Opinie o Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wieleń

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona). Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona) w Wieleń

weeee

jestem fizycznym pracownikiem mam super przełożonego i nie na rzekam chciała bym tam zostać dłużej szkoda ze to tylko sezon :(

Boras

Czytając te wszystkie wypowiedzi muszę dodać swoją. Pracowałem w Thule ponad 6,5 roku, więc znam ten zakład dość dobrze. Zaczynałem w magazynie, potem byłem kontrolerem jakości na montażu a skończyłem jako Specjalista ds. jakości. Na początku oczywiście było ciężko, ale z czasem awansowałem i to nie dla tego, że się komuś podlizywałem, ale dano mi szanse i ją wykorzystałem. Wykorzystałem do tego stopnia, że dzięki zdobytemu w Thule doświadczeniu i wiedzy, mogłem podjąć nowe wyzwanie jakim jest kierowanie Działem Jakości w moim obecnym zakładzie pracy. Więc jak czytam te opinie o różnych pracownikach i warunkach jakie panują w Thule to jest mi trochę przykro. Ja też nie raz usłyszałem od różnych osób i od Dyrektora kilka ostrych słów nawet obraźliwych, które z jego ust nie powinny paść, czasami na nie zasłużyłem czasami nie, ale też umiałem powiedzieć co mi leży na sercu, więc tu jest remis. Z niektórymi współpraca się układała dobrze, z niektórymi źle, niektórych lubiłem, niektórzy nie lubili mnie, ale trzeba było sobie radzić. Jeśli chodzi o warunki pracy to też było różnie raz lepiej raz gorzej. Ale nie mogę się zgodzić z tym, że w biurach jest taka sielanka tylko kwaki, ciasteczka itp. Nie raz miałem ochotę wrócić na kontrolę przyczep i mieć większy spokój, niż użerać się ze Szwedami, Duńczykami,Włochami o każdą niezasadną reklamację, o każdą złotówkę, czy wysłuchiwać że to nie tak, że to źle, że za wolno za mało. Faktem jednak jest, że zarobki w Thule nie porażają i to był główny powód mojego rozstanie, ale może się kiedyś poprawią, nie ma firm idealnych.

lkjhgfdsa

jasne :)

ToTylkoJa

Witam. Za jakiś czas być może zacznę pracę w THULE. Niestety, będę musiała dojeżdżać dosyć znaczny kawałek. Zastanawiam się, czy cały "interes" będzie dla mnie opłacalny. W związku z tym proszę o konkretną odpowiedź- czy początkujący pracownik produkcji zarabia w THULE więcej niż średnia krajowa ?

Monter

Luźna rozmowa, wszystko jasno wyjaśnione, odpowiedzi na wszystkie pytania, możliwośc umówienia się na rozpoczęcie pracy w późniejszym terminie.

Głównie o doświadczenie zawodowe i możliwości dojazdu do pracy, gotowośc na nadgodziny.

v v z

Sam kiedys pracowałem w tej firmie, sporo lat, i potwierdzam że zarobki pracowników biurowych są zdecydowanie na innym poziomie. (usunięte przez administratora) na ręke można dostac ale trzeba się postarac i wyprosić, Jeśli ma sie jakieś argumenty to nie powinno byc z tym problemu. Wieleń, łza sie w oku kręci jak wspominam... było OK.

Ktoś kiedys

Pracowałem kiedyś w tej firmie i pracowałem w biurze. Doszedłem tam własną pracą a nie plecami bo wcześniej pracowałem jako "brudas" więc nie gadajcie mi tu o plecach. Zastanówcie się ile razy złożyliście swoje cv jak były wewnętrzne rekrutacje?? Więc macie odpowiedz!!!!!!!!!!

gdsfgs

Takie wypłaty były że aż musiałem iść z walizką do banku

He

Studia nie wystarczą trzeba mieć do tego mega dobre znajomości!!!!!!!!!

opik

Z całym szacunkiem, ale trzeba było się uczyć i teraz też siedziałoby się za biurkiem, bo kiedy co niektórzy za młodu imprezowali, inni siedzieli nad książkami, żeby coś osiągnąć. Może nie wszyscy są za tymi biurkami odpowiednio usadzeni, ale i też nie wszyscy sa (usunięte przez administratora)

antszej

Pracowałem w odlewni na różnych ciężkich stanowiskach fizycznych i nie było (usunięte przez administratora)i jak tutaj,a i dało się zarobić za tę naprawdę ciężką prace tam,więc te farmazony zachowaj dla siebie.

pracus

Dziś złożył wypowiedzenie kolejny pracownik na spawalni.

zostawmy kwestie bonów i klamek w wc bo to nie to miejsce. z tego co wiem to za bony odpowiada ZFŚS i to on ustala zasady.

anim

Niestety tak to jest w Thule. Czym się więcej odzywasz tym krócej pracujesz. (usunięte przez administratora)y. A tak bida i nędza.

kaen

a mnie boli kwestia bonow... Niby kazdy rowny, a brane pod uwage sa zarobki... Bo jeden wiecej zarobi to mniej dostanie... Nie no fakt... Powinienem sie cieszyc ze cokolwiek dostalem, tak pewnie mnie ktos tu podsumuje. Pozdrawiam walczacych o lepsze jutro ;)

Thule

Jak by zadać w ankiecie pierwsze pytanie. Czy jest Pan/Pani zadowolona z pracy Thule ? Odpowiedź by była na 100% negatywna w przypadku pracowników fizycznych.

erd
@Thule

bylam pracownikiem fizycznym i bylam zadowowlnoa. wystarczy chciec pracowac. nie spotkalam pracy w ktorej zarobisz a sie nie narobisz...

animkaaaa

Droga Pani(usunięte przez administratora) Jestem byłą pracownicą tej firmy i szczerze aż żal się czyta takie opinie i wypowiedzi o firmie, która jeszcze 6 lat temu cieszyła się dobrą renomą na rynku pracy. Pracując w Thule kilka lat zwróciłam się do Pana Dyrektora z prośbą o podwyżkę nie zdążyłam zejść na dół kierownik już wiedział o naszej rozmowie, gdzie drogą służbową pierwsze poszłam w tej sprawie do kierownika, niestety w krótkim czasie dostałam wypowiedzenie niby redukcja etatu w tzw.. sezonie gdzie pracy było najwięcej i przyjmowano nowych pracowników. Z tego co wiem to wszystkie firmy w okolicy Wielenia mają wyrównane zarobki czy to jest gmina Krzyż lub Drawsko bo do Trzcianki trochę za daleko ale zarobki to już nie mój problem. Chciałam tylko napisać że w tej firmie nie było się do kogo zwrócić czy z problemem czy też z prośbą i z tego co widać po komentarzach to jest jeszcze gorzej.

Vinnie

kiedys pracowałem w firmie thule było w miare fajnie szlo pracowac nikt sie nie czepieł ale z opowiesci kolegi słyszałem ze panuje nie ciekawa atmosfera i ciesze sie ze juz tam nie pracuje..

s

Pewnie, ze tak duzo kobiet u nas pracuje

Szukam pracy. Wie ktoś może czy w Thule ma szansę na zatrudnienie kobieta?..chodzi mi o pracę fizyczną..

Zostaw merytoryczną opinię o Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona) - Wieleń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule Sp. z o.o. (działalność zakończona)