Opinie o Smart Personel Management w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Smart Personel Management. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Smart Personel Management o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Personel Management w

Patryk

Dostałem maila do Helsinek, ale teraz już sam nie wiem co o tym mam myśleć. Faktycznie śmierdzi troche. Jakiś Jarocin tu Bielice

Sara

Nie dajcie się nabrać. Niestety zyjemy w takich a nie innych czasach i nie ma co ryzykować i potem znaleźć się w jakimś obozie pracy, skąd nie da się uciec lub skad uciekniecie po kilku latach. To fajna oferta ale zbyt ryzykowna. Jaka kolwiek oferta od tego faceta jest próbą oszustwa i chyba wszyscy już jesteśmy co do tego przekonani. ja się nigdzie nie wybieram, bo pierwze wrażenie rzeczywiście było świetne ale jak widać tylko pierwsze. Oferta była idealna, zawsze to samo czyli 8 Euro na rękę, zakwaterowanie bezpłatne oddaone pół kilometra od miejsca pracy... nie wiem czy gostek się pomylił czy jak ale dostałąm od niego dwa maile z różnymi ofertami ale te imformacje sa niezmienne, za to zmieniło się biuro pośrednictwa pracy - to też jest dziwne i jeszcze jedno większosć osób, które tutaj sie wypowiadaja to dziewczyny, nie dajcie sie nabrać. Poprosiłam tego gościa o skan dowodu oraz o link z opiniami tego biura i co dziwne cisza, żadnej odpowiedzi i jestem pewna, że już sie nie odezwie. Powodzenia w szukaniu pracy, byle bezpiecznej, która będzie dla was świetnym wspomnieniem a nie czasem katorgii

tusia

No i zapomnialam dodac ze cena autokaru 250 zl do Helsinek. wydaje mi sie to dosc dziwne, bo wiem, ze zamawiajac autokar, za miejscowke sie nie placi. Owszem, rezerwuje sie miejsce, ale placi sie w autokarze za bilet

b

witam, ja również dzisiaj dostałem ofertę...identyczną jak do włoch za te same pieniądze i wpłata 250 zł :) .. no to chyba po ptakach :)

g
@b

ja dostalam rowniez taka odpowiedz,jezeli tam mieszkasz,prosze jezeli mozesz sprawdz ta firme i oferte i skontaktuj sie ze mna gizela3328@o2.pl.dziekuje i pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Smart Personel Management odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
tusia

ach.. miło było chociaz przez chwile sobie pomarzyc... o fajnej pracy. dostalam dzis e maila dot. pracy w Finlandii w Helsinkach. Pan Andrzej pisał bardzo wiarygodnie, na prawde. Co mnie uspokoilo to ze domniemane biuro miesci sie niedaleko mojego miejsca zamieszkania, wiec moglabym to sprawdzic. ale czytajac te komentarze.. zaczynam zalowac, ze w ogole mu odpowiedzialam na tego e maila razem z kolezanka. mamy obie po 25 lat. (usunięte przez administratora) odpowiedzialam na zgloszenie ok 2 tyg. temu. odpowiedz uzyskalam dzisiaj, z przeprosinami, ze dopiero teraz dostaje e maila, z powodu licznych zgloszen.. Sama nie wiem co o tym myslec.w tym przypadku chyba najlepiej jechac osobiscie do tego biura i to sprawdzic. Czy ktos jeszcze dostal oferte pracy w Finlandii?

bigtime
@tusia

Dostałem dokładnie takiego samego maila jak Ty. Szkoda zachodu. ;]

Agata

Nie dajcie się nabrać. Moja mama wyjeżdzała do Włoch tyle ,że do opieki starszych osób. Kiedy opowiedziałam jej o tej ofercie na Sycylii zabroniła mi tam jechać , mówi że tam są mafiozi ,a nie pracodawcy , ludzie wpłacają pieniądze i faktycznie jadą do pracy , tyle ,że do zamkniętego obozu pracy gdzie ludzie w niewyjaśnionych przyczynach giną , słuch o nich się urywa ,a pozostali , którzy tam pracują - harują cały dzień po to by dostać talerz zupy.

basia.

hmm.. szkoda,ale dzięki wszystkim :) przynajmniej jestem pewna, że ten Pan chciał nas oszukać.

Kasia21Gdansk

Wszyscy mamy podobną sytuację. Dzwoniłam dziś do tej firmy, jednak albo nikt nie odbiera, albo zostaję rozłączona. Szkoda, bo oferta wyglądała uczciwie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu pracy!

Lukasz

Ok już wszystko jasne. Firma Smart Personel Management rzeczywiście jest agencją pracy. NATOMIAST aktualnie nie ma żadnych ofert dotyczących wyjazdu do włoch. Zadzwoniłem na numer, który znajduję się w "Panoramie Firm". Pani, która odebrała poinformowała mnie, że osoba zamieszczająca ogłoszenia i wysyłająca maile jest oszustem i nie jest pracownikiem danej firmy. Firma SP Management ma wystąpić o sprawę karną z tego tytułu wobec danych oszustów. hmmm... to mamy swoje melony - ale w sklepie. Pozdrawiam i współczuje, gdyż też miałem nadzieje, że przy okazji poopalam się na plaży w wolnym dniu.

Ola

Ja, moja koleżanka i dwóch kolegów takze dostaliśmy maila od Pana Tomasza. Zanim się pojedzie i wplaci jakiekolwiek pieniądze trzeba dokładnie sprawdzić z czym i kim ma się do czynienia. My mamy po 21 lat. Nie ma żadnych opinii....to też jest zastanawiające. Może mieszka ktoś z Was niedaleko taktego biura w zachodnio- pomorskim i mógłby tam podjechać, bo my niestety jesteśmy aż z Wroclawia i ciężko nam tam dojechać.

Sara

Oczywiscie tez uwazam, za to nie wystarczy i czekam na umowe. Zobaczymy :-) i napisalam tez zeby wyslal mi link z opiniami o jego firmie, wiec na to tez czekam. Ijjeszcze taka informacja dla wszystkich, wczesniej dostalam od niego wiadomosc o pracy przy oliwkach i ogolnie nie wiem skad teraz ta nagla zmiana ale sprawdzilam tego Tomasza i widnieje na stronie krajowego rejestru dluznikow. O tym Andrzeju nic nie mam, bo wyskakuje tylko informacja o jakims polityku, bardzie...

basia.

ja również mam nieskończone 19. Również poprosiłam o skan dowodu, jednak to nie jest wystarczające moim zdaniem, więc czekam na jego odpowiedź i umowę, jeśli nie otrzymam papierków nie wysyłam mu żadnych pieniędzy i nigdzie się nie ruszam. mój email to: baska643@wp.pl jak coś.

Sara

wydaje mi się,że powinniśmy poczekać na umowę, którą ma nam wysłać ten facet. dobrze, że wśród nas jest chociaż jeden chłopak, bo to zaczynało mnie niepokoić. wydaje mi się, że musimy uzbroić się w cierpliwość. ogólnie jest kilka rzeczy, które mi się nie podobają ale najważniejsze jest żebyśmy byli w kontakcie i jak ktoś coś znajdzie to proszę o przekazanie. a co do (kaska312) "Faktycznie nie ma żadnych opinii o tej agencji w internecie. Może dostaniemy później maila, że jeśli chcemy wyjechać to musimy najpierw zapłacić, aby zarezerwować sobie miejsce." to w mailu jest taka informacja, że żeby zarezerwować sobie miejsce należy zapłacić mu 250 zł za autokar. Ja nie mam zamiaru płacić, dopiero jak zobacze umowę i będzie ona bez żadnych haczyków.

adam
@Sara

Również dostałem maila z pracą w Finlandii i powiem szczerze że jak wysyłałem aplikacje na to stanowisko to sprawdziłem tą agencję i już mi się wydawała tajemnicza. Macie rację że za pięknie to wszystko brzmi w tej ofercie a wczoraj natknąłem się na stronie gdzie była ta oferta pracy że istnieje prawdopodobieństwo że jest to oszust. A już myślałem że sobie zarobię na samochód bo byłby to mój pierwszy wyjazd za granicę ale będę mierzył w wyjazd do Niemiec bo mieszkam w Poznaniu i raczej będzie to najlepsze rozwiązanie. Nie przyjmujcie tej oferty chyba że chcecie mieć piekło z życie a widzę że tu same młode osoby piszą . Powodzenia w szukaniu uczciwej pracy.

100pa

(usunięte przez administratora) Skasujcie spację, nie chcę spamować ale nie zamieścilo mi linku.

100pa

A ktoś z Was ogólnie napisał do tego pana? Dziwi mnie, że nie ma żadnych opinii ale prawda jest też taka że chętnie krytykujemy działalność danej firmy, zwłaszcza, jeśli byliśmy przez nią oszukani ale pozytywnych komentarzy już tak się przyjemnie nie piszę. Nie znam tej firmy kompletnie, też dostałam e-maila i nie chcę się naciąć bo to mój pierwszy wyjazd za granicę, ale dostałam też propozycję od Dromadera i po wpisaniu firmy w wyszukiwarkę dosłownie zalała mnie fala negatywnych komentarzy. Firma SP menagement podobno działa od kilku lat, nikt by ich nie zjechał w komentarzach? Będę wdzięczna za info czy ktoś coś dalej zrobił w w kierunku wyjazdu bo staram się nie wierzyć w bajki, ale ogłoszenie brzmi zacnie.

kaska312

Czyli nici z wyjazdu za granicę do praca, szkoda. Zależało mi i nadal zależy. A może ktoś sie orientuje czy w Warszawie znajdują sie jskieś dobre agencje pracy, które zajmują się takimi wyjazdami?

Lukasz

Nie dajmy się nabrać. Agencja Zatrudnienia o tej nazwie nie istnieje. W mailu człowiek 3 razy pisze o tym, że działa legalnie - przypadek? 8 euro netto i zakwaterowanie za darmo - nie sądzę. Adres farmy nie jest adresem żadnej plantacji tylko jakiejś firmy: http://www.3erresrl.com/eng/contatti.php Nazwa firmy: http://miejsca.szczecin.gazeta.pl/miejsca_szczecin/161060045/Smart+Personel+Management+sp.+z+o.o./miasto-Biesiekierz/p/ Poza tym, która poważna firma dała by w nazwie angielskie słowo, które nie istnieje - "personal"?

@Lukasz

personel*

kaska312

Lukasz

Owy Pan (usunięte przez administratora)także wysłał mi info z propozycją pracy. Niestety nie ma żadnych opinii na temat danej agencji zatrudnienia. Nie znalazłem również żadnej farmy lub plantacji pod sycylijskim adresem podanym w mailu. Po wpisaniu numeru KRS w krajowym rejestrze wychodzi zakres działalności firmy: "Szkolnictwo dla dorosłych i inne, specjalistyczne formy kształcenia (bez kursów prawa jazdy)". Coś tu śmierdzi i zastanawiam się czy to nie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Personel Management

Smart Personel Management