Opinie o Pośrednictwo Pracy Gorlich w Krzanowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pośrednictwo Pracy Gorlich. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pośrednictwo Pracy Gorlich o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Pracy Gorlich w Krzanowice

Natalia

Pośrednictwo Pracy Gorlich poszukuje aktualnie spawaczy do pracy w Niemczech. Czy ktoś pracował w tej lokalizacji na tym stanowisku? Czy faktycznie można spodziewać się umowy o prace na czas nieokreślony i pełnego ubezpieczenia? To z punktu widzenia pracy poza granicami Polski naprawdę kluczowe kwestie, bo dają stabilność i bezpieczeństwo.

Jan Nowy wpis
@Natalia

Pracowałem...zależy gdzie trafisz i na kogo? Firma nie najgorsza ale mogliby lepiej płacić

Kasia Nowy wpis

Jak oceniacie to pośrednictwo pracy? Macie ich adres lub nr telefonu?

Renata Nowy wpis

Tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście korzystać z forum?

Pedro Nowy wpis

Może ktoś znajdzie chwile żeby napisać jak pracuje się z tą agencją za granicą? Jakie warunki mieszkaniowe?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Pośrednictwo Pracy Gorlich? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Gmc

Natalia

Dla rozwiania wątpliwości @arekkk bo wiele osób z forum nadal rozważa wyjazd. Mógłbyś napisać coś więcej o warunkach pracy? Co pracodawca ma do zaoferowania pracownikom, np. w zakresie socjalu? To na pewno ułatwiłoby innym decyzję.

arekkk

witam o widze ze zdania podzielone sa no jak wszedzie. Ja wyjechalem w 2014r do Austrii i do dziś pracuje i nic zlego powiedziec nie moge. Elektryk z Racioborza

kordonn

mają dobre oferty w Austrii, w Niemczech nie byłem to się nie wypowiadam.

Kamil

Beldak, czyli jest tez szansa, ze nawet teraz na jaesieni mogą coś znaleść? Musisz podawać im swoje preferencje zawodowe czy dzwonią nawet jak trafi im sie jakaś dobra oferta do kandydatów? Powiedz jeszcze czy rekrutują za granice maja podpisane jakieś umowy?

Beldak
@Kamil

nie wiem , pytaj , dzwoń . No tak umowa jest

Beldak

ja osobiscie polecam i moi znajomi tez, wiem ze to posrednictwo jak zreszta każde inne wspolpracuje z roznymi firmami , wiem tez ze dla elektryków maja bardzo fajne oferty i wywiązują sie z nich. Pani Magda tez jest bardzo pomocna osobą , jak dla nas bardzo fajne posrednictwo.

Onjaizlodziej

Nie polecam wszystko do bani przed wyjazdem obiecują złote góry na miejscu okazuje się dno dna nic z ustalonych faktów się nie zgadza. Po przyjeździe dają umowę in blanco do podpisania poczym okazuje się że pracujesz za mniejsze pieniądze niż Ci deklarowano. Za norę którą nazywają kwaterą płacisz jeszcze raz tyle co było ustalone a dowóz do pracy i to nie żart dostajesz rower. I nie ma z kim rozmawiać bo biuro umywa ręce generalnie mają Cię w d... Bo zainkasowali za Ciebie 500€. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TEGO POŚREDNICTWA

monter

Czy są jakieś przyjęcia do firmy?czy firma przyjmuje do pracy bez znajomości język. Niemieckiego?

tom

Dzień dobry mam pytanie czy można podjąć pracę bez znajomości języka?jaką stawka jest na godzinę?pracuje jako szlifierz monter posiadam uprawnienia spawalnicze podstawowe na MAG 135 i uprawnienia na cięcie palnikiem umie obsługiwać płazem i dużo różnych narzędzi z góry dziękuję za odpowiedz

maniek77

czy pracował ktoś w austrii jako piaskarz jak wyglada wynagrodzenie pod tom agencjom

Ulos

Gwoli ścisłości Gorlich ma siedzibę w Krzanowicach i współpracuje z niemiecką firmą odnośnie pracy za granicą. Dla Polaków jest to dobra opcja, bo można zdecydowanie lepsze pieniądze dostać niż w kraju (chociaż chciałem się dowiedzieć jakie dokładnie...???) a z drugiej strony Niemcy są szczęśliwi mając tanią siłę roboczą:)

pirx
@Ulos

zgadza się . Firma Gorlich charakteryzuje się , oczywiście na plus, dużą ilością ofert które są aktualne za granicą. Obecnie na ich stronie można znaleźć ich kilkanaście. Dla przykładu stawka dla mechanika samochodowego w Bawarii zatrudnionego przez Gorlich to 1300-1400 Euro. Więc nie najgorzej ...

czejan

najpierw trzeba było sprawdzić czym zajmuje się Gorlich @unco... Jest to pośrednik pracy, także co najwyżej przez nich możesz aplikować do jakiejś innej firmy. I tak ostatnie oferty jakie widziałem , że publikowali były na stanowiska elektryka ( ta chyba do dzisiaj aktualna) oraz dla ślusarzy. Powodzenia

zbyszek

Uważam że Gorlich jest dobrą firmą. Nie czekałem długo na załatwienie pracy, dostałem dobrze płatną i w miejscowości, która sam wybrałem spośród wielu ofert. Mam stały kontakt z firmą i mogę liczyć na pomoc w nawet najdrobniejszych problemach. Polecam Gorlich wszystkim moim znajomym z czystym sumieniem.

krzysiu z

jakie obelgo! nigdy nie sprawdzalam opin na temat posrednictwa. Zaufanie to podstawa, ja wyjechalem przeszlo 3 lata temu jako elektryk. Bylem w biurze, przeprowadzono ze mna rozmowe i pojechalem. Jestem zadowolony, jesli chodzi o prace, firma placi, urlopowe jest, skladki odprowadzane. Ale byly tez osoby wysylane ktore tez pretensje mialy, no ale jesli ktos chlej a rano nie potrafi wstac, meczy sie caly dzien w pracy a po 4 dniach jest "wywalany" to chyba nie wina posrednictwa. He a slyszalem ze do Austrii przyjechal kierowca z brakiem karty i chorym kregoslupem a potem mial pretensje hahahah dobre!

wolny strzelec

Posrednicy maja umowy ogolne z firmami, zwlaszcza niemieckimi, bo Niemcy prowadza polityke zaporowa i wola sie zabezpieczac wychodzac chyba z zalozenia, ze umowy sa wiazace. Za zatrudnienie kandydata placa jednorazowo i to po jakims czasie ,a nie od razu, bo nie sa glupi. Koszty zatrudnienia sie musza zwrocic i wtedy placa.Czemu tak jest, bo niemieckie przepisy mowia ,ze jak przyjama z arbeitsamtu, to dostana od panstwa kase za pracownika, bo zmniejszyli bezrobocie,wiec firmy chcialyby najlepiej kandydatow za darmo.Posrednik nie ma zadnego wplywu na firme zatrudniajaca, bo Firma ma umowe z parcownikiem i jak posrednik sie bedzie za ludzi wstawial, to z niego zrezygnuja i wezma sobie innego.Posrednicy - biura posrednictwa pracy sa tak samo jak pracownicy czesto ofiarami firm.To o czym powyzej pisza niektorzy dotyczy Agencji Pracy Tymczysowej. Biuro Gorlich znam i szanuje, uwazam ,ze sa pozadnym posrednikiem, ich praca pollega na wybraniu odpowiedniego kandydata i przeslaniu do Firmy...reszta to juz indywidualne sprawy miedzy Firma ,a pracownikiem.

KrzysztofB

jezyk niemiecki trzeba umiec dobrze do tego najlepiej po szkole byc wtedy mozna powalczyc po czasie o wieksza kase

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Pracy Gorlich - Krzanowice

Pośrednictwo Pracy Gorlich