GTV Poland

Opinie o GTV Poland

Kaja

Szanowni Państwo, czy jest możliwość podjęcia pracy tylko na weekendy?

Zosia
@Kaja

A na jakim stanowisku ewentualnie miałaby być taka możliwość? Też szukam pracy, w której mogłabym sobie dorobić. Są tutaj takie stanowiska i możliwości? I czy pracownicy, którzy pracują w formie dodatkowej mogą korzystać z benefitow takich jak wspomniany tutaj w komentarzach autobus?

@Kaja

Aktualnie nie mamy takiej możliwości.

BK

Chciałabym się dowiedzieć czegoś o stanowisku przedstawiciela handlowego, bo słyszałam wiele niepochlebnym opinii o firmie jako typowej korpo nastawionej wyłącznie na wynik bez znaczenia jeśli chodzi o czynnik ludzki. Żle mówi się o firmie na rynku, nie dba się o pracowników a chroni się przełożonych. Zastanawiam się czy złożyć aplikację mimo takich opinii....

Izka

Czyli kogo najlepiej pytać? Ty jesteś pracownikiem firmy? Wiesz może ile zarabia przedstawiciel handlowy i jakie proponują warunki zatrudnienia?

@BK

Zachęcamy do aplikowania. Firma działa na rynku ponad 25 lat. Z sukcesem rozwinęła sieć sprzedaży. Zatrudniamy aktualnie ponad 400 osób, ale nie jesteśmy typowym korpo. Firma jest ze 100% kapitałem polskim, w rękach polskich właścicieli. Cały czas jesteśmy firmą rodzinną. Trudno nam dyskutować z niesprawdzonymi opiniami. Możemy za to podzielić się faktem, że na ostatniej gali z okazji 25-lecia firmy ponad 40 pracowników świętowało swoje 10 - lecie w GTV! Spotkania rekrutacyjne służą kandydatowi i pracodawcy. Pozwalają się nawzajem poznać. Porozmawiać o potrzebach, oczekiwaniach po obydwu stronach. Rozmowa nie kosztuje wiele. Zachęcamy do sprawdzenia nas :)

Żaklina

Ktoś jak ja interesował się pracą młodszego specjalisty ds. Logistyki z ogłoszenia? Ciekawa jestem, jak z przyuczeniem, pracowałam na magazynie na WMS, ale SAP nie nauczyłam się, przeszkolą czy będę musiała sobie radzić sama?

@Żaklina

Oczywiście przeszkolimy. Może Pani liczyć na pełne wsparcie ze strony kierownika. Zachęcamy do aplikowania.

Witam, posiadam bardzo duże doświadczenie w sprzedaży BHP, jestem z trójmiasta, można wysłać aplikację mimo braku wolnych wakatów w moim regionie? Posiadacie w tym rejonie Polski pracowników? Chętnie wziąłbym udział w rozwoju marki która bardzo prężnie się rozwija i ma wysokiej jakości produkty i rewelacyjnie działającą logistykę. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Nie prowadzimy aktualnie projektu rekrutacyjnego w tym regionie. Może Pan jednak wysłać do nas swoją aplikację na adres rekrutacja@gtv.com.pl. Zachęcamy również do obserwowania naszych ogłoszeń. Firma prężnie się rozwija, więc niewykluczone, że za chwilę będziemy poszukiwać kogoś z regionu Trójmiasta. Jednocześnie dziękujemy za miłe słowa dot. naszej firmy - pozdrawiamy serdecznie!

Łuki

Jak częste są wyjazdy służbowe i jak długo mogą trwać, że wymaga się prawa jazdy kat. B, na stanowisku - Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu? I czy firma jest w stanie dać trochę czasu na odświeżenie sobie umiejętności prowadzenia auta? Bo mam prawko ale dawno nie prowadziłem samochodu. A skoro o kompetencjach już mowa, to w jakich szkoleniach można brać udział i czy wspominany rozwój w organizacji oznacza awans?

@Łuki

Wyjazdy służbowe pojawiają się w związku z prowadzonymi projektami np. targi handlowe. Odbywa się to nie częściej niż raz w miesiącu. Zakładamy oczywiście czas na wdrożenie podczas trzymiesięcznego okresu próbnego, preferujemy wówczas pracę stacjonarną w biurze. Jeżeli chodzi o szkolenia to oferujemy szkolenia prowadzone przez naszego trenera wewnętrznego oraz szkolenia zewnętrzne z tematów jakie akurat są przydatne do pracy na danym stanowisku. Awans oczywiście jest możliwy. Jesteśmy dużą organizacją, prowadzone są rekrutacje wewnętrzne oraz oczywiście możliwe są awanse w ramach swojej komórki organizacyjnej.

Cherry

Dzień dobry W GTV jest praca dla dziewczyn

@Cherry

Tak, zatrudniamy pracowników niezależnie od płci. W magazynach również jest możliwość pracy przez kobiety.

Czy w GTV Poland zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie jest to praktykowane. Zawieramy z pracownikami umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięczny.

Joanna
@GTV Poland

A po okresie, jesli pracownik się sprawdzi, jaka umowa podpisywana jest docelowo? :) Czy stawka różni się między okresem próbnym, a pracą po nim?

@Joanna

Po okresie próbnym zazwyczaj jest umowa roczna, następnie umowa na czas nieokreślony. Warunki płacowe ustalane są każdorazowo z kandydatem. Wszystko zależy od rodzaju stanowiska i tego na co strony umówią się podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Maria
@GTV Poland

A czy w tych umowie są jakieś zapisy o regularnych premiach czy podwyżkach? Bo widziałam ogłoszenie w internecie na posadę Asystent ds. eksportu – na rynki wschodnie.

@Maria

Warunki płacowe ustalane są każdorazowo z kandydatem. W umowach nie ma informacji o podwyżkach. Takie ustalenia mogą się pojawić w ofercie zatrudnienia.

Natalia
@GTV Poland

Na stanowisku asystentki biura oferujecie pracę hybrydową. Ile dni w tygodniu można pracować z domu? Czy sprzęt potrzebny do pracy będzie zapewniony przez firmę w te dni?

@Natalia

Praca zdalna aktualnie jest w wymiarze 5 dni w miesiącu. Firma zapewnia sprzęt niezbędny do jej wykonywania.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w GTV Poland?

Tak. Co roku organizowane jest spotkanie świąteczne Christmas Party dla całej firmy. Dodatkowo w trakcie roku mamy mniejsze wyjazdy/imprezy w ramach poszczególnych jednostek organizacyjnych. Organizujemy również różne eventy charytatywne i sportowe.

Olga

Był ktoś już może na rozmowie w sprawie stanowiska Młodszy Specjalista ds. Trade Marketingu z rosyjskim? Bo widziałam ogłoszenie, ale nie ma nic o zarobkach i może ktoś już wie coś na ten temat? Poza tym podobno praca hybrydowa wchodzi w grę więc jestem ciekawa jak bardzo pozwalają na prace z domu? Dajcie znac bo nie wiem czy aplikować

Sp. ds.eksportu= Handlowiec

Proces rekrutacji wygląda jak w każdej firmie. Kilka procesów, jak źle nie pamiętam to 3-4 etapy jak liczyć pierwszy kontakt z HR. Kandydowałem do rynku zagranicznego, pieniądze proponowane mogę powiedzieć średnia niska jak porównamy z innymi firmami (jak powiedziałem (usunięte przez administratora)k na rękę to się przestraszył (usunięte przez administratora)). Maskują nazwę jako specjalista ds. Eksportu chyba żeby proponować mniejszą właśnie pensje niż średnia pensja handlowcy z językiem obcym (usunięte przez administratora)k na rękę + prowizja (zależy od języka). Z pracą zdalną ciężko, jak ktoś z Warszawy to daleko ma do pracy ponad godzinę w jedną stronę, jest autobus firmowy przez to co mówili ale możliwość zdalnej pracy powinna zostać rozpatrzona tym bardziej że pracownika z językiem obcym ciężko znaleźć w Pruszkowie i okolicach. Osoba która miała być moim(usunięte przez administratora)...(usunięte przez administratora). Firma wygląda na poważną, produkt raczej dobry nie raz widziałem w różnych meblach ich części. Podpowiedź dla innych kandydatów, podchodzić do rekrutacji z dystansem, nie wypowiadać się za bardzo w różnych kwestiach tylko przy scence sprzedażowej opłaca się bardziej wypowiedzieć żeby pokazać umiejętności.

Czy pracodawca GTV Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Poza czynnikami płacowymi jak premia, oraz bogatą gamą benefitów pozapłacowych (opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe etc.) stawiamy na budowanie dobrej atmosfery w zespołach, zależy nam na budowaniu organizacji opartej o współpracę i feedback. Dodatkowo w firmie prowadzimy szereg procesów szkoleniowo-rozwojowych podnoszących kompetencje pracowników oraz managerów.

Bodzio

Dzień dobry, interesują mnie zarobki specjalisty ds exportu. I czy jest szansa awansu? Dziękuję

@Bodzio

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz dostępny na portalu pracuj.pl. Podczas składania aplikacji można określić swoje oczekiwania finansowe, co pozwala nam na weryfikację czy proponowane przez nas widełki odpowiadają kandydatowi. W przypadku stanowiska Specjalisty ds. Eksportu kolejnymi etapami w ścieżce rozwoju są stanowiska Starszego Specjalisty i Account Managera, także odpowiadając na pytanie, - tak, awans jest jak najbardziej możliwy.

Joanna
@GTV Poland

A jak wygląda rekrutacja na to stanowisko? :) To rozmowa czy też zadanie rekrutacyjne?

@Joanna

Proces jest dwuetapowy. Są to typowe rozmowy rekrutacyjne. Pierwsza odbywa się w formie zdalnej, druga "na żywo".

Ciekawski

Dlaczego co pół roku szukacie Product Managera?

Olga
@Ciekawski

A Ty nie wiesz że ciekawość to pierwszy stopień do piekła? :D

@Ciekawski

Poszukiwania nowych Product Managerów związane są z ciągłym rozwojem portfolio produktowego spółki. W swojej ofercie posiadamy wiele linii produktowych i chcielibyśmy aby do każdej z tych linii był dedykowany Product Manager.

Danio

Witam chciałem złozyc aplikacje ale wyswietla mi sie ze rekrutacja została zakonczona czy to oznacza brak miejsc do pracy w GTV Pruszków ?? poprosze o odpowiedz. Pozdrawiam

@Danio

Prośba o informację o jakie stanowisko chodzi. Sprawdzimy wówczas jaki jest status danego procesu rekrutacyjnego. Może Pan również wysłać do nas swoją aplikację na adres rekrutacja@gtv.com.pl

Jak jest z pakietem medycznym w GTV Poland? Można dołączyć rodzinę?

Tak, oferujemy pakiet medyczny dla pracowników oraz członków ich rodzin. Pakiet medyczny dostępny jest za drobną opłatą ze strony pracownika po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego. Zakresy usług w pakietach są takie same dla pracowników i członków jego rodziny. Pakiety obejmują opiekę stomatologiczną dla wszystkich uczestników programu.

Rak

Ma pytanie Czy w pracy jest kompletacja paczek a następnie odstawianie na paletę i strechowanie ? Czy są ciężkie pączki do dźwigania ?

@Rak

Tak. Praca pracownika magazynowego polega na kompletacji zamówień na palety. Paczki są dość ciężkie - około 20 kg. Wynika to z asortymentu jaki sprzedajemy (zawiasy, prowadnice do szuflad etc.).

Mariusz

Dzien dobry. Czy w Państwa firmie można znaleźć pracę na stanowisku kierowcy samochodu dostawczego? Jeśli tak to w jakiej lokalizacji kierowcy pracują i w jakich godzinach praca się odbywa? Pozdrawiam

@Mariusz

Niestety nie zatrudniamy kierowców. Korzystamy z usług firm logistycznych.

Mariusz
@GTV Poland

Rozumiem, dziękuję za odpowiedź.

Dariusz

Czy mogę się dowiedzieć jak to jest w firmie ? Pensja 4200brutto plus premia (albo wyrobie norme i będę na plus albo nie dam rady i będę motywowany do pracy ?) Wiem że sporo teraz pracuje panów z Ukrainy... Ludzie się zwalniają bo nie mogą normy uzyskać? Są jakoś motywawani do pracy ? Jak wyglądają zmiany ? Dużo osób na zmianie ? Jak wygląda park maszyn ? Jest dostatecznie ich dużo by jeździły cała zmianę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do GTV Poland odbywa się w siedzibie firmy?

Wszystko zależy od stanowiska na jakie aplikuje kandydat. W przypadku stanowisk biurowych pierwszy etap odbywa się w formie zdalnej. Natomiast w przypadku stanowisk fizycznych zapraszamy kandydatów na miejsce do naszych magazynów, aby mogli zobaczyć jak praca wygląda w praktyce.

Z branży

Szukacie PH jakie warunki proponuje się? Z doświadczeniem w branży?

@Z branży

Szukamy osób z doświadczeniem w branży, natomiast osoby z branż pokrewnych, ale z dużym doświadczeniem w sprzedaży również bierzemy pod uwagę. Warunki zatrudnienia zależą w dużej mierze od posiadanych kompetencji i doświadczenia. Na stanowisku przedstawiciela handlowego wynagrodzenie jest dwuskładnikowe: podstawa + premia. Nasi handlowcy odwiedzają klientów samochodami służbowymi.

Zostaw merytoryczną opinię o GTV Poland - Pruszków

• Jak się pracuje w GTV Poland?

Zobacz opinie na temat firmy GTV Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GTV Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GTV Poland?

Kandydaci do pracy w GTV Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GTV Poland