HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Opinie o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Spedytor ZG

Praca w spedycji, to napewno nie praca w HIT transport. Beznadziejny onbording, brak relacji, brak wsparcia, chamskie zachowanie, wyklinanie i okropne odzywki ze strony „przełożonych”, żaden nie ma odpowiednich umiejętności do zarządzania zespołem i ludźmi, nie mówiąc już o jakichkolwiek wartościach. Sama firma nie wyznaje również żadnych pozytywnych wartości. Stawia na wyzysk, nie dając wiele w zamian. Beznadziejne zarobki, bez możliwości rozwoju… Duża dawka stresu. Brak nastawienia na wyniki czy targety. Po prostu ślepa praca, bez żadnej wizji i strategii… Po prostu stawiają Ci oczekiwania i na tym się kończy… W takich warunkach bardzo trudno osiągnąć sukces, zwłaszcza jak Twoi koledzy z biura zazdrośnie trzymają klientów z którymi nie prowadzą żadnej współpracy czy relacji. Firma nie potrafi wykorzystać potencjału pracownika, przełożony nie potrafi zorganizować we właściwy sposób miejsca pracy, obowiązków… Wszystko jest na niskim poziomie. Na najniższym jest szacunek do drugiego człowieka. Nikt mnie nie zwolnił. Po dłuższej współpracy z firmą, dając bardzo wiele od siebie pewnym było ze nic więcej się nie wydarzy. Konkurencja jest duża, przywitała mnie z otwartymi rękoma… moje wyniki dziś to kilkadziesiąt tysięcy euro. Moja wypłata jest 7x wyższa niż w HIT. Żałuje straconego czasu. Ty nie trać swojego, po za wyzyskiem niczego więcej nie otrzymasz. Ale będą grać w tej operze mydlanej i obiecywać złote góry… Nigdy nic się nie wydarzy :)

Nie polecam
@Spedytor ZG

Nie polecam pracy w tej firmie, pracowałem dwa lata. Teraz u konkurencji od roku i wreszcie spokoj. Kierownictwo o zgrozo! Ale najlepszy to dział windykacji co się człowiek not za nie swoje błędy naplacil. Jest dużo lepszych firm transportowych. Uważam że nie warto

Renti
@Nie polecam

Doładowanie, też pracowałem kilka dobrych lat , powiem jedno zmarnowany czas niska podstawa bo po co dawać podwyżki. Krzyki wyzwiska normalka. Kto może niech szuka pracy w lepszych firmach gdzie można i lepiej zarobić i mieć szacunek kierownictwa

Wrotki
@Spedytor ZG

Zastanawialem się czy tam nie aplikować, w spedycji 5 lat, baza klientów Ale po tym wpisie chyba konkurencyjni pod względem zarobków nie jest

NN
@Wrotki

Jest tyle firm spedycyjnych gdzie są dużo dużo lepsze warunki. Tutaj marna wyplata pomocy zero.Ja po 2 latach miałem dość, kiedy miałem ciężki okres pisałem magisterke, trochę spałem z wyników Pani kierowniczka zwolnila natychmiast i przejęła moich najlpeszych klientów. Nie polecam nikomu Wystawiam opinię negatywną

Marion

Jak wygląda praca spedytora na oddziale w Wolsztynie? Jak atmosfera? I czy trzeba mieć doświadczenie na podanym stanowisku?

mf
@Marion

najlepszy oddział dyrektorzy to już wgl

@mf

O, a czemu tam jest najlepszy? piszesz pod względem atmosfery czy może $$? dla mnie obydwa aspekty ważne ale ten drugi nieco bardziej chyba. jak pracę mają tam poukładaną i ile osób robi na dziale? każdy stacjonarnie jest?

Katarzyna

No dobrze, miałam prawo nie załapać, nie jestem w temacie jeszcze... To wobec tego, który oddział byście uznali za najlepszy i z jakiego powodu skoro nie ten wspomniany?

!

Głusi oraz gluchoniemi kierowcy na C+E nie są mile widziani w firmie mimo kwalifikacji .

głuchy
@!

Szef nie miałby jak się na Panu wyładować, to niestety dyskwalifikuje Pana jako kandydata. Niemowy mile widziane.

@głuchy

Bardziej widze ułomnośc i ptasie możdzki pracowników tam rekrutujących niż szefa i jego zachowanie .

@@!

To jaki jest ostatecznie prawdziwy powód tego, że osoby głuchonieme nie mają tu szans? jest na tyle innych kandydatów, że mogą sobie na taką preferencję pozwolić?

poco?
@!

Przecież z tego co tu można przeczytać to właśnie takiego zatrudniliście. Rozumiem, że rozmowę kwalifikacyjną z waszej strony przeprowadzała taka sama osoba skoro się dogadali? xD I co to wgl za komentarz? Poważny właściciel firmy czy kierownictwo nie pozwoliłoby na pisanie takich komentarzy swoim pracownikom o byłych pracownikach. Wyjaśnijcie sobie wszystkie kwestie z kierowcą w cztery oczy i po co gdzieś na forum się udzielać. Tym bardziej sami pracownicy, który dalej tam pracują. Dziecinada normalnie. To właśnie świadczy jaką "poważną" firmą jesteście i jaki macie szacunek do pracownika (czy pracownik się sprawdzi czy nie). Jak przynosi zysk to całujecie po rączkach a jak nawali to od razu wylewacie żale na forum firmy na goworku. Jak to mawiają młodzi - MASAKRACJA eSSA

Jak wygląda praca w biurze w Szczecinie?

xxx
@Kasia

Polecam!! Dobra atmosfera. Wypłata na czas. Godziny pracy 8-16. Spedytorzy z chęcią dzielą się wiedzą oraz swoim doświadczeniem. Więc nie musisz się obawiać jeżeli nie posiadasz wystarczającej wiedzy. ;) Bardzo dużym plusem jest wsparcie Pani kierownik w codziennej pracy. Stawiamy na współpracę i dążenie do wspólnego celu!

Srit
@Kasia

Dzwonisz po klientach i szukasz ładunków , a jak już zrobisz dobrą marżę, dostajesz w nagrodę paprykarz

abc
@Kasia

Najlepiej jak sama przyjdziesz i się przekonasz jak jest u nas i na czym ta praca polega. Ile ludzi tyle opinii.

xxx
@xxx

Ciekawe czemu zostałam zminusowana i przez kogo? Stawiam na 99% konkurencję, bo to aż nie do uwierzenia, że nie można mieć własnego zdania, a jak już się wypowiesz to wylewa się na ciebie fala hejtu.

Ubawiony
@Srit

Dobry paprykarz nie jest zły. Ciekawe czy te pozytywne teksty pisze sama kierowniczka

Żbiku
@Ubawiony

Odpowiem pytaniem na pytanie. Ciekawe czy te wszystkie negatywy piszą ludzie którym za to płacą agencje reklamowe i konkurencja? Coś zadziwiająco dużo tutaj tych negatywów, a wszystkie na jedno kopyto.

~!
@xxx

Przecież ten oddział nie ma nic wspólnego z fachową spedycją. A już najlepszym HITEM jest to, że w momencie, gdy odchodzi pracownik to wszystkich najlepszych klientów po nim bierze kierowniczka ze swoją koleżaneczką a reszcie pracowników dają ochłapy żeby nikt nie miał pretensji.

Jerzy

Czemu nie chcą takiego stanowiska?

Tomasz

Ktoś ci zapłacił za rozsiewanie fejkowych informacji o tej firmie? Przecież to kolejna opinia tej samej treści, którą czytam :/

kcin
@Tomasz

jakie fejkowe? cofnij się 3 lata wstecz i sprawdź kto został ze starej ekipy ze Szczecina i odpowiedz sobie sam na to pytanie. Wszyscy odeszli, no...może nie wszyscy XD

Ziółko
@Kasia

Zdecydowanie nie polecam. Zarobki chyba najgorsze w Szczecinie, jeśli chodzi o firmę spedycyjna. Spóźnisz się minutę nagana albo dyscyplinarka i drzwi zamknięte, wszędzie kamery i inwigilacja.Jak tam pracowałem to jak przychodziła jakaś nota cokolwiek co w transporcie się często zdarza to nie ważne twoja wina płac z marży, nie broni się pracownika.Jak osiągniesz dobry wynik to out,żeby nie wypłacać marży. Brak możliwość rozwoju,zero swobody i ciągle tlumaczenie. Distaniesz świadectwo pracy z naganą albo dyscyplinarka żeby Tobie zaszkodzić,zero inwestycji w pracownika. Brak kawy, herbaty nic co w innych firmach jest normą

Stryju
@Kasia

Najgorszy oddział z całej firmy, z resztą całą firma powoli idzie na sam dół. Szczecin fałsz i odgadywanie ze strony kierownictwa to codzienność. Podkradanie klientów, nie wypłacanie premii jak się odchodzi z pracy mimo że to ciężka twoja praca !! Omijać tą firmę!!!

@Stryju

W jaki sposób niby sobie podkradacie klientów?

foka3721
@Tomasz

mordo, mi nikt nie płaci za rozsiewanie fałszywych informacji tylko to są fakty xD

Ziółko
@Zofia

Idź tam to się dowiesz. Jak Twój klient ma przestój albo urlop to od razu ty wylatujesz,jest pretekst jeszcze dowalą Ci że niby jakieś obciążenia masz i na razie, potem elegancko przejmują klienta z Ciebie oczywiście głupka i (usunięte przez administratora) robią Szczecin to najgorszy oddział na cały HiT. Katastrofa. Zobacz czy ktoś nowy z doświadczeniem tam pracuje,kto przeszedł z innej spedycji nikt. Same osoby z zerowym doświadczeniem i wiedzą. Omijać szerokim łukiem

Natalia
@Tomasz

Tutaj to 90% opłaconych komentarzy. Przeciez jak komuś biznes wypalił to trzeba mu dowalić i zmierzać z błotem. Polska cebula.

@Ziółko

Jeżeli chodzi o noty to niestety prawda. W tej firmie został wypracowany taki system w którym tego typu obciążenia zawsze musiały zostać gdzieś upchnięte. Mówiąc wprost - ktoś musiał być winny i zawsze trafiało to na szeregowego pracownika (spedytora). A spedytor nie mógł się wybronić, nie miał jak, nikt z nim nie rozmawiał, a nawet jak rozmawiał to i tak nikt nie słuchał... Księgowe i kierownicy zadowoleni, oni są czyści, winny się znalazł, nota odpisana z marży, pozycja odhaczona w systemie :) Nie mam nic przeciwko temu żeby płacić za własne błędy i głupotę. Dzięki temu człowiek się uczy i wyciąga wnioski na przyszłość. W swojej karierze miałem jednak wiele sytuacji gdzie wina była gdzieś po środku, raz przewoźnik trochę dał ciała, raz klient zawinił, czasami któryś z kolegów w oddziale. To nie miało żadnego znaczenia, dowalimy temu tam bo "on przyjmie tę notę bez problemu"... "bo on nie robi nigdy problemów"... "on jest ugodowy, nie będzie miał pretensji"... No i człowiek tak robił, dla świętego spokoju, żeby nie użerać się z nieprzychylnym kierownikiem, żeby jeszcze dodatkowo nie zrobił z ciebie (usunięte przez administratora) przy wszystkich... No i w końcu człowiek nie wytrzymał i się zwolnił :)

Domen
@Tomasz

Tutaj to 80% opinii pisze konkurencja, także czytać, ale nie brać do siebie napisanych głupot.

miłosz
@Ziółko

o szczecinie slyszalem podobne opinie. Jesli chodzi o Poznan, Wolsztyn jest troche inaczej. Wieksza swoboda i inne podejscie. Wynik musi byc ale masz wieksze wspracie bardziej doswiadczonych kolegow. Zielona Gora tez calkiem spoko

Locko
@miłosz

Pracowałem w Szczecinie,to takich cyrków jak tam nigdzie nie ma. Ludzie nie mający pojęcia o transporcie spedycji ,takich głupot jak tam w życiu nie słyszałem . Zarobki niskie w stosunku do wykonywanej pracy,tam nigdy nie pytaj kierownictwa o radę bo usłyszysz tylko same głupoty. Pozdrawiam

Laro
@Locko

A od kogo masz się tam czegoś nauczyć? Tam nikt poza podstawowa wiedza nic więcej nie wie, ale oddział jest w czymś naprawdę dobry w obrabianiu (usunięte przez administratora) tu jest mistrzem z jedną panią na czele

Paulina
@Laro

w przeciagu 2-3 lat byla jakas mocna rotacja pracownikow czy co? wczesniej ktos pisal ze jest fajnie i mozna sie czegos od innych nauczyc ze ludzie pomocni a teraz taka zmiana ?

Vinci
@Kasia

Dramat. Presja osiągania nierealnych wyników.Spedytor odpowiada za wszystko za błędy kierowców za ich kaprysy. Ludzie w Szczecinie bardzo spoko. Płacisz z marży za wszystko za noty błędy przewoźnika kierowcy,dział windykacji nic nie pomaga tylko pyta płacisz z marży. Zasada tam jest taka nikt się nie pyta czyja to wina tylko pamiętaj zawsze Twoja. Pełno tam ludzi w kadrach windykacjach nie wiadomo po co na których Ty musisz zarobić. Smutna prawda

Spedytor

Nie polecam, rozmowe miałam z młodym mężczyzna, nie pamiętam imienia który miał lekceważące podejście do rozmowy. Czułam że w biurze jest dziwna atmosfera A wzrok innych pracowników był dość wymowny, żeby tam nie pracować.

Gdzie szukała bym klientów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Adaś Figa

JEśli chodzi o usługi transportowe, to chyba nie mają sobie równych.

Mar

Witam wszystkich Jakie zarobki pracownika biurowego?

GOŚĆ
@Mar

Najniższa krajowa + ewentualna premia

bankier
@GOŚĆ

Oooo, to akurat na ratę kredytu :)

Lidia
@GOŚĆ

A premia za co przysługuje i w jakiej jest wysokości?

Ewelina

To opinia o firmie, czy jakieś twoje osobiste wycieczki?

Jarosław
@Ewelina

Może jedno i drugie? A te niepochlebne opinie są uzasadnione? Jakie właściciel ma podejście do zatrudnionych i ile mogę zarobić, jako spedytor? Zauważyłem, że można aplikować na firmowej stronie.

Eliza

Czy to jest jakiś (usunięte przez administratora) Czy ktoś moderuje te treści? Przekupy na targu mnie obgadują niż wy!

krzychu

prezesik bywa na oddzial z 2 razy w miesiacu. Z moich obserwacji wynika ze ni ma on nic wspolnego z fukncjonowaniem oddzialu. To kierownik/dyrektor narzuca styl pracy

@Lidia

% od wyrobionego wyniku. Wiadomo moglby byc lepszy ale godzisz sie na to podpisujac umowe

@Lidia

premia zalezna od wyniku. im wiecej wyciagniesz tym masz wiekszy procent od wyniku

Czy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

krzchu wiszkowski

jesli masz doswiadczenie to tak

Marcel

Rozsadna firma pracowałem jako kierowca i żałuję że odeszlem wymagania są ponieważ pan Hubert i Tomek nie pozwolą zniszczyć sobie firmy chciałbym wrócić i robić kilometry

Tomasz
@Marcel

Dlaczego tutaj tak jest, że jak ktoś napisze cokolwiek pozytywnego o HIT, to albo go zminusują albo poleci hejt?? 90% opinii jest kupionych.

Wichura
@Marcel

Witam czy poleciłby kolega pracę na Solówce w tej firmie ale we Wrocławiu bo zastanawiam się czy spróbować mam doświadczenie 2letnie na solo ale przyczep jeszcze nie zrobiłem.

Wichura
@Marcel

Panie Marcelu chodzi Panu o oddzial w Wolsztynie czy we Wrocławiu?

@Marcel

Z jakiego powodu w takim razie odszedłeś ? Coś Ci nie pasowało ?

@Wichura

tutaj glownie opinie o pracy w biurze. Jak chesz wiedziec jak z kierowacmi to musisz uderzac gdzie indziej

mateo

Panie i Panowie praca jak kazda inna na spedcycji. Zeby miec dobrą kase trzeba zrobić dobry wynik - proste . Gdzie nie pojdziesz jest tak samo. Czytam mase opinii ze firma zla, ze kierownik zly, ze jak nie zrobisz targetu to wylecisz. No chyba tak jest wszedzie? Jak zrobisz to zarobisz, jak bedzie lipa to wylecisz. Taka to praca w handlu. kolega nizej pisal ze noty trzeba oplacac samemu, no oczywiscie ze trzeba jesli dales (usunięte przez administratora) Praca nie jest dla kazdego, ale jesli ktos ma jaja i dryg to na pewno swoje zarobi, jak wszedzie. Pracowalem tam pare lat, akurat w oddziale Wolsztyn i nigdy nie spotakalem sie z podkradaniem klientow albo negatywna atmosfera. Moze w innych oddzialach jest inaczej ale akurat ja dobrze wspominam czas ktory tam spedzilem. Pracuje dalej w zawodzie ale juz jako dyspozytor.

Rydwan

Firma najgorsza jeśli chodzi o spedycję. Za wszystko się płaci,za wszystko y noty,nie ważne czy to Twoja wina czy nie . A jak znajdziesz firmę co nie płaci to u tak Twoja wina mimo iż owa przeszla przez pseudo dział kontrolny. Omijać szerokim łukiem!!! Wypłata nędzna brak nawet kawy!

mateo
@Rydwan

nie ma owocowych czwartków? :O

Me

A ten kardynski z oddziału zg to jeszcze robi ?

Jerzy
@Me

A co to zmienia? Nie miałeś z nim dobrych układów?

Elo

Potwierdzam i nie polecam współpracy.

@Elo

co potwierdzasz? bo tam zakropkowalo ... Plus dlaczego nie polecasz współpracy ?

Elo
@Zofia

Sorki. Miało być potwierdzam i zapraszam do współpracy. Hit daje szansę pracy dla osób bez doświadczenia. Jeśli to wykorzystasz może czeka Cię awans. Firma ma duże możliwości i też jest na rynku tsl rozpoznwalna :) pozdrawiam serdecznie

Pan Pikuś

Sami bajko-pisarze....każdy pracuje tam gdzie ma ochotę....a więcej bzdur wypisują ci którzy w hit nie pracowali lub odeszli bo poprostu się nie nadają na kierowcę,poprostu nie mają jak aby taki zawód wykonywać.Pozdrawiam tych którzy pracują nadal...są wytrwali.pozdrawiam dziewczyny wszystkich oddziałów

Pan pikuś
@Pan Pikuś

Z opowiadań słyszę ,że z firmą jest coraz gorzej właściciele się rozeszli i to świadczy że coś jest nie tak.....kierowcy zmieniają się jak rękawiczki ....170 dniówki i 0.35 groszy od kilometra .......co z tego że nowe auta

Maja
@Pan Pikuś

Chyba nie o to chodzi żeby być wytrwałym, wytrzymywać z zaciśniętą szczęką? Mój chłopak się szykuje pracować jako kierowca i bym nie chciała, żeby tyrał. Praca ma być przyjemnością. A tu Pikuś widzę nie chwali

Mariusz

Piszecie bzdury bo pracować się niechce za darmo byście chcieli pieniądze ja tam pracowałem i chcę wrócić z powrotem

Król

Firma źle traktuje pracowników, jak marzy nie ma to słowa, wyje*ie was jak nie będziecie zarabiać itp. Pan, w sumie nawet nie zasługuje na określenie Pan P.K zachowuje się nieodpowiedzialnie, ten człowiek nie powinien być na takim stanowisku. Uważa się za lepszego, najmądrzejszego, nie szanuje ludzi, obraża. To właśnie przez takich ludzi,renoma firmy upada, oraz chęć do pracy. Opinia jak najbardziej negatywna. Pozdro dla(usunięte przez administratora)

Prawdziwy Król
@Król

KROL JEST TYLKO JEDEN I NIE NAZYWA SIE KROL .

@Król

Pracuje tu pare lat i nie spotkałem sie z taka sytuacja.

Spedytor
@Król

Widać że nie pracujesz u nas . Szkoda komentarza do takich wypocin. Pozdrawiam Hiciorów

MIMI
@Król

Potwierdzam tą opinie. Osobiście bym nawet nie przewiózł (usunięte przez administratora)z Panek P.K

były kierownik
@Andrzej

jesteś pewien ??? Groma kierowników która odeszła ma inne zdanie w ciągu ostatnich dwóch lat odeszło przynajmniej 8 kierowników którzy robili na prawdę fajne wyniki i byli w porządku. Na szczęście świat na tej firmie się nie kończy tylko zaczyna :))) a co się stało z w-ce prezesem czemu też odszedł ??? hahaha a gdzie dyrektor poznania??? hahah NA pewno nie tęsknie za zebraniami w Wolsztynie i wyżywanie się nad kierownikami poszczególnych oddziałów. Totalnie nie polecam.

Dejv

Polecam oddział w Szczecinie, a przynajmniej Panią kierownik z która miałem przyjemność odbyć rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa w bardzo przyjemnej atmosferze, bez (usunięte przez administratora) pytań jak to ma czasami miejsce gdy rekrutują osoby z HR. Warunki są przedstawione od razu bez przeciągania i ukrywania jak w większości innych firm. Pani kierownik bardzo miła, z poczuciem humoru oraz konkretna, z która można dogadać się i negocjować na wielu płaszczyznach. Ludzie w biurze również wydają się przyjaźni.

Brudny mariusz :)
@Dejv

Popieram! :)

Lidia
@Brudny mariusz :)

A jakbyś miał napisać, co najbardziej podobało Ci się w firmie, to co by to było?

Kierowca

Chciałbym się dowiedzieć jal wygląda praca kierowcy w systemie tydzień na week w domu. Czy faktycznie jest pon-pt i czy auto zjeżdża na baze ??

Dariusz
@Kierowca

To nie jest tak, że nie ma cię od poniedziałku do piątku w domu, a w weekendy jesteś gościem w domu. To nie (usunięte przez administratora). Zadzwoń po prostu i dopytaj o szczegóły.

Vini

Umowę na stałe po 3 latach jeśli uda się Tobie nadal tam pracować xD bo tak szybko jak zatrudnienia jeszcze szybciej zwalniają xD

Timon
@Vini

Znowu żalpost od konkurencji?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Daria

Standardowo po kilku miesiącach.

Klient

Fatalna obsługa, nigdy z takim podejściem do klienta się nie spotkałem. Odradzam wszystkim tą firmę

klient
@Klient

Ogłaszają publicznie krótki termin płatnosci w rzeczywistosci wydłuzają do 60 dni (usunięte przez administratora)

Marcel
@klient

2 dni czekałem na rozliczenie, czyli niedługo. Od paru miesięcy współpracujemy i generalnie ja nie wiem, o czym wy piszecie? Jakie 60 dni?

Zostaw merytoryczną opinię o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.