PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

Pracownik budowlany

Witam jestem nowo zatrudnionym pracownikiem w firmie PORR i zostałem delegowany na budowę do Niemiec a dokładnie do Alte Akademie Neuhauser Straße 8-10, 80331 München na 17.07.2023. Może ktoś pracował/pracuję właśnie w tym miejscu i mógłby napisać coś na temat samej budowy, ludzi, atmosfery itp. Ciekawi mnie też miejsce kwatery która została mi przydzielona mianowicie jest to FANA-Pension Peter-Henleih-Str. 26, 85540 Haar np. jakie tam są ogólne warunki czy wyposażenia pokoi, kuchni, łazienek

Czester Pester

I jak wam powychodziły wyrównania i podwyżki? Ile na papierze a ile realnie podnieśli?

@Czester Pester

Na papierze 1,5 e do każdej godziny dopłaty a w realu przy wypłacie wyszło niecałe 100 euro więcej niż w miesiącach bez tej dopłaty a godzinowo to samo tak że podwyżką to nazwać nie można raczej jakimś ochłapem

aaa

Pytanie jak same podstawy tu wyglądają? Wysokie? Premie jakieś czasem wpadają do tego, albo benefity pozapłacowe? Firma coś z tego oferuje?

wera

Mogę prosić o informacje dotyczące pracy w dziale ofertowania w siedzibie głównej w Warszawie? jakich zarobków można się spodziewać, jaka atmosfera w biurze i możliwości awansu

nick
@wera

nie dostaniesz odpowiedzi na forum. jestem po rozmowie i powiem szczerze, że rzuciłem kwotę i nawet odzewu nie było chociaż zapewniali że się odezwą. jak widać znaleźli łosia pewnie za 6 brutto i będzie spędzał po naście godzin przy ofertowaniu.

Edyta
@nick

A ta rozmowa to była na stanowisko w dziale ofertowania? I o co pytali na tej rozmowie? Ile czasy trwała? I czy był zadania rekrutacyjne?

Xyz
@wera

Dobre pytanie, też mnie to interesuje. Czego się spodziewać?(usunięte przez administratora) Jakie są widełki? Bo może strata czasu?

Czy w PORR S.A. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Darek

Witam.Czy w Darmstad na erdbau-le skończy się w końcu to pijaństwo?Operatorzy pijani majster główny Boss też często nie świeży!!Może szefowa powinna zrobić wywiad z ludźmi i się w końcu dowiedzieć co się tu robi.Jak się coś stanie to będzie płakanie i szukanie winnych.

Staszek
@Darek

W szczególności jeden pan które imię zaczyna się na J

@Darek

Jeden po majówce to prawie z koparki wypadł

@Darek

Szanowny Panie, dziękujemy za zgłoszenie sytuacji niezgodnych z zarówno z wewnętrznymi regulacjami, jaki przepisami prawa. Sprawa została skierowana do właściwej osoby, konsekwencje zostaną wyciągnięte. z poważaniem PORR

@Staszek

Dziekujemy za zgłoszenie, zostało skierowane do odpowiednich służb, które zajmą się weryfikacja standardów panujących na tej budowie oraz przestrzeganiem przepisów prawa. z poważaniem PORR

Sebastian

Gdzie można wystawić opinie majstrowi? Oni mają możliwość oceny pracowników a pracownicy majstrom? Dziękuję za odp

@Sebastian

Szanowny Panie, system oceny rocznej oparty jest na ocenie pracownika przez przełożonego. Analogicznie oceniani są majstrowie przez swoich przełożonych. Jesli ma Pan jakieś uwagi do współpracy z majstrem, a próby bezpośredniego wyjaśnienia zawodzą zawsze można zgłosić je do osoby, która bezpośrednio nadzoruje majstra albo do działu Compliance. z poważaniem PORR

Tępy łeb Szeląg, dla którego trzeba było specjalnie ściągać tłumacza języka angielskiego przy wizycie delegacji, bo zna się najlepiej na obsłudze firm słup na budowach, traktował ludzi poniżej kwalifikacji. Jak coś się liczyło, to zakłócał spokoj ogladaniem Ucha prezesa. To są poważne kwestie i polecam coś z tym zrobić. Z perspektywy czasu wstyd było tam pracować.

Podwyżka nieproporcjonalna do obecnej sytuacji na świecie. Osoba, która jest odpowiedzialna za podwyżkę, zdecydowanie powinna wykazać się większą elokwencją. Firma to nie szefostwo, tylko ludzie którzy na nich pracują! Jako pracownicy, jesteśmy rozczarowani tymi "podwyżkami", mam nadzieję, że wasze są równie wysokie :)

Beata

To ile procent tej podwyżki wam dali? Nie szykują się jakieś następne? Jak teraz wyglądają zarobki jeśli można wiedzieć? Chętnie poznam jakieś kwoty bo szukam nowej pracy.

@Beata

Podwyżki takie że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Niby 1,5 euro do każdej godziny dopłacają a na wypłacie potem w porównaniu z wypłatą bez tej podwyżki to niecałe 100 euro więcej wyszło.

Bolek

Witam pytanie do administratora czy niemiecki majster jak i polski może stosować wulgarne słowa krzyczeć i kpić z ludzi .darmstad .I robić ludzą pod górkę

JA
@Bolek

Szeląg z grubasem w Warszawie robią to samo.

Terrorist
@Bolek

Tak może. Skoro na tunelu s3 brygadzista może zabronić mówić po polsku to chyba rzucać obelgami również można

@Terrorist

Dzień dobry, prosimy o zgłaszanie opisanych powyżej sytuacji do działu compliance albo działu komunikacji: komunikacja@porr.pl. Wskazane zachowania nie są zgodne z wartościami PORR i chętnie je zweryfikujemy. Z góry dziękujemy za informację.

BK
@PORR S.A.

Zgłosiłem gdzie trzeba i wolę nie pisać tutaj jaką odpowiedź dostałem. We własnym kraju czuje się jak śmieć który robi na zmywaku w londyńskim kebabie. Ale skoro tak to zaczną się zgłoszenia innych rzeczy I do innych instytucji a omawiany problem rozwiąże sam... w polskim stylu

Gość1

Orientuję się ktoś w jakich widełkach znajdują się zarobki na stanowiskach: inż. lub specjalista?

Robert D

Zmiana płac żenada można śmiało powiedzieć zero zmian czas pożegnać się z porr

Sebastian

Do Pracownik! Żeby podwójnie cię kantowac !!! Jak zwykle bo niby podatek hahhah.Po wczorajszych mailach widać że nic już w tej firmie więcej się nie zarobi. Żegnamy się !!!

@Sebastian

Dokładnie. A teraz te niby "podwyżki" co łaskawie 1,5 euro dopłacą to ma być podwyżka. Powinni zapewnić samochody na budowie albo porządne dojazdowe wypłacać bo nie dość że do roboty trzeba dojechać to jeszcze w robocie na budowe dojezdzaj swoim a dojazdowe 23 euro na miesiąc jak go dalej wypłacać będą po tych "podwyzkach" bo o tym nic nie napisali tylko jakieś tabelki wymyślne.

Jocker

Gdzie jest obiecana podwyszka od nowego roku? Podnosząc dojazdowe zapewnialiscie ze to nie jest podwyszka płacy ze podwyszka będzie od nowego roku i gdzie to jest? ZOSTANIECIE BEZ LUDZI JAK POJDA DO INNEJ FIRMY BO JUZ ODCHODZI WIELE OSOB Z DARMSTAD I TO NIE KONIEC SKLADANIA WYPOWIEDZI O PRACE W PORR NAWET PODWYKONAWCZA SILEZJA ZARABIA WIECEJ I SIE SMIEJE Z PORR MAJA DIETY MAJA AUTA DO PL DODATEK DO PALIWA PORR TO JUZ NAJGORSZY PRACODAWCA NA RYNKU NIEMIECKIM W DELEGACJI

@Jocker

Szanowny Panie, nowy, korzystniejszy system wynagrodzeń został właśnie zatwierdzony i wdrożony, prosimy o zapoznanie się z treścią maila od Z. Stachowicz, który został wysłany dziś. pozdrawiam

Pracownik Niemcy
@PORR S.A.

Ta tylko e-mail wysyłacie i nic więcej. I gdzie informacje o tak "hucznie" zapowiadanych lepszych wynagrodzeniach. Do końca marca my pracownicy mieliśmy otrzymać nowy regulamin a tu dalej nic. Pewnie tak w nim namieszaliście że niby same nowości z korzyścią dla pracownika a i tak przy wypłacie będzie jak po staremu.

Barbara
@Pracownik Niemcy

A ci w mailu zostało napisane jeżeli mogę wiedzieć ? Będą te podwyżki w końcu czy nie? Wyżej pisano o dojazdowym - ile ono wynosi?

Folklor

Widac jaki Porr jest słowny!!!!Od ludzi chcą wymagać a sami nic wart!Szefowa chyba też nie ogarnia tego co się dzieje!

Dlaczego punkty z mybenefit są odbijane na pasku płacowym ?

Michael

W PNC Norwegia wielkie zero z tego co słyszałem. Byłem chwile na kontrakcie 2022 i nie przedłużyli nam umow. Zero wygranych kontraktów. Ludzi zwalniają jak są w domu na rotacji. Zero informacji. Katastrofa! Do tego kadra (dzieciaki po studiach), która w uciekła do innych firm. Powinni mieć zakaz powrotu do PNC! Zakaz! Jak można zostawić formę w trudnych dla niej czasach? Większość to karierowicze, skaczą z „kwiatka na kwiatek”. Firma PNC jest w miarę Ok, na ta chwile płaca minimum( wiadomo, Polaków trzeba wykorzystać ) , ale kadra??? Powiek tak: mniej niż zero…

Jedziesz na delegację i obcinaja weekendy. Nie potrafią nawet odnieść się do przepisów prawa polskiego. Zgłoszeni do Państwowej Inspekcji Pracy.

Elo

Czy ktoś mi powie jak praca w polsce?? Chodzi głównie o oświęcim

@Elo

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w PORR. W sprawie zatrudnienia prosimy o bezpośredni kontakt z p. Joanną Płusa, email: joanna.plusa@porr.pl, tel.: 515 799 734.

Witam pytam w sprawie dojazdówek powinny się należeć bez faktu czy idę na chorobowe czy przyjeżdżam na 2dni ustalone było że powyżej 800 km się należy .druga sprawa wypłaty czy to jest legalne że nie mamy wypłacanych kwot z niemieckiego paska płac bo raczej to jest nie legalne że mamy potroncenia w Polsce bo powinno być wypłacone co na tamtym tak jak diety nalezonce do nas przechwyciliscie patentem

Szanowny Panie, w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania prosimy o kontakt bezpośredni z p. Zuzanną Stachowicz, tel: 22 266 95 52, email: zuzanna.stachowicz@porr.pl

Przemek

Witam nie w temacie ale chciałem zapytać czy są jakieś przyjęcia na kierowcę? Wiem że zaczynają budowę na Knapowce

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.