Opinie o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

firma usługowo-handlowa

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. w Lublin

K.O.P.P..........

Czepiają się wszystkiego że nie ma sprzedaży że nie ma wyników niech jeszcze więcej KIEROWNIKÓW zatrudnią więcej kierowników niż pracowników to ja mam taki pomysł niech szefostwo górne czyli śmietanka tego czegoś pokaże jak się sprzedaje a nie mają tylko jakieś ale do przedstawicieli A ZRESZTĄ brak słów

Joanna;)

(usunięte przez administratora) jeszcze kilka spółek jednego szefa (usunięte przez administratora) Pamiętajcie terminowa i prawidłowa wypłata wynagrodzeń należy do podstawowych obowiązków pracodawcy.

opole wita

Tez należy do tego bagna jest już 25 marca a jeszcze nie maja ludzie wypłaty na umowę o prace co przypominam maja być do 10 każdego miesiacą firma tonie jak TITANIC ale nie którzy trwają nadzięji i pracują to znaczy udają ze pracują a oni udają ze płaca firma pożal się .....pozdrawiam

aaaaa

Ta firma i inne jak (usunięte przez administratora) to spółki jednego człowieka, wszędzie to (usunięte przez administratora)szukajcie ludzie pracy gdzie indziej.

Brałeś udział w rekrutacji do Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Widzę,że Biona i (usunięte przez administratora) prawie to samo...(usunięte przez administratora)też umawia się spotkania...Z wypłatami było tak samo-ja nadal czekam na wypłatę za listopad 2010...(usunięte przez administratora)totalna porażka...

ŁÓDŹ

Faktycznie !!! Mamy 15 luty,Wypłaty za grudzień brak.Nikt nic nie wie kiedy ma być.Z nikim nie można się skontaktować.w tej "firmie" jest tylko jedna osoba która trzeźwo myśli,aż się dziwię że jeszcze tam pracuje.Mają w poważaniu to że nie ma za co żyć i co do garnka włożyć.Osobiście powiem że pieniądze można zarobić w miarę na niektórych stanowiskach ale są one nie wypłacane w czasie,grubo po terminie. Ja nie będę czekać na wypłatę.Sprawę przekazuje do kancelarii adwokackiej gdy po piśmie z tzw "ostrzeżeniem" nie otrzymam wypłaty. ODRADZAM !

blableblibloblu

Ja też radzę uważać na tą firmę!!!!! (usunięte przez administratora)Co jest niedopuszczalne! (usunięte przez administratora)BRAK PROFESJONALIZMU!!!!!!!!! INSPEKCJA PRACY SIĘ KŁANIA!!!!!!!!!!!!

Mamy 10 lutego i prawie połowa firmy nie ma wypłaty..., a druga połowa dostała już pod koniec stycznia.

virus

Oni nadal każdej nowej osobie mówią,że da się tam zarobić (usunięte przez administratora) nawet.Oczywiście jest to bzdurą.Jak się ktoś za bardzo o wypłatę dopomina to potrafia poprostu na taką osobę krzyczeć jak byśmy im nie wim co zrobili i nie wiem co od nich chcieli.Ich nie interesuje jak człowiek zapłaci rachunki,kiedy oni zalegają z wypłatami.A nowych ludzi jest faktycznie teraz mniej bo czytają takie strony jak ta.Niech ludzie wiedzą na jakich zasadach działa taka firma jak ta.Niektórzy na pewno postarają się,żeby interwencja albo uwaga do nich zawitała jeśli nadal będą (usunięte przez administratora).A JEST NAS WIELU.

glamii

hey,,,,zgadzam sie ale teraz to jeszcze bardziej mnie wystraszyłes.....widzieliscie tam wogóle jakies nowe osoby?Ja tylko jedna,,,(usunięte przez administratora)dobrze im tak..niech wiedza ze mamy przekope od ludzi na siłe chcą sprzedać tanią chińszczyzne za grube pieniądze buuuuuuuhaaaa haaahhh

virus

Wypłata ma być najdalej do 30 a potrafi być na 8 lub 10.i nikogo to nie obchodzi,że ludzie nie mają za co żyć.Nawet za zwolnienie lekarskie dostaje się po uszach bo(usunięte przez administratora)Do łazienki 2 (usunięte przez administratora)nie dalej jak następnego dnia to odpracować(usunięte przez administratora).Przy nowych nie wolno nam rozmawiać o pieniądzach jakie zarabiamy i o opóźnieniach w przelewach.(usunięte przez administratora)To tak jakby do kogoś mieć pretensję, że jest zima a nie lato.(usunięte przez administratora)Coraz gorzej się dzieje skoro nie ma (usunięte przez administratora).To znaczy,że firma powoli(usunięte przez administratora)i.Nie wolno się wychylić bo jak dadzą wypowiedzenie to kasy za ostatni miesiąc w ogóle(usunięte przez administratora).I takie są fakty.Każdy kto tam pracuje bądź pracował powie dokładnie to samo.A to tylko kropla w morzu (usunięte przez administratora) jaka tam panuje.

carmel

Witam! nikomu nie polecam tej firmy. pracowałem prawie rok jako prezenter i rok zmarnowalem. Zadnej szansy na awans,na poczatku czaruja wysokimi zarobkami, później okazuje się że p(usunięte przez administratora)i to w dodatku przynajmniej tydzień opóźnione. Praca po 12-14 godzin przy trzech spotkaniach w ciągu dnia.Umowa zlecenie tak skonstruowana że o(usunięte przez administratora) do prowizji 1,5%. zazwyczaj wyrabiałem tak jak inni handlowcy około (usunięte przez administratora).Więc nikt prowizji na oczy nie widział a firma się cieszyła bo miała zysk. Jeżeli chodzi o samą sprzedaż to towar jest najzwyklejszą (usunięte przez administratora)-bardzo odradzam

rico

na początku nowym pracownikom mówi się,że będą zarabiali minimum (usunięte przez administratora) że jest możliwość awansu.WSZYSTKO to nie jest prawda.oczywiście nie mówią też kiedy dostaje się 1 wypłatę a jest ona dopiero po 2 miesiącach.Nie liczcie na zarobek.A na początku tam Was oczarują,że pomyślicie,że samego Boga za nogi złapaliście..

wlasnie jestem na etapie poszukiwan pracy w lublinie i wlasnie natrafilam na ta firme droga internetowa i widze wasze opinie bylabym w drodze tam jutro nie wiedzac zupelnie nic o ich okropnej dzialalnosci..ciesze sie ze jednak sa ludzie ktorzy nie boja sie ostrzec innych..dziekuje wam

Bardzo dziekuje za wszystkie opinie.Moj maz zostal wlasnie zaproszony na rozmowe do tej "firmy",ale po tym,co przeczytalam,na pewno nie skorzysta:/To jakis absurd,zeby w ten sposob wykorzystywac ludzi?!Co to sie dzieje w Naszym kraju...jaka mamy TU przyszlosc???Pozdrawiam

Blanca

Kochani to jest umowa zlecenia a nie umowa o pracę.Więc nie powinno tu być "kierowniczek" i "koordynatorów".To jest umowa zlecenie i wszyscy są według niej na równi.Traktują się jak szefostwo dlatego,że my im na to pozwoliliśmy.Pozwoliliśmy na krzyczenie,uszczypliwe uwagi w stylu "lepiej weź się do roboty" i na wiele innych rzeczy.NIKT nie ma prawa do nas się zwracać w ten sposób i nami pomiatać.Kazać zostawać po godzinach i przychodzić w soboty.(usunięte przez administratora)dadzą umowę o prace i pokój socjalny.Nie dość,że zarabiamy marne grosze to jeszcze jesteśmy za wszystko obwiniani i traktowani jak (usunięte przez administratora)

Bella

dotajemy przekope,że ludzie mają gdzieś takie spotkania.No oczywiście my jesteśmy winni,że wolą robić wiele innych rzeczy niż dać się naciągać.W "firmie"nie ma apteczki,pokoju socjalnego i sami musimy sprzątać pomieszczenia.Nad nami jest "koordynator" z bożej łaski który nie robil nic innego jak wyżywa się psychicznie.DUUUUUUUŻE opóźnienia płac.Zapytać też nie wolno bo tzw"szefostwo"nie jest od tego i nigdy nic nie wiedziało co sie dzieje z naszymi pieniazkami.Nie ma szans awansu.

stella

Drodzy'' pracownicy'' lub byli pracownicy firmy biona jeżeli czujecie żal lub niesprawiedliwość związaną z pracą w firmie Biona najlepiej podajcie tę firmę do sądu pracy, szczególnie o ustalenie stosunku pracy to nic nie kosztuje nie ponosicie z tego tytułu żadnych kosztów, a możecie dużo zyskać. Przede wszystkim poczucie sprawiedliwości ponadto korzyści finansowe np. ekwiwalent za niewykorzystany urlop wypoczynkowy, nadgodziny itp. plus do tego odsetki.ja zamierzam właśnie to zrobić. Ważna informacja dla pracowników firmy biona lub kandydatów na pracowników zastanówcie się odnośnie pracy w tej firmie (usunięte przez administratora)może dojść do tego że kiedyś w ogóle wam nie zapłacą trzymam za was kciuki [usunięte przez moderatora]

xxy

I gdzie są te inspekcje pracy,które powinny zajmować się takim czymś?nawet do łazienki nie można było wyjść bez krzywych spojrzeń.

porażka nad porażkami,trzymajcie się z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. - Lublin

Biona półka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.