Opinie o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo Okrężna 25

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski w Połajewo Okrężna 25

Nigdy nie słyszałem nic podobnego, że Firma wylicza papier, czy cokolwiek innego. Nitro weź się lepiej za robotę, bo pracować trzeba wszędzie! Ja to mówią: Chcący szuka sposobu a niechcący powodu...

wszystkie ceny się zgadzają,pozdrawiam pracownica

senior672013@interia.pl

witam pytam dlaczego paragony nie mają asortymentu wymienionego na paragonie tylko ogolnie mięso lub wedlina skąd moge wiedziec ze policzono mi własciwa cene dzisiaj maz kupił w Poznaniu pl Warynskiego mieso szynka ,łopatka, golonka,boczek wędzony,kaszanke ceny na paragonie 15,90-10,60-14,80- 17,90-7,90 skad moge wiedziec czy mnie nie skasowano np za schab prosze o odpowiedz EWA

t

No chyba już przesadzacie , w dzisiejszych czasach już tak nie jest . Z pracą jest coraz lepiej i nie trzeba pracować w nieodpowiadających wam warunkach . Po wypowiedziach niektórych z was sądze ,że tak naprawdę żadna z was nie ma pomysłu na siebie, nie rozwija się . Łatwo tak obsmarować kogoś na forum ,ale spróbujcie sami stworzyć miejsca pracy i traktować swoich pracowników po waszemu .Żadna z was nie traktowała by pracownika inaczej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
nitro

CAŁA PRAWDA O FIRMIE: -brak szacunku dla pracownika -brak socjalnego (jak firma może funkcjonować jeśli nie wypłaca pracownikowi żadnego świadczenia socjalnego zatrudniając więcej niż 20 pracowników) (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) -brak premii (nie mówiąc już o świętach..na które nawet w kiosku dostają dodatkowe wynagrodzenia) (usunięte przez administratora) -praca po 12 godzin -jedno chorobowe-wylatujesz z pracy -jedyna firma, która nie wypłaca ani złotówki przed świętami -pranie fartuchów we własnym zakresie -4 rolki papieru toaletowego na kilka osób na cały miesiąc (TAK TO NIE SĄ ŻARTY!) Pytanie do szefa: -szefie nie ma papieru toaletowego -przecież dostaliście w zeszłym miesiącu 4 rolki 2 pytanie do szefa: -szefie jakiś płyn najtańszy do mycia podłóg, lodówek.. -przecież nie trzeba..można myć samą wodą 3 pytanie do szefa: -szefie czy będzie jakaś podwyżka? -na twoje miejsce jest 5 innych... TAK SIĘ PRACUJE W POLSKICH PRYWATNYCH FIRMACH

zwolniona

w 100% prawda może zarobisz i 1350 zł ale ile stresu??? Czasem niewarto..

miki były pracownik

Za podstawę jaką się dostaje na rękę niezależnie od wypracowanych godzin. Nie dbają o dobro pracownic i dla pana [usunięte przez moderatora] liczą się liczby utargu. Dużo złego można powiedzieć o pracy w tej firmie i tak naprawdę same kontrole na sklepach nic nie dadzą, bo kobiety milczą pytane, ponieważ boją się, że stracą pracę... i tak w końcu każda zostaje zwolniona. Nie polecam pracy w sieci tych sklepów, szkoda czasu, bo dłuższych umów i tak się nie dostaje, pracownik zostaje zwolniony bez podania powodu a ogłoszenie o naborze do pracy zamieszczane jest od kilku lat-jak to świadczy o samej firmie? Jaka dobra i szanująca się firma ma całoroczny nabór? Litości....

tzwserduszko

BYŁY PRACOWNIK - 2012-10-12 08:44:56 praca bez umowy za psie pieniadze ale sa niestety g..... kobiety które sie na to godzą . kompletnie szkoda czasu na rozmowe z szefem który żyje w próżni , dobra kontrola polecanaod czasu jak zostałam zwolniona, zgadzam się z w.w niestety poświęciłam dużo czasu dla firmy i tego [usunięte przez moderatora].Podziękował mi za to zwolnieniem bez powodu. ten baran tylko potrafi obiecywać, ale dziewczyny i tak nie skorzystacie, bo z tego co wiem to kogoś ma. Myśli że kobiety za nim szaleją, a tak naprawdę, to potrzebują kasy. Chyba nie ma lustra...hahaha Polecam kontrole na każdym sklepie!

xxx

szkoda tylko ,że nie rozmawiasz o swoich problemach z szefem tylko siedzisz cicho i nic nie mówisz łatwiej ci anonimowo wypowiadać się na forum.....odwaga....hmmm....wskazana!!!!!

Onaona30
@xxx

Pracuje w firmie ponad trzy lata i chemia przyjeżdza raz na trzy miesiace jak mi czegos zabraknie to po prostu podaje przy zamówieniu.Jeżeli chodzi o srodki czystosci to sa dobrej jakosci nie sa to tanie główna zabraknie również domawiam.Zarobki nie sa az takie złe nie przesadzajcie dziewczyny nikt was nie zmusza do pracy w tej firmie pracujecie w niej dobrowolnie a na dodatek poniedziałki wolne no mi to akurat przypasowało zawsze na poniedziałek załatwiam sobie jakis lekarzy. Jeżeli chodzi o szefa p.Piota to zgodze sie ze jest z nim cięzko porozmawiać ma zawsze swoje zdanie no ale to wkącu szef nie jest az taki zły.

xyz

Zgadzam się z opinią ja jeszcze pracuję bo nie mam innego wyjścia !!! Nikomu nie życzę pracy w tej firmie [usunięte przez moderatora]

donia

a dlaczego tam nie pracujesz?

BYŁY PRACOWNIK

praca bez umowy za psie pieniadze ale sa niestety [usunięte przez moderatora] kobiety które sie na to godzą . kompletnie szkoda czasu na rozmowe z szefem który żyje w próżni , dobra kontrola polecana

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski - Połajewo

Zakład Rzeźniczo - Wędliniarski Edmund Koczorowski