Opinie o Certus Niemcy w Bobingen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Certus Niemcy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Certus Niemcy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Certus Niemcy w Bobingen

Monik

Witam ! Współpracę z Firma Certus podjęłam w 2019 r.Pracuje przez te Firmę do dziśiejszego dnia .Nigdy nie miałam żadnych problemów z ta Firma . Pozdrawiam M .

Nie ważne

Pracuję w tej firmie i nie nażekam no tak to jest jak ktoś się nie nadaje do pracy to spory piszcie też o meldunku no sorry ja jakoś załatwiłem jak to mega napisał wywalają ludzi którzy do pracy nie chodzą

Obecny pracownik

Tak czytam te wszystkie wasze opinie i dochodze do wniosku , ze wam sie w glowach poprzewracalo , pracuje tu tyle czasu i nie moge narzekac , ale stawiamn sie w pracy kazdego dnia a nie robie sobie raz w tygodniu wolnego bo brzzuszek czy glowka wszystko z glowa Panie i PANOWIE... troche slabe jest to ze osoby, ktore tu sie wyrazaja nie potrfaia powiedziec wrost zapewne co ic boli ... na pewno sa lepsze firmy niz certus , ktore wiecej placa , ale nie daja Ci takich mozliwosci na poczatek

robson...

mentalnosc polaka jest wiemy wszyscy jaka,certus i ms to dobre firmy.jezeli ktos chce pracowac to pracowac bedzie.pozdrawiam...

kris
@robson...

certus i ms to dobre firmy ha ha Lepszego hitu dawno nie slyszalem.W tych firmach nie da sie zarobic.Nie gwarantuja ani godzin ani pracy .Same checi do pracy pracownika nie wystarcza Mentalnosc nie ma z tym nic wspolnego ani wyluzowanie Zreszta jak ktos chce sprawdzic jak jest to moze sie zatrudnic Tylko szkoda zdrowia i nerwow No i takie proby sa kosztowne.

Ola
@robson...

Idioto ms i certus to jedno, ta cała Andrusiak, z certus pracowała w MS, (usunięte przez administratora) ja i założyła własne biuro, nieplodna Andrusiak wszyscy się z niej śmieją, walić tylko ja nie zaciazy

Jack
@kris

Ty nieszczęśniku - (usunięte przez administratora) haruj jak wół w tym WIGLU w Gunzburgu, ty przybity łbie, pchasz się do władzy, kto cie zrobił komisjonerem w Wiglu, gdzie nawet baranie nie potrafisz ocynkowanego materiału rozróżnić. Nikt cie nie lubił przez twoje popisywanie się, kim ty nie jesteś co ty nie potrafisz, ( Tak ludzie z którymi pracowałeś w Certusie - imion nie będę pisał), sprzyjałeś temu (usunięte przez administratora) a się go bałeś jak ognia , jeszcze się zakuty łbie przyznajesz że przyjechałeś co Certusa robić za marne grosze, gdzie w Polsce miałeś prace za 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH i ją rzuciłeś - TO TRZEBA BYĆ (usunięte przez administratora)Z OSTRÓDY. Głąbie dzisiaj większość ludzi pracujących w Certusie gdyby w Polsce miała pensję 2,5 - 3,0 tys. na rękę to by Certusa mieli w Tylnej części ciała. Jesteś tak FAŁSZYWY że wszyscy cie mieli dosyć nawet na HOCHSTRASSE gdzie mieszkałeś i ludzie z którymi pracowałeś w Wiglu. Tak (usunięte przez administratora)wszyscy się CIESZĄ że się UWOLNILI OD CIEBIE. Ile tobie Gok tłumaczył, uczył cię, tylko ty sobie nie dasz wytłumaczyć (usunięte przez administratora), jedyne co potrafisz to iść w zaparte ( robisz po swojemu, gdzie wiesz że robisz źle). Wszyscy przez ciebie zwolnili się z Certusa, przyznaj się jak na (usunięte przez administratora)nagadałeś, jaki to on jest, a sam nie widziałeś jaki ty jesteś FAŁSZYWY I KŁAMLIWY - (usunięte przez administratora)i. Lubiłeś się popisywać w pracy, jak zostałeś komisjonerem chciałeś aby się wszyscy ciebie słuchali, kłóciłeś się z Gaborem, już jego brat Sandor CHCIAŁ CI WALNĄĆ W TWARZ ale koledzy Węgrzy go powstrzymali, chciałeś pokazać że można pracować po 10 godzin do 1 w nocy, a wszyscy się śmiali że Polski głąb pokazuje że można, gdzie inni pracowali po 8 godzin. CZŁOWIEKU JESTEŚ TAK FAŁSZYWY I KŁAMLIWY, że gorszego typa od ciebie to nie spotkaliśmy. Przestrzegam wszystkich, którzy podejmują pracę w Certusie przed tą osobą , jeśli zostaną skierowani do pracy na ocynkownię (usunięte przez administratora)do Gunzburga, róbcie swoje a do (usunięte przez administratora)to się mało oddzywajcie, dopiero zobaczycie JAKI TO KONFIDENT I KAPUŚ.

Czarny
@Ola

No i super mnie zwolnili za,to że prawdę powiedziałem o Karolinie Z ta co u nich pracuję ale szkoda,gadać bo jest tam (usunięte przez administratora)

angelika
@robson...

Pracowałam w obu agencjach, jednak polecam MS mimo krótszego stażu pracy. W MS można liczyć na profesjonalne traktowanie każdego pracownika. Jeśli chodzi o Certus jest to porażka- właścicielki mają gdzieś pracowników i to gdzie będą mieszkać.. wyjechaliśmy wraz ze znajomymi, obiecane było, że będziemy mieszkać razem ( tak też było) jednak na miejscu okazało się, że warunki mieszkalne były tragiczne, smrodu nie da się opisać. Posiadam zdjęcia mieszalnia jeśli ktoś byłby zainteresowany. PS byliśmy w dobrej sytuacji, ponieważ posiadaliśmy własne samochody, lecz gdybyśmy musieli jechać busem ( bo i tak bywa) to nie wiem jak byśmy to przetrwali. -100/10 tragedia ..

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Certus Niemcy? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
punkt

Biuro Agencji Szczecin.Certus to najprościej firma dla brudasów/kołtunów.Kilka dni tam byłem i taki brud,że strach się do czegokolwiek dotknąć,bo można jakiejś choroby dostać.Ja przebywałem tam w rękawiczkach gumowych non stop.Brak wody bieżącej.Trzeba sobie samemu przywozić.Na placu jest pies,o którego Cerus nie dba.Brudny,głodny i czeka tylko na jakiś ochłap.Firma nie kupuje mu jedzenia,tylko pracownicy od czasu do czasu coś mu dadzą.Firmie zależy tylko na pilnowaniu obiektu i kasowanie.Ludzie tam pracujący to po prostu tzw. odpad.Nie myją się i śmierdzi od nich z daleka.Z daleka od takich firm jak Certus! A jaki "grzeczny" "szef" w Szczecinie:)

Jak wygląda ścieżka awansu w Certus Niemcy?

Jakub

Ona nie istnieje

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Certus Niemcy?

tak jak najbarziej nie mozna narzekac na dobra atmosfere w pracy , pozdrawiam

Polak

W pracy, czyli w firmie Roma była miła atmosfera. Czego niestety nie mogę powiedzieć o atmosferze w agencji pracy. Wszystko trzeba załatwiać samemu, a od tego jest agencja która pobiera pieniądze za każdą nasza godzinę pracy. Kiedy próbujesz porozmawiać o swoich prawach panie tylko krzyczą i kłamią. Już wiem że zaufalem niewłaściwym ludziom, czuję się wykorzystany

@Polak

Ja niestety mam inne doświadczenie, gdyż w 1 tygodniu pracy w Romie na Werk II (gdzie miałam pracować 3 miesiące) atmosfera była naprawdę fajna zwłaszcza, że trafiłam na Polaków którzy mnie wdrożyli we wszystko. Po czym nagle zostałam przeniesiona na Werk I, niby na max 2 tygodnie bo ktoś poszedł na urlop, i się zaczęła jazda, byłam tam krytykowana, jak zaczęłam coś robić to mi to wyrywali z rąk, patrzyli spod byka i nie chcieli współpracować. Okropne przeżycie, które niestety trwało prawie 3 msc bo już nigdy nie wróciłam na Werk II mimo zapewnień, że tam wrócę.

Karol

Jak dobrego wymagają języka ?

@Karol

Biorą nawet i bez niego, ale na własnym doświadczeniu wiem, że nawet słaby ale komunikatywny niemiecki jest potrzebny.

Na jakie benefity można liczyć w Certus Niemcy?

Miśka

Szczerze to na żadne, mieszkania jakie oferują to jakaś kpina, czas pracy nigdy nie był z góry określony, więc jak ktoś skończył o godzinie 13 to do 17 musiał siedzieć na parkingu i czekać na pozostałych z którymi miał wrócić do "domu". Faktem jest tylko to, że po przepracowanych 6 tygodniach zwiększała się stawka za godzinę. A i najważniejsze jako przestroga, jak podpisujecie umowę to od razu żądajcie kopi umowy, bo potem nie ma szans na jej otrzymanie mimo wielu próśb.

Czy Certus Niemcy oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jest to legalna umow o pracę nie żadne zlecue ludzie na jakim wy świecie zyjecie ?:D

Oszukana

Dzień dobry, szczerze współczuję każdemu który miał styczność z tym biurem pośrednictwa pracy. Robią wszsytko żeby na tobie zarobić i niczym absolutnie nie pomagają, nie doradzają. Działają na niekorzyść pracownika, a za każdą godzinę pracy pracownika maja pieniądze. Niemożliwe jest uzyskanie świadczenia chorobowego, najpierw nie udzielają żadnych wskazówek jak to załatwić, samemu trzeba szukać jakiegoś lekarza jak się nie umie języka, potem nie mówią co trzeba załatwić, następnie mówią że za późno i że jesteśmy dorośli mamy sobie radzic (wielokrotne próby dodzwonienia się podczas chroby do biura), aż w końcu mówią że l4 płaci aok a do 6 tyg choroby płaci pracodawca czyli certus. Jestem w szoku jak Pani Karolina może nadal tam pracować, krzyczy po klientach kiedy prosimy o swoje a następnie obraża i rzuca słuchawkę. Błąd to był zaufać tej firmie. Jescze do tego aktualne zatrzymania właścicielek przez policję w sprawie nielegalnego zatrudniania cudzoziemców i unikanie płacenia składek

@Oszukana

Tak czytam te wasze wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że jesteście nieudacznikami i tyle. Ja pracuję, po przyjeździe zapewniono mi nocleg i pracę. Teraz wynajmuję mieszkanie, bo tak chciałem. Wypłacają mi co miesiąc należne pieniądze. Ale ja uczciwie pracuję i nie kombinuję, jak "polaczek". Najlepiej wracajcie do Polski, tam pracy pod dostatkiem za 2600 złotych brutto.

Były pracownik Certus
@Obecny pracownik

Tak czytam te twoje wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że jesteś idiotą

Witold
@Były pracownik Certus

Drodzy użytkownicy bardzo Was proszę, abyście się wzajemnie nie obrażali. Każdy może mieć nieco inne spostrzeżenie na temat danego pracodawcy. Mnie interesuje aktualnie, czy firma ta daje w ogóle możliwości zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? Może coś uda mi się ustalić?

@Witold

Witam Witoldzie , tak jak najbardziej firma daje możliwość stałego zatrudnienia bez znajomości języka oraz bez doświadczenia moim zdaniem naucza Cie wszystkiego na miejscu w którym bedziesz pracowal Panie w biurze są dość pomocne szczególnie Pani Karolina ktora stara się wszystkim pomoc jak moze Ogolnie warto spróbować:)

Obecny pracownik

Ty nawet nie potrafisz pisać w ojczystym języku. Widać co sobą reprezentujesz. Tacy ludzie jak ty szargają opinię Polaków i dlatego Niemcy nas niejednokrotnie źle traktują. Wstyd.

CZARNY

Nie polecam tej firmy bo ludzi mają gdzieś to wyzyszk człowieka już Polaków mało pracuje teraz to albo Ukraina lub Rumunia a kiedyś było tam ok pamietam te czasy jeszcze jak pracowałem w 2018 roku było ok dobrze że odeszłem i mam swoją działalność jestem na bieżąco co się tam dzieję

Ymmy

Czy wiadomo już na temat tego, czy panie właścicielki opuściły już areszt?

@Ymmy

Panie Wlascicielki , nie mialy nic wspolnego z areszetm , nastepnym razem sprawdz prosze swoje zrodla informacyjne :) Pozdrawiam

Obierzyswiat
@Ymmy

Z tego co wiem nadal są zatrzymane

Teresa
@Obierzyswiat

Skąd wiesz?

Obierzyswiat
@Teresa

Pani Karolina wypowiadająca się powyżej sama potwierdziła że są zatrzymane podczas telefonu na temat chęci odzyskania swoich pieniądzu z świadczenia chorobowego gdy pojawiła się prośbą o przekazanie do właścicielek. Więc jak widać kłamstwo goni kłamstwo. Same przekręty. A chyba nikt nie chce pracować dla firmy która przecież na nas zarabia a potem tylko wykorzystuje, nie pomaga, obdziera z kasy na każdym kroku i traktuje jak podludzi

Ciekawe

Chyba zapomniała Pani zmienić nicku, gdyż 3 minuty przed wystawieniem tej opinii, Pani również wystawiła z nicku "Kaska" opinię, odpowiadając użytkownikowi "Kinia" jako rzekomy pracownik, którego przenieśli do innego hotelu. To w końcu Pani pracuje w biurze w agencji czy jest Pani pracownikiem zatrudnionym przez tę agencję? :) A może chodzi o niwelowanie niepochlebnych opinii w nie do końca uczciwy sposób? :)

@Ciekawe

Faktycznie, ma Pan/Pani rację.. To byłby już zbyt duży przypadek. Naprawdę wstyd Pani Karolino

Hania

Witam potrzebuje pilnie opini na temat firmy Certus jakie są zarobki , warunki mieszkaniowe , umowa itp PROSZE O OPINIE TYLKO OSOBY CO TAM PRACOWALY LUB PRACUJA ... ?????!!!!!

Magda
@Hania

Witam , ja narzekac nie moge praczuje tu juz od ponad 4 lat i nigdy nie mialam probolemu , zarobki sa ok , warunki mieszkaniowe tez jak najbardziej ...

@Hania

Haniu, pracowałam w certus, nie lubię wystawiać negatywnych opinni ale nie chce żeby Cię spotkało to co mnie. Zarobki są niskie i co ważne o wiele niższe niż panie dekarowaly przez telefon przed przyjazdem. Umowa była w języku niemieckim, ja nie znam tego języka a nie mogłam jej spokojnie przetłumaczyć bo panie mnie bardzo pospieszaly więc nie wiem co w niej było. Jednak najgorsze było traktowanie pracownika oraz stan stancji pracowniczych. Zostałam ze wszystkim sama, prosiłam o pomoc agencje w kwestii pomocy w znalezieniu lekarza, miałam gorączkę i bardzo źle się czułam, panie powiedziały że to nie ich zadanie, jestem dorosla i musiałam sama szukać, będąc w obcym kraju, nie znając języka. Kiedyś jak pracowałam u innej agencji panie mi pomagały we wszystkim i były mile. Za to się właśnie płaci agencji że pomagaja w takich sprawach. Kiedy upominalam się o wypłatę chorobowego w certus panie bardzo się denerwowaly i krzyczały. Widocznie chciały mnie nastraczyc bo nie miały zamiaru oddawać mi moich pieniędzy. Już ich nie odzyskam, skończyłam pracę pół roku temu. Najgorzej jednak wspominam stan pokoi pracowniczych. To były bardzo stare budynki w których kiedyś mieściła się stadnina koni. Wszędzie była wilgoć, okna były nieszczelne i w środku było zimno. Przeciekajaca toaleta, pełno pleśni i grzyba na suficie, zapadająca się podłoga

Kaska
@Kinia

@Kinia , mowisz o pokojach w Ziegelstadel czy moe inych ? warunki mialam na poczaku akt faktem zle , ale normlanie rozmaiwajac z Nimi przeniosly mnie do nnego hotelu i nie bylo z tym prblemu .

@Kaska

Tak, je miałam na myśli. O super, nie wiedziałam. W takim razie fajnie. Szkoda że nikt mi nie powiedział że można ale z opinii o tej firmie wynika że mało co przekazuję się pracownikowi. Dobrze ze chociaż pracownicy wspierają się nawzajem, dzięki

Zasiłek chorobowy

Czy komuś certus również nie chciał wypłacić l4 w przypadku choroby poniżej 6 tygodni, twierdząc że to obowiązek aok? Jak rozwiazaliscie tą kwestię? Proszę o pomoc

Alicja
@Zasiłek chorobowy

Byłam na chorobowym bez problemu zostało mi to zapłacone jasne ,że nnej niz normalnie ale zapłacone ????

Zasiłek chorobowy
@Alicja

Dziękuję za opinie, niestety ja nie dostałam. Na maile nie dostaje odpowiedzi a telefonu nie odbierają albo rzucają słuchawkę. Jakby ktoś też walczyl o swoje pieniądze od certusa to proszę o zgłoszenie się. Jeśli będzie nas więcej mamy większe szanse

spawacz

najgorsza agencja w jakiej robilem nie pomogą w niczym wszystko samemu musisz zalatwiac stawki to oszustwo mi powiedziano ze mam 10 na godz a tak naprawdę to 9 o meldunku mozna zapomniec oszukują na wszystkim mialem miec ubranie robocze to powiedziano ze mam sobie kupic co do wyposazenia mieszkan to stół i lózko zasyfiałe ze spac w nim to katastrofa za to wymyslili sobie kary pienięzne za spozniony cetel z godzinami 15eu kary za 1dzien spoznienia do pracy 50eu kary minus dniówka to najgorsza agencja (usunięte przez administratora)

Klamstwo!!!!!

@spawacz

Dziwne dla mnie i moich kumpli pani Iwonka zamawia regularnie w Strausie nowe zeczy. Wystarczy tylko powiedziec. Nie moge potwierdzic tego co koledzy pisza.!!

Twój mentor
@anonymous

@anonymouse jak się siedzi pod biurkiem to zamawiają XD łosiu idź i jej skwary z (usunięte przez administratora) wygryzaj XD dobra kończę ten spam daje agencji 1 na 10 każdy ma inne zdanie ale pamiętajcie przez takich jak wy robimy za 1000 euro gdzie kiedyś z opowiadań ludzie zarabiali od 1500 w górę nie pozdrawiam polska cholote ✌️✌️

Polak
@spawacz

Potwierdzam, przechodziłem przez to samo.

....niEmcus

jak na poczatkem , jest okej warunki mieszkaniowe wiadomo , ze nie zaden Sheraton czy inne lepszego sortu hotele , da sie przezyc .. na poczatek kariery w Niemczchech i jako checi zostania tu na dluzej dobre rozwiazanie , Dzieki i kierownictwu moja cala rodzina jest tu a ja juz 4 lata pracuje pod inna firma zona pracowala tez przez Certusa teraz ma konktakt .. szkoda , ze wiele opini na ich temat nie jest prawda ...

Asia

Jak najbardziej polecam tą firmę , praca w miłej atmosferze , w biurze kompetentnie osoby z którymi można się dogadać bez żadnego problemu , warunki mieszkaniowe jak najbardziej na plus .

Pan Z

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was pracuje w zakładzie produkcji rolet? Jaka praca i jakie warunki?

michal
@Pan Z

Witam , pracuje od 6 lat . warunki sa spoko i idzie tez dobrze zarobic , Pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Certus Niemcy - Bobingen

• Jak się pracuje w Certus Niemcy?

Zobacz opinie na temat firmy Certus Niemcy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Certus Niemcy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Certus Niemcy