Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o GTV

Pracowałeś w firmie GTV i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
NNNNN - 2012-07-19 14:39:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
NAPISZCIE COŚ O TEJ FIRMIE
zdjecie uzytkownika
pp - 2012-07-24 21:21:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca jak praca, jednym pasuje drudzy troszkę marudzą. W każdej organizacji trzeba się odnaleźć i to samo jest tutaj. Mnie się podoba, pracuję tu już dłuższy czas. Niemniej opinie są czasami podzielone. poszukaj wątku werkpol (wcześniejsza nazwa spółki).
zdjecie uzytkownika
Guaran - 2014-02-27 00:05:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czemu zmienili nazwę, to rzadko się zdarza. Musieli mieć dobry powód. Ważne, żeby atmosfera pracy była w porządku to reszta będzie tak samo w porządku.
zdjecie uzytkownika
Olok - 2014-04-08 01:41:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy przypadkiem firma nie przeszła z jednych rąk do drugich? Bo ta zmiana nazwy coś mi śmierdzi...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTV

Twoj email:
Wiadomość: