HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Opinie o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.

Zadowolonyspedytorek87

Nie rozumiem większości negatywnych opinii. Pracowałem trochę w Hicie, najpierw w Wolsztynie, później w Poznaniu, bo przeprowadziłem się do dziewczyny. W obu oddziałach nie miałem na co narzekać. Wiadomo, że na początku łatwo nie było, i nie jest w każdej branży, bo jak bez doświadczenia możemy oczekiwać na start wysokiej pensji. 3 dni próbne - nie pierwsza firma, która tak robi. Tak jak jeden z Dyrektorów Hita wspomniał mi na rozmowie kwalifikacyjnej, to są 3 dni, które pomogą nam zdecydować czy chcemy w tej branży pracować, ponieważ ja przyszedłem bez doświadczenia. Z upływem czasu idzie się rozwijać w tej firmie i na pewno zasłużyć sobie na o wiele większą pensję, którą w całości masz wykazaną na umowie, a nie jak już się spotkałem w kilku firmach - na umowie dostaniesz najniższą albo na 1/2 etatu, a reszta do ręki. W Hicie tak nie jest, zawsze dostajesz wszystko na konto i na czas. Nigdy Prezes nie spóźnił się z wypłacaniem wynagrodzeń, co się obecnie ceni moim zdaniem. Pozdrawiam Wszystkich niezadowolonych i z wysokim mniemaniem o sobie :) Idźcie szukać wzorcowej firmy w naszym nieidealnym Państwie :P

QUENTIN
@Zadowolonyspedytorek87

Jeżeli plusem dla Ciebie jest dostanie pensji na czas to pozdrawiam. To powinna być norma w każdej firmie i śmieszy mnie jak w ogłoszeniu o prace jest napisane "pensja zawsze na czas" no nic tylko z tego względu tam pójdę, może być najniższa, aby było terminowo! Nie na czas możesz dostać w tartaku pracując na "czarnucha". Każda szanująca się firma płaci na czas i żadnych wałków nie robi typu połowa na konto a połowa do ręki więc nie wiem skąd ten zachwyt Hitem. O wysokości pensji na początku czy po przepracowaniu X okresu się nie wypowiem.

Zadowolonyspedytorek87
@QUENTIN

W wielu firmach jeszcze ten temat nie funkcjonuje, tak jak trzeba. O wysokości pensji się nie rozmawia na forum - każdy przychodząc do pracy musi pokazać co potrafi, wtedy mamy możliwość o cokolwiek dalej walczyć, bo mało gdzie na start dostaje się średnio 3000zł na rękę... Jeśli ktoś się nie nadaje na dane stanowisko i "męczy" się w pracy, to lepiej dla niego odejść z honorem i poszukać pracy, która spełni jego oczekiwania, a nie oczerniać firmy na forach... Trzeba dorosnąć do odpowiedniego wieku i wybierać świadomie pracę, a nie przyjść "z ulicy" i nagle jak coś nie jest po twojej myśli, zasypywać firmę negatywnymi komentarzami. Co Ci to daje? Satysfakcję? Moim zdaniem chyba nie ma z czego... Ale to indywidualna opinia każdej osoby. Pozdrawiam! :)

Kici kici

Kto w Hicie pracował , ten w cyrku się nie śmieje .

Niezadowolony

Jeśli myślisz o pracy w spedycji, to na pewno nie w tej firmie. Ręce opadają. Nie polecam.

ejczajti
@Niezadowolony

Dokładnie. Omijać szerokim łukiem.

Bonk
@Niezadowolony

Czemu ręce opadają? Co wy wszyscy macie do spedycji w tej firmie? Wiecie, ja też tam pracuje, ale nie zauważam takiej rotacji pracowników! Wy tutaj opisujecie jakby tam ludzie zatrudniali się i zwalniali hurtowo, a ja nic takiego nie zauwazylem.

Zonk
@Bonk

Wystarczy spojrzeć na ich stronę, jak często zmieniają się buźki spedytorów.

Transporterek
@Zonk

Może dlatego że ostatnio była aktualizacja zdjęć hahahah

Zonk
@Transporterek

Często mają te aktualizacje ;D

Śmieszne
@Zonk

Jak trzeba to mają :)

Rozczarowana

Czytam wasze komentarze i już wiem dlaczego współpraca z tą firmą tak to jeden wielki zawód. Poczawszy od spedytorki, ksiegowej skończywszy na samym dyrektorze oddziału. Szczerze ludzie nie patrzcie nawet w stronę tej firmy . Totalny chaos brak kompetencji i wiedzy. Dyrektor do ktorego zwrocilam się o pomoc, nawet mnie nie wysłuchał UWAŻAJCIE

Ona
@Rozczarowana

Rozumiem Cię. Bo takie samo doświadczenie mnie spotkało. Zero wysłuchania, zero zrozumienia, mimo wyzwisk, obelg i śmiania się w twarz pseudo ''kierownik'' z Bożej dup...y. Usłyszałam tylko cytuję '' że jak nie pasuje to proszę złożyć wymówienie i (usunięte przez administratora) tam są drzwi''. A zanim to usłyszałam to '' ku..w..a czego''. Szkoda że ''Prezes zarządu'' olewa to, bo 2 osoby niszczą reputację tej firmy.

Spedytor

Nie polecam, rozmowe miałam z młodym mężczyzna, nie pamiętam imienia który miał lekceważące podejście do rozmowy. Czułam że w biurze jest dziwna atmosfera A wzrok innych pracowników był dość wymowny, żeby tam nie pracować.

Gdzie szukała bym klientów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mała Miii

W ogłoszeniach szukają pracowników bez doświadczenia, gwarantują szkolenia itd itd. W rzeczywistości szkolenie to 3 BEZPŁATNE dni które polegają na tym że dostajesz stanowisko pracy ( biurko, komputer i stacjonarny telefon), musisz wyszukiwać firmy do nawiązania współpracy dzwoniąc do nich i sypiąc głupoty (brak doświadczenia, znajomości profesji itd), 3 dni spoko, wiadomo że póki nie podpiszesz umowy, szukają jelenia. Potem się zaczyna jazda bez trzymanki. Wyzwiska kierowniczki, grożenie Po długim czasie od ''walnięcia'' wypowiedzeniem mogę wyrazić swoją opinię. zwolnieniem, wyśmiewanie się z '' podwładnych'' przy wszystkich obecnych, zero pomocy ( wiadomo, jeśli pomogą ''koledzy'' to siebie uwalą bo Ty będziesz miał więcej zrealizowanych zleceń transportu niż oni). A szkoda słów. Dno i 5 metrów mułu tyle w temacie. Jedna rada...OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ JAK TYLKO MOŻECIE. Firma to zbyt duże słowo. Szkoda że ludzie są tak zastraszeni, bo przydałby się pozew zbiorowy. Bo jak na zebraniu było powiedziane '' nie takie mrówki nasi prawnicy zgniatali podeszwą''. P.S. Polecam śledzić kadrę na ich stronie, tam dokładnie widać jak ludzie się zmieniają.... Na koniec wspomnę że nie kasa, pozycja, wykształcenie świadczy o człowieku, a to jak traktuje innych ludzi. I mam nadzieje że '' karma'' wróci do paru osób z danej firmy KOGUCIK. Nie pozdrawiam, OMIJAJCIE JAK MOŻECIE.

Rozczarowanie

Cóż można powiedzieć. Traktują pracowników przedmiotowo, jak w ciągu miesiąca nie jesteś w stanie wyrobić minimalnej marży będąc na okresie próbnym to zwalniają Cię z dnia na dzień bez okresu wypowiedzenia, żeby nie płacić za niego. Głównie siedzisz i dzwonisz i nic więcej. Czy coś dobrego można powiedzieć? Owszem, tylko to, że kierownicy sekcji są mili i pomocni pomimo nawału pracy. Szkoda tylko, że firma traktuje pracowników tak, a nie inaczej. I nie chodzi tu tylko o nowych pracowników, ale i tez o ludzi, którzy pracują już jakiś czas. Szkolenie trwa 3 dni, które dodam, ze nie jest płatne. Generalnie firma ciśnie na pieniądze, a od siebie nic nie daje, chyba ze wypowiedzenie nawet jak masz jakieś wyniki.

Stary

A lojalka?

Cinek89

Pracowałem w tej firmie i bardzo żałuję, że musiałem zakończyć współpracę z powodu zmiany miejsca zamieszkania. Nie jest tak jak wszyscy mówią. Firma płaci dobrze jeśli ktoś wykazuje chęci nauki. Natomiast jak ktoś chce od razu 5000 tys. na łape bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy w branży TSL to życzę powodzenia. Atmosfera jak najbardziej przyjazna wiadomo jak to w pracy czasami zdarzają się cięzkie sytuacje ale jak ktoś uważnie słucha zaleceń szefostwa to jak najbardziej może rozwinąć w tej firmie skrzydła. Pozdrawiam wszystkich Z HITA !!!!

tajasne
@Cinek89

lies lies lies lies lies lies lies

Xzy

Ci co chwala to nie pracownicy bo pracownicy mają ogorny zakaz na wypowiadanie się dobrze lub zle na goworku od sytuacji z jednym z spedytorow który odszedł i reszta pokazała tutaj "klasę" najezdzajac na niego. Piszą te komenty ludzie od naprostowywania PR. Jak nie wierzycie jak jest to idźcie i się zatrudnijcie. Żadna osoba która znam co tam pracowała nie wypowiada się dobrze o tej firmie. A spedytorow którzy już coś tam zarabiają trzyma jedynie umowa o zakazie konkurencji więc do innej spedycji iść nie mogą bo szefuncio ich za gacie będzie ciągnął po sądach. Także wasz wybór...

@Xzy

Żeby osoba odchodząca przestrzegała zakazu konkurencji musi dostawać z Hita wynagrodzenie (nie pamiętam ile dokładnie % i przez jaki okres czasu). Jak takiego nie dostaje to ten zakaz nie obowiązuje mimo straszenia. W każdym sądzie pracy osoba, która odeszła i jest przez Hita posądzona, tą sprawę wygra.

Fuubuuz
@heheszki

No właśnie są z tym problemy! Konsultowałem z PIP to i z prof. ze studiów specjalizującym się w prawie pracy i nie jest to takie proste jakie się wydaje... :/ sprawę rozwiązałem tak, że po prostu poszedłem do innej branży, aby sie nie szarpać...

Profesor
@Fuubuuz

Twój post jest pełen konkretów, ustaleń, wyjaśnień, które miały wpływ na Twoja decyzję, że wszystkie osoby powinny pójść Twoja droga. Problem rozwiązany profesjonalnie! Gratuluję

@Profesor

A co jak dana osoba na żadnym innym stanowisku się nie odnajdzie i tylko dobrze czuje się jako spedytor/dyspozytor? Ma iść mieszkać z rodziną pod most bo Hit go posądzi? Szanujmy się trochę.

Profesor
@heheszki

Niestety przechodząc do nowego pracodawcy trzeba wykazać się czujnością przy podpisywaniu wszelkiej dokumentacji związanej z zatrudnieniem. W innym wypadku minąć się z powołaniem, a w przypadku braku umiejętności dostosowania się do sytuacji życiowej skończyć pod mostem :)

@Profesor

To nie pozostaje nic innego jak unikać takiej firmy. Pisemko o zakazie konkurencji pierwsi podsuwają pod nos ale jak odejdziesz albo Cie zwolnią to klienci zostają. Są spedycje gdzie na początku wymagają własnego portfela klientów więc jest możliwość zabrania ze sobą klientów od poprzedniego pracodawcy. Tylko Hit ma takie chore warunki. Hajs się musi zgadzać. Klienci muszą zostać. Gazela biznesu normalnie.

@heheszki

Ktoś może wyjaśnić na czym polega ta umowa? Czytałem o tym trochę na internecie, ale chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce. Na rozmowie nikt o tym nie wspominał, a rozważałem pójście na 3 dni próbne.

Nokia
@Kandydat

To lepiej podziekuj, bo dostaniesz telefon i będziesz robił za call center

Arkadius
@Xzy

A śkąd ty to niby możesz wiedzieć? Czyli rozumiem, że o Hicie nie można pisać ani dobrze ani źle? A jak ktoś tu dodaje cokolwiek pozytywnego, to znaczy, że robi firmie dobry PR? Pprzestań, proszę cię.

Igan

Mimo długiego wyrabiania podstawy + dodatkowej marży nie zaproponowano mi zwiększenia podstawy. Wszystkie imprezy firmowe to składka pracowników, a w social mediach mowa o tym jak stawiają pracownikom dużo rzeczy. Bałagan w księgowości przez co błache sprawy ciągną się tygodniami. Cieszę się że dawno zakoñczyłem współpracę z tą firmą.

ToJa
@Igan

Ciekawa jestem od kiedy imprezy firmowe to składki pracowników... kiedyś może tak było ale czasy się zmieniły i nie ponosimy kosztow za imprezy. Długo musisz nie pracować bo jesteś totalnie nie w temacie :) śmieszne jest to ze wypowiada się osoba, która zapewne nie wyrobiła żadnej marzy a o podwyżkę to pierwsza w kolejce by stała... coś trzeba dać od siebie by wymagać od innych... :) life is brutal :D

nagi
@ToJa

od zawsze były to składki pracowników :) kręgle? zrzutka, dojazd na wigilie do Wolsztyna? zrzutka :) jeszcze brakowało żeby jedzenie każdy musiał robić dla siebie :) w Twoim oddziale może się nie składaliście...i miałem marże średnio 4-5k więc jakiś tam wynik to jest (moim zdaniem), ale Ty pewnie robiłaś po 10k albo i więcej :)

Fuubuuz
@nagi

Prawda, wszystkie pączki na tłusty czwartek, kręgle i inne sprawy to była zrzuta pracowników... Ale na fb zdjęcia poszły, że niby firma dała i nic napisane nie było, że to wszystko za kasę pracowników. Śmieszna firemka. Nie polecam.

Ana

NIE POLECAM!!!!! FIRMA (usunięte przez administratora) MIMO ŻE OKRES 60 DNI MINĄŁ. DODATKOWO BRAK JAKIEJ KOLWIEK ODPOWIRDZI NA PRZYPOMNIENIA O ZAPŁACIE!! SPEDYTOR OCIĄGA SIĘ Z WYSYŁANIEM NA BIEŻĄCO ODPOWIEDNICH DOKUMENTÓW. OSOBY KTÓRE CHCĄ ZACHOWAĆ ZDROWIE PSYCHICZNE OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!! Moje sugestie dla „ HIT Transport Międzynarodowy i Spedycja S.C.”: Proszę o terminowe dokonywanie płatności!!

Speed
@Ana

+ spoznione platnosci skonto, a procent ten sam, naciągacze

Bartosz

Jeżeli Wam tak bardzo nie pracuje praca w Hicie, to co tam dalej robicie?? Idźcie szukac innej pracy, a nie róbcie firmie złej opinii? Przez ostatnie 12 lat pracowałem w 4 firmach transportowych, jako spedytor i wierzcie lub nie, ale warunki jakie oferuje HiT to prawdziwy luksus. W większości firm pracujesz za minimum krajowe + do tego licha prowizja. W Hicie nie ma takie lipy, bo już na starcie masz lepsze warunki finansowe!

@Bartosz

To chyba pracowałeś u ojca w garażu i dzwoniłeś po warzywniakach żeby matkę wysłać rowerem z koszykiem jak mówisz że w Hicie są tak sobre warunki :D

@iza

I to jest właśnie "kultura wypowiedzi" większości osób wypowiadających się w tym wątku. Osoby tego pokroju nigdzie nie znajdą satysfakcjonującej pracy i nigdy nie zarobią dostatecznie dużo pieniędzy. Drodzy Państwo, trzeba była skończyć studia, znaleźć ciepłą posadkę i zarabiać te 10000zł miesięcznie, a nie wylewać swoich żali i dawać upust rosnącej frustracji. W ten sposób niczego się nie osiągnie, a na START żadna firma transportowa nie da Wam tych 5tys zł.

@Bartosz

to że cenisz się tak nisko to tylko i wyłacznie twój problem. Stosunek stresu i wkładu pracy jest NIJAK proporcjonalny do tych śmiesznych zarobków.

@iza

To kobieto zwolnij się z pracy, wyjedź za granicę. Jeżeli tak bardzo ci źle w Hicie, nie potrafisz dogadać się z kierownictwem, to co robisz w tej firmie? Poza hejtem na forach chyba niewiele. Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje! Ot, co!

@Bartosz

a kto powiedział ze tam pracuje ? pracowałam i to była najgorsza praca w moim zyciu, teraz pracuje w innej spedycji i jest mi duzo duzo lepiej, bez pozdrowien

Mariusz
@Bartosz

Po to są takie strony żeby każdy mógł przedstawić swoje doświadczenie w danej firmie. Z tego co widzę to pracowałeś w pseudo spedycjach jeżeli takie warunki jakie są w Hicie Cię tak bardzo satysfakcjonują lub na prawdę masz małe doświadczenie. Na początek owszem może być, ale patrząc na przyszłość polecam troszkę się rozejrzeć na różne inne firmy przez duże S i ich warunki pracy. Pozdrawiam.

seb
@Bartosz

mylisz sie pionku Hitowski. Ja dostalem w Wolsztynie 4 na start i stala pensja. pzdr

bekazwieprza

luksus :D dobre :D

wreczodwrotnie
@Bartosz

zaczynałem pracę w tamtym roku i warunki były takie: minimum krajowe + licha prowizja, więc nie mów ze w hicie jest luksus a wręcz odwrotnie ;) chyba jakiś pupil prezesa się nam tutaj trafił

@wreczodwrotnie

4 na start i jeszcze ci źle? Burżuj się trafił normalnie. No to naginaj do innej firmy i zarabiaj 3x tyle - o ile ktoś ci tyle da :D To miejsce do wyrażania opinii owszem, ale nie miejsce do takich "rozmów" jakie tu mają miejsce.

Wylaczcie słońce!
@Bartosz

A jakie maja miejsce? Negatyena czy pozytywna opinia, to opinia a to że ktos dodaje wulgaryzmy czy nie zachowuje kultury? Co to ma do rzeczy? Przesyła opinie, jest negatywna. Czego sie spodziewaleś ze beda jeszcze buty polerować? Koleś to nie dom kultury to strona do wyrażania opinii.

x

4 na start? W hicie? chyba 4 zł/h :D

abu dabi
@x

Tak ludzie mają poczucie Humoru ;) mi proponowali 2 tyś netto gołej pensji o 3 - dniowej pracy gratis już nawet nie wspomnę ….

@x

A czy to ja napisałem o 4 tysiącach na start? Zobaczcie kilka wypowiedzi powyżej, a dopiero później odbijajcie piłeczkę! Mam wrażenie, że każdy kto tu dodaje komentarz czyta tylko ostatnio dodany post, a na te powyżej nawet nie spojrzy. A co do kultury wypowiedzi - Słyszałeś o czymś takim jak netykieta? Piszesz albo negatywa albo pozytywa, ale to nie zwalnia cię z zachowania kultury. Idź być zwykłym (usunięte przez administratora) gdzieś indziej.

Marian
@abu dabi

Miałem jechać na rozmowę do nich i widzę, że dobrze zrobiłem, że nie pojechałem..

hitowskierealia
@Marian

mogłeś jechać ;) chyba,że nie chcesz pracować za 2100 brutto podstawy + premia dopiero po 3 miesiącach ( oczywiście jak wyrobisz podstawę w euro i odejmiesz oczywiście podatek od tego ) nie wiem jak można pracować w takich warunkach :D pozdrawiam tych co odeszli ;)

@seb

4 na stary ha ha ha za robienie chyba(usunięte przez administratora)to kit nie hit

Driver
@Bartosz

Co ty gadasz. Ja mam 2500k na rękę podstawy,240 zł diety i za weekend 720 zł....chyba jesteś spedytorem za czasów PKS....

Kulczyk
@Driver

Panie Driver zarabiając 2500k w miesiącu sądzę, że w niedługim czasie, będziesz mógł otworzyć konkurencyjna firmę. Po co wspominać o takich drobnych jak 720 zł czy 240 zł. Płaca na takim poziomie powinna obejść się szerokim echem. Wszyscy biedacy pracujący za wielki (usunięte przez administratora) finansowy jest możliwość zostania bogaczem, aplikujcie do Hita !!!! :)

Ktosik

Ta firma to porażka. Złote góry obiecują a w rzeczywistości inaczej. Omijać szerokim łukiem.

Niedługo już eks-pracownik

Wszystkie negatywne komentarze na tej stronie to prawda. Niedługo się zwalniam i już się tego nie mogę doczekać. 2 lata to już za długo w tej firmie o całe 2 lata. Pozdrawiam wszystkich, którzy odchodzą. Dla tych co nie wierzą, że jest tak źle jak piszą tutaj na forum - idźcie tam do pracy, sami się przekonacie. Pozytywy napisane tutaj piszą ludzie od PR (Ci którzy m.in. Prowadzą stronę na Facebooku). Ewentualne wyjazdy, pączki, kręgle i inne to nie benefity od firmy - na to się składają pracownicy, ale zdjęcie cyk leci na stronę, że w hicie na tłusty czwartek pączka dostaniesz czy że na po pracy na kręgle z kolegami pójdziesz. Sorry, ale zaklamanie na każdym kroku to standard w tej firmie.

Anka
@Niedługo już eks-pracownik

Jeśli tak jest źle, to co Ty chłopie robiłeś w tej firmie aż 2 lata?? Wybacz, ale nie potrafię zrozumieć. Piszesz, że większość pozytywnych opinii to PR, ale z drugiej strony można wywnioskować to samo! Więc?

Wiem o kim mowa
@Anka

Akurat tego gościa znam i wytrzymał tam 2 tylko dlatego, że musiał. Nie znasz prywatnej sytuacji nie oceniaj. Po dro ziomuś, dobrze, że teraz znalazłeś spoko robotę

Alicja
@Wiem o kim mowa

Czy ktoś ocenia prywatną sytuację gościa? Jak mi praca nie pasuje, to ją zmieniam i już. Jestem w Hicie już od jakiegoś czasu i aż tak wielkie rotacji i zamieszania nie zauważyłam.

Xzy
@Alicja

Co Ty laska gadasz :D wystarczy popatrzeć po stronie ich jak się buźki pięknie zmieniają :D nie wspomnę że niektórzy bardziej kumaci nawet tam się nie pojawiają bo szybko się orientują co to za firemka błazenada, szkoda czasu i nerwów na pracę w takiej firmie

Najgorsza firma na świecie. Oddział Zielona Góra to jakaś porażka zwłaszcza (usunięte przez administratora) Cały oddział to jakaś jedna wielka pomyłka zresztą cała ta firma to porażka Jedyne normalne osoby które tam pracowały się pozwalniały. Nie polecam omijajcie tą firmę z daleka!!!!!!!!

Nigdy więcej w tej firmie Pracowałem tam jako kierowca kazali jechać przekraczać wczasy na Tacho jak ja powiedziałem że będę jeździł zgodnie z Tacho to mi podziękowali czemu tam taki jest duży przemiał oni zawsze potrzebują kierowców kierowcy tam pracują po dwa trzy miesiące i uciekają stamtąd jak najszybciej Oczywiście mówię o szanujących się kierowcach

Kierowca
@Paweł

Pawel ja tam pracuje jako kierwca kilka lat i jeszcze nigdy mi nikt nie kazal przeginac czasu o nie wypisuj glupot a kierowcy odchodza ? Jak nanich patrze to sie zastanawiam kto im dal prawojazdy typowi cwaniaczki duzo gadaja a malo robia. Tu trzeba nie stety byc kierowca miedzynarodowym a nie polsko niemickim lub beneluxy

Z.Freud
@Kierowca

Czyli kierowca przewozacy towary na trasach polsko-niemieckich nie moze czuc sie jako przewoznik miedzynarodowy ? Idac dalej Twoim tokiem rozumowania Niemcy stanowia integralna czesc Polski, a wiedza przekazywana nam podczas procesu nauczania obejmujaca wszystkie etapy edukacji jest klamstwem i musi zostac ponownie zweryfikowana. Twoj nauczyciel geografii Pewnie peka z dumy :)

Anriej
@Z.Freud

No i po co się oczerniać nawzajem? Z takimi ludźmi jak Wy tutaj ciężko się pracuje, naprawdę. A do gościa, który pisze, że Hit nie płaci - otóż można mówić wiele, ale akurat z płatności wywiązują się wzorowo i żadnych długów nie mają wobec pracowników.

Anka
@Anriej

Dobrze mówisz. Niech mówią co chcą, ale że Hit nie płaci, to już jest poważny zarzut i oczernianie pracodawcy. Nigdy nie zdarzył się męzowi brak wypłaty na czas. A pracuje w Hicie jako kierowca.

Reality

Dosłownie HIT i śmiech na sali. Stali pracownicy urządzają sobie wyścigi między sobą "kto więcej". Jeśli nie wyrabiasz założonej marży to nie ma racji bytu. Atmosfera średnia mimo młodego zespołu, pojawiają się także dogryzki w stosunku do słabszych pracowników, a niby mobbing się wyklucza w firmie(śmieszne). Wszechobecny chaos i słabe przekazywanie wiedzy nowym pracownikom. Generalnie nie polecam.

ByalmTam

Jeśli ktoś pisze, że w Hicie dobrze się pracuje to przepraszam ale chyba kogoś pogrzało. Za pierwszy CAŁY przepracowany miesiąc dostałam marne 800 zł, później nie było dużo więcej :) O marży można sobie pomarzyć, obiecanki że od początku będzie wypłacana a później zero aneksu do umowy i tylko słownie pogadane że po 3 miesiącach wypłacają marże dopiero. Właśnie tak zarabiają na ludziach. Nowi pracownicy bardziej są jak w call center niż spedytor czy nawet asystent spedytora. A firma sobie zatrzymuje całą początkową marże. I tak w kółko, każdemu robią pod górkę. Chamskie odżywki są też na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.

Szczesliwy Jo
@ByalmTam

Sprawdzilem opinie u moich bylych 4 pracodawcow , co ciekawe wszedzie to samo HEJT, jakos ja nie wspominam zle czasu spedzonego u zadnego z nich . HiT tez wspominam bardzo dobrze , pracowalem w wolsztynie , super ekipa , zgrana i wydaje mi sie ze oni maja gdzies te opinie bo dalej z nimi utrzymuje kontakt prywatnie i wszyscy pracuja jak pracowali a co ciekawe nie pisza nic po takich forach bo po co maja pisac??? Z tego co sie orientuje jest kilka oddzialow i pisanie powinno sie zaczac od oddzialu w ktorym ktos byl . Mysle , ze opinie pisane sa glownie przez nieudaczników , ktorym sie nie udalo . Wydaje mi sie , ze musza gdzies powiedziec ze to wina innych a nie przyznac ze sie poprostu nie nadaja do tej pracy :), Spedycja ma to do siebie ze to praca dla wybrancow a nie kazdego barana . Spedycja to nie praca na produkcji gdzie robi sie od 6 do 14 i zapomina sie o swojej robocie , byle ostatniego sie zgadzalo na koncie. dzieki tej pracy nauczylem sie wiele a spedzone tam prawie dwa lata bede zaliczal na duzy plus bo teraz potrafie wykorzystac w swojej pracy wiele elementow , ktorych mnie nauczono w hicie. W przeciwienstwie do tych co pisze jak strasznie jest w hicie polecam ta firme . A tym hejterą , albo ludzia podstawionym musze powiedziec , cieszcie sie ze was tam nie zjedli jak tak strasznie bylo , mysle ze jak zobaczycie kilka roznych firm i poznacie swiat to bedziecie zalowac ze nie wykorzystaliscie swojej byc moze najwiekszej szansy !!!! Pozdrawiam ekipe z Wolsztyna

@Szczesliwy Jo

Nieudacznikom? To czemu już tam nie pracujesz? Gdzie indziej dali więcej? Nie nadawałeś się? Byłeś zwykłym baranem? Ludzie może spoko ale zarobki marne a to chyba po to się chodzi do pracy, żeby utrzymać rodzinę a nie po to żeby mieć super fajnych znajomych (oczywiście to też jest ważne w życiu), ale Ci znajomi za Ciebie rodziny nie wykarmią :)

Ytrewq
@Szczesliwy Jo

Potrafisz wykorzystać wiele elementów, których Cię nauczono w hicie? Czyli umiesz wcisnąć starej babce odkurzacz za parę koła pracując w call center? :D

Szczesliwy Jo
@Ytrewq

Nie osle jestem kierownikiem w duzej firmie , zajmuje sie obsluga klienta i zakupami , Wiem ze Was to boli ,ze mi sie udalo i nie wale jadem na lewo i prawo ale na tym forum pisza same nieudaczniki , smiac mi sie chce jak widze ta nagonke i nie tylko na HiT-a a, ale tez na innych moich pracodawcow . Zazwyczaj pisza to buraki , ktorym nigdy nic nie wyjdzie przez cale zycie . Blu jak jestes takim super mocarzem to idz do korporacji za 15 tys na miesiac , ale nie pojdziesz bo po pierwsze Cie tam nie wezma bo jestes cieniasem a po drugie nie ogarniesz . Wszedzie w kazdej robocie zaczyna sie od niczego dochodzac do wiekszej kasy , awansow etc. . Ja zaczynalem od najnizszej krajowej wlasciwie w kazdej pracy , w hicie tez , ale jak sie zaczalem ogarniac to nie musialem prosic sie o podwyzke tylko dostalem ja . Wiec sam sobie odpowiedz kto jest (usunięte przez administratora) ja czy ty ? Jak odchodzilem zarabialemm ok 5 na lape , na kogos kto zaczynal od zero to chyba widac ze mozna . a Ytrewq do Ciebie poprostu zmien robote skoro nie wiesz po co to robisz idz na produkcje , zostan lekarzem a moze ukladaj kostke brukowa , ja tez zaczynalem od rozmow i jakos nie marudzilem , byc moze dlatego mialem klientow i robote . A ty piszesz po (usunięte przez administratora)forach zeby podkreslic przed samym soba ze to wina innych a nie a twoja -Jestes w bledzie i pewnie jestes cienki bolek , ciekawe jakie opinie dajesz innym bylym pracodawca ?

@Szczesliwy Jo

Osioł Cie robił baranie. Dalej pracuje w spedycji i zaczynałem na takich samych zasadach jak w hicie ale jakoś teraz zarabiam kilkukrotnie więcej niż było w hicie po roku. Więc nie wiem czy hit tak słabo płaci czy inne firmy dają większe możliwości. Jak tak kochasz tego hita to wróć tam, przecież 15 złotych na łape jak dla Ciebie na miesiąc to w hicie 2 tygodnie pracy. A tak to sprzedajesz odkurzacze w garażu u starego. Dobra dupka szefa?

@blu

15k

@Szczesliwy Jo

mnie to (usunięte przez administratora) ze tobie sie udało

Ha ha

Gdyby pracowali tam ludzie a nie zwierzęta, bez szacunku do drugiej osoby... mogłabym powiedzieć ze jest okej :)

Ha ha

Traktują ludzi jak psy :) Może szef taki nie jest jak kierownik/PANI KIEROWNICZKA :) zastraszanie, kłamstwo. NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 15 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HiT Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.