Najlepszefoto.pl

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Najlepszefoto.pl

Cześć jest tam teraz możliwość pracy ale na dłużej? Bo czytam jak tu ludzie pisali że praca dobra ale na krótki okres, a mnie interesuje coś bardziej długoterminowego. Bardzo proszę o informację i na ile jest umowa.

Bogdan Nowy wpis

Dobra praca na krótszy okres bądź przeczekanie. Koordynatorzy i dyrekcja ze zdrowym podejściem do pracy. Natomiast współpracownicy zatrudnieni na stałe, przynajmniej mojego działu w większości nie w porządku. Chcesz pokazać, że Ci zależy, robisz więcej niż inni? - Przygotuj się na donosy i pomówienia w Twoim kierunku. Na plus za to warunki pracy i nowoczesny budynek.

Teresa Nowy wpis
@Bogdan

A.napiszesz coś więcej o tych warunkach? Czy są jakieś dodatkowe benefity? Jaką można dostać umowę? Jest szansa na umowę o pracę?

Bogdan Nowy wpis
@Teresa

Jeśli chodzi o benefity w ogłoszeniu o pracę było wyszczególnionych wiele pozycji między innymi karta multisport i prywatna opieka medyczna za symboliczną kwotę. Sam nie korzystałem ale znajomy starał się właśnie o kartę multisport i było ciężko. Pytał codziennie i dostawał odpowiedź, żeby przyszedł jutro, następnego dnia to samo i tak się to ciągnęło jakiś czas. Jeśli chodzi o umowę to pracownicy sezonowi/produkcyjni pracują w ~90% na zleceniu. Na umowę o pracę mogą liczyć jedynie pracownicy z długim stażem i specjaliści.

Magda M

Rekrutacja wygląda jakbyś była przyjmowana conajmniej do GOOGLE, albo innej, globalnej marki na poziomie. Na zewnątrz wszystko wygląda OK. W momencie, kiedy przechodzisz to całe "sito" rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne, dowiadujesz się, że w ramach zatrudnienia: 1. nie otrzymasz żadnych benefitòw, 2. twoja pensja będzie podobna do pensji sprzedawcy w Biedronce, 3. nie dostaniesz żadnych bonów na święta, ani premii, 4. wejdziesz w środowisko organizacji o olbrzymiej rotacji spowodowanej powyższymi warunkami. Poziom flustracji wśród wieloletnich, doświadczonych pracowników powoduje, że masowo zwalniają się najcenniejsi, najkreatywniejsza sól zespołów. Stawiają na młodych, bez doświadczenia ani obycia - chyba, że jesteś z Warszawy albo Krakowa - wtedy masz szansę pracować za normalne stawki, niezależnie od tego czy wogule pracujesz. Szerokim łukiem omijać. To takie podkarpackie...

Stan
@Magda M

W samo sedno. Szkoda czasu i energii.

@Magda M

Naprawdę płacą więcej jeśli mieszka się w Warszawie albo w Krakowie ? I czemu to ma taki wpływ na "normalne" stawki ?

Bylye
@Magda M

Jest jak powyżej. Podkarpackie to stan umysłu. Uciekać z szukaniem pracy.

Elżbieta
@Bylye

A jaka to ostateczna kwota? do dzis może coś się zmieniło w tej kwestii?

Michał M.

Gratulacje dla Pana M.K. za awans na stanowisko BHP-owca, o który starał się całymi latami.. Na pewno Pana zaangażowanie i niesamowita wiedza nabyta przez lata pracy przyczyni się do osiągnięcia zadowolenia z nowego stanowiska. Dziękuję za szacunek do pracownika, za poszanowanie i wsłuchiwanie się w uwagi innych i całkowicie niezależne podejście do człowieka. Szacunek do innych to Pana mocna cecha. Takich ludzi firma potrzebuje.

Maja
@Michał M.

A wiesz ile awansował? W sensie na jakie zarobki się przechodzi awansując na BHP-owca?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Najlepszefoto.pl spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

@tak

Jeśli przeczytasz komentarze powyżej to zauważysz, że dużo jest frustratów, część z nich ma trochę racji, ale przez większość przemawia urażone ego i nadszarpnięte mniemanie o sobie. Jeśli robisz swoje, to jest dobrze, jeśli kombinujesz i próbujesz się migać od pracy, to nie jest tak dobrze. Ekipa fajna, właściciel uczciwy, nie ma co się spinać, warto spróbować. Jak Ci się nie spodoba, to "zawsze możesz się zwolnić", a tak na prawdę zmienić pracę, jeśli ta Ci nie będzie odpowiadać.

H&K
@@tak

Widać że mamy wpis właściciela.Kiedy do waszych mózgów dotrze że lata 90 to historia.Chcesz mieć dobry a nawet morderczo dobry zespół?Polecam wzorować się na jednostkach specjalnych.Mamy rynek pracownika.Krótko i na temat.Jest kasa to będzie praca

Bartosz
@H&K

No tak tylko jaka ta kasa jest? Wiesz ile teraz płacą i czy warto starać się tu o robotę?

Bigos
@Bartosz

Marna Śmieszne zarobik w porównaniu do oczekiwań. Najniższa krajowa lub niewiele ponad to na stanowiskach ze specjalnością. Firma niby miedzynarodowa ale zarobki jak to z podkarpacia. Brak realnego rozwoju chyba że lubisz sie podlizywać i kablować na innych. Atmosfera nerwowa i wyścig (usunięte przez administratora)miedzy dzialami. Masz być posłuszny i ponad wydajny i nie narzekać! byle się wykresy zgadzały. Jeśli lubisz być lemingiem to tam aplikuj, jeśli masz swoje zdanie i chcesz mieć wpływ na to jak pracujesz - nie aplikuj bo nawet jak sie dostaniesz to cie za niedlugo wywalą bez podania przyczyny bo bedziesz dla nich zbyt problematyczny. Z reszta poczytaj komentarze pod firma cyfrowafoto to ta sama firma

Mrówka.

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Karol

Jaka jest ich aktualna strona internetowa ?

Domator

Dlaczego nie ukazują się moje komentarze? Czyżby cenzura?

Witek

Czy jest tak dobrze tu pracować, że od dawna nikt nie pisze?

Paulina

@Anonimus, czy masz już jakieś nowe wieści od firmy Najlepszefoto.pl? Czy zdecydowałeś się wysłać swoją aplikację? Może miałeś okazję uczestniczyć w rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy, albo zdobyłeś jakieś nowe informacje? Czy podzielisz się nimi z innymi użytkownikami forum? Dzieląc się swoją opinią pomagasz innym kandydatom w dotarciu do cennych informacji.

Paulina

@Anonimus, czy próbowałeś skontaktować się bezpośrednio z firmą Najlepszefoto.pl? Może dobrym rozwiązaniem będzie zatelefonowanie lub wysłanie maila z pytaniami? Obecnie firmy udzielają informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może tak jest też w tym przypadku? Czy posiadasz doświadczenie w logistyce?

Anonimus
@Paulina

tak. mam doswiadczenie w pracy Logistyka . Ciekawia mnie zarobki i atmosfera w pracy bo to tez jest ważne :)

Anonimus

Czy ktoś może powiedzieć jakie są zarobki w dziale logistyki ? Są oferty pracy . Czy jest to podstawa i najniższa krajowa ? I jakie są godziny pracy

Radek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Paulina

@przygoda sezon, dlaczego praca sezonowa, czy tylko firma rekrutuje wyłącznie na okres, na przykład, wakacji? Byłaby szansa na etat? Nie widzę, żeby były zamieszczone jakiekolwiek oferty pracy na ta chwilę. Może ktoś słyszał o aktualnie prowadzonych rekrutacjach? Będę wdzięczna za jakiekolwiek informację.

Jarek

Zastanawiam się z jakiego powodu przestaliście pisać na forum?

Paulina

@Seba - co masz na myśli pisząc, że zarobki są nieadekwatne do wykonywanej pracy? Czy wynagrodzenie naliczane jest na postawie przepracowanych godzin? Czy jest może stała podstawa do której naliczana jest prowizja?

Seba

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Bardzo słabo jak na taką firmę. Nie polecam.

Paulina

@Przygoda-sezon, co masz na myśli pisząc 'praca kiedy i ile chcesz'? Grafik jest tak elastyczny?

Kierownicy produkcji wprowadzają zamieszanie.

Potwierdzam- najważniejsze to atmosfera. Zarobki średnie- ale jak na pierwszą pracę całkiem ok. Trochę zamieszania wprowadzają sami kierownicy na produkcji- często sami nie wiedzą co gdzie i jak powinno być robione. Pozostałe kwestie zatrudnienia są ok, na pewno idzie się dogadać ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Najlepszefoto.pl - Zaczernie

• Jak się pracuje w Najlepszefoto.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Najlepszefoto.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Najlepszefoto.pl?

Najlepszefoto.pl