Opinie o Arb Robert Budnicki w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arb Robert Budnicki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Arb Robert Budnicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arb Robert Budnicki w Szczecin

adam

po pierwsze ani razu nie byłem na fuchach pracując u was po drugie miałem dostać pieniądze sam mi tak szef powiedział i się ze mną ugadywał ale oczywiście nie ma kontaktu z szefem po trzecie pismo już mam w poniedziałek składam w pipie takich ludzi jak wy to trzeba (usunięte przez administratora) na wszystkie możliwe sposoby nie dość żze straciłem czas i pieniądze na szczęście nie prace w której robiłem wcześniej u normalnych ludzi.Człowieku ja mam autystyczne dziecko które potrzebuje rehabilitacji a ty mnie potraktowałeś jak jakiegoś (obiboka):) !!!!! bazujecie tylko na ludziach takich jak ja aby popracowali za free a potem zastępujecie innym TAKIM (OBIBOKIEM)ŻAŁUJE BO PRACOWAŁEM U WAS O 4 TYG ZA DŁUGO MOGŁEM OD RAZU (usunięte przez administratora) OD WAS JAK MI MÓWILI CO SIĘ U WAS W FIRMIE DZIEJE SAM KIEROWNIK W BANKU NA BUDOWIE MÓWIŁ ŻEBYM OD WAS UCIEKAŁ BO JESTEŚCIE NIEPOWAŻNI WSZĘDZIE GDZIE TYLKO BYŁEM I WY SIĘ DZIWICIE PISZESZ TU O OBIBOKACH A TY JESTEŚ (usunięte przez administratora) CAŁA TA FIRMA TO JEDEN WIELKI ŚMIECH NA SALI WSTYD U WAS PRACOWAĆ !!!!!!!!!!! ALE WIESZ CO DŁUGO TAK NIE POCIĄGNIECIE ZA DUŻO LUDZI W C (usunięte przez administratora) A ZROBIŁEŚ I TO SIĘ NA TOBIE ODBIJE PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ A CO DO PIENIĘDZY TO MIAŁEM PIERWSZY MC DOSTAWAĆ TYGODNIÓWKI (usunięte przez administratora) DWA RAZY DOSTAŁEM TAKA BYŁA UMOWA BO TRZECI RAZ MIAŁEM DOSTAĆ ZA DWA TYG A POTEM RAZ W MC SAMI SIĘ GUBICIE W TYM CO ROBICIE I MÓWICIE TAKA JEST PRAWDA A SZACUNEK TO W TEJ FIRMIE DO WAS NIE MA NIKT BO WSZYSCY BEZ WYJĄTKU NA WAS C (usunięte przez administratora) AMI RZUCAJĄ :):):)_ OBIECUJE ŻE ZROBIĘ CO W MOJEJ MOCY ABY WAS (usunięte przez administratora) A JA JAK COŚ OBIECUJE TO DOTRZYMUJE SŁOWA :) I DOPIERO WTEDY BĘDĘ SIĘ Z WAS ŚMIAŁ

JAK SIE NIE MYLE JAKO JEDYNY CHCIAŁEŚ ZALICZKI CO TYGODNIOWE I TAK BYŁO I SAM ZGŁOSIŁEŚ OSTATNI TYDZIEŃ ZE JUŻ NIE CHCESZ , DOPIERO NA DZIEN WYPŁATY .NIE DZIWIE SIE ŻE KTOŚ SIE WKURZYL , JAK SIE ROBI Z (usunięte przez administratora). TO TAK WYCHODZI. A JESZCZE JEDNO, JAK SIE NIE PRZYCHODZIC DO PRACY BO MA SIĘ FUCHE ?! - DZIWIE SIE ŻE JESZCZE NA PYSK NIE WYLECIAŁES - CHYBA ŻE .... POWODZENIA ŻYCZE

WIDZĘ ZA MASZ OGROMNĄ WIEDZE TO DOBRZE . JAK NAPISAŁEŚ POMOCNIK TO CHYBA TO COŚ ZNACZY . SORY ALE ROZPIESZCZAĆ NIKT NIKOGO NIE BĘDZIE . CHYBA JAK DOBRZE SIĘ DOMYSLAM TO PRACA POMOCNIKA POLEGA NA WYKONYWANIU TAKICH PRAC I TO CO KTO ORGANIZUJE TO CHYBA NIE TWOJA SPRAWA- NO CHYBA ŻE ZAŁÓŻ SAM FIRMĘ I DECYDUJ - POWODZENIA. PS. W KAŻDYM STADZIE ZNAJDZIE SIĘ JAKAŚ WSZA - JA JUŻ JEDNĄ ZNALAZŁEM . A NA SZACUNEK TRZEBA ZASŁUZYĆ. A CO DO PŁATNOŚĆ JA NIE NARZEKAM I PATRZE W SWÓJ PORTFEL A NIE CUDZY , WAŻNE SĄ DOKUMENTY A NIE GADANIE ...

adam

po pierwsze ja pracowałem i się nie opierdalałem przeprowadzki za 8 zł na godzinę gdzie normalnie płacą 15 praca na budowach SUPER NIE POWIEM MOŻNA BYŁO SIĘ WIELE NAUCZYĆ SZCZEGÓLNIE JAK TRZEBA BYŁO ROBIĆ RZECZY KTÓRYCH SIĘ JESZCZE NIE ROBIŁO I KTÓRE POWINIEN ROBIĆ FACHOWIEC ,KTÓRYCH W TEJ PRACY NIE MA JEST TYLKO JEDNA EKIPA DO WYKOŃCZEŃ A TAK TO SAMI POMOCNICY OGÓLNOBUDOWLANI!!!!:)TUTAJ NIE CHODZI O SAMĄ PRACE W SOBIE ALE O TO ŻE KIEROWNIK NIE OGARNIA W OGÓLE TEMATU FIRMA NIE MA ŻADNEGO ZAPLECZA FINANSOWEGO ORGANIZACJA JEST RÓWNA TYLE CO NIC NIE DOWOŻĄ WODY LUDZIE ROBIŁEM DWA DNI NA DA (usunięte przez administratora) BEZ BUTELKI WODY !!!!KTÓRĄ MIELI DOWIEŹ ZA GODZINĘ O WSZYSTKO TRZEBA SIĘ DOPRASZAĆ OD PACKI PO FARBĘ. PO DRUGIE: BRAK SZACUNKU DLA ZWYKŁEGO PRACOWNIKA CHODZI O TO ŻE JAK JUŻ PISZECIE (usunięte przez administratora)JA ROZUMIEM COŚ TYPU SŁUCHAJ TERAZ NIE MA BĘDZIE NP TEGO I TEGO DNIA A NIE BĘDZIE W CZWARTEK A POTEM CZEKASZ JAK (usunięte przez administratora) CZY DOSTANIESZ CZY NIE NIEPEWNOŚĆ NIEODBIERANIE TELEFONU OD PRACOWNIKA CZYLI TAK ZWANE OLEWANIE (DOSŁOWNIE) OBIBOKI NAJWIĘKSZYM TO JEST KIEROWNIK KTÓRY NIC NIE POTRAFI ZORGANIZOWAĆ NA MIEJSCU GŁÓWNEGO SZEFA TO GO BYM WYRZUCIŁ Z PRACY NA PIERWSZYM MIEJSCU TEN CZŁOWIEK NIE NADAJE SIĘ NA TE STANOWISKO BO CO TO JEST ZA KIEROWNIK (usunięte przez administratora) :() :))) KTÓRY PRZYNOSI BIAŁĄ FARBĘ ZAMIAST BRĄZOWEJ KTÓRY NIE POTRAFI ZORGANIZOWAĆ PRACY DYSPONUJĄC LUDŹMI PRZYKŁAD : PRACOWAŁEM NA DA (usunięte przez administratora) KOMINY O GODZ 13 ZABRAŁ MNIE DO BANKU BO PILNIE TRZEBA BYŁO POMALOWAĆ ŚCIANĘ NA BRĄZOWO ZOSTAWIŁ MNIE POJECHAŁ A FARBA BYŁA BIAŁA :):):):):) SZKODA ŻE TAK JEST ALE NIESTETY TAKIE SĄ REALIA W TEJ FIRMIE A CO DO PIENIĘDZY gdyby szef był słowny to bym pracował dalej ale pieniądze w tej pracy to jest jedna wielka niewiadoma odkąd się przyjąłem TO każdy PRACUJE I NIKT NIGDY NIE WIEDZIAŁ CZY DOSTANIE KASE NIKT WSZYSCY NA MINUSACH A OCZYWIŚCIE ROZMOWA KWALIFIKACYJNA TO BYŁO COŚ TAKIEGO :JEST DUŻO PRACY , ZALICZKI SAM LUDZIĄ WPYCHAM CO TYDZIEŃ ABY MIELI :))))RAZ W MIESIĄCU WYPŁATA JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO JA JESTEM BARDZO W PORZĄDKU CO DO LUDZI.NARAZIE KOŃCZE JESZCZE NAPISZE PARE FAJNYCH SYTUACJI Z ARB NASTEMPNYM RAZEM ACHA CZEKAM CIEKAWY JESTEM CZY ZA MOJĄ CIĘŻKĄ !!!!!!!! PRACE DOSTANE PIENIĄDZE !!!!!!q!!!!!!!!!! PEWNIE NIE ZOBACZYMY JACY SŁOWNI SĄ CI LUDZIE !!!

Arb Robert Budnicki prowadziła rekrutację na stanowisko Udział w szkoleniu unijnym z gwarantowanym stypendium. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
arb

Nie wiem kto tu prostak - popatrz co napisane i co piszesz. Wystarczy trochę pomyśleć i się zastanowić. No , ale to już za dużo.....

REX

TO SIĘ JESZCZE ZDZIWISZ (usunięte przez administratora) ZBIOROWY POZEW MÓWI CI TO COŚ PROSTAKU Z WARSZEWA!!!!!!!!!

marcin 81

kierownik (usunięte przez administratora) leczy się u psychiatry na ulicy żołnierskiej i nadzoruje ludzi to jest masakra (usunięte przez administratora)

arb

OK , ale pisz w liczbie pojedyńczej i też dla czego tak jest , niech wszyscy wiedzą . Tego nie napiszesz ???? :) . ps. ja się przynajmniej podpisuje .

BULDI 80

najgorszy z najgorszych (usunięte przez administratora)

BULDI

(usunięte przez administratora)NIEWYPŁACA WYNAGRODZEŃ (usunięte przez administratora)

ARB

Nie kazdy potrafi meble nosić , ale kazdy chce kase za coś co nie zrobił , bądż zniszczył i tu tkwi cała zabawa

Luca

Uwaga !!! Gościu ma (usunięte przez administratora) biuro na Kolumba 5 , Obiecuje złote góry , fajna robote w budowlance , a pozniej nosisz meble i to za darmo , (usunięte przez administratora). Nie polecam firmy .

Zostaw merytoryczną opinię o Arb Robert Budnicki - Szczecin

Arb Robert Budnicki
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Teofila Firlika 15
    70-354 Szczecin