Opinie o LECZNICA PANKRACY w Radom

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy LECZNICA PANKRACY. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w LECZNICA PANKRACY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LECZNICA PANKRACY w Radom

Hej, czy w firmie LECZNICA PANKRACY płacą za nadgodziny?

Tak

Krystyna

@Ej Jesteś w stanie mi powiedzieć, czy LECZNICA PANKRACY zatrudnia od pierwszych dni na umowę o pracę? Z góry dzięki.

@Krystyna

Tak

Krysia

Nie pracowalam tam ale to sa porzadni ludzie

Tymek

Jinx w moim sercu Skąd takie informacje posiadasz? Na stronie nic nie ma w temacie.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LECZNICA PANKRACY? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Magnolia

Ale to forum pracownicze więc wszelkie uwagi lepiej kierować do firmy!!

ANIA

NIGDY WIĘCEJ...każdego dnia inny lekarz chce się wykazać i stawia co i rusz inne DIAGNOZY.

Fifi :)
@ANIA

natura przychodni jest duży zespół lekarzy, my zawsze chodzimy do swojego wybranego. Bardzo fajne jest że maja grafik na stronie i można zerknąć kiedy przyjmuje.

Dori

Najlepsza lecznica w Radomiu,Moja sunia czuje się tam jak w domu, a przedewszystkim najlepsi specjaliści!!!! Lubię atmosferę w LECZNICA PANKRACY za: Podejście lekarzy i ta cudowna atmosfera

Sandra

Nienormalni ludzie nie dosc ze nie pomagają praktycznie wcale zwierzakom to jeszcze kompletne zdzierstwo z pieniędzmi za obciecie zębów królika powiedziano mi od 150zl w górę to kpina normalnie weterynarze robią to za ok 20 zł jak się dowiadywałam w innych lecznicach.!!!!! Tyle nawet nie zapłaciłam gdy mój pies miał babeszjoze w innej lecznicy. Nie polecam nikomu !!!!!

Patryk
@Sandra

Moze jak sie pani dowiadywala (i uzyskala odpowiedz 20zl) to zapytala pani o pazury a nie o zęby?!

trwqaa
@Sandra

Jezu, jak można obcinać zęby zdechłemu królikowi!? Nawet po śmierci nie dajecie Jinxowi spokoju....

@Sandra

Widać jak Pani dba o psa skoro dopuściła do babeszjozy... no ale tak to się kończy jak się decyduje na pupila a potem szuka gdzie tanim kosztem a najlepiej „za darmo”

Robert
@Sandra

Rozumiem, że jako klientka lecznicy możesz być niezadowolona z cen, ale na forum Gowork.pl priorytetem są opinie pracowników lecznicy Pankracy. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat warunków zatrudnienia i wynagrodzenia? Czy są poszukiwani weterynarze lub technicy weterynarii? Jaka atmosfera panuje w firmie i co powiedzielibyście o relacjach między współpracownikami? Zachęcam Was do zostawiania opinii.

Asdg

Nic nie znajacy sie ludzie i tyle. Moze ze 3 osoby w tej klinice ktore sie znaja na zwierzakach a inni powinni zamiatac kostke i kosic trawe. Mi takze usmiercili zwierzaki tylko faszerujac lekami nic wiec i nie wiadomo czemu odszedl. Nie polecam, do nich mozna pojsc tylko po tableke na robaki. Nastepnym razem pojade ze swoimi zwierzakami do warszawy lub kielc tam sa lekarze z powolania. A Karol? Dorobil sie i w dupie ma wszystko

Pablo
@Asdg

A jakie Pan zna inne metody poza leczeniem lekami ?? Jakieś modlitwy, tance wokoło pacjenta ? Ja jestem zadowolony z tej lecznicy a także moi znajomi. Także historie wyssane z palca są nie na miejscu.

Malgorzata

7 dni trwała walka o uratowanie mojej kotki Tosi... Bardzo fachowe podejście (konsultowałam z Przychodnią w Warszawie ),duże serce i zaangażowanie. Zapalenie trzustki ,cukrzyca z poziomem cukru powyżej skali,żółtaczka ....ech miałam nadzieje na cud po zabiegu wprowadzenia sondy żywieniowej. Kotka 10 letnia walczyła ,a razem z nią sztab lekarzy weterynarii,dbali o to aby zmniejszyć jej cierpienie,kroplówki, elektrolity,środki p.bolowe... Mojej kotce się nie udało ,mimo to polecam z czystym sercem i wdzięcznością Tą Przychodnie.Siedzialam z kotką cały tydzień po 3 godziny podczas kroplówek i obserwowałam.... Wasz zwierzak znajdzie tu pomoc i opiekę.. Ja dziękuję za wszystko,za podejście za walkę ,mimo świadomości ,że szanse są znikome...

Dr X
@Malgorzata

Dziękujemy za zaufanie

Jak wyglądają aktualności firmy LECZNICA PANKRACY? Może jakiś pracownik nam je przybliżyć.

zaint

aktualności? a co chciałbyś otrzymywać njusa o każdym wyleczonym/uśpionym piesku?

dr X

Jako lekarz zatrudniony w w/w lecznicy od przeszło 4 lat, polecam i zachęcam do pracy oraz składania CV lekarzom którzy zainteresowani są ciężką pracą i ogromną różnorodnością przypadków (w pozytywnym tego słowa znaczeniu- stanowisko wymaga szeroko pojętej analizy, szybkość w podejmowaniu decyzji, dociekliwości). Lecznica jest świetnie wyposażona a nowy(na bieżąco wzbogacany) asortyment/ sprzęt diagnostyczny znacznie ułatwia prace i skraca czas postawienia diagnozy. Ogromnym plusem jest praca zmianowa z dwoma technikami na dyżurze oraz recepcja na froncie obecną również w weekend i dni świąteczne - praca w takim zespole pomocników odzwierciedla standardy zachodnie. Płaca adekwatna jest do umiejętności i zaangażowania pracownika - szef potrafi docenić.

Aneta

Większość wpisów pozostawionych na tym forum ma charakter opinii klientów, pozostawionych po wizycie w LECZNICY PANKRACY. Oczywiście są one ważne dla osób chcących korzystać z opieki tej lecznicy nad ich pupilami, ale zdecydowana większość użytkowników tego portalu odwiedza te strony, aby poznać opinie osób zatrudnionych w danej firmie o swoim pracodawcy. Zachęcam zatem do aktywności osoby pracujące w tej firmie, aby podzieliły się swoimi doświadczeniami z tego miejsca pracy.

Effi86
@Aneta

Jestem obecnym pracownikiem Lecznicy, z czystym sumieniem polecam tutaj pracę. Warunki zatrudnienia, są bardzo dobre. Atmosfera idealna. Podejście przełożonych do pracownika bez zarzutu.

Bartek

Szkoda, że na forum nie ma opinii pracowników!!

Gregor

Czy lecznica potrzebuje może pracowników? Bardzo lubię zwierzaki.

Aneta

Ostatnie opinie o LECZNICA PANKRACY pochodziły od klientów firmy. Celem forum jest zbieranie informacji o pracodawcach i chociaż opinie klientów są dla nas bardzo cenne (Wszak dają obraz generalnego funkcjonowania firmy) to zapraszam do wypowiadania się również pracowników lecznicy. Czy są na forum obecnie zatrudnieni w LECZNICA PANKRACY? Jak wam się pracuje? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę?

Luiza

Ja mam dobre doświadczenie w pracy i myślę, że to konkurencja tak inspiruje niektórych.

amstaff

Przyjechałem kilka dni temu do lecznicy z moją sunią po godzinie 22. długo nie czekałem. Lekarz profesjonalnie wytłumaczył mi co i jak, zrobił mi wręcz wykład. Podejście dużo lepsze niż na SORZE. Warto było. Mają młyn to widać. Robią co mogą i nie dziwie się, że dużo ludzi ma negatywne opinie. Postawcie się na ich miejscu. Lecznica w której podchodzą do sprawy nie w sposób że to pies czy kot , tylko członek Waszej rodziny. łączny koszt mojego leczenia 250 zł, ale warto było.

Rolfi

gdyby zabezpieczyła Pani psa przeciwko kleszczom porządnym preparatem nie musiałaby Pani wylewać teraz łez i żalu w internecie..

mama
@Rolfi

Rolfi skad taka złość....??!!! to ja straciłam psa.. to ja patrzyłąm jak powoli tracił siły ...zrobiłam dla niego wszystko co mogłam....cały czas miałam nadzieje ze z tego wyjdzie...nie odszedł z powodu babeszjozy ale z powodu ostrej niewydolności nerek spowodowanej leczeniem obrzęku płuc.. i skąd pewność ze nie zabezpieczyłam psa od kleszczy....nie ma 100% środka na nich... a od prawidłowego leczenia niestety jest uzależnione życie każdego stworzenia......

Iwonka_

Zdecydowanie polecam lekarzy w Pankracym! Dzięki szybkiej interwencji i dokładnej diagnozie mój piesek nadal jest ze mną. Operacja jaką przeszedł w lecznicy była poważna ponieważ piesek połknął dziecięcy smoczek co zablokowało mu jelita. Dzięki precyzyjnej pracy lekarzy, smoczek został usunięty a piesek ma się bardzo dobrze. Przebywał w szpitalu i niczego nie mogę Pankracemu zarzucić, opiekowali się szczeniakiem, karmili, dbali aby było mu jak najlepiej. Jestem wdzięczna całemu personelowi że poważnie podeszli do sprawy i uratowali mi pieska. Na pewno nie raz zawitamy z pieskiem w Pankracym!

Zostaw merytoryczną opinię o LECZNICA PANKRACY - Radom

• Jak się pracuje w LECZNICA PANKRACY?

Zobacz opinie na temat firmy LECZNICA PANKRACY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LECZNICA PANKRACY?

LECZNICA PANKRACY
2.9/5 Na podstawie 59 ocen.
  • ul. Maratońska 1 lok. 1
    26-600 Radom