Opinie o FRUTAS LLADOS w Lleida

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FRUTAS LLADOS. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FRUTAS LLADOS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRUTAS LLADOS w Lleida

Kasia Nowy wpis

Czego wymagają od nowych kandydatów ?

tomcio Nowy wpis

no niby nie ma teraz za wiele ogłoszeń, ale to dziwne @Joanna, że jak na firmę z branży nieruchomości, kompletnie nikt się do nich nie odnosi. Dla mnie to dość podejrzane, bo nie wierzę, by firma zatrudniała agentów ds. nieruchomości niezmiennie od kilku lat.

Darko Nowy wpis

siema wszystkim, wiecie może co się dzieje dalej z tą firmą bo jeśli wyszukuje ją w wyszukiwarce to pokazują mi się jakieś hiszpańskie strony internetowe, nic po polsku za wyjątkiem tego tematu na goworku. Firma istnieje jeszcze na naszym rynku bo słyszałem kiedyś dobre opinie no ale nieco się teraz rozczarowałem.

..... Nowy wpis

Szanowna Pani, żadnego huraganu w Hiszpanii nie było. Jest upał i wilgoć, dosłownie łaźnia. Powietrze stoi w miejscu. Prawdopodobnie ta pani przeżyła zupełnie inne tornado spowodowane ostrożnością osób zainteresowanych ofertą pracy i zadających niewygodne dla niej pytania. Ale to chyba niczego nie zmieni, bo za jakiś czas oszuka kogo innego.Życzę szczęścia przy innej okazji. [usunięte przez administratora] Konsul

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FRUTAS LLADOS? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
xxx1

Bożena Wieczorek - 2012-07-20 23:25:33 Przepraszam Państwa, ale sprawa jest tego typu że dziś dotarł do nas huragan ,który w ostatnim czasie zniszczył w Polsce Bory Tucholskie a teraz całą plantację pomidorów:( Z poważaniem Wasza Bożenkaa tak dobrze się zapowiadało--prawda???

......

Co jak co ale teraz należy się nam wszystkim zwrot kosztów za bilety!!!! Jesli to wogóle była legalna praca,bo ambasada ma zamiar się tym zająć!

Bożena Wieczorek

xxx

Wszyscy dostali tego sms-a

Madzik

Hej dostał ktoś od tej kobiety takiego smsa?? \"prosze absolutnie nie wyjeżdzać! Termin rozpoczęcia przekładamy o 2 tyg. z przyczyn logistycznych.Później zadzwonie i wyjaśnie\"

xxx1

kto chce lecieć i zapłacił to oznacza to wycieczkę --- czytajcie opinię konsula RP. w Hiszpanii.

xxx1

dziękuję za rzetelną wypowiedz, oby była przestrogą dla innych

......

Wiadomość od Konsula: Taka firma istnieje, ale to wcale nie znaczy, że szuka ludzi do pracy. Sposób rekrutacji pracowników sugeruje, że chodzi raczej o oszustwo. Pracodawca, który oferuje pracę i płatne mieszkanie, potrąca koszty mieszkania z wynagrodzenia. Natomiast zaliczka na poczet wynajmu mieszkania nie wróży niczego dobrego i raczej świadczy o złych intencjach. Kobieta prowadząca całą akcję oszukała już wielu ludzi. Kontakt z nią zawsze kończył się po wpłaceniu zaliczki (zwykle ok. 400,- euro). Oszukani przyjeżdżali do Hiszpanii i nikt na nich nie czekał w umówionym miejscu. Zostawali bez pracy, bez pieniędzy i z długami w Polsce. Wielu z nich przychodziło po pomoc do Konsulatu. Jedyne co mogliśmy dla nich zrobić, to zorganizować powrót do kraju i udzielić zwrotnej pożyczki. Oczywiście oznaczało to dodatkowe długi. Zalecam daleko idącą ostrożność i unikanie ofert, w których jest mowa o zaliczce. Z poważaniem, [usunięte przez administratora] Cònsol de la República de Polònia a Barcelona Konsul RP w Barcelonie

xxx1

TRÓJMIASTO NIECH SIĘ DOGADA Z TĄ BABĄ I OKREŚLI SKĄD I O KTÓREJ GDZIE LĄDUJE!!!!

xxx1

kiedy z tego gdańska lecicie ---napisz coś więcej a nie skąp tego słowa

nat

my w 4 osoby lecimy z Gdańska, zaraz będę się dogadywać kto nas odbierze

xxx1

wy z Rzeszowa , napiszcie kiedy jedziecie i kto was ma odebrać z lotniska

xxx1

kto leci w końcu ostatecznie do tej Hiszpanii niech się wpisuje tutaj!!!

przemko

XXX - 2012-07-11 19:13:33 Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy wybiera się ktoś na wyjazd do Hiszpanii na pomidory w terminie 23,07,2012r? do miasta LLEIDA jeśli tak proszę tutaj o kontakt PozdrawiamJa tez lece w niedziele do girony tyle ze nawet nie mam pojecia jak ogarnac tam mieszkanie bo powiedzialem jej przez tel ze nie ufam na tyle zeby wplacic 450 euro na konto. Powiedziala krotko bez zameldowania(mieszkania) nie wpusci na zaklad pracy

Madzikk

Ja z chłopakiem z Rzeszowa samolotem lecimy do Girony w niedziele wieczorem. pozdrawiam

XXX

Witam piszecie kto skąd i kiedy jedzie POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o FRUTAS LLADOS - Lleida

FRUTAS LLADOS