Zakład Murarski Józef Kądziołka

Margonin

Opinie o Zakład Murarski Józef Kądziołka

miłośnik tynku 2010-07-13 16:11:49
Odradzam. pracowalem tam, poznałem tych ludzi. Jest to firma rodzinna, nowo bogadzka, majaca pracowników za nic, nie sympatyczna atmosfera w pracy. Właściciel (usunięte przez moderatora)n na wszystkich patrzy z góry, płace sa jak w kole fortuny, nigdy nie wiesz ile możesz zarobić.Brak zorganizowania...duzo by o tym mówic...zreszta ludzie mieszkający w okolicy margonina sami mogą poświadczyć.
anonim 2010-08-22 21:53:19
jak ktoś narzeka niech otworzy zakład poprowadzi tak jak oczekuje od innych i wtedy się wypowie
nie narzekający pracownik 2010-11-01 10:45:17
W odniesieniu do poprzedniej wypowiedzi - ja tam pracuję już 4 lata i nie narzekam. Najwyraźniej osoba która to pisała nie należała do zbyt ambitnych. Jak się chce pracować i się dobrze pracuje to i się dobrze zarobi.
Arek 2016-04-22 13:35:15
Mam kilku letnie doświadczenie w tej branży i chętnie podjąłbym współpracę, jednak nie widzę aktualnych ofert pracy. Mam nadzieję, że wkrótce coś się pokarze, bo pilnie szukam pracy i zależy mi na czasie.
Zostaw swoją opinię o Zakład Murarski Józef Kądziołka - Margonin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Murarski Józef Kądziołka