Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.

znak

Prokuratura jest na ul krasinskiego65nie daleko na żoliborzu zrobisz jak uważasz ja tylko doradzam(usunięte przez administratora)

Małpiak

Obiecaj, że za zarobione pieniądze kupisz sobie słownik ortograficzny i skończysz eksternistycznie gimnazjum!!!

pogonczyk

znak ,jeden z taki z biura jakis na Z,mają jakis obiekt na wawelskiej w Warszawiem to ponoc straszy odpowiedzialnoscią i potraceniami z pensji,tam mają jakis parking płatny,pracowała tam kiedys taka babka rozmawiałem z nią przy wypłacie,tez jakies jazdy miała z nimi tez tam cos ja straszyli o zniesławienie czy cos ale zapłacili jej i niebyło scen,podobnierz najgorszy ich obiekt nikt tam robic niechce ,stawka taka sama jak na kazdym,ale o co tam chodzi to juz niepytałem dawno to było jeszcze w tamtym roku

ja2

To co to jak juz ktoś jest nie rozgarniety to mozna z nim robic co sie tylko chce? Nawet jak przyglup podpisze ta umowe to nie znaczy ze mozna go zgnoic i okrasc.Nie kazdy musi byc Einsteinem (dla tych mniej rozgarnietych ansztajnem)

Pracownik Ochrony

Wszystko normalnie bez zbędnych procedur

Czy nadużywam alkoholu

znak

Kobieto pracujesz w ksiegowosci i takie glupoty wypisujesz!od kirdy na zleceniu musisz stawic sie wedle grafiku masz prawo odmowic pracy w kazdym momencie wiec nie wypisuj glupot masz prawo odmowic pracy w kazdej chwili to jest umowa zlecenie jak mu zabiorą pensje to też o synie bedziesz tak mowila!zaraz dostal kare za spanie na służbie czy tak a wiec byla jakas kontrola i to na zleceniu tak mozna ha ha ha.kobieto jestes ksiegową wiec chociaż nie pisz ze masz taki zawod i sie nie osmieszaj!!!aha zapomnialemksiegową pogoni ha ha

...

cash to zabierz syna z tej firmy kobieto szkoda chłopaka,osobiscie nieznam tych co mają w/w problem,wiem ze jeden to pic niemoze,

@...

Do Znak. Jak nazwać z kolei tego, kto podpisuje umowę skonstruowaną przez kogoś nienormalnego??? Kimś jeszcze mniej normalnym, czy jeszcze mniej rozgarniętym???

znak

Zeby ich pilnowac zeby za (usunięte przez administratora) nie dostali ale panowie są inne sposoby kulturalne wiec po co sie szarpac?nie są tego warci obiecuje wszystkim na tym forum ze jak zakoncze z nimi batalie to przyjde do biuraw dzien waszych pensij i tym niedowiarkom udowodnie że można i że warto!panowie nie pozwalajcie sie i(usunięte przez administratora)naprawde nic nie kosztuje ani sąd ani nic innego.i niech was nie straszą swoimi prawnikami bo nie mają takich dobrych wystsrczy spojrzec na umowy skonstruowane przeciez to nikt normalny takiej umowy nie mogl skonstruowac

cash

Pracuję w księgowości innej firmy, znacznie większej, a do pogoni trafił mój syn. Dziwię się tym wpisom, bo oczywiście wszyscy jesteśmy biedni i to, że ktoś upił się, nie stawił do pracy, porzucił stanowisko i kilku innych straciło jedyne źródło utrzymania, przez osobę niepoważną to nie ważne??? Ważne jest to, że ktoś musiał się napić, ktoś wytrzeźwieć, a ktoś zwyczajnie zlekceważyć robotę, a teraz wypisuje pokrzywdzony, bo naraził innych na trudności a on tylko musiał być nierobem i alkoholikiem...!!! Odrobinę panowie i panie samokrytycyzmu, spójrzcie najpierw na siebie i zapytajcie siebie??? Gdzie jakaś godność i poczucie obowiązku? Mój syn też się skarży, że dostaje kary za spanie, ale jeżeli nie chciało się uczyć, to trzeba siedzieć po nocach. Nie będę utrzymywała nieroba i darmozjada, nawet jeżeli to najbliższa rodzina, a wy sądzicie, że obca firma będzie was niańczyła??? Może troszkę rozumu i skromności, czy też wszyscy inni będą na was pracować???

znak

Kruczki prawne to niech sobie poszukają i to dobrze pewnie ze to nie wszystko co mam najpoteżniejsze to w sadzie!!!sorki kolego do ktorego dzis dzwonilem ale nie moge dzis jutro zadzwonie to mozemy nawet sie spotkac i pogadac a do wczesniejszego wpisu kogos tosłodki to może sobie gacie sciągnąć jesli nie potrzebuje do tego instrukcij a jesli ktos nie chce u nich pracowac to zabrali mi pensje taki powod mi zostal podany to ja im teraz dam kilkanascie powodow do oddania i to nie tego co mialem zarobione bo dojdą odsetki jestem dobrze pprzygotowany do tej batali i nie moge sie doczekac wezwania przez sąd na rozprawe tym bardziej że msm już za sobą prokurature i policje i zeznania po ktorych jestem pewny ze wygram a was jak straszą i sie boicie to wasza sprawa i jeszcze słowo do pana dyrektora otoż za krotko pan jest w tej firmie żeby wszystko wiedziec to niech sie pan nie mądrzy

.....

wiem natomiast jedno ze sady pokrzywdzonym pracowniką idą z reguły na reka nawet jak sie to ciagnie,firma Pogon niejst jakos wybitnie dużo firmą jak solid czy konsalnet,wiec uda im sie cos wywalczyc napewno,osoby w biurze tez do rozgarnietych niezaleną,zgrywaja jedynie madrali taka prawda,zresztą po co firma stwarza wogole takie sytuacje,nawet jak ktos cos zawinił,dac mu czesc resztą potracic,ale nie cała no ludzie czy tu sie pracuje na czarno czy jak,niedziwie sie im,same szefostwo robi takie incydenty

......

co jak co ale bo wpisach,wynika ze temu drugiemu powinny zapłacic jak nic,niezam szczegołow,ale wynika ze cały miesiac pelny przeracował a rozchodzi sie cos o lipiec,kurde ludzie co wy tam robicie z tymi ludzmy,z tym pierwszym tez cos niechalo,ponoc pijany był,czy cos ale to nawet te 500zł ale niecałą pensje,jak sie im niedziwie,jezeli ten 1 nawet zrezygnował w lipcu a cały czerwiec przerobił i godz poszły to co lipiec ich obchodzi niech mu za lipiec niezapłaca a na drugiego to co maja wykaz z alkomatu czy cos czy moze wygladał jakby byl tez cos niebarzo durdymały im wcikaja i mysla ze popuszcza,sambym niepopuscił

:-)

a gosc wporzadku jak niemialem to pozyczył, do wypłaty,szkoda

:-)

@Kolega akurat jeden niepił cos w wmówili ze porzucił obiekt na poczatku lipca,aniezapłacili mu za czerwiec,i koledzy z jego obiektu doskonale wiedza jak było,lipiec jak lipiec,ale cały czerwiec i godz miał rozpisane,-pijanstwa w pracy nietoleruje ale zeby bezczelnie cos wmawiac,to i tak niezmienia faktu ze za czerwiec mu sie zalezy,jak cokolwiek porzucił to w lipcy

Kolega

Pracowałem w pogoni, coś zarobiłem, coś straciłem. Branża jest nędzna, ale śmiać mi się chce z waszych wypocin smutnych frustratów. Z takimi jak wy musiałem na obiekcie gnić i słuchać pijackich bajek. Trzeba było olać tę firemkę, albo pracować, a nie chlać, to byście teraz byli gdzieindziej a nie płakać w internecie. Teraz chojrakujecie, a kiedy was słodki zdejmował nawalonych jak ostatnie dno, to jedynie bełkotaliście zarzygani...

zniesmaczony

Ja również życzę powodzenia.Znak pamietaj żebyś się dobrze przygotował do tej batalii.Oni będą wykorzystać wszystkie kruczki prawne.A i pamietaj żeby się z początku nie odsłonić...Największe działa wyciąga się na koniec.Jak wrócę z wakacji to zajrzę tutaj.Pozdrawiam

Widze z ktos wreszcie sie wział ostro za biuro,brawo,powodzenia,

.ja nawet chyba wiem o kogo chodzi,ten gosciu,niejest głupi,wiem ze duzo moze załatwic i ma gadane jakby magistra jakiegos skonczył,a w pogoni pracował,jedynie po to zeby miec jakies zatrudnieie czy cos,i słyszałem ze tam ładnie w biurze(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) pogoniowskie numery sa na plusa,nawet niemasz jaj spradzic goscia ,a co dopiero ten prokurator sad,nastepny co tylko pisze ,podpucha wez ty,,sie ogarnij,straszym prokuratorem a ciezko ci numer wyrecic sie ewentualnie rozlączyc,to załatwiaj sam a nie piszesz cos niezrobił ,powiem ci zes nic niezrobił.i tak firma doskonale wie kto ci to napisał i o kogo chodzi po wczorajszej wypłacie,

znak

Zniesmaczony ale ja o tym wiem ze to podpucha raz gosc pisze ze komus zabrali potem ze jemu i ten numerznajomy ppogonioski jestem troche za inteligentny wcale bym sie nie zdziwil jakby to byl slodki zreszta wiekszosc w biurze to mało inteligentne osoby

:'''

zniesławienie dobre dobre te wpisy same z siebie sie niebiorą,traktujecie ludzi jakby na czarno pracowali,u was,kto was w tych wpisach zniesławił.strona jest to wyrazania opinii,a ze firma jest jaka jest taka opinia,umowa o materiałach reklamchych,,macie pomysł,niema co,,popieram tych co do gdzies zgłosza,,jeden mozne nic niezdziała zgodze sie i mozecie sobie kpic z kogos ze mówi ze z tym do sadu pojdzie,ale 2 czy 3 jak pojdzie jednoczesnie,moze juz tak dobrze niebyc,,a ze macie non stop chetnch,owszem,macie na miesiac na dwa ,trzy,i sie kreci interes,,daje jeszcze rok dwa i sie pokreci,,,szefostwo ma gdzies sady,moze i tak bo to z reguły na gadaniu sie konczy badzmy szczerzy i rok bity jak sprawa sie toczy no i koszta,moze niekazdy ma,ale widze ze ktos pdszedł koncu powazniej,i fakt widac ze ma argumenty,i o całą pensjie sie rozchodzi,--niedziwie sie,potrocenie owszem,mozna komus wmówic niezgłosznie czy spanie,ale zabrac cała pensje cały mc za darmo niepodajc jakis konkretów niedziwie sie,ta firma to ma ładną strone interetowa i nic wiecej,

Zostaw merytoryczną opinię o Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pogoń Ochrona – Pogoń Sp. z o.o.