ORBITGAZ BYTOM

Bytom

Opinie o ORBITGAZ BYTOM

LUZAK 2012-08-25 17:48
MYŚLĘ IŻ FAJNIE JAK TAK SIĘ PISZE I MOZNA COS WYDEDUKOWAC .JA PRACUJĘ OD NIEDAWNA I POWIEM SZCZERZE IZ JESTEM MILE ZASKOCZONY ATMOSFERĄ I KASĄ .POZDRAWIAM
korpecki 2015-09-28 19:48
może ci co piszą takie głupoty może by się podpisali przeważnie są to tacy co nawet wiertarki udarowej nie mieli w ręce założył taki jeden czy drugi majzel do młotowiertarki na obrotach z udarem i kuje na majzlu obrotowym ,a zarobek oczywiście wymagania 3000 na rękę pozdrawiam ja pracuję już parę lat nie narzekam dziwię się że niektórych idiotów jeszcze trzymią Pozdrawiam załóż sobie firmę możesz przyjmować ludzi dasz im zarobić po 5000 ukradną jeszcze narzędzia po drodze jeszcze się prześpią czas jeszcze na kawusie a robota be jak można jeszcze odemnie wymagać przecież tak bardzo się napracowałem
ernest 2016-03-04 17:40
Praca nawet ciekawa. (usunięte przez administratora) . Przychodzisz zawsze 6.45 to nikt nie widzi a spróbuj raz wyjść 15.05 to już jesteś najbardziej leniwym pracownikiem. (usunięte przez administratora)
srf 2016-10-05 16:00
mysle ze na pewno na stanowisku takiego montera musisz mieć o tym wszystkim pojęcie tylko musisz w ogłoszeniu dokaldnie doczytac jak to wszystko wygląda a reszte to podjrzewam ze powiedzą Ci podczas rozmowy kwalifikacyjnej także powoedzenia daj zanc jak bylo
krepel 2016-11-18 21:55
Powiem Ci ,iż jest całkiem oki przepracowałem 240 godzin i dostałem 6580 zł myślę że jest oki pracowałem w konkurencji i tam jest więcej ludzi ale tu jest zaplecze i kasa
Zostaw swoją opinię o ORBITGAZ BYTOM - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ORBITGAZ BYTOM