Opinie o Dino Polska w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska w Września

dimus

czy w dino jest fundusz socjalny

pracownica

Wspolczuje glupoty kazdemu kto pojdzie tam do pracy ;-)

dinus
@pracownica

jest to kwota okoła 1360 czasem premia 50

dinus

tak. na kasę albo najlepiej jak jesteś facetem na napoje i piwa :) powodzenia a jak będziesz kumaty to zostaniesz funkcyjnym czyli płaca ta sama obowiązków więcej :)

rom6723

Dino Nekla.Nikomu nie radzę iść tam do pracy.Ja widzę jak przychodzę tam jako klient tego marketu...zwłaszcza jak jest P.M. i P.E. które nic nie robią,a zwłaszcza nie umieją poprawnie obsłużyć ludzi którzy tam przychodzą.WSPUJCZUJĘ innym kobietom które tam pracują.POWODZENIA!!!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dino Polska się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brukarz
Września
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
zastraszane pracownice

Dino Wrzesnia jeden wielki (usunięte przez administratora). Zwalniaja ludzi ktorzy dbaja o personel ,pomagaja ,zapierdzielaja rowno z innymi sa zyczliwi i ludzcy , trzymaja (usunięte przez administratora)ktorzy zaczynaja robic jak sie regionalny pojawia na sklepie , a tak zastraszaja powoduja ze w pracy jest wyscig szczurow . Kierownik zmusza by kupowac stary towar, kasuje za nie zamykanie drzwi , uklada grafik pod swoich pomagierow bo bez nic nie umie zrobic. A reszta napierdziela same popoludniowki bo przeciez my nie mamy rodzin. Az chce sie chodzic do pracy. (usunięte przez administratora)

współpracownica
@zastraszane pracownice

Może Pani Marto wystarczyło wziąć się do roboty i wtedy nikt nikogo nie musiałby zwalniać??

konrad

demo mi chodziło o to że szkoda że aż musiały powstać związki żeby coś się zmieniło. Bo to że pracodawca liczy się wtedy z pracownikami to wiem

?

Do demo związki bardzo dobrze w końcu niech się wezmą za nasza firmę , a tak a propo demo dlaczego kierownik i zastepca nie może miec nadgodzin nawet jesli je ma to zapłacą ale tyle samo z premii zabiora( a przecięz nawet czasami zastepca za kogos za l4 przychodzi do pracy) oczywiście informacja że nie wolno za poźno zgoda od regionalnej na nadgodziny była i nadgodziny były0 a kolejną sprawą jaką warto poruszyć to kwoty wypłat !!!!!!!

demo

do konrada! napisz na e-mail zmianadino@vp.pl Tutaj nie wiadomo kto pisze a moze ktos z centrali???? Jak jestes zainteresowany to napiszesz

konrad

demo a w jakim zakresie chcecie żeby był ten fundusz socjalny? Chodzi mi o to co ma się w nim zawierać

demo

Witam! W dino ida zmiany nareszcie!!! naszą szansą na poprawę warunków pracy i poszanowania pracowników są zwiazki zawodowe-wiecej informacji na temat zaiazków piszcie na e-mail zmianadino@vp.pl

sprzedawca

Danek kasjer dostanie premie o ile market ja wyrobi ja pracuje rok i kasjerzy premii nie maja różnie to bywa na innych dino kasjerzy albo nie mają premii albo maja 50 zł do 300 zł o ileeee market podkreślam premie wyrabia, a to że ludzie się tam zatrudniają no cóż lepiej dino niż nic a mamy czasy jakie mamy i wyboru pracy nie ma, a za coś trzeba żyć więc jeżeli masz wybór to zastanów się ja wyboru niestety nie mam cały czas szukam innej pracy

sprzedawca

Danek oczywiście że tylko(usunięte przez administratora) dla kasjera , dla zastepcy(usunięte przez administratora)+ premia ( ale coś nie tak i premii nie ma) radze dobrze zastanów się , a znam wypłaty z innych marketów( kaufland, lidl, biedronka)i tam kasjer zarabia lepiej niż w dino zastępca

Sprzedawca

Odpowiedź do danek: ile można zarobić kasjer- (usunięte przez administratora)zastępca trochę więcej ale trosinkę, a kierownik ma więcej ale zastanów się nie warto za te nerwy i zapierdal a socjal w tej firmie yyy chyba się marzy tak samo jak 14 dniowy urlop

niewidzialna

w Galewicach to samo się dzieje, sklep otwarty w listopadzie, a juz prawie cała obsada zmieniona, zasluga kierownika sklepu.

dziwo

ja - 2012-05-25 16:01:02 To fakt. Bardzo dużo się tam zmieniło odkąd nie ma pierwszej kierowniczki. Tamtą to przynajmniej było widać na sklepie jak razem z dziewczynami (usunięte przez administratora) , a obecna siedzi z (usunięte przez administratora) ą w biurze i do każdego jeszcze pretensje. Nawet po personelu widać, że jest [usunięte przez moderatora] utratą pracy. Dziewczyny dają z siebie wszystko- BO TO WIDAĆ!!! Miła obsługa, szczególnie Pań, które od początku tu pracują, bo reszta bez komentarza. Zmiana kierownika napewno nie wyszła marketowi na lepsze! SZKODA TYLKO ZDROWIA I NERWÓW PANIE NA TO CO SIĘ TAM DZIEJE! Oby to [usunięte przez moderatora]pierwsza stąd odeszła, a nie personel z powodów psychicznych. :)Chyba jednak i niestety odejdzie personel, niż nowa [usunięte przez moderatora]:(:( Coś mi się zdaję,że ona ma jakieś układy z górą!!!!

dziwo

W markecie we Wrześni było wszystko super i kierownictwo i załoga bardzo miła, ale jakiś czas temu wymienili całą kadrę i market zszedł na psy!!! Na sklepie jest smród i brud, a [usunięte przez moderatora] potrafi tylko [usunięte przez moderatora] pracowników, a sama siedzi w biurze!!! Współczuję dziewczyną( pracującym tam od początku - na temat nowych się lepiej nie wypowiadać) pracy w tak niemiłej atmosferze. Można się tam nabawić pewnie niezłej nerwicy i garba!!!A pensje, które dostają nie są adekwatne do tych straconych nerwów!!!!!

To fakt. Bardzo dużo się tam zmieniło odkąd nie ma pierwszej kierowniczki. Tamtą to przynajmniej było widać na sklepie jak razem z dziewczynami (usunięte przez administratora) , a obecna siedzi z [usunięte przez moderatora] w biurze i do każdego jeszcze pretensje. Nawet po personelu widać, że jest[usunięte przez moderatora] utratą pracy. Dziewczyny dają z siebie wszystko- BO TO WIDAĆ!!! Miła obsługa, szczególnie Pań, które od początku tu pracują, bo reszta bez komentarza. Zmiana kierownika napewno nie wyszła marketowi na lepsze! SZKODA TYLKO ZDROWIA I NERWÓW PANIE NA TO CO SIĘ TAM DZIEJE! Oby to [usunięte przez moderatora] pierwsza stąd odeszła, a nie personel z powodów psychicznych. :)

dino

za żadne skarby nie idz do pracy w Dino we Wrześni.jeżeli chcesz stracić zdrowie przez tą ..... to może tak.dziewczyny psychicznie wykończone, na tabletkach do pracy przychodzą, klienci zszokowani tym co tam teraz się porobiło.kiedyś według klientów jeden z najlepszych sklepów we Wrześni, chociażby za obsługę i czystość w sklepie.obecnie jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!!

dinka

Najgorszy na tym sklepie jest obecny [usunięte przez moderatora], nic nie robi a wyrobić się nie może, a do tego gnoi pracowników i ich straszy utratą pracy przy klientach. Ludzie boją się tam wchodzić bo jak się odezwiesz do obsługi to wyleci [usunięte przez moderatora] i zwróci jej uwagę, że nie ma co robić bo pomaga klientowi w wyborze towaru. Nikogo nie powinno się tak traktować jak tamta pomiata swoimi podwładnymi

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska - Września

• Jak się pracuje w Dino Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska?

Dino Polska