.

fred
@Zibi

Czy tego typu sprawy są faktycznie sprawdzane ?

Zibi
@fred

Tak są. Biorą takiego majsterka na dywanik, klapsik, na 10min. do kąta a potem wraca na budowę i dalej robi to samo.

Ponizajace ludzi parchy

Tomasz

Pracuję w firmie Medif od marca 2022 r. w dziale floty i administracji. Rekrutacja odbywała się dwuetapowo. Pierwszy etap on-line z bezpośrednim przyszłym przełożonym, drugi etap już w firmie dodatkowo z Panem Prezesem. Firma przykłada dużą uwagę, aby pracownik czuł się dobrze i komfortowo na stanowisku pracy. Firma docenia pracownika i jest to odczuwalne. Organizowane są różnego rodzaju rywalizacje sportowe, imprezy pracownicze przez co zespół jest zgrany, a to przekłada się na miłą atmosferę pracy. Zapewniony jest pakiet benefitów, który pracownik konfiguruje sobie samemu.

Szrek

W Niemczech nie mają roboty chyba raczej kim robić bo budowy sprzedają podwykonawca ludzą płacą coraz mniej majstry dostają dojazdowki po 30 centów z kilometra a pracownicy 100euro bo są inni i inaczej się dostają do pracy dlatego coraz więcej ludzi odchodzi do konkurencji bo dostają lepsze stawki i diety +auto służbowe

Łukasz

Siema czy to prawda że w Niemcach nie mają za bardzo roboty już? Za 2 tygodnie kończę te całą dwumiesięczną przerwę i dostałem info z Warszawy że do Niemiec już nie wrócę bo nie mają roboty i mogą mi robotę w Polsce dać na budowie gdzieś. Ktoś wie coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.