Polcall

Opinie o Polcall

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Polcall?

On

Tylko smieciówki czyli umowa zlecenie

A można dostać o pracę?

Ono

Niestety nie.

Alicja
@Ono

Nawet jak ktoś pracuje już naprawdę długi okres czasu? Zastanawiam się jak wyglądają inne warunki pracy. Możesz na ten temat coś więcej napisać np. jak wysokie jest wynagrodzenie lub jak wygląda atmosfera pracy?

Tidi
@Alicja

Konsultanci maja tylko umowę zlecenie, nawet ci najlepsi którzy pracują najdłużej (usunięte przez administratora)

kasia

Fajna zorganizowana firma, zagrzałam miejsce od wakacji i polecam

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w polcall o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Prosti56

A ja jestem ciekawa ile wynosi okres wypowiedzenia? Zastanawiam się nad zgłoszeniem CV ale boję się że w firmie mi się nie spodoba, a okres wypowiedzenia będzie wynosił miesiąc, i wtedy kłopot...

Niko
@Prosti56

Z tego co wiem (znam kogoś kto pracuje) okres wypowiedzenia wynosi tydzień . Wiem że komentarz dość stary ale piszę dla innych zainteresowanych pracą w tej firmie.

Kikut
@Niko

Na umowie zlecenie nie ma okresu wypowiedzenia, możesz nie przyjść z dnia na dzień.

Nikodem
@Kikut

Jeśli się nie znasz, to się nie wypowiadaj i nie wprowadzaj ludzi w błąd. Nie widziałem jeszcze nigdy umowy zlecenie bez wypowiedzenia . On istnieje i jest zgodny z przepisami a to, że można umowę wypowiedzieć w każdym czasie i ze skutkiem natychmiastowym to inna sprawa taki jest charakter umowy.

ja pracuje

Mega fajna firma. Pracuje mi się dobrze i szczerze polecam innym. Pomocna karda, uczciwy i przejrzysty system wynagrodzeń.

Tadzia
@ja pracuje

Wyglada jak opinia dzialu hr albo wlasciciela. Widzialam jak wygladaja 4 cc w czestochowie i jezeli chodzi o warunki socjalne to jest dramat, toalety jak na dworcu, brak prawdziwego aneksu kuchennego, biuro w starej kamienicy. Co do samej pracy to wydaje mi sie, ze tam co chwile zwalnia sie polowa ludzi, co chwile nowi sprzedawcy. Presja jak w innych cc, jak robisz swoje to sie nie czepiaja ale jak nie ma wynikow na tablicy to potrafia cie zestresowac. ocena 2/5.

@Tadzia

Widzę że dobrze znasz Polcall, możesz mi powiedzieć ile można zarobić pracując w tej firmie? Ile wynosi podstawa wynagrodzenia i na jakie premie można tu liczyć? Daj znać koniecznie!

Ewelina
@Leszek

Zależy od ilością przepracowanych godzin i efektywności Od 1500-3500

@Tadzia

Nie jestem już pracownikiem tej firmy. Wypowiedziałam zgodnie z prawdą. Normalne jest, że jak nie masz wyniku to albo zmieniasz projekt, albo nie. Niestety, nie z każdego zrobisz sportowca, sprzedawcę itd.

Doradca Klienta

Rozmową rekrutacyjną było zaproszeniem na kurs

Czy nadal jestem zainteresowana pracą?

Wiśnia

Kilka dni czekam na smsa potwierdzającego spotkanie rekrutacjne, gdzie dowiedziałam się, że to w mojej kwestii było zadzwonić i się upomnieć. Szkoda gadać Brak szacunku totalny.

Xyz
@Wiśnia

To ja nie miałam takiego problemu, w dniu rozmowy dostałam telefon o szkoleniu

Czy w Polcall jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nora

Tak, jak masz problem to mozesz uslyszec jedynie, ze jest roszczeniowcem ;)

Joanna

Ja pracowałam jakoś czas i było ok. Jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś odmówil mi pomocy, projekty były różne, wypłata zawsze się zgadzała. Odeszłam że względów osobistych, gdyby nie to, nasza współpraca trwałaby dłużej.

Jola

Witam Chcialabym zapytać o firmę polcall? Ktoś próbował, pracuje? Jakie są wasze wrażenia? Jak wynagrodzenie?

Zolka
@Jola

Opinie są różne jak widac. Ja pracuje już kilka miesięcy i pracuje mi się dobrze. Zarobki tez są spoko ale faktycznie zależy dużo od projektu na którym jesteś. Są łatwiejsze i trudniejsze premia jest od tego uzależniona

Jaki dress code obowiązuje w Polcall?

Xxx

Patrząc na wygląd biura m.in toalety czy „kuchnie” bez zlewu to minimum garnitur oraz piękne suknie.

Pracowałem w polcall, aktualnie mają projekt sprzedażowy UPC, gdzie trzeba coś "wepchnąć". Spory nacisk. Dużo szkoleń lub spotkań coaching'owych, gdzie jest już krytyka Twojej pracy. Do tego średnio elastyczny grafik - mają być minimum 27h/tydzień. W ciągu tygodnia - dwóch na projekcie pozwalniali oraz pozwalniała się dosłownie połowa pracowników. Kwota brutto 15,5/h. Od nowego roku 17brutto/h

On

Czyli w Polcall wszystko po staremu, pracownicy zmieniaja sie co chwile, atmosfera lezy i kwiczy, tylko cisnienie od gory. Jest kilka lepszych cc w czestochowie...

@On

ciekawe bo ja pracowałam w każdym cc w tym mieście i w każdym cisnienie i zasady są takie same, tak wyglada praca na słuchawce. Nie spotkałam się z tym, ze za brak wyniku manager się do mnie uśmiecha i mówi ze coaching nie jest mi potrzebny. a w Polcall przynajmniej podchodzą wszyscy z szacunkiem do drugiego

czy to prawda że w Polcal nie ma juz projektu z energia i gazem? Jedyny projekt na ktorym mozna bylo sensownie zarobić :(

Leszek

Czy wynagrodzenie w Polcal zależne jest od tego w jakim projekcie się jest? W jakich widełkach mieści się to wynagrodzenie? Twoje informacje będą pomocne.

Ala

Nic się nie zmieniło. Projekt jest realizowany :)

@Ala

Pracujesz nad takim projektem i możesz napisać bardziej konkretnie czego on dotyczy? Wiem, że firma zajmuje się telemarketingiem, więc chętnie dowiedziałbym się szczegółów.

Zuza

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo pomocna kadra. Myślę, że gdy złapie mnie kolejny kryzys z pewnością tam wrócę

@Zuza

Zuza, to super, że podobała Ci się praca w firmie Polcall. Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałaś w firmie? I dlaczego mimo wszystko zrezygnowałaś z pracy?

Maria

Pracuję w firmie ponad rok na projekcie niesprzedażowym i szczerze polecam. Elastyczny grafik, bardzo dobra atmosfera, niezbędne szkolenia. System premiowy zależny o wyników. Praca zarówno dla osób uczących się, jak i na dłuższy okres czasu. Początkowo praca może wydawać się bardzo stresująca, ale zawsze można liczyć na pomoc managera czy współpracowników. Dodatkowy plus za dbanie o relacje między pracownikami i organizację wyjść integracyjnych.

Ciekaw
@Maria

A na jakim projekcie pracowalas? I ile razy w tym roku mieliscie wyjscia organizacyjne? Jak to wyglada, z kim siedzisz na sali, co robisz konkretnie?

Maria
@Ciekaw

Nadal pracuje w firmie:-). Przez rok były 3 wyjścia integracyjne. Konkretnie pracuje na projekcie związanym z paliwami, kontakt z firmami. Jest też kilka innych, równie ciekawych projektów. Pozdrawiam :)

@Maria

Super, że tak aktywnie uczestniczysz w dyskusji. Czytałam, iż Polcall poszukuje Konsultantów Telefonicznych do pracy przy projektach biznesowych i marketingowych. Co ważne, doświadczenie w telemarketingu i sprzedaży będzie atutem, ale nie jest wymagane - ten fakt bardzo cieszy. A powiedz, jak to jest z rodzajem umowy dla osób, które dopiero rozpoczynają tam pracę? Podpisują umowę o pracę czy jednak umowę zlecenie?

Hhh
@Olga

Tam jest tylko umowa zlecenie, musialabys być menedzerem czy kimś na wyższym stanowisku, aby uzyskać umowę o pracę.

Kacha

w firmie zamknal sie fajny projekt z infolinia dla inpostu, szkoda.

Dzony

Nie polecam, bardzo stresująca praca.

Przerobiłam już chyba wszystkie calcentra w Częstochowie i powiem, że Polcall niczym się nie wyróżnia, bardzo duża rotacja jak to w tego typu firmach.... Na plus maszyna z kawą, na minus bardzo brzydkie biuro, szczególnie toalety. Projekty jak projekty, wszędzie znajdziesz podobne, chyba lepiej iść jednak do większego CC w częstochowie.

Pracownica

Sadzac po wcześniejszych komentarzach widzę ze obraz firmy na goworku jest lekko przerysowany. Prawie w jednym momencie zwolniła się kadra liderów i pracowników z doświadczeniem. Widać ze krzyki z gabinetu Prezesa nie wszystkim pasują i ludzie zaczynaja odchodzić. Szkoda. Z mojej strony życzę więcej szacunku do drugiego człowieka.

Czlowiek 1

Moja pierwsza praca w call center. Osobiście jestem zadowolona. Myślałam, że to nie jest praca dla mnie,jednak pracuje się dobrze. Dzięki niej zdobyłam cenne doświadczenie . Fajni pracownicy oraz wyrozumiali i pomocni przełożeni. Praca jest przyjemna, atmsfera pozytywna. Jesli ktos sie zastanawia, to polecam.

Ciekaw
@Czlowiek 1

Długo tam pracujesz? Co konkretnie robisz? Cos sprzedajesz? Prosze o wiecej szczegółów, bo tu same ogolniki

JenniferAnitson

mocno średnia praca, polecam jedynie tymczasowo Moje sugestie dla Michał Aniołek Polcall: lepiej traktować pracowników - każdy na to zasługłuje Lubię atmosferę w Michał Aniołek Polcall za: dobre są relacje miedzy pracownikami

@JenniferAnitson

Dlaczego uważasz, że to dobra praca jedynie na krótki okres czasu, a nie na stałe? Co wpływa na Twoją ocenę dotycząca pracy w Polcallu? Czy sądzisz, że jeśli zaszłyby zmiany w zakresie postrzegania i - jak określiłeś - traktowania pracowników, w firmie pracowałoby się lepiej?

Jennifer Anitson
@Olga

Według mnie w firmie panuje niezbyt dobra komunikacja między pracownikiem a przełożonym (menedżerem, trenerem, etc.). Np. jedna osoba daje informacje, że należy się sztywno trzymać skryptu, natomiast na szkoleniu w tym samym dniu dowiadujemy się, że lepiej mowic własnym językiem i ,,bawić się prezentacją". Bylo to dla mnie trochę niezrozumiałe. Ale najgorsze dla mnie było to, jak moje pytania czasami pozostawały bez odpowiedzi, i uważam, że powinniście państwo to poprawić, szczególnie jeśli chodzi o nowych pracowników. Mam więc sugestie, żeby skrypt zawieral dokładnie wszystkie informacje dotyczące wypełniania formularza klienta i byl tak ułożony, żeby faktycznie dało się go, przynajmniej na początku sztywno trzymac. Praca przy niekompletnym skrypcie jest dość stresująca i wg. mnie daje tylko małe możliwości rozwoju. Na plus mogę zaliczyć to, że w Polcallu panuje bardzo miła, przyjacielska atmosfera-przynajmniej między pracownikami. Można również robić sobie ciepłe napoje za darmo.

Podpisuję się pod każdą wypowiedzią, a więc w polcall atmosfera jest nieciekawa, brak rzetelnych szkoleń, jeśli chcesz tracić swój cenny czas to sam(a) się przekonaj!

Beata
@Monika

Praca jest naprawdę stresująca dla osób „delikatnych i wrażliwych” nie jest na prwno odpowiednia. Początki masakra. Stawka (uczniowska) jest okej. I godziny pracy również, ale naprawdę trzeba się do tego nadawać. Ja się poddałam po tygodniu.

@Beata

Dziękuje za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Odporność na stres to bardzo ważna cecha, którą warto w sobie wypracować. Może to pomóc w wielu rodzajach zatrudnienia i ułatwić tak zwaną wspinaczkę po szczeblach kariery. Przekazałaś nam ważne informacje, szczególnie dla osób, które zaczynają swoją karierę w firmie. Chcesz przez to powiedzieć, że jest to praca odpowiednia dla osób, które w dalszym ciągu się uczą/studiują?

Tamagocha

Pracuję niecały miesiąc ale jak na razie jestem bardzo zadowolona: w Polcallu są elastyczne godziny pracy, mili współpracownicy i szefowie, szeroko pojęty luz;] praca jest łatwa i przyjemna jeśli oczywiście ktoś lubi taką siedzącą formę. Z tego co widzę są tam głównie młode osoby, potrafią się utrzymać naprawdę bardzo długo. Nie wiąże z tą pracą przyszłości życia, ale póki co jestem szczęśliwa że tam trafilam Lubię atmosferę w Polcall za: Swoboda pracownika, elastyczny czas pracy, bonusy za wyniki, uprzejme osoby

Zostaw merytoryczną opinię o Polcall - Częstochowa

• Jak się pracuje w Polcall?

Zobacz opinie na temat firmy Polcall tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polcall?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polcall?

Kandydaci do pracy w Polcall napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polcall