PORR S.A.

Opinie o PORR S.A.

Kuba

@PORR S.A. jakie warunki oferujecie dla pracowników na budowach w Niemczech??? Można liczyć na benefity?

Podbijarka

Ile zarabia za norme godzin operator podbijarki ??

Warszawiak

Jak się ma klika NKWD (WPRD) ?

taktoja

Jestem pracownikiem firmy Porr od 2018r, początkowo Inżynier- dobre warunki zatrudnienia. Obiecano mi podnieść stawkę (podstawę), jednak w międzyczasie zmieniło się kierownictwo. Przedstawiony aneks do umowy - w efekcie skutkowało to tym, że kierownik dał mi dodatek do projektu na 4 miesiące (wtf). Przy rozmowie o obiecaną podwyżkę DP i KP wytknęli mi wszystkie moje wady, jakoby chcieli uzmysłowić mi że nie zasługuję na żadne dodatkowe pieniądze. Odechciało mi się wszystkiego. Na początku było 200% mnie, teraz robię co muszę. System motywacji pracownika zawiódł w tej firmie. Kierownictwo zagubione, nie potrafi rozdzielić obowiązków. Ale najgorsze... Dwulicowość i "wyścig szczurów". Każdy najchętniej nadawał by na innego i czym prędzej "leciał do szefuncia na skargę". KP tak samo dwulicowy, zewnętrznym firmom narzeka, że nie ma z kim pracować i ma niekompetentną kadrę. W efekcie zwolniło się 30% pracowników. Oby tak dalej, może sam sobie wybuduje … Ja też szukam pracy.

były inżynier mostowy
@taktoja

Skończył się rynek pracownika, pozostaną Ci, którzy są posłuszni i wystarcza im to co mają, swego czasu pracując w BBB wywalczyłem podwyżkę i to całkiem dobrą ale wtedy inżynierowie zwalniali się jeden po drugim, na moim kontrakcie chyba z 15 odeszło, wybrałeś trochę słaby moment na walkę o podwyżkę.

Jacek

Pracownicy z Ukrainy mają pozwolenie na pracę w Polsce i to, że zatrudnia ich firma nie jest niczym dziwnym. Oczywiście stawki wynagrodzenia powinny być adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji, a nie narodowości. Napisz jakie obecnie stawki obowiązują w firmie i czy można uzyskać dodatkowe benefity?

Rafał cieśla
@Jacek

Ja to rozumiem że Ukraińcy tez pracownicy jak i my ale nam firma obcina soboty, nadgodziny ludzi z PORR minimalizuje na budowach do minimum czyli paru ludzi ma robić 8-9 godz a Ukraińcom pozwalają bić godziny i setki. Godziny tak poobcinali że fachowiec z 15 letnim stazem to teraz ledwie 3 tys zarobi a coraz dalej od domu wysyłają na delegacje. Chyba trzeba się wypisać z tej firmy i coś lepszego poszukać.

XxX
@Jacek

Oczywiście, zgodzę się z tobą, nic dziwnego. Rynek polski obecnie ma duże zapotrzebowanie, ale czemu stali pracownicy, wykwalifikowani mają posiadać mniejsze stawki ? Równe tak, niższe nie !

Robert Toruń - wski
@Jacek

Zrobiłem papiery na koparkę. Byłem po.podwyzke to mie wyśmiali ,(usunięte przez administratora)

robert turunie-wski łysy

stawki takie same , musisz kombinowac , nocami nikt nie patrzy ,

Mostowy

Porr w Austrii zamknął wszystkie budowy ok 20.03 gdzie w Austrii było mniej zakażeń o prawie 1000 i o 1/3 mniej zgonów, w Polsce wszystko hula w najlepsze, polski pracownik się nie liczy to mięso armatnie dla zachodniego koncernu. Polski pracownik może zasuwać między Ukraińcami jeździć samochodem, którym jeździ dwudziestu innych chłopa, (cud ze czasami jest płyn do dezynfekcji, załatwiony po znajomosci) musi zarobić na Austrie, a i tak w końcu w Polsce za chwile obniżą nam pensje w celu ratowania firmy, dwa razy takich rzeczy naszemu zarządowi nie trzeba mówić. Austrii pewnie to nie dotknie. Raz już był pewien pan z Austrii( taki z wąsem ), historia lubi się powtarzać, szkoda ze w porr. Pozdrawiam wszystkich na budowach, może uda się nam i naszym rodzinom przeżyć.

Robert Toruń - wski
@Mostowy

Całkowita racja . Tutaj też mają nas za nic .

Obecny

Firma chyba celowo zaniża wypłaty w Niemczech i chce by ludzie sami odeszli bo skoro operator żurawia z pensją 2200.sami oceńcie

Obsluga masy

Garbus to najgirsza lajza sprzedawczyk i donosiciel pozdrawiam wszystkich

Fizycznyz masy

A ta tez widzialem wszystko umiącego i donosiciela Maciusia z masy z walca z beczki do insigni dziwie sie ze kierowca beczki na takie cos sie zgodził a z tym logo firmy to swiadczy o jego kapleksie

Krzychu

Chce się podzielić informacja którą przekazał nam w tym tyg kierownik. A mianowicie mieliśmy jechać na nową budowę, obiecywali że tam to roboty tyle że soboty i nadgodziny wrócą i co się dziś dowiadujemy że owszem robota tam jest, i że PORR dumny bo główny wykonawca ale że ludzi potrzeba z PORRA tam tylko 4 i że już ich tam mają a my mamy urlopy brać albo jak to majster określił oglądać się za inną robotą. Czyli firma obiecuje a jak przyjdzie co do czego to albo siedź w domu i czekaj aż może gdzieś cię będą potrzebować albo poprostu zrób im te przysługę i się sam zwolnij żeby Ci nie musieli odprawy dawać. Czy u kogoś na budowie też się zdarzyła taka sytuacja i co się później z wami dzialo? Bo nie wiem czy brać urlop i czekać czy lepiej się odrazu zwolnić i zacząć coś szukać zanim się sezon dopiero zaczyna.

kamil

Wie ktoś może czy są przyjęcia do firmy porr jako cieśla szalunkowy/betoniarz na terenie Warszawy ?

@kamil

Raczej nie

Rafał
@kamil

Chłopie oni cięcia finansowe na budowach robią a nie pracowników szukają. Teraz na budowach sami podwykonawcy robią a ludzi z PORR to może 4 się doliczysz.

Porr nie ma swojego sprzętu drogowego .Sami Podwykonawcy u was robią? Na podwykonawcach daleko nie zajedziecie

Ziomekxd

Witam. Może jest tu osoba która mogłaby napisać coś wiecej odnośnie zatrudnienia w firmie Porr na stanowisku chociażby pomocniczy pracownik budowlany lub cieśla w delegacji w Niemczech konkretnie budowa bodajże w Darmstadt? Podpisałem Polską umowę z firmą Porr jako Cieśla rzekomo od dnia w którym to zrobiłem jak również byłem na szkoleniu BHP mam juz normalnie płacone mimo tego iż siedzę w domu w Polsce, ubrali mnie juz w ubranie robocze od stóp po czubek głowy na lato jak i na zimę teraz mam czekać na informacje odnośnie gdzie i kiedy mam jechac do pracy w Niemczech( wiem juz na 99% ze wlasnie darmstadt) w międzyczasie kurier ma mi dostarczyć do podpisania Niemiecka umowę. Mam tam znajomego pracuje jako ciesla juz 5 miesiąc twierdzi ze nie wiele tam robi zarabia miesięcznie ok 1800-1900€ a dokladnie za 3 tyg bo robi 3:1 czyli 3tyg w delegacji i tydzien w domu w Polsce( to akurat sie zgadza bo jak Amen w pacierzu 3tyg mija on zawsze na tydzien w domu) ogólnie zachwyca się ta pracą wyraża w samych superlatywach jednak znajomy to znajomy nie powie przecież ze mu źle skoro ciągle tam jeździ wiec chciałbym zaczerpnąć opinii osoby postronnej może ktoś pracuje/pracował wlasnie w Darmstadt i mógłby coś na ten temat napisać?

Janek
@Ziomekxd

Darmstsdt najgorsza budowa jaka jest w Niemczech. Majstrowie kłócą się między sobą szczególnie Banasik. Nic z nim nie można załatwić i jeździ po ludziach jak nie wiem co. Wypłaty max 1900 za 185 godzin wypracowane w 3 tyg. Jeden wielki haos i zero organizacji

jelow
@Janek

ja własnie pracuje i nie widzę problemu .Chyba ze komuś nie chce pracować

Johny

Jak wam nie pasuję możecie się zwolnić,po co pracujecie.tyle firm jest na rynku. Firma PORR jest uczciwa w stosunku do pracowników

Pozdr.

No nie ładnie tak manipulować czytelnikiem. W czyjim interesie jest ta strona utworzona. Chcecie być wiarygodni to opinie czy wpisy zostawiajcie na swoim miejscu. Mam na myśli oczywiście wpis ze stycznia 2020 r. o budowie FAIR Darmstadt

Pozdr.

Może w końcu ktoś się przyjży budowie FAIR w Darmstadt. Pewnie dotrą do was niedługo info co tam się wyprawia. Mobbing jednego typa doprowadził do takiego stanu człowieka który obił mordę tej mędzie. Widzę tylko jednego winowajcę tej całej sytuacji to osoba czy też osoby do ktorych docierały informacje na temat tego typa i nie reagowały. Facetowi pomieszało się w głowie chyba nie z wysiłku ale z nadmiernej chęci władzy absolutnej. Całe to zajście na pewno będzie rzutować i odbije się wizerunkiem na firmie

Hardkorowy czy słoma wiedział o wywuzce stali i spotów do skupu razem z emiliuszem na nocki tylko wy i i kierunek skup

Pk

Drodzy koledzy “fachowcy" co piszecie te komentarze trzeba było się zwolnić samemu a nie czekać na koniec umowy jak tak źle było.Teraz nagle żale wylewacie, jest na to jedno określenie (usunięte przez administratora) facet z jajami idzie i mówi wprost osobie zainteresowanej a nie wypisuje anonimów pozdrawiam cie (usunięte przez administratora).

Krzysiu
@Pk

Czytaj uważnie...nie muszę pisać anonimow żeby coś komuś po wiedzieć mogę każdemu powiedzieć co myślę prosto w oczy więc co Cię boli ? Z tego co wiem ta strona jest do wyrażania opinii więc po co te spiny ? Teraz " fachowcy " jakoś był każdy nim przez prawie 3 lata i co już nie ? Zwolnić się ? Czemu ? Jest jakaś kasa lepsza lub gorsza ale jest... Możliwe że ktoś mógł się poczuć źle po nominacjach bo co ? Były sprawiedliwe nie było w nich dziwnych powiązań ? Podchodzę naturalnie bo ta firma męczyła mnie od początku tamtego roku ale chciałem być z ludźmi których szanuje i Lubię z nimi pracować... Ja te osoby rozumiem wspierałem i zawsze bd wspierał bo to lojalność słowo którego część z was nie zrozumie .... Najważniejsze to wyciągać wnioski ze wszystkiego uśmiechać sie żyć ...bo jedyne co sie liczy to zdrowie. Polecam iść do kina może nawet HELIOS ???? leci dobry Polski film gdzie zobaczycie co to honor i lojalność... Proponuję więcej nie nadużywać mojego imienia bo jak każdy wie mam niewyparzony pysk i mogę pisać bardzo długo naprawdę o wszystkim... Jedno jest pewne że zawsze spojrze w lustro i zobacze człowieka co zapracował na wszystko swoimi rękoma nie na czyimś garbie... Próbowaliście nie raz zepsuć moją opinię ale nikomu z was sie nie uda nigdy ....nie szukałem i nigdy nie bd szukał przyjaciół ani nikt z was nie wniósł do mojego życia nic poza kolejnymi refleksjami do czego człowiek jest zdolny goniąc za pieniędzmi... Pozdrawiam wszystkich moich przyjaciół z dawnych kontraktów jak i tych co poznałem na tym Praca z wami to była czysta przyjemność !!! (usunięte przez administratora)

Pietka
@Krzysiu

Krzysiu jesteśmy zawsze za Tobą ! Dzięki Tobie ta firma wykonała plan pracy , bo ten baran z (usunięte przez administratora) brodą to umie ale złom wywozić tylko (usunięte przez administratora) Do obory się nadaje tam jego miejsce !!

Zarnik

To nie firma to patologia szczególnie w Norwegii Varrod i reszta projektów słoma Stalin czy Wielgus banada nieudaczników inżynierów z bożej łaski po poprawkach i zaocznych nic nie umieją a fachmany ooooooo ludzi maja za nic kłamstwo i niegospodarnosc Wielgus figurant bez pomysłu na życie adekowiec zasrany tylko do klepania po plecach się nadaje a jak przyjdzie co do czego to pierwszy znika mam nadziej że ktoś mu wreszcie ryja obije cwelowi razem z słoma i stalinem karma wraca szczeniaki kiedyś się spotkamy

Karma
@Zarnik

Popieram w 100 % szczera prawda choć bym dodał że całe kierownictwo to żart...straty na budowach ? Trzeba zatrudniać więcej ludzi z przypadku....oj przepraszam więcej kolegów i rodziny którą nie ma nic wspólnego z budownictwem ???? ktoś mogły sprawdzić CV pracowników na tych projektach i wyciągnąć wnioski ???? pozdrawiam wszystkich

Nierób
@Zarnik

Wikipedia Wielgus - gnida (czytaj cieć budowlany ) , po kilku lekcjach norweskiego przeobraża się w wszę ( czytaj majster na budowach PCN ).

Helios000
@Zarnik

Teraz tak piszecie bo wam umów nie przedłużyli A przedtem jakbyście mogli to byście w (usunięte przez administratora) wleźli jednemu i drugiemu, drugie pracownika kablowano właśnie za poklepanie po plecach , nadgodziny każdy robił A oni się śmiali z was , teraz nagle płacz i lament , typowe dla Polaków.

Lizus
@Helios000

Z tego co wiadomo najwięksi godzinowcy to zostali ? A Tobie Helios kimkolwiek jesteś to życzyć tylko pracy w PNC do konca życia !! Ewentualnie adeczko wypożyczalni dla ludzi jak żarnik napisał bez pomysłu na życie.... jest co płakać taka firma ....tak tylko może napisać osoba bez doświadczenia zawodowego....nastepny co mu PNC życie uratowało !

Zarnik
@Helios000

@helios Co ty wiesz o stosunkasz międzyludzkich jak ty taki jak wielgus Klimek i reszta tych lizodupów. Monitemat twoich wypociny sądzić można że ledwo po 7 klasach szkoły powszechnej jesteś i tylko (usunięte przez administratora) umiesz. Klepac jak gnida Wielgus potrafisz. Wiedz jedno pracowałem na całym świecie ale takiego syfu jak w pnc to nie widziałem takiego marnotrawstwa niegospodarności braku poszanowania dla sprzętu i ludzi to chyba tylko w zadupiu Afryki można spotkać i oczywiście pnc. Zasrany system zarządzania i zmiana oczywiście od 2021 nazwy firmy może jeszcze uratuj ten gnoj od upadku choć nie sądzę bo miliony strat na 18 tce czy innych projektach znaczą o fachowość kadry i ludzi z przypadku hehehe jakich sobie słoma i Stalin sciagneli do pracy nawet młotka nie umieją użyć a cegi i wkrętarka to szczyt możliwość. Tak że pracuj sobie i caluj (usunięte przez administratora) stalinowi za drobne

Baza

Naprawdę jest dramat z tą firmą, większość firm tego typu rozwija się modernizuje a tu od lat tylko sprzedawać majątek. Ten zarząd naprawdę musi być słaby. W celu ratowania firmy proponuję obniżkę pensji dla pracowników , tak, tak, takie rzeczy tez tu były .

@Baza

Obniżka pensji to się już zaczęła w tamtym roku. Niech powiedzą ludziom jaki problem mają i na czym ludzie "stoją" bo wszędzie się słyszy tylko że firma ma problemy a nikt nie wie o co chodzi konkretnie.

Zostaw merytoryczną opinię o PORR S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PORR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PORR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PORR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 16 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PORR S.A.?

Kandydaci do pracy w PORR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PORR S.A.