Opinie o BUD-PRO w Świba

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BUD-PRO. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BUD-PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUD-PRO w Świba

Alic Nowy wpis

A ja wiem czy jest jakieś duże ryzyko @bubis. Akurat to jest porządna firma i zleceń mają sporo z tego co wiem.

maciej Nowy wpis

Jako osobiście poszkodowany, chce uprzedzić wszystkich szukających pracy by omijali z daleka firmę BUD-PRO. Firma jest nierzetelna w płatnościach i w żadnym wypadku nie kieruje się dobrem pracownika. Informuję również wszystkich byłych oraz ewentualnych przyszłych inwestorów a także inne podmioty współpracujące z tą firmą, że w najbliższym czasie zostają podjęte wobec tej firmy kroki prawne mające na celu wyjaśnienie dotychczasowej jej działalności, a także zapobierzenia w przyszłości jej nieuczciwych praktyk. Zostaną zaangażowane w to wszystkie możliwe instytucje i urzędy jak Sąd Pracy, Inspekcja Pracy oraz zostanie złożony wniosek do Sądu z powództwa cywilnego. Zostaną również powiadomione wszystkie oficjalne Instytucjak i Urzędy współpracujące do tej pory z tą firmą.

Olek Nowy wpis

Jeżeli szukacie kogoś kto nie wykonuje prace na czas, marnuje materiał nie konczy roboty a bierze zaliczki i nie pamięta że pieniądze wziął to strzał w 10. Jednym słowem z daleko od nich bo problemów można mieć co nie miara.

zafascynowany

Polecam każdemu ta firmę. Każdemu kto chce mieć wykonaną fuszerkę. Polecam ją także każdemu, kto lubi otrzymywać wypłaty w ratach. Tak nie jest się pewnym kiedy nastąpi wypłata wynagrodzenia. Umów brak. Jeśli to już na 1/4 etatu. Przecież najważniejszy jest [usunięte przez moderatora] pracownika. Jednym słowem - OMIJAĆ!!!

Zostaw merytoryczną opinię o BUD-PRO - Świba

BUD-PRO