Viyefruit,Vicente Yepes Vargas

Alcarràs

Opinie o Viyefruit,Vicente Yepes Vargas

Anonim 2009-07-25 14:20:23
firma i cala reszta do kitu!!!
NiJ 2009-07-25 14:23:56
warunki mieszkalne sa fatalne.warunki pracy tez,jak 1 dnia zarobisz 60 euro to drugiego 20 albo masz wolne.Pracujesz od 6 rano do 21 lub od 9 rano do 23 albo dluzej.Nie polecam nikomu,bylismy tam 3 miesiace i nic nie zarobilismy.Zupelne bagno...
Anonim 2009-08-14 12:47:47
Zgadzam się z twoją opinia.Byłam tam tylko m-c bo dłużej już nie mogłam wytrzymać.Nie polecam nikomu.Piekło na ziemii.
.....00 2013-01-16 09:45:57
E ludzie co wy chcecie.siedzieć i zarabiać .Byłem tam 2 m-ce.ciężko ale jest praca,jak znasz trochę języka,to jest całkiem całkiem.No nikt z polaków nie lubi jak mu rumun,wydaje polecenie,ale idzie się przyzwyczaić.Ja osobiście pojadę tam jak będzie tylko okazja .z poważaniem.Krzysztof.
manipulador 2013-06-30 13:18:29
że sie tak wyraże ludzie jest kampania jesli przyjeżdzacie zarobic to co narzekacie ze niemacie czasu na zakupy czy dla siebie pracuje ponad rok u yepesa przez zime takze ciezko jest ale jest praca wielu moich znajomych nawet tego nie maja a wielu maja nizsze stawki wiec nienarzekajcie bo moze byc gorzej pozdrawiam
smeg 2016-04-22 20:41:09
cezary, jeżeli jednak firma celowo czasami roluje pracowników to coś tu jest nie halo. Z tego co kojarzę trzeba przede wszystkim znać trochę języka - wówczas łatwiej się ze wszystkimi porozumieć i jest szansa na lepsze zarobki
Zostaw swoją opinię o Viyefruit,Vicente Yepes Vargas - Alcarràs
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viyefruit,Vicente Yepes Vargas