Level One Emmeloord

Opinie o Level One Emmeloord

Ona123

Czy pracował ktoś przez Work Centre przy pakowaniu kosmetyków. Chodzi mi o warunki mieszkalne Oraz jak z wypłatami? Idzie zarobić? Ile wynoszą tygodniowki?

Piter
@Ona123

Zarobki wahają się od 330 do400 w w zależności od przepracowanych godzin

Marcino
@Ona123

Praca przy kosmetykach nie jest zła jeśli ktoś lubi 12 h stać przy taśmie to polecam prace wypłaty są 340-380 € tyg . W pracy wszystkiego cie nauczą jeśli nie będziesz potrafiła. Życzę miłego pobytu z Levelem

Anka
@Marcino

Marcin, wiesz może czy jeszcze jakaś inna agencja rekrutuje do pakowania kosmetyków? Czy tylko pracują osoby z Levela

Sebekchlebek

Dobra, dodam coś od siebie na wstępie napiszę że nie jestem ani żadnym pracownikiem workcenter ani żadnym wykupionym fake komentarzem. Pojechałem na sezon letni na jabłka z drugą osobą, na początku oczywiście pełny obaw. To był mój pierwszy wyjazd w życiu za granicę w ogóle i od razu do pracy, druga osoba już była doświadczona. Na wstępie pojechaliśmy na SOFI, od biura to dosyć daleka droga bo koło 2h jazdy. Każdy na kogo patrzyłem wydawał mi się tą mityczna polską patologia o której tyle się mówi w Holandii ale później powiem więcej. Po zrobieniu SOFI powrót do biura podpisanie umów, koordynatorzy i pracownicy biura na miejscu byli bardzo uprzejmi. Rozwiezli nas do domków każdy dostał przydział. Od razu mówię nikt nie został bez pomocy, każdy od razu miał zapewnione mieszkanie. Trafiliśmy do 6 osobowego domku gdzie były 3 pokoje 2 osobowe, wielka kuchnia i jadalnia a za domem taras. Przez pierwsze dni nie było nic o pracy słychać, zacząłem się martwić ale koordynator sam napisał do mnie czy chce iść do pracy X od - do zgodziłem się popracowalem. Towarzysz też miał już pracę na polu z holendrami, swoją drogą holendrzy to chyba najmilsi ludzie w Europie. Potem praca się skończyła, ale zadzwonił koordynator czy nie chcemy już iść na sądy tak jak było planowane. Zgodzilismy się i od następnego dnia od razu zaczęliśmy pracować w sadach, daleko mieliśmy bo od nas do Dronten było około 70km ale dostaliśmy busa tankowanie za free do tego bus pełny młodych osób w wieku maturalnym/studentów. W sądach pracowaliśmy też z Holendrami, za którymi po przyjeździe do Polski autentycznie płakałem byli tak super ludźmi. Wypłaty wahały się od 380-450e + 5e za każdy dojazd do pracy czyli 25 euro można powiedzieć za wstanie z łóżka. Jeżeli ktoś pisze negatywne komentarze że został (usunięte przez administratora) to najpewniej jest po prostu lewy. Kiedy mi coś nie pasowało od razu dzwoniłem do koordynatora i mówiłem wprost że jest taka i taka sprawa, jeżeli coś wymagało przejazdu do biura to brałem jakiegoś kierowcę busa od nas z domków i jechałem z nim przy okazji do biura. Level1 nigdy nas nie wystawił, ci których wyrzucali z roboty za debilizm dostawali zaraz nowa prace chyba że nadmiernie przesadzali albo odrzucali ofert wtedy można się pakować. Level nie toleruje alkoholizmu i ćpania, za to jest out od razu z agencji, więc o to nie ma obaw. Wszystko trzeba na bieżąco zgłaszać agencji, nie dajcie sobie wejść w d*pe żyjcie z agencja normalnie to wszystko będzie w porządku. Jeżeli wy nie robicie problemów to oni też nie robią. Jeszcze taka mała dygresja, jeżeli nie znacie podstaw angielskiego to każdy może zrobić z was pachołka i mówię to o holenderskich pracodawcach nie Levelu. Śmiało można jechać, jeżeli macie jakieś zastrzeżenia zawsze możecie dzwonić do Opola, oni nie gryzą pomogą i w razie czego się za wami wstawią. PS. Pozdrawiam koordynatora Piotrka (nie pamiętam nazwiska, tego młodego koordynatora) jesteś (usunięte przez administratora) Za rok sady u Elshofa.

Milena

Witam, jeśli jest tu ktoś z Emmelordu bardzo proszę o kontakt na adres(usunięte przez administratora) mam parę pytań.Dziękuję

Milena

możesz do mnie napisać? mam parę pytań (usunięte przez administratora)

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Natalia22

Czy wymagana jest tam znajomość języka?

Zuza
@Natalia22

Nie do wszystkich ofert, My nie znamy

Zuza

Hej, jutro jade do chlopaka on pracuje na papryce a ja idę na sortowanie cebulek lilii. Stawka 9,94 euro i mieszkać bedziemy razem

...

Więc tak jeśli chodzi o zakwaterowanie czy wypłacanie tygodniowek w terminie to w moim wypadku jest OK. Jednak dużo gorzej jest teraz z pracą niż np w okresie wakacyjnym, bo w okresie wakacyjnym pracowaliśmy z chłopakiem cały czas A teraz większość czasu siedzimy na domku niż idziemy do pracy, bo jej zwyczajnie nie ma. Mieliśmy iść do woutersa a jesteśmy już 4 tydzień, a praca w woutersie się dalej nie zaczęła wiec przed wyjazdem mówią co innego, a po przyjedzie jest zupełnie inaczej. Teraz to trzeba dzwonić i się prosić o pracę bo inaczej się będzie na domku cały czas.

Marek1985
@...

Hej, ja pracuje na utylizacji produktów przeterminowanych firma De Jong. Jest to ciężka praca ale tygodniówka netto przy 52 godzinach to 535 euro. Mieszkam na parku w Luttelgeest w domku dwuosobowym. Zestawienie moje wygląda tak: Loon normale uren 38:00 12,49 474,64 Loon overwerkuren 14:30 à 135,00% 12,49 244,47 Mutatie Totaal tijdvak Verrekenen Omschrijving R T Percentage Grondslag Fiscaal Betalen Grondslag Fiscaal Betalen Fiscaal Betalen Loon normale uren 3 T 474,64 474,64 474,64 474,64 Loon overwerkuren 3 T 244,47 244,47 244,47 244,47 Vakantieuren 3 T 8,20 8,20 8,20 8,20 ET-uitruil huisvesting 3 * -57,92 -57,92 -57,92 -57,92 ET-uitruil meerkosten levensonderhoud 3 * -27,53 -27,53 -27,53 -27,53 ---------------- ---------------- ---------------- ---------------- Totaal bruto loon 641,86 641,86 641,86 641,86 Pluspensioen 3 * 4,0000% 139,63 -5,59 -5,59 139,63 -5,59 -5,59 ---------------- ---------------- ---------------- ---------------- Loon voor loonbelasting en premies 636,27 636,27 636,27 636,27 Loonheffingen (Week wit) T 636,27 -144,56 636,27 -144,56 Gediff. premie Whk (WGA-vast) 3 * 0,1150% 636,27 -0,73 636,27 -0,73 ---------------- ---------------- Netto loon 490,98 490,98 Vergoeding ET-uitruil huisvesting 3 71,50 0,01 71,50 0,01 Vergoeding ET-uitruil meerkosten leve 3 33,99 33,99 ---------------- ---------------- Netto te betalen 524,98 524,98 ========= =========

Natalia22
@Marek1985

Czy wymagana jest znajomość języka?

Tomi

Mam pytanie do osób które juz pracują w tej firmie a mianowicie wybieram się tam do pracy i chciałbym wiedzieć ale szczerze jak to wygląda w rzeczywistości np zakwaterowanie praca i koordynatorzy i czy firma nie zalega z wyplatami

@Tomi

Zakwaterowanie ok duży pokój jedynka praca jak to praca ktoś kto wie po co przyjechał to odlozy a koord. Zależy jak się trafi ogólnie polecam

@Osk

@Osk Dzięki za odpowiedź. Mam rozumieć, że Level One Emmeloord zapewnia kwaterę dla pracowników?

@Tomi

Jestem aktualnie w Holandii przez tą firmę zaczyna sie martwy sezon. Wypłaty w porządku zawsze na czas mieszkania w miarę nie ma na co narzekać. Porządek/ nie porządek to zależy wyłącznie od tego kto wcześniej mieszkał. Z praca różnie fajnie jak się pracuje cały tydzien ale to wiem tylko z opowieści bo nie zdążył mi się nigdy ze pracowałam caly tydzień po 12h..... kordynatorzy też na prawdę różni są super są tragiczni zależy do ktorej firmy się trafi. Nie raz nie dwa zdarzyło się że masz iść do pracy albo wracać z pracy a tu brak kierowcy

Ree

Stanowczo nie polecam. Przyjechałem bo miałem mieć stała pracę okazało się że tej pracy nie ma. Cały czas siedze na domku bo nie ma jakiejkolwiek pracy a jak pisze do koordynatorów o pracę to mówią że nie ma. Cały tydzień na domku przesiedzialem i nigdy do tej firmy nie wrócę.

Marian

BRAK PRACY TO NIE JEST PRAWDĄ! JESTEM TU 3 MIESIĄCE I MAM CIĄGLE PRACE PO 43-60 GODZIN ZA TYDZIEN. PENSJA ZAWSZE W PONIEDZIALEK BEZ OPOZNIEN. TAKZE KŁAMIĄ CI CO PISZĄ ZE NIE MA PRACY.

Alicja

@IwoNA, długo współpracujesz z tym pracodawcą? Jak to jest w praktyce z poślizgami wypłat? Zdarzyło się, że zalegali?

Piotrek

Jeśli masz konto bo to przelew z wypłatą masz w poniedziałek tak jak i Solaris, a we wtorek maja przelewy Ci co maja konto polskie lub inne

Piotrek

Pracuje przez agencję level1od końca maja i nie narzekam bo prace mam stałą, kaseta z ok no tylkonrzeczywiscie transport do i z pracy mógłby być sprawniejszy obecnie jestem na urlopie ale wracam na koniec listopada i nie mam zamiaru rezygnować. Jeśli ktoś myśli o wyjeździe na dłużej to polecam tą agencje

LubieHolandie

Witam troche prawdy i nie prawdy jak zawsze sie czyta w komentarzach. Jedno jest pewne kasa zawsze na czas tygodniowki 300-400e. Zakwaterowanie czesto 50km plus od miejsca pracy. Wyjazdy do pracy o 4 rano zeby dotrzec na 7 i czasem godzina sterczenia pod praca. Powroty z pracy tez czesto opoznione. Czeste zmiany prac od plewienia az po magazyny. Bylem dwa miesiace na szklarni gdyby nie fatalna organizacja zamieszkania i dojazdow do pracy przyjechalbym jeszcze raz a tak to sie zastanawiam gleboko.

@LubieHolandie

@LubieHolandie Fajnie, że warunki zatrudnienia w Level One Emmeloord Ci odpowiadaly. A, czy firma zapewniła Ci również opiekę lekarską?

Miki

Nie polecam agencji na początku obiecywali stała prace godziny a w rzeczywistości tak nie było, pracowaliśmy po 35 godz później powiedzieli nam że jest martwy sezon i jak chcemy możemy jechać do domu a niby mieliśmy mieć stała prace. Ciągle przeprowadzki(usunięte przez administratora)Jednym słowem najgorsza agencja w jakiej byliśmy

Iwonauy

Szczera opinia na temat firmy level?

Kuba

Gorąco NIE POLECAM. Podpisałem umowe na 8 tygodni na zbiory gruszek, po 2 tygodniach sad sie skończył, tydzień siedziałem bez pracy poczym kazano mi jechać do do Polski.

Kubusiu
@Kuba

Witam, ja także pracowalem od nich na sadach praca trwała 5 tygodni a pozniej poszedłem jeszcze na 3 tygodnie pracy u rolnika na kombajnie przy ziemniaczkach. Nikt mnie do Polski nie odesłał tyke ze wróciłem do szkoły ale wracam w grudniu do nich na 3-4 tygodnie popracowac POZDRAWIAM

Do Wiktoria

Ten Twoj wpis jest żałosny że nawet administrator musiał go moderować. Podejrzewam tez że nieprawdziwy. Mam w Level dużo znajomych co pracują w Luttelgeest, Dronten i okolicach. Mają stałe prace z minimum 40 godzin. Spora część z nich nawet już tu domy kupiła na hipoteke. A przecież gdyby nie mieli dochodu odpowiedniego przez 2/3 lata to by żaden bank im nic nie udzielił. Także to swoje swiadczy. NIE PODOBA SIE TOBIE WIKTORIA TO PAKUJ SIĘ I SZUKAJ INNEJ AGENCJI PRACY HOLANDII ICH NIE BRAKUJE!!!!!

Wiktoria
@Do Wiktoria

Mój wpis jest żałosny? Jak byś został potraktowany przez agencję w taki sposób to byś im na bank miło pisał/a pozatym to czysta prawda . Pojedź sobie i zobacz jak jest cudownie jeden dzień pracujesz A potem siedzisz taka prawda. Fakt faktem niektórym naprawdę się trafiła robota, bo również pytałam się ludzi czy mają pracę i jak u nich to wygląda ale to garstka osób. Pozatym dzwoniąc do kordynatora pytając się o pracę on mówi że nie ma , A Ty powiesz że zmieniasz robotę chyba ,A on powie że wcale się nie dziwi ?! Nie musisz już się tak unosic! Bo już zrezygnowałam buźka !!!!!

Kamilek
@Do Wiktoria

Tyle że to prawda na wapenveld siedzi około 100 osób bez pracy .....

biturbo
@Do Wiktoria

Domy w levelu hehe,czemu ja sie tam nie dorobilem nawet uzywanego auta dobre albo,zaplacili na google za reklame i maja dobre wpisy albo jestescie ludzmi na drugim etacie w level one czyli oplacanymi podwojnie za donoszenie i pochlebne wypowiadanie sie na temat firmy he !!!!!!......

IwoNA

Co Ty gadasz?

osk

Jedzie ktoś dziś na emmeloord (pracownik na hali)

@osk

Jestem już tu od wtorku zrobiłem 44h cały czas jest praca jutro nocki zaczynam, jeśli ktoś wie po co tu przyjechał nie ma na co narzekać. Roi się od młodzieży która przyjechala zapalić zielska.

@Osk

Dziękuję za Twoją opinię. Rozumiem, że możesz polecić pracę w firmie Level One Emmeloord? Na jakie stawki można liczyć?

@Alicja

Oczywiście, jakieś 9,6 netto

krikri

Nie polecam tego biura.Na poczatku sa mili.pozniej wszystko sie komplikuje.Zadnej pomocy z ich strony,albo bedzie tak jak pracodawca mowi,albo wynocha.niestety taka jest prawda.pozdro

Mariusz99

Jestem u nich 6 tygodni i mam zarobione srednio 2147 euro czyli ponad 355 euro netto tygodniowka. Pracuje na cebulkach tak jak miałem ustalone z Work Centre. Ten tydzien ostatni i ide od poniedzialku 29.07 na zbiór śliwek. Zostaje tutaj do konca wrzesnia. Wracam na studia ale za rok tu wracam

Olga
@Mariusz99

Mozna nr do jAkiegoś koordynatora? Jakie warunki mieszkaniowe?

@Mariusz99

Witam, pisze z zapytaniem gdzie mogę znaleźć nowe ogłoszenia o nabór nowych pracowników? I jak wygląda dyspozycyjność,z jakim wyprzedzeniem trzeba ją deklarować?

Ree

Stanowczo odradzam. Jestem tutaj 4 tydzień z moją dziewczyną miały być sady a dali nas osobno i co chwile jesteśmy w innych pracach więc to co jest napisane że możliwy wyjazd w parach to kłamstwo. Nie potrafią zorganizować pracy bo dzisiaj mam wolne

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Level One Emmeloord