brak logo

zakłady mięsne Prime Food

Przechlewo

Opinie o zakłady mięsne Prime Food

2013-09-29 20:26
Szanowni Państwo!

Miałem wątpliwą przyjemność kupić dzisiaj-29.09.2013r.w sklepie LIDL golonkę produkcji Frime Food z Przechlewa. To co zobaczyłem po otwarciu fabrycznego opakowania wprawiło mnie w zdumienie a zarazem we wściekłość na [usunięte przez moderatora] w wydaniu Frime Food.Golonka obcięta z mięsa! Czy ja kupiłem golonkę czy nóżkę wieprzową. Dla porównania jak wygląda golonka zrobiłem zdjęcie aby uzmysłowić ludziom w Prime Food jak wygląda golonka. Dla mnie jest to jedno wielkie[usunięte przez moderatora], żeby nie nazwać tego złodziejstwem na kliencie ponieważ towar jest tak zapakowany, że nie widać go w całości przed zakupem tylko dopiero po otwarciu opakowania. Wtedy jest tylko szok!!!! Teraz powiadamiam media o [usunięte przez moderatora] praktykach, żeby ludzie więcej nie kupowali w LIDL-u takich produktów.
4
Piotrkowianka 2015-11-13 12:48
Witam, zgadzam się w 200% z poprzednim internautą, który napisał post na temat golonki. Stwierdziłam to samo, po otwarciu oryginalnego opakowania producenta, prawie sama słonina. Z tym, że ja kupiłam golonkę w Biedronce. Jest to wielkie oszustwo za 19,90 zł/kg. Myślałam, że jest to tylko jednorazowy wyrób w takiej postaci ale wygląda, że nie, bo kupiłam już kilka razy i w każdym opakowaniu było 75% słoniny.
Zastanówcie się Panowie producenci, o co Wam chodzi? Czy, żeby wyrobić jak największy zysk finansowy kosztem klienta, czy na pozbyciu się jego? Bo ja na pewno już więcej Państwa golonki nie kupię.
Pozdrawiam.
Piotrkowianka.
aska 2015-12-12 19:59
macie rozne zdania bo trafiacie na rozne produkty, wiadomo ze te golonki to nie kzada jest jednakowa jedna ma wiecej miesa druga wiecej skory czy tłuszczu,ale po upieczeniu są pyszne!
sernik 2016-11-12 21:12
a jadlem dzisiaj bardzo dobra
Zostaw swoją opinię o zakłady mięsne Prime Food - Przechlewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie zakłady mięsne Prime Food