Opinie o Level One Emmeloord

Ana

Witam kategorycznie nie polecam wyjazdu i pracy w firmie level . Osobom wyjeżdżającym w Polsce oferują stanowiska a po przyjeździe okazuje się że tej pracy nie ma . Ludzie chodzą do pracy w kratkę aby tylko zarobić na domek i coś tam do jedzenia. Brak słów żeby opisać to co tam się dzieje. Mieszkałam w hotelu w którym szerzyła się dilerka co tydzień policja burdy naćpani goście miejscowość i hotel w kraggenburg- ostrzegam!!!! Wszystkie negatywne opinie o tej firmie tj prawda . I pozdrowienia dla pana Małeckiego przewoźnika który wysyła ludzi do pracy której nie ma a cel w tym taki aby zapłacić mu za przejazd i uzupełnić miejsce w busie. Najgorsza firma z jaką spotkałam sie. Czytajcie opinie ją niestety pojechałam w ciemno i po paru dniach wróciłam. Nie da opisać się tego co tam zobaczyłam a przede wszystkim tego że robią sobie z ludzi jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje sugestie dla Level One Emmeloord: Zadnych Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zle

Qwer

Najgorsza firma z jaką kiedykolwiek miałam styczność. Ciagle błędy w solarisach, o wszystko trzeba prosić. (usunięte przez administratora)

synus

Lubię atmosferę w Level One Emmeloord za: ludzie i klimat miasta

Jakata

Ktoś pracuje w Nijmegen przy pakowaniu? Jakie warunki mieszkaniowe?

@Jakata

Nie polecam, wyzysk robisz za trzech, a mieszkanie to zależy z kim i gdzie trafisz. Wolę unikać są lepsze oferty

@Ania

Witam, tylko jest jedna sprawa my jako Level One Emmeloord nie posiadamy zadnych ofert pracy w Nijmegen. Nasz region to Emmeloord, Dronten, Zwolle, Lelystad. Także ktoś pomylił forum

Spawacz

praca jako spawacz metodą mig mag

Czy szukam pracy na długo? Dlaczego zrezygnowałem z poprzednich prac?

Takajedna

Hej. Ktoś wyjazd w sobotę z BB na pakowanie?

Sandra

Nie polecam tej agencji ściąga ludzi na tydzien lub 2, tak zeby osoby juz pracujące zjechać do Polski za darmo mówiąc im że ie ma pracy A w tym czasie ściąga ma następnych i siedzą na domkach pochowani czekając na informację kiedy pójdę do pracy, biuro zarabia na przewozach busem zeby opłacać pracowników. Ogólnie żenada miesięcznie 280e za hotel gdzie masz 3 lub 4 osoby w 8m2. Gdzie już za 300e masz domek z kluczem do pokoju. Banda złodzieji nie wiadomo kiedy wpadnie i zostaniesz z niczym nie ma żadnej opieki koordynatorów oni tylko pisza dzwonią kiedy mają czas, w swojej sprawie nie dowiesz się nic, radzę unikać tej agencji. Lub przekonacie się sami na miejscu

Marcin&Ania
@Sandra

Koleżanko chyba masz dwie lewe rączki do pracy. Ja także przyjachał do nich Mareckim cena za przejazd jak wszędzie. Jestem tu 4 tygodnie i mam zawsze ponad 40 godzin pracy. Moja dziewczyna takze. Domek mamy tylko dla siebie w Luttelgeest pełna prywatnosc ale i odpowiedzialnosc (wszystko nowe). Za 300 euro raczej domku nie wynajmniesz takie widze masz pojecie o wszystkim. Gdy miałem dzień wolny koordynator mnie informowal. Z pracy i do pracy takze nas dowoza busem. MY Z KOLEI POLECAMY

Olek
@Marcin&Ania

Poczejcie jeszcze trochę A zobaczycie gdzie wyladujecie, tez byłam z partnerem na domku w marknesse, oni nie mogą cie trzymać dłużej bo musieli by cie zameldować czasowo, przekonacie się sami jak wyladujecie na hotelu z 6 chłopakami lub dziewczynami będziecie mieli wrażenia dopiero czas przed wami oczy wam otworzy

Kornel

Byłem dwa lata temu w Arenosa w Lelystad. Wszystko było świetne. Ludzie, praca, warunki mieszkalne, pieniądze. Zero problemów, dyspozycyjni koordynatorzy jak to koordynatorzy, najlepsza robota jaką miałem za granicą. Chętnie bym tam wrócił.

Pino

Nie polecam z dala od tej agencji. (usunięte przez administratora) Chca ludzi mieć pod swoje dyktando jak nie będziesz robić to co ci każą to zjazd do polski. (usunięte przez administratora)to jakaś porażka uważają się za nie wiadomo co a tak naprawdę to nie umieją dobrze rozmawiać po angielsku ich język to. (on iść jutra praca pakować w emmelord.potrzebowac buty ) ludzie z work center to samo obiecują jakąś pracę a przyjeżdżasz na miejsce i idziesz na pole w deszcz albo ryby. Jak pójdziesz na prywatne to będziesz mniej zarabiał jak na agencyjnym i chciałem się dowiedzieć jak to jest możliwe to nikt nie wie. A szynka myśli że jest Bogiem całej agencji a to największy konfident z polaczkow i (usunięte przez administratora). Niech sobie pracują cała paczka w tej agencji a już grupa ludzi się powoli kończy bo opinie się roznosza bardzo szybko i zobaczymy gdzie znajdą ludzi jedynie to im zostaną Litwini...

sylwia.ana

witam, Pracuje moze ktos aktualnie w Emmeloord przy pakowaniu owocow, wdzieczna bede za opinie

Darek
@sylwia.ana

Pracuje u nich na pakowni warzyw w Espel. Praca na hali 43-47 godzin na tydzien. Mam do pracy 8 km samochodem mnie zabierają. Praca na jedną zmianę od 7:00 do 17:30. Pon - pt. Tygodniowka 310 - 340 euro.

Wewi

Jedzie ktoś w najbliższym czasie na kosmetyki? Jak zakwaterowanie jest w tym parku z domkami to jest tam jakiś prywatny parking?

Nana
@Wewi

Pewnie nie trafisz do pracy przy kosmetykach. Jak wyślesz mi adres to mogę ci wysłać zdjęcie jednego z domków. Dopiero na miejscu dowiesz się gdzie będziesz mieszkać. Jeżeli jedziesz pierwszy raz to musisz jechać ich busem. Dopiero po urlopie możesz wrócić swoim samochodem. Tak jest parking.

Tomasz
@Nana

Zgadzam sie z tym

Martyna
@Nana

Jestem tu od tygodnia i pracuje na kosmetykach. Tak sie składa zd kosmetyki mieszkają na Visvijverweg 14, Swifterbant. Osiedle domków dwuosobowych. Na dwie osoby kuchnia, łazienka, salon i sypialnia. Razem około 50 metrów. Wszystko nowe moze ma dwa lata. Kosmetyki prosta praca na hali.

MarGre

Cześć pracowałem w Level One w Emmeloord od 2011 do 2017 roku najlepsza Agencja przez którą pracowałem w Holandii. Teraz dalej pracuje w Holandii ale bezpośrednio u pracodawcy. Dla mnie minusem tej firmy są koordynatorzy bo utrudniony kontakt z nimi ale jak ktoś ogarnięty to ich nawet nie potrzebuje. 99% spraw załatwisz sam w urzędach i z szefem u którego pracujesz,

ART15
@MarGre

Witam. Kolego jeśli pracowałeś tak długo to możesz wypowiedzieć się na temat wypłaty bouwevetelijk w tej firmie. Ponieważ mi wyzerowali w 52 tyg i ani godzin ani kasy i twierdzą że jest wszystko ok.

wera

był ktoś na pakowaniu produktów wegetariańskich

wera

był ktoś na pakowaniu produktów wegetariańskich

Kate

Powiedzcie mi prosze, dlaczego skoro skladam aplikacje do jednej pracy np pakowanie kosmetykow to kieruja mnie pozniej na inne roboty ? Dwa dni pakowanie, a później dowiaduje sie, że ide na cos innego... normalnie to jest nie pojęte, podejmuje sie jednej konkretnej pracy, a tu wałek i pracuj wszędzie...

Edyta94
@Kate

Hej. Właśnie wróciłam z nocki z kosmetyków na Harderwijk i jestem tu nowa od 02.stycznia. Mam te prace cały czas tydzień dniówka tydzień nocka. W moim wypadku nie ma żadnego wałka. Może się koleżanko nie sprawdziłaś i ogarnia ci biuro inną pracę.

Kate
@Edyta94

@edyta94 to nie chodzi o to. Chodzi o to, że po jakimś czasie wysyłają ludzi na inne zlecenia, a Tobie sie poszczesliwilo.

@Kate

Ja też przyjechałam do pracy przy kosmetykach. Mam doświadczenie na produkcji kosmetykach w Holandii, a i tak wysłali mnie do innej pracy. 2 stycznia z Polski większość osób jechało do pracy na kosmetykach.

Marta&Andrzej
@Marta

Ja z męzem jechalam na kosmetyki i pracuje na nich juz 4 tygodnie. Mieszkam na Swifterbant. Domek mamy dwuosobowy. Prywatnosc i super komfort. Nam sie podoba.

Gonia

Witam ja przyjechalam do level one 14bylam 3 dni w pracy mam 23g siedzialam potem na domku i dzis czyli jest niedziela niemam informacji na temat pracy kordynator kaze czekac natomiast moj partner byl tez 3 dni w pracy i dzis jest niedziela wie ze ma wolne to jakas tragedia poprostu Nievma pracy tlumacza ze jest taki okres a ciagle przyjezdzaja nowe osoby istna patologia

MarFry

PRACUJE NA DRAAIEN PRZY POMIDORACH W LUTTELGEEST OD 4 LAT. KASA JEST DOBRA DLA OSÓB CO UMIEJĄ NIE TYLE SZYBKO ALE JAKOŚCIOWO KRĘCIC. TYGODNIÓWKA MIEDZU 470 a 610 EURO NETTO.

Paula
@MarFry

Przez dokładnie jaka firmę? Level w jakiej miejscowości?

max

Witam czy może ktoś mi udzielić informacji na temat pracy przy rybach? W jakiej pracuje się temperaturach i ile można tak mniej więcej zarobić?

Maryla
@max

Ja pracuje u nich na rybach w Urku. Mam po 45 godzin co tydzien od 3 lat ta sama praca Rode Vis. Tygodniowka netto to 320 euro. Po odtrąceniach. Na hali mamy 12 stopni.

Paweł78
@max

Hej, co ważne na rybach jest stała i pewna cały rok praca. Od poniedziałku do piątku 40/45 godzin. W Urku mentalność szefów naprawdę bez szczególnego ciśnienia - na wszystko czas.

max
@Maryla

Dzięki Maryla za info

Piotrek

Witaj nie polecam pracować przez level one, dzis jestes na rybach A jutro pracujesz w polu itd. Jak chcesz pracuj jak je będziesz narzekać i ci to będzie pasować to ok. Ale przekonasz się sama jak jest

MAYEUSZ

Hej jadę przez Level One West na owijanie pędów pomidorów. Proszę o jakieś informacje bo mam wahanie żeby jechać proszę o szczere opinie.. Ile godzin jakie warunki pracy Proszę o podstawowe informacje. Wyjazd mam w niedzielę

Ope

Za 49h na rękę idzie zarobić 380euro po odciagniecu za domek i ubezpieczenie ale co do organizacji pracy jest masakra maja bałagan do pracy wyjazd i 4rano dojazd na 7 rano nie mówię że zawsze ale się zdarza, można zdobyć stała pracę na paletach(250euro na czysto) lub gdzie indziej papryka no szczerze nie polecam level one z biurem w emmelord bywa że siedzi się na domku brak pracy oferują wyjazd na Gruszki a zamiast gruszek plewienie marchewki w polu szpinaku itp masakra no ale jeśli są godziny min 45-50 idzie zarobić w granicach 350-400euro na czysto

Alicja
@Ope

Z tego, co rozumiem, pracownikom są przydzielane różne zadania? Czy często zmienia się miejsce pracy? Widzę, że jesteś zadowolony z zarobków, a co sądzisz o zakwaterowaniu? Czy firma pomaga w załatwieniu wszystkich formalności? Organizowany jest transport dla pracowników?

kozi
@Ope

też robiłem na paletkach . dokładnie w hasselt i pare dni u nausa .i moge polecić . mieszkania tez zawsze były ok a raz mieszkałem w nagele to była prawdziwa perełka dupny dom standard holenderski z odgrodzonym ogródkiem i dwoma łazienkami a mieszkało tylko pięc osób :) ciekawe czy jeszcze ta agencja ma ten domek

Ope
@Ope

Zakwaterowanie sa w miare możliwości jak na Holandię mieszkałem na echten i tragedi nie było, teraz jadę z potworem dlaczego ? Bo sa wyplacalni i to sie liczy jak nie boisz sie pracy moesz tam jechc prac zmienia sie co kilka dni ale mozna zlpac stała robote jak pisalem

Zostaw merytoryczną opinię o Level One Emmeloord - Emmeloord

• Jak się pracuje w Level One Emmeloord?

Zobacz opinie na temat firmy Level One Emmeloord tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Level One Emmeloord?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 12 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Level One Emmeloord?

Kandydaci do pracy w Level One Emmeloord napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.