Allflex Polska sp. z o.o.

Opinie o Allflex Polska sp. z o.o.

Rr

A jakie zarobki na magazynie i godziny pracy???

Pracowałam stosunkowo krótko w firmie Allflex Polska, czytam te opinie i aż nie mogę w to wszystko uwierzyć. Moje zdanie jest inne i bardzo pozytywne - od czego tu zacząć :) hmmmm : może na początek mój kierownik pojdzie pod nóż- nigdy nie miałam lepszego kierownika w mojej karierze zawodowej, wyrozumiałego, dbającego o swojego pracownika, wymagającego , zawsze można było się dogadać we wszystkich sprawach ,wystarczyła rozmowa szczera i wszystko można było załatwić pozytywnie o ile miał taką moc :) w danej sprawie. Dbającego o nasz rozwój zawodowy, bardzo zachęcający do wszelkich kursów, które oferowała i finansowala firma Allflex. Pozdrawiam kierowniku : ) Kolejną dobrą stroną firmy jest wszelka pomoc nawet finansowa w trudnych sytuacjach życiowych swoich pracowników co też jest ważne dla pracowników ,że nie są pozostawieni sami, że zawsze firma jest gotowa pomóc. Jak w każdej firmie są plusy i minusy, na które trzeba spojrzeć z dystansem i z uśmiechem. Nigdzie na świecie nie ma idealnego pracodawcy, idealnej firmy itd. Firma Allflex Polska docenia swoich pracowników za swoją dobrą pracę np. Nagrody pracownicze, motywacyjne ,coroczne imprezy integracyjne na poziomie. Zachęcam jeśli ktoś zastanawia sie nad podjęciem pracy w tej firmie, pamiętajcie jeśli jesteście pozytywni, pracowici i uczciwi firma też Was doceni. Pozdrawiam Ania

Honorata
@Ania

Nie da się ukryć, że wiele tu niepochlebnych opinii na temat Allflex. Cieszę się zatem, iż znalazł się ktoś, kto potrafił dostrzec jakieś jego pozytywne strony. Wspomniałaś, że firma docenia swoich pracowników. Czy oznacza to również, iż Ci najbardziej zaangażowani mają możliwość awansowania?

@Honorata

Oczywiście, że taka możliwość jest tym bardziej, że firma cały czas sie rozwija. Pozdrawiam Ania

Antoni
@Ania

Przez rozwój Allflex można rozumieć inwestycję w sprzęt czy szkolenia pracowników?

Ewelina
@Ania

Jak dlugo pracowałaś Aniu ,ile zarobiłaś na rękę ?Skoro już nie pracujesz to możesz powiedzieć więcej .Pozdrawiam Ewelina:)

Niezadowolona pracownica

Praca w tej firmie to porażka. Nie mówię o samej pracy bo skomplikowana nie jest ale o panującej tam atmosferze. Sąsiedzi z maszyny obok są w porządku ale gorzej z osobami, które mają "jakąś tam władzę", wydaje im się, że mogą pomiatać ludźmi. Dochodzi jeszcze do tego dyrekcja rozchwiana emocjonalnie. Dla ludzi którzy cenią sobie dobrą, przyjazną atmosferę w pracy ta firma nie jest właściwym miejscem

@Niezadowolona pracownica

Rzeczywiście, atmosfera odgrywa dużą rolę przy wyborze miejsca pracy. Wpływa ona na nastawienie do wykonywanych obowiązków. Rozumiem, że atmosfera w Allflex Polska powoduje u Ciebie niezadowolenie. Czy pozostałe warunki zatrudnienia rekompensują Ci je w jakiś sposób? Zachęcam Cię do kilku słów na ten temat. Jak wygląda sytuacja w kwestii godzin nadliczbowych?

niezadowolona pracownica
@Marta

Nie wiem jak wygląda kwestia godzin nadliczbowych ponieważ w biurze nie można było wypisywać nadgodzin. Pensja nie jest zła ale pozostałe kwestie pozostawiają wiele do życzenia

Walery
@niezadowolona pracownica

A czy w biurze w ogole zostaje sie na nadgodzinach? Co masz na mysli mowiac,ze pozostale kwestie pozostawiaja wiele do zyczenia?co konkretnie powinno zostac zmienione w biurze i na produkcji?

Honorata
@Walery

W porę zapytałeś o te kwestie, bowiem ja właśnie miałam to zrobić. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać, aż @niezadowolona pracownica zechce odpowiedzieć. A Twoja ciekawość wynika z tego, iż masz w planach aplikowanie do Allflex, czy masz jakiś inny powód?

Zbyszek

Czesc,widzialem oferte pracy w Allflex.Czy ktos z pracownikow moze odpowiedzieć mi na pytania? Jaka atmosfera panuje w firmie?czy wynagrodzenie wyplacane jest na czas?czy duzo jest nadgodzin (Utrzymanie Ruchu)? czy nadgodziny platne?ile dostaje sie na wczasy pod grusza?czy sa szkolenia dla pracownikow?czy opieka medyczna i ubezpieczenie finansuje firma,czy samemu sie placi? jaki park maszynowy-w miare nowy czy juz zajechany?sa jakies imprezy integracyjne? Sa jakies premie dla UR i biurowych czy tylko dla produkcji?dzieki za pomoc.

@Zbyszek

Dowiedziałam się jedynie tyle, że zatrudniając się w Allflex Polska, będziesz mógł liczyć na: umowę o pracę, stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym oraz dostęp do oferty szkoleń i innych działań rozwojowych. Z kolei na konkretne informacje będziemy musieli poczekać, aż jakiś pracownik firmy zechce coś od siebie dodać. A powiedz, czy posiadasz już jakieś doświadczenie w tej materii?

@Zbyszek

Atmosfera fatalna i jest pełno ukrainców i sa imprezy firmowe i wypłata jest na czas

@Zbyszek

Witaj Zbyszku, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wypłata jest zawsze na czas, do 10-tego każdego miesiąca na koncie. Nadgodziny płatne, ich ilość jest uzależniona od ilości pracy jaka akurat jest niezbędna do wykonania. Wysokość dofinansowania urlopu wypoczynkowego jest uzależniona od dochodów na osobę w gospodarstwie domowym. Park maszynowy jest cały czas rozwijany, a wraz z wprowadzaniem coraz to nowszych technologii, przeprowadzane są szkolenia dla pracowników. Dodatkowo zapewniamy prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie, wraz z możliwością uzyskania karty Multisport. Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@allflexpolska.pl, podczas rozmowy rekrutacyjnej dowie się Pan o wszystkich szczegółach zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół Allflex

Aplikowałeś do firmy Allflex Polska sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Aktualność
Allflex Polska

Lider na rynku identyfikacji i rejestracji zwierząt poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik utrzymania ruchu

Główne obowiązki:
- przeprowadzanie serwisów prewencyjnych oraz harmonogramowych
- bieżące naprawy
- opieka nad parkiem maszynowym
- ulepszanie oraz modernizowanie maszyn

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- znajomość podstaw automatyki i pneumatyki
- uprawnienia elektryczne do 1 kV a także znajomość czytania schematów elektrycznych
- otwartość i gotowość dzielenia się wiedzą z innymi
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane będzie doświadczenie przy serwisowaniu wtryskarek
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego oraz znajomość 5S i zagadnień SMED

Oferujemy:
 - umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
- dostęp do oferty szkoleń i innych działań rozwojowych

Dokumenty aplikacyjne można składać elektronicznie na adres mailowy rekrutacja@allflexpolska.pl, lub osobiście w siedzibie firmy ul. Nekielska 11G, Psary Małe, 62-300 Września z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Allflex Polska sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest Allflex Polska sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, 62-300 Września, ul. Nekielska 11G. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualność
Allflex Polska is a world leader in livestock monitoring systems.

If you want to join us, please send an application form

Automation Engineer

Localization: Psary Małe, Września

The succesfull candicate will work in a young team in a fast developing company. You will be responsible for factory automation technologies and automative systems maintenance.

Requirements:
·        High technician education
·        3 years’ experience on similar position,
·        experience in industrial systems maintenance,
·        participation in projects of creation and building of technological processes.

Qualification and skills:
·        PLC programming
·        Basics knowledge of automation system programming
·        Reading of electric, hydraulic and pneumatic schemes
·        Knowledge of pneumatic systems operation
·        Knowledge of industrial networks

·        Life insurance
·        Cultural events
·        Development oportunities
·        Courses and trainings

To apply for this opportunity, please send your CV to rekrutacja@allflexpolska.pl
Please include in your CV the following statement: “I hereby give consent for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process under the Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation)”.

Please be advised that the Administrator of your data is Allflex Polska sp. z o.o., Psary Małe, 62-300 Września, ul. Nekielska 11G. Data is collected for recruitment purposes. You have the right to access your data and correct it. Providing data in the scope specified by the provisions of the Act of 26 June 1974. the Labor Code and executive acts are mandatory. Providing additional personal data is voluntary
Grek

@niezadowolona pracownica Idealnych firm nie ma i zawsze są sprawy do naprawienia czy zmiany. Ogólnie to dobra firma i nie przesadzajmy

wtryskarka

Uczciwa praca, za uczciwe pieniązde

Mgfzdh

Słyszałem ze lepiej placa niz w volkswagenie tylko slyszalem ze na sezon potrzebuja?

@Mgfzdh

Sezon to ludzie z nimi wytrzymuja

Jj

(usunięte przez administratora)I pretensje ze nie ogarniasz roboty a robisz za 2 bo wciaz braki. Kto przyjdzie to zaraz odchodzi.

@Jj

@Jj, możesz uargumentować swoją wypowiedź? W tej formie stanowi ona pewny komunikat, jednak dla osób zainteresowanych pracą w Allflex Polska może on być niewystarczalny. Co wpływa na Twoją opinię o tym pracodawcy? Czy możesz z innymi użytkownikami podzielić się swoim doświadczeniem wynikającym z zatrudnienia w tej firmie?

Jj

Jak wiecznie sa braki to musi byc zapie.rdol ,bo prace ktos robic music. Kierowcy..porazka

@Jj

Kierownicy to porazka

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Czy trudno jest się dostać pracy, firma dobra więc mam obawy.

Edwardo
@Wiktor

Dobra? Aroganci myslacy ,ze sa niezastapieni,Sra ją wyzej niz du py nosza.zreszta popytaj ile osob zostaje tylko na chwile. Swiadczy o tym baner wywieszony przed firma juz od kilku miesiecy..I nadal wisi:)

Abc
@Edwardo

I te niby premie wyplacane co miesiac..zenada

monia

Ile płaca w tej Firmie . .Czy warto isc czy nie,.Ile netto mozna zarobic na 8 godzin /

Widziałam mnóstwo ofert pracy aktualnych, firma prowadzi rekrutację, dziwne ,że nikt o tym nie wspomniał na forum użytkownikom, z pewnością kilka osób jest zainteresowanych pracą lub poszukuje pracy. Może napiszą coś osoby które pracują obecnie w firmie lub te które były na rozmowach? Jak wygląda rekrutacja i proces zatrudnienia w firmie?

Mariuo

praca na takich stanowiskach zawsze jest odpowiedzialna, a pracowitość to cecha, która w firmie faktycznie jest wymagana, jednak to się zwraca i uczciwość oraz lojalność wobec pracodawcy na pewno popłaca :)

pracuję w tej firmie juz ponad 3 lata i praca nie jest wcale zla, wszystko na swoim miejscu no i wypłata calkiem ładna :)

haha

koleżanka nie dała rady i się zwolniła a teraz płacze :D

binek

jeżeli uważasz że 1350 zł to jest płaca nie zła, to więc zapraszam do nas...

biku

w pełni zgadzam się z opinią "były pracownik"04 11 2012r. może kierownik zmiany uszedł by w tłumie(usunięte przez administratora)niezbyt dobrze wspominamy.płaca niebyła taka zła lecz nie ci ludzie.

Darek

Jakie zarobki sa w tej firmie. Słyszałem ze potrzebuja pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Allflex Polska sp. z o.o. - Psary Małe

• Jak się pracuje w Allflex Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Allflex Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Allflex Polska sp. z o.o.?

Allflex Polska sp. z o.o.